PECM 2017 Prague

pravidelné i nepravidelné
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Re: PECM 2017 Prague

Příspěvek od Sutech »

Ještě možná....asi mě vidět nechcete...ty jsi PECM???...kde bereš jistotu,že mě nechtějí vidět lidi z Polska,Lotyšska,Ruska,Itálie,Řecka???...aha asi nikde...važ co napíšeš...ty nejsi PECM...končím diskuzi..
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: PECM 2017 Prague

Příspěvek od biscuit »

presne z duvodu tehle lidske ubohosti pojedu radeji na sraz trabantu...
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Re: PECM 2017 Prague

Příspěvek od Sutech »

Tě neuveze voe :mrgreen:
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: PECM 2017 Prague

Příspěvek od biscuit »

ja tam pojedu na kolobezce.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
kedul11
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: pát 20.07.2012, 22:30
Bydliště: Děčín

Re: PECM 2017 Prague

Příspěvek od kedul11 »

Tak k dotazům ohledně srazu. Vzhledem k problémům, které kdosi z bývalých členů vytváří, se musejí dělat změny a proto je dost nových jednání k úspěšnému zajištění srazu. Netuším zda je to ze závisti, z pomsty nebo hlouposti, ale prostě je to tak.
Informace pro členy Toyota klubu o účasti i bez Celic bude upřesněna. Ti co nám nabídli pomoc prosím, aby mi psali na SZ nebo na níže uvedený odkaz a neřešili jsme věci na foru.
Pro Honzu mám jen jednu zprávu. Duševní dědictví Ti bylo vráceno a tak si svůj sraz můžeš pořádat. Jakou budeš mít účast záleží na Tobě. A tímto bych rád ukončil jakékoliv diskuze na toto téma.

PECM 2017 proběhne v Praze 17. – 20. 8. 2017

Podrobné informace naleznete:

https://drive.google.com/open?id=0B7qhc ... jFfR25rN3M

Nastala změna k lepšímu v ceně. Cena je nyní oproti informačnímu letáku snížena a předpokládáme ještě další snížení. Aktuální informace Vám zde budu postupně vkládat.

Předčasná informace pro Vás, organizátoři nyní nejen jednají o snížení ceny, ale i o individuálním přístupu k místním účastníkům. Zvažuje se i možnost pouze jednodenní návštěvy na PECM (páteční program).

Neplánujeme však rozkouskovat PECM na menší dílky nežli dny.

Proto pokud budete mít zájem se přijet podívat, alespoň na jeden den. Sledujte zde aktuální informace, anebo kontaktujte přímo organizátory: pecmprague@email.cz

Registrační formulář na PECM 2017:

https://goo.gl/forms/WEq5kuVkl7XFSIhv2
život je příliš krátký na to,abych vyzkoušel všechna krásná auta. Celica T 23 105Kw
kedul11
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: pát 20.07.2012, 22:30
Bydliště: Děčín

Re: PECM 2017 Prague

Příspěvek od kedul11 »

Rádi bychom Vám oznámili, že se nám podařilo zajistit v hotelu 30 levnějších pokojů, které jsou za 58 Euro/ noc (úspora 12 Euro/ noc). Volný přístup do bazénu a fitness centra nám byl ponechán i u těchto pokojů jako bonus.

Rezervace probíhá na stejném linku:
http://tinyurl.com/PYRAMIDA-PECM-2017

Pokud jste již provedli rezervaci pokoje a chcete ji změnit za levnější, dejte nám prosím vědět na e-mail pecmprague@email.cz. My se o storno vaší původní rezervace postaráme.
život je příliš krátký na to,abych vyzkoušel všechna krásná auta. Celica T 23 105Kw
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Re: PECM 2017 Prague

Příspěvek od Sutech »

Haha....sorry Luďku,ale s Tebou už já taky nemíním vést diskuzi,to co předvádíte...viz měnění cen...atd hovoří za vše....každému co jeho jest...nikdo Vám neškodí,škodíte si sami sobě....a teď kopete kolem sebe....GOOD LUCK!!!!
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: PECM 2017 Prague

Příspěvek od Myfune »

Takže to znamená co Sutechu? Že ty a spol. přestanete pomlouvat PECM potažmo jeho organizátory a necháte je konečně v klidu pracovat? Znamená to, že se nemusíme bát, že by jste přijeli na PECM vysírat, protože si to prostě finančně nemůžete dovolit? Jedna lepší zpráva za druhou. :lol:
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Re: PECM 2017 Prague

Příspěvek od Kubrt »

biscuit píše:presne z duvodu tehle lidske ubohosti pojedu radeji na sraz trabantu...
Po tom co jsem si vcera nastudoval vsechny potrebne temata to vidim podobne i presto, ze akce uz ted cisi neodolatelnosti, hlavne tragickokomickou. Vystihl jsi to pomerne presne ...

