CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - fotografie

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - fotografie

Příspěvek od biscuit »

ja jsem blbec chtel rict "kterej z vas je kracken", ale pak jsem si rek, ze jeste bude cas si potrast rukou :-) jenze vy jste nam zmizeli jeste pred spolecnou fotkou :-(

jinak ja jsem takovej ten "lehce" vyzranej plesoun, toho casu s opalenou hlavou pripominajici kubanskej pomeranc, nebo mozna pomelo :-D
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 931
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - fotografie

Příspěvek od 29Carlos »

biscuit píše:ja jsem blbec chtel rict "kterej z vas je kracken", ale pak jsem si rek, ze jeste bude cas si potrast rukou :-) jenze vy jste nam zmizeli jeste pred spolecnou fotkou :-(

jinak ja jsem takovej ten "lehce" vyzranej plesoun, toho casu s opalenou hlavou pripominajici kubanskej pomeranc, nebo mozna pomelo :-D
Hezky si mu to popsal, další kterej si nás bude plíst... :biggrin:
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - fotografie

Příspěvek od micron »

Sraz paráda, až na to šííííílený vedro... pěkně mě škrábalo do dneška v krku ale mega, jazyk sem měl nějakej rozřezanej nevim po čem :-) no pár prášků a už je líp, ale to vedro bylo neúnosný takový tropy nemam rád... po cestě zpátky sem myslel že snad chcípnu zato dneska je krásně zataženo chladivě příjemně... jo a něco mě pěkně 2x štíplo do nohy, ale teda fest :-) nějakej agresivní mega komár, nebo mega hovado spíš...

Biscuit> jak si dojel nakonec? sem na tebe myslel když sem prosil bráchu o vodu v autě, už sem si řikal že snad zkolabuju :-) Dolejvat ještě do auta to bych zcvoknul :-) Auto to psycho vedro bralo až moc dobře narozdíl ode mě... ne jako já mam rád 20 pod mrakem trochu vlhkej vzduch... kyslík... tohle bylo jak na sahaře :-) nesnášim to vedro
Sraz byl supr, kemp pěknej, okolí taky, a gratuluju k organizaci. :bigups:
Já mam jen 3 fota, ale přijde video z Drona od bráchy, Sice si nevzal Yamahu MT-01 ale shodou okolností se mezi motorkářema co tam byli v sobotu odpoledne, a že jich bylo :-) našly 2 mašiny a 1 se schovala ve stínu vedle celi... brácha měl radost, těhle mašin je tuze málo, tak se hned dali do řeči :-)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
m.kunsky
Navigátor
Příspěvky: 106
Registrován: ned 02.03.2008, 16:08
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - fotografie

Příspěvek od m.kunsky »

microne jakto že nemáš víc fotek jen moji červenou pětku si fotil nejmín pět krát telefonem :roll:
Celica 1.6
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - fotografie

Příspěvek od micron »

Máš pravdu ale moc se mi to nepovedlo :-) vyšla jen jedna a podobných je víc... nějak se mi třásly ruce nebo byl i ten foun už nějakej přeteplenej... já sem přijel domu a vlez sem si do sprchy... akorát že sem nevěděl vůbec jaká je normální teplota... co je studený a co je horký... úplně mimo :-) sahara chtělo by to nějaký kropítko cirkulační do interieru do těhle veder... aby to házelo alespoň rosu na člověka... :biggrin: ale i to kropítko by nefachalo... ta voda by se spálila než by dopadla třeba na mojí ruku...
Tady jí máš :-) sice nechápu že je tak ukloněná :-) celi ale prostě je :-) je veselá---
Obrázek

