Kvalita produktů Febest?

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita produktů Febest?

Příspěvek od Idaho »

micron píše:Spíš než o kvalitu je tu problém s časem.... :wink: může to trvat měsíc... 2 než se něco pohne... a nakonec zjistíš že to třeba ani nemusí sedět... maj nehoráznej nehoráznej a ještě jednou nehoráznej bordel ve všem... databáze dílů je jedna černá díra... můžeš mít štěstí ale máš kurevsky vekou pravděpodobnost že přijde buhví co na úplně jiný auto, který tady v EU ani nikdy nejezdilo... ta jejich databáze je děravá jak nevim co... jako prdel :biggrin: korekce se zásadně neprováděj... v jejich databázi... ale můžeš mít štěstí... přeju ti to... :wink:

Vidíš a já od nichvzal z aposlední tři mesíce zboží za x desítek tisíc kč a kupodivu vse sedelo. Ano katalog maj hroznej, ale když človek není debil a ví co hledá.....
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita produktů Febest?

Příspěvek od micron »

idaho je svatej ten ví co brát.... ne v poho ... ale uznal aspoň že ten katalog je totálně dobilní... děkuji :biggrin: ty nejsi normální co hledá... ty si jinej jako já... chápeš :biggrin: my dokážem odfiltrovat ten bordel... ale je ho tam fakt kurva hodně :-) tak v tom si snad můžem plácnout :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Kvalita produktů Febest?

Příspěvek od Jimmi »

biscuit píše: ...obecna technicka kategorie tady chybi, coz mi doslo az ted, kdyz jsem sel kouknout, kam bych to vlozil ja. takze promin, kategorii jsi pravdeopodobne zvolil nejlip jak to slo...
A přesně proto jsem tady nechal zřídit kolonku Technické problémy - obecné.
I když... tohle je spíš na Pavlačovou plenárku 8)
xpicekp píše: ...nebo nekomentujte. Dík...
Tak pozor, s tím bys mohl na tomto fóru narazit. Tady se zásadně komentuje vždycky a všechno :mrgreen:
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Kvalita produktů Febest?

Příspěvek od biscuit »

ty vole jimbo, je tam ta kategorie dlouho? jestli ano, tak si asi jdu objednat bilou hulku 8)
hledal bych ji tam dole, jak jsou treba technicke informace k diskum a gumam...
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
xpicekp
Člen Týmu
Příspěvky: 49
Registrován: ned 23.02.2014, 17:52
Bydliště: Tábor

Re: Kvalita produktů Febest?

Příspěvek od xpicekp »

Idaho píše:
xpicekp píše:Supr, dík za info.
Důležitý jsou pro mě teď hlavně ty manžety k předním tlumičům. Kromě Febestu jsem na ně zatím nikde nenarazil.
ma je intercars, elit, skoro každy..

Díky. Asi jen neumím správně hledat :)
Na elit jsem koukal skoro jako první ale bez registrace jsem se do katalogu nedostal.


Ostatním díky za rady a postřehy ;)
2001 Lexus IS200 2.0 VVT-i
2003 Avensis T25 1.8 VVT-i - Sold
2000 Celica T23 1.8 VVT-i - Sold
2002 Lexus IS200 2.0 VVT-i - Sold
2001 Corolla E11 1.4 VVT-i - Sold
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Kvalita produktů Febest?

Příspěvek od Jimmi »

biscuit píše:ty vole jimbo, je tam ta kategorie dlouho? jestli ano, tak si asi jdu objednat bilou hulku...
Ano, velmi dlouho.
Kdybys chtěl nějakou extra, pošlu Ti pár odkazů 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
JenniColky
Řidič
Příspěvky: 288
Registrován: ned 16.03.2014, 19:21

Re: Kvalita produktů Febest?

Příspěvek od JenniColky »

micron píše: :biggrin: ty nejsi normální co hledá... ty si jinej jako já... chápeš :biggrin:
Tak tohle nevím jestli brát jako kompliment nebo jinak :lol: :lol:

V USA skupinách využívaná značka hlavně na gumové věci - na Lexusy a Camry je to často jediná finančně snesitelná varianta, jejich hlavní výhoda je v růszných gumách které člověk jinak nesežene než originál který stojí většinou X násobek, každopádně co jsem viděl gumy na živo tak působily vážně kvalitně, ale na autě jsem od nich nic neměl, takže nemůžu soudit. :)
eX Auris 1ZRFAE, E11-4EFE a "nějakej ten koncern a další šrot"

Nyní: IS200 daily, Soarer 1JZ-GTE
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Re: Kvalita produktů Febest?

Příspěvek od Pavo.B. »

já používám japonské gumy, na homouši mě ale už dvakrát zklamala :/
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2084
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: Kvalita produktů Febest?