Kazdopadne preju chlapcum at se jim to podari a bojujou az do konce :-)
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
kedul11
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: pát 20.07.2012, 22:30
Bydliště: Děčín

Re: PECM 2017 Prague

Příspěvek od kedul11 »

Tak , poslední a platné informace k PECM. Nic už se měnit nebude a tak se můžete registrovat.
Myslím si,že akce to bude docela povedená a nedejte na názory druhých. Těším se na Vás.



Pokud se chcete účastnit PECM 2017, prosím registrujte se přes registrační formulář:
https://goo.gl/forms/9DExtwPr35OeZSy92

Celý program je za cenu 4.285 Kč. Cena zahrnuje:
3x večeře
celodenní páteční program v areálu polygonu, jídlo a pití v ceně
celodenní sobotní program po Praze s průvodci včetně vstupného
1x tričko srazu PECM 2017

Cena za program pro děti:
do 2 let zdarma
do 12 let 1.360 Kč

Ubytování je zajištěno v hotelu Pyramida v Praze. Rezervace ubytování si dělá každý sám na následujícím linku:
http://tinyurl.com/PYRAMIDA-PECM-2017
Nyní si hotel pouze rezervujete, cenu za ubytování a parkování budete platit při příjezdu.

Pokud se budete chtít účastnit pouze jednoho dne v areálu polygonu, cena je 1958 kč. Cena zahrnuje:
celodenní páteční program v areálu polygonu, jídlo a pití v ceně

Cena jednodenního programu v pátek pro děti a mladistvé, je pouze cena za stravu:
do 2 let zdarma
do 12 let 200 Kč
14 - 18 let 400 kč
život je příliš krátký na to,abych vyzkoušel všechna krásná auta. Celica T 23 105Kw
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: PECM 2017 Prague

Příspěvek od micron »

ASI sem BLBEJ... ale je možný mi nějak vysvětlit jestli je možný se dostat na místo, kde bude hoooodně celic za nějakej komickej poplatek/ nebo gratis.....
nebo vyloženě jde jen o business napojenej na "ubytování" kdy cena reálná ubytování bude max 50% ceny/ spíš 40% a rejžuje se?.... děkuji :-) Rejži mam rád jen občas a musí bejt fakt dobrá... jinak mi leze na nervy...
http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 23&t=39518
Prostě jde o rejžování.... to by napadlo i krále jelimana :-) Já nic proti rejžování nemam, pokud se to netýká mě nebo v tomhle případě CZ komunity co maj celicy, v tom případě se mi to fest nelíbí, Prostě rejžovat turisty je OK ale rejžovat čechy no rozhodně ne... spíš jim nabídnout něco navíc... aby nás bylo víc... to je celkem logický co se marketingu týče do Píče.
Naposledy upravil(a) micron dne čtv 15.06.2017, 00:05, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: PECM 2017 Prague

Příspěvek od micron »

Ne sem fakt zvědavej jestli sem někdo dá odpovědi... aniž by zaplatil XXeuro za nesmysl pro nás....
mimochodem parking na barrandově je zdarma... :biggrin: Začínaj mě tak srát... že bych se tam rád podival :biggrin: :biggrin: faaakt si asi o sobě doooost myslej... Asi by ale nepochopili co je nad jejich realitou... :biggrin: je tam rejže kontrolor... režiser... :biggrin: chce to EET :biggrin:

Ne celej koncept je špatnej.... vesměs prvořadý je žrádlo a hotel.... to ostatní je vedlejší... tam už neni prostě rejže.... tam naopak o rejži přicházíte.... logicky :biggrin: ale celá chyba je o tom debilovi co dělal plán... je to debil... :biggrin:
Jinak by to vypadalo doooost jinak... např. by rejže přibejvalo... ale to je jen jiná hra... tohle je "hra čistě o velkou rejži" :bigups:

Trochu to zavání něčim co sem zažil v africe... jako by se lidi i báli někam jit... mimo reservoar.... jako že je o ně postaráno ale nesměj se hnout z prostoru.... to je fest zlý a bude to podobný... psycho
mimo prostor už nejdou love IN prostor--- takže je to celý voblož... na N tou.