Ale stejně divný že žádná 7G? Se nějak urazily 7my nebo co? co si pamatuju z dřívějška tak převládaly... nebo že by nějaká jiná axe? No pak mě mrzelo že pár lidí chybělo... ale stává se, já sem taky chyběl, když neni zdravíčko ok, nemá zase smysl to hrotit... já sem taky odpad kdysi... ale fakt že žádný 7my? Wo-co-go? 86 aka BRZ se taky bojej nebo co... asi jo :biggrin: Ty motorky bylo ale okořenění dost v pohodě... toooo jo ... tady sem našel fotku jak je celi v obložení motorek, jo proč nekombinovat auta a motorky... jsme podobný magoři :-) no tak dobře motorkáři jsou větší magoři... to je jasný :-)
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
m.kunsky
Navigátor
Příspěvky: 106
Registrován: ned 02.03.2008, 16:08
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - fotografie

Příspěvek od m.kunsky »

jak se nám hesky sladili poslední dvojčísla na spz :P
Celica 1.6
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - fotografie

Příspěvek od micron »

m.kunsky> to nechápu kde jaký? :D ale Gramo si mě podal... skoro jako jára cimrman ležící spící, ale ležící a telefonující to sem si nevšim že sem byl focenej, a teda dobrá fotka... paparazzi gramo :-) tu sem si nechal na ploše... no vstával sem v 7:50 ale po procházce v lese sem si uvědomil že bych se měl uzemnit ještě na pár hodin... jo už si ani nepamatuju kdy sem naposled takhle ležel na trávě, byla to očista... skoro jak by řek Zeman jako objímat stromy... :biggrin: příjemný holandský trávník ve stínu :biggrin:
"zavolej mi do klubu" jak byly ty erotický reklamy :-) kdysi dááávno :-) Ne totální pohoda s minerálkou a doutníčkama ve stínu... relax nehoráznej :-) jen sem musel vždycky ssebou cuknout a posunovat se protože mi to podělaný slunce pražilo nohy... ale Canon + Gramo uměj... fakt dobrý... :bigups: paparak :-)
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - fotografie

Příspěvek od Jimmi »

29Carlos píše:Hezky si mu to popsal, další kterej si nás bude plíst... :biggrin:
Já už si vás přece nepletu... to bylo jen jednou, a to jsem nedával pozor 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - fotografie

Příspěvek od biscuit »

micron: diky za optani, celica je stroj, takze no problem. pred cestou jsem dolil chladic do plna a par km pred prahou, kdy jsem cekal na veroniku, jsem dolil dalsich par deci... jakmile se drzi motor nad 2-ma tisici, tak to tolik nekucka a kdyz se jede pres 3, tak to ani neni moc poznat ;-)

jinak teda, kdybys zkusil bejt nekdy pres vecer strizlivej, spousta lidi by to ocenila a urcite by bylo mozny si s tebou trosku normalneji pokecat. mel jsem pak pocit, ze ses i v nedeli docela stydel :biggrin: jsi strasnej lotr
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - fotografie

Příspěvek od Myfune »

K tomu se teda připojuju microne. Docela mě štve že poslední dobou jezdíš jen na sobotní večerní chlastání. Člověk by se s tebou chtěl dát trochu víc do řeči, ale když už jsi nalitej, tak se s tebou nedá smysluplně bavit. To už je prostě jen nálada a žádný povídání. A protože to s tebou myslíme dobře, tak si někde udělej poznámku že na příští sraz máš za úkol přijet minimálně na celej sobotní program, společně se ho zůčastnit a alkohol až večer. Nebuď kudla takovej solitér a hraj trochu víc týmově čeče. Vo tom ty srazy přece jsou. Možná že by jsi při té orientační jízdě chcípl vedrem a dehydratací, ale zase jsi měl možnost aby tě navigoval bratr a kdoví jaké by bylo bývalo pořadí?
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
Stan
Carina crusader
Příspěvky: 1163
Registrován: ned 21.09.2008, 12:28
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - fotografie

Příspěvek od Stan »

Tyvoe on mě musí vyfotit zrovna když slováci chtěli ochutnávat slivovicu a já byl nahej v chatce a vylez za něma ven jen v ručníku. Ještě že tam nemám holou prdel :-D


