GS300

modelové řady značky Lexus
Odpovědět
JirkaS
Člen Týmu
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 22.07.2010, 22:27

GS300

Příspěvek od JirkaS »

Zdravím všechny.

Jelikož je informací o vozech značky Lexus poskrovnu a protože Lexus forum pravděpodobně zaniklo, obracím se na Vás s žádostí o nějaké informace k modelu GS 300, rv.: 2000, T3 3.0. První dotaz by byl na díly. Vím, že druhovýroba na tento vůz se moc nevyskytuje, ale něco se jistě najít musí. V USA je dílu dostatek, ale nevím, jestli by se mi chtělo něco objednávat naslepo z USA. Dají se tedy alespoň nějaké díly sehnat v ČR? Která značka dílů je ok? Máte někdo zkušenosti přímo s origo Lexus servisem v Praze?

Předem děkuji mnohokrát za cenné rady, nápady a odpovědi.

Jinak jsem si tento krásný povoz před několika dny pořídil a zatím velká spokojenost. Fotky dodám.
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Re: GS300

Příspěvek od radohanno »

Rozhodně se u tak starého auta vykašli na LEXUS servis. 1770kč za hodinu práce??? Brzy by jsi tam nechal i kalhoty.
Jinak povětšinou dobře udržované vozy se dají servisovat za rozumné peníze v ceně Toyoty. Nepůjde li o specifické díly. Většina spotřebních dílů -brzdy,lambdy.rozvody,svíčky,čidla a pod. sedí z jiných vozů Toyota a jsou sehnatelné v náhradách. jen je potřeba znát číslo ...USA potažmo EbayUSA má díly za polovic než u nás....což je pěkný ojeb.
Lexus LS 430. 2002
Když mám názor, řeknu to.
Uživatelský avatar
zvady2
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22.05.2012, 10:35

Re: GS300

Příspěvek od zvady2 »

Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Re: GS300

Příspěvek od radohanno »

30000 doláčů bych uměl utratit i jinak :biggrin:
Lexus LS 430. 2002
Když mám názor, řeknu to.
Odpovědět

Zpět na „Modelové řady“