Defakto se týhle komunitě povedlo jedno... dostat se k prachům... což je strašně zajímavý... vesměs jsou to lidi co si na něco hrajou... nemaj v realu téměř nic... jen si hrajou... ale tu hru jim většina žere... jinak by to nefungovalo--- ale tahle hra funguje už dlouho... mně se zdá srandovní... protože vim prostě víc... :biggrin: je to švandovní.... aleee proč ty lidi / humanoidy neobložit... že když jsou tak .... blbí.... No ne proto, protože to nemam zapotřebí... pohrdám tim... i jima... :wink: Pohrdám hloupostí! Mam radši opravdový lidi... co si na nic nehrajou....
Já sám sem zvláštní tvor... to jo... ale nemam rád lidi co jsou víc magoři než já... mam radši normálnější exempláře :-) kurva tohle sem napsal při hudbě: moment: MusicbaseFM DNB... úžasně hrajou... :biggrin: dokonce i ty reklamky se daj prominout... fakt hrajou hezky... :biggrin:

..............................................
Představoval bych si to asi takhle:
-----------------------------------

Takže vy socky co bydlíte u microna nebo v jiný prdeli v praze.... budete tam a tam v tolik a tolik pátek, sobota... nebudeme po vás chtít nic, jen písmeno "M" třeba jako micron... návštěva... No nebylo by to sexy? SEXY? :biggrin: :biggrin: Bylo... Zlatý Úd by řek je to kurva sexy bejby.... :biggrin: :biggrin:
Ne už fuckt nevim what fuckin more... :biggrin:
Kdybych o sobě řek všechno... tak za A: by tomu nikdo neveřil... a za B: by tomu znova nikdo nevěřil ještě víc a za C: tak ten by A+B zastřelil protože mi nevěřili :-) :biggrin: No a C někdy vysřídá D... atd....
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: PECM 2017 Prague

Příspěvek od micron »

Hele mě tak napadlo co kdybyste se na všechhno co bylo vysrali...???? Vim že nějaký problémy byly... nešťoural sem se v tom... co se na to vysrat???? !!!!
Je to de fakto trapný... protože jsme malá země, i malá planeta... na to se srát a to dokonce máme stejný auta... nebo podobný.... nestydíte se?????

Já bych se styděl... a vůbec tu hloupost nechápu.... Takže bych poprosil aby v roce 2017 neexistovala ta hloupost.... jako že je někdo víc než někdo jinej... je to taaaak stupidní.... tááák mooooc hloupý.... Právě o tom je CELICA.... že ty co maj starou můžou obdivovat novou.. a naopak ty s novou obdivujou starou.... je tam energie... z lidí... úžasná :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
kedul11
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: pát 20.07.2012, 22:30
Bydliště: Děčín

Re: PECM 2017 Prague

Příspěvek od kedul11 »

Nevím co Ti na to odpovědět, protože taky nemám žádné informace co se přesně děje. Jen k Tvým příspěvkům. Přijde mi, že je píšeš pěkně sjetej něčím pořádně silným.
život je příliš krátký na to,abych vyzkoušel všechna krásná auta. Celica T 23 105Kw
kedul11
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: pát 20.07.2012, 22:30
Bydliště: Děčín

Re: PECM 2017 Prague

Příspěvek od kedul11 »

Chtěl bych se tady omluvit všem, kteří měli zájem o PECM. Nepíše se mi to lechce, ale akce byla zrušena a vím jen, že se má konat v tom termínu nějaký sraz. Bohužel i jako původní organizátor nyní nevím téměř nic. Byl jsem odstaven s tím, že to Urputus vše zvládne sám. Jak to dopadlo je nyní vidět.
Ještě jednou se omlouvám a věřte, že pokud budu za náš klub v budoucnu něco pořádat já, tak to bude v pořádku.
život je příliš krátký na to,abych vyzkoušel všechna krásná auta. Celica T 23 105Kw
Odpovědět

Zpět na „Ostatní srazy“