Obrázek
Celica 5G gti 11/89 2.0 115kw 3S-GE (věčný ladění)
Carina E 92 liftback 2,0 16v 98kW 3S-FE (daily car)
EX Carina E 93 liftback 1,6 16V 85kW 4A-FE (5x vymazleno/5x rozbito/na díly)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - fotografie

Příspěvek od micron »

Nooojo v sobotu ráno se to nedá stíhat... příště musim vyrazit v pátek, ale jako 200km v sobotu a pak pokračovat... nooo to si zase právě potřebuju odpočinout, a v tom šíleným vedru obzvlášť, fakt takový tropy nedávám... já sem přijel někdy v 11:30 cca a v tom vedru sem přemejšlel chvíli že cinknu a budu se někde škvařit dál, ale po pár pivkách a ocáknutí kebule v ledový vodě sem usoudil a ty motorky všude... že budu relaxovat... prostě bych musel přiject v pátek... a ideálně za normálního počasí... kdyby nebylo takový vedro tak bych se připojil, ale byl sem rád že sem v cíli... prostě sem měl pivní náskok no nesmim si dělat takovej náskok... ani sem se nestih navečeřet jakej sem měl náskok... safra :-) :biggrin: měl sem náskok a přitom sem byl po zadu... jojo zkusim to zkorigovat příště, ale nechci 32°celsia ve stínu... to prostě nedávám
Jojo prostě 6h náskok v pivečkách je znát... tedy cca 6+ víc pivek... těžko se to pak synchronizuje... ale jo chtěl sem ject v pátek, ale zase brácha byl v práci do večera a furt přemejšlel jestli vzít Yamaha mašinu... tak sem to nehrotil... příště ale jedu teda v pátek... a howgh tak to bude :-) sem v tom vedru přemešlel při muzice (a to sem si jí fakt vychutnával při pohledu na ty mašiny), že by byl skvělej zimní sraz, fakt že zimní... já sem měl stejně zimní barumky :-) lenost mi nedovolila přezout :-) ale jo v tom 32° psycho vedru sem snil o zimním srazu... proč by to vlastně mělo bejt jen v létě? a v tropech? skombinovat to se snowboardem, lyžema, čimkoliv někde jo to by bylo zajímavý... místo kempu nějakej ok obyč hotel, penzion poblíž sjezdovky, kde by mě nevyhodili za opilství :-) haha no joooo... o tom sem tak snil v těch tropech... zatim to nebylo a podle mě by to stálo za zkoušku... do celic se prkna i lyže vejdou... do dalších toyot taky i bez boxů... tohle by se mi líbilo... :bomb: celica nebo toyota gang na horách... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
GammaRay
Věčnej rejpal
Příspěvky: 596
Registrován: úte 01.09.2009, 19:09
Bydliště: Most

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - fotografie

Příspěvek od GammaRay »

To Biscuit: Prosím tě, kolik že těch dílů fotografií od tebe bude? :) Prozatím to vypadá, že "1.díl" byl počáteční a zároveň i konečný - žádný další prozatím nevyšel :D

To Micron: Na video z Dronu od tvého bráchy se dost těším :wink:. Paráda, že jste ho tam dovezli!!! :bigups:
Carina E T19 2,0 liftback 1997
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - fotografie

Příspěvek od biscuit »

bude jeste druhy a posledni, prosim o trpelivost. je tam napr. spolecna fotka atd. chtel bych taky aby byla ta panorama, ale je s tim desnej voser :-(
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
GammaRay
Věčnej rejpal
Příspěvky: 596
Registrován: úte 01.09.2009, 19:09
Bydliště: Most

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - fotografie

Příspěvek od GammaRay »

Jasně, v pohodě, jen se ptám 8). Chápu, že kolikrát to není jednoduchý.
Nicméně "hodnota" fotografiím často roste s jejich stářím, takže čím později to bude, tím budou snímky hodnotnější :)
Carina E T19 2,0 liftback 1997
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“