PECM 2017 Prague

pravidelné i nepravidelné
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Re: PECM 2017 Prague

Příspěvek od Kubrt »

Kurde na ofiko strankach neni zminka. Ze ty jsi Bubak pokazitel :-D
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Re: PECM 2017 Prague

Příspěvek od Sutech »

Ať je to jak chce musím se Kedula zastat...on jedinej má koule tuhle zprávu dát mezi lidi,vím o tom něco trochu víc....a Kedulovi dlužím omluvu...on to myslel fakt vše dobře a myslím,že tomu věnoval hodně energie a zaštítil to svým jménem....tak co kluci už Vám to začíná docházet?...už začínáte chápat ??...už se Vám rozsvítilo??..."Věnováno s láskou CCCZ"...
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Re: PECM 2017 Prague

Příspěvek od Kubrt »

Ja to samoze myslel ironicky. Kdyz byl odstaven tak je urcite lump a zradce a ke vsemu mu auto zere olej :-D

I kdyz treba je to jen uhybnej manevr aby nedojel Micron :-D
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
kedul11
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: pát 20.07.2012, 22:30
Bydliště: Děčín

Re: PECM 2017 Prague

Příspěvek od kedul11 »

Zastání ze strany z které bych to nečekal. Děkuji a omluva se přijímá. :biggrin:
život je příliš krátký na to,abych vyzkoušel všechna krásná auta. Celica T 23 105Kw
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: PECM 2017 Prague

Příspěvek od micron »

FORmat c:// AND ALL FUCKS.... DANKE FUR ECHO :biggrin: STUPID MOTHERFUCKERS!

eAT ME :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

FORMAT is only ONE 1 solution... to fuck off all this motherfurkers shits.... :biggrin: :biggrin: :biggrin: :alian: :stupid: :whaasup: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :wow: :woot: DEFINITE SHITˇaˇˇaaaaa fuck off THank you... so much... fuck off :alian: :stupid:

Mimochodem mam info... ze záhrobí... měl sem dost infa i před... ale jaxi se to posralo :-) :biggrin: Ne len se to naozaj pojebalo kurva do piči po slovensky :-) Totálně kurva :biggrin:
PREČO? No proto... protože tak to naozaj nejde, neide to tak... ta gamesa... je mnohem drsnější... ide se viac po masičku... :biggrin:
prečo mě chcou zožrat za živava kurva...???? :biggrin: :biggrin: muj božíku... do prdele... kurva do piči dajte mi pokoj... já na vás serem a vyjebejte sa na mě... to je to co nám chybá...
Do prdele chcou nás pochcat lebočo lečo? čo že? lečo? kurva do prdele kde se tu vzalo zasraný lečo???? Ale ja so colkom bavim... je to jeble ale je to dobre... :biggrin: :alian: cooože..... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Ostatní srazy“