Příspěvek od jarson »

Pridam cerstvu skusenost - febest spodny gulovy cap,po 24tis km zacal vrzgat - prejavilo sa po umyti auta a nasledne po asi dvoch dnoch ( je pravda,ze bolo minus 14). Vrzgalo to jak stary gauc,zrejme sa pod prachovku dostala voda.
Vyliecene primitivne pomocou injekcie a troche maziva aplikovane priamo cez prachovku. Trochu diletantsky sposob,ale je to znovu krasne ticho.
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita produktů Febest?

Příspěvek od Idaho »

jarson píše:Pridam cerstvu skusenost - febest spodny gulovy cap,po 24tis km zacal vrzgat - prejavilo sa po umyti auta a nasledne po asi dvoch dnoch ( je pravda,ze bolo minus 14). Vrzgalo to jak stary gauc,zrejme sa pod prachovku dostala voda.
Vyliecene primitivne pomocou injekcie a troche maziva aplikovane priamo cez prachovku. Trochu diletantsky sposob,ale je to znovu krasne ticho.
Nemel čep náhodou zespoda maznicku? v takovém případe vždy při instalaci mazat. my radeji mažeme všechny, protože dost často jsou naložené jen v konzervačním oleji .((
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Kvalita produktů Febest?

Příspěvek od biscuit »

Pavo.B. píše:já používám japonské gumy, na homouši mě ale už dvakrát zklamala :/
ty vole pavle, kdybych te neznal, tak si myslim, ze jsi uchyl s nejasnou sexualni orientaci, kterej si rad smlsne na nejakym tom homousi a nepare se s tim natolik, ze uz mu u toho dvakrat praskla japonska guma :mrgreen:
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2084
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: Kvalita produktů Febest?

Příspěvek od jarson »

Idaho,povodne origo mali naozaj maznicku.A menil som ich az ja ,neviem presne kedy,ale cca. 6 rokov dozadu. Teda boli na aute cca.14-15rokov. Zial ani yamato ktore som dal namiesto nich,ani tieto febest uz maznicky nemaju.
Zial asi vyvoj,no...ak si matne spominam,tak napr. F850 z roku 1968 mala omaznickovany cely podvozok a okrem zvislych capov som tam nikdy nic nemenil. To uz dnes nie je. A pokial si spominam ani na S105 som nikdy na podvozku nic nemenil ( ale tu som pouzival viac menej ako stihaci traktor,takze tam sa to nejako neriesilo).
Inak ako a cim to mazes pri montazi ak to nema maznicku?
Demontujes prachovku a potom nasadis ? To je dost naprd praca,mas na to nejaky grif? Obavam sa ,ze ja by som ju pravdepodobne na 50% pri takejto operacii poskodil.
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalita produktů Febest?

Příspěvek od Idaho »

jarson píše:Idaho,povodne origo mali naozaj maznicku.A menil som ich az ja ,neviem presne kedy,ale cca. 6 rokov dozadu. Teda boli na aute cca.14-15rokov. Zial ani yamato ktore som dal namiesto nich,ani tieto febest uz maznicky nemaju.
Zial asi vyvoj,no...ak si matne spominam,tak napr. F850 z roku 1968 mala omaznickovany cely podvozok a okrem zvislych capov som tam nikdy nic nemenil. To uz dnes nie je. A pokial si spominam ani na S105 som nikdy na podvozku nic nemenil ( ale tu som pouzival viac menej ako stihaci traktor,takze tam sa to nejako neriesilo).
Inak ako a cim to mazes pri montazi ak to nema maznicku?
Demontujes prachovku a potom nasadis ? To je dost naprd praca,mas na to nejaky grif? Obavam sa ,ze ja by som ju pravdepodobne na 50% pri takejto operacii poskodil.

Chce to trosku grifu ale nepoškodíš.
Uživatelský avatar
Rampa89
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2275
Registrován: ned 20.01.2008, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Kvalita produktů Febest?

Příspěvek od Rampa89 »

Mám stejnou zkušenost jako Jarson, co se silentbloků motoru týče. Ale podvozkové díly se zatím zdají být OK.
Holomek!
Uživatelský avatar
xpicekp
Člen Týmu
Příspěvky: 49
Registrován: ned 23.02.2014, 17:52
Bydliště: Tábor

Re: Kvalita produktů Febest?

Příspěvek od xpicekp »

Tak můžu jen potvrdit nehoráznej bordel u Febestu. Kvalita se zdá OK, co se ale týká informací ohledně dostupnosti, data doručení, atd tak to je bída s nouzí.
Manžety k tlumičům jsem objednával v listopadu, bylo mi řečeno, že nejsou skladem. Automaticky jsem to bral tak, že je objednávka stornovaná. Minulý týden najednou volá chlápek z PPL, že stojí před domem a má pro mě balík. Takže nakonec přišly, nicméně bez jakýchkoli informací o odeslání zásilky.
2001 Lexus IS200 2.0 VVT-i
2003 Avensis T25 1.8 VVT-i - Sold
2000 Celica T23 1.8 VVT-i - Sold
2002 Lexus IS200 2.0 VVT-i - Sold
2001 Corolla E11 1.4 VVT-i - Sold
Odpovědět

Zpět na „Celica“