CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět

Kdy se má konat sraz

Anketa končí za čtv 19.03.2015, 12:11

1.-2. víkend červen
9
50%
3.-4. víkend červen
1
6%
1.-2. víkend červenec
3
17%
3.-4. víkend červenec
5
28%
 
Celkem hlasů: 18

Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 931
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od 29Carlos »

Jménem pořadatelů chci poděkovat všem zúčastněným posádkám za to, že vůbec přijely, některé neváhaly najezdit spoustu zbytečných kolimetrů, jen tak z našeho rozmaru, ale hlavně za ukázněnost a zodpovědné chování během celé akce čímž velkou měrou přispěly k jejímu zdárnému průběhu. :)
A kdyby Jimmi naučil paní točit pivo jak sliboval, tak ani kemp neměl chybu. :D
biscuit: My jsme si spanilku užili :D. Vy jste zas na zaspanilce ušetřili za benzín... :biggrin:
Uživatelský avatar
GammaRay
Věčnej rejpal
Příspěvky: 596
Registrován: úte 01.09.2009, 19:09
Bydliště: Most

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od GammaRay »

Zdravím všechny. Sraz byl naprosto skvělý a i organizace (vč. počasí)!!!
Potvrdila se mi má vnitřní přesvědčení, že Toyoty vlastní povětšinou inteligentní a vtipní lidé :lol:

To biscuit: některé organizační "detaily" nestojí vůbec za řeč - jsou to naopak jen ponaučení pro příště. Dle sloganu Lexusu: "Zdokonalování dokonalého". Osobně mi tam chybělo jen oficiální zakončení akce 29Carlosem :D

To gramo: fotky vynikající. Jak se dá z rajčete stáhnout celé album najednou??? Jinak nevyfocení vítězného vozu Jimmyho Corolly je opravdu neomluvitelné nedopatření :D

Každopádně DÍKY všem organizátorům za zorganizování a díky všem, kteří přijeli, za velmi příjemnou společnost!!!
Carina E T19 2,0 liftback 1997
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od aczasa »

Coze? Jimbo vyhral nejlepsi auto? :-) Muhehehehe... :-) Jeste jste mu meli nalit trochu bahna do prednich brzd, ay mu trochu piskaly... :-) Jinak diky ze jsem vas vsechny mohl chvilku videt na jednom miste... :-)
Back in Czech.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od biscuit »

vyhral... no jak se to vezme... zajimavy je, ze nejhezcim autem srazu byla e9 sedan a nejosklivejsim e10 sedan :-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od aczasa »

To je jasný. Corolla má prostě nejdelší tradici. :-)))
Back in Czech.
Uživatelský avatar
zvady2
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1592
Registrován: úte 22.05.2012, 10:35

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od zvady2 »

Ja osobne by som chcel poďakovat chalanom čo to so mnou spískali:
:arrow: 29Carlos: najazdil XY km, aby pripravil zaujímavú trať a doniesol množstvo cien - každý dostal niečo.
:arrow: Biscuit: Powernápoj čo ste dostávali je jeho zásluha, ale aj pomoc pri ogranizovaní (zrazová nálepka, grafika plagátu atď.)
:arrow: Jimmo: vyhral NAJOŠKLIVAJŠÍ auto, ale vytlačíl vám nádherné diplomi, startovací čísla, a v neposlednom rade jeho nápady pomohli k celkovému uskutočneniu zrazu.
:arrow: Olddriver: navrhol a zabezpečil múzeum Tatra, kde len málokto nezatúžil po autách tejto značky.
:arrow: Gramo, zmaxx, myfune... na pivných zrazoch tiež vyjadrili svoj názor a tým nám tiež pomohli.

Samozrejme ďakujem Vám , ktorí ste prišli a bez Vás by zraz nebol a verím,že sa zúčastníte aj o rok.
Vďaka vaším štedrím darom nám po odpočítaní nákladov zostalo 1000 Kč a tak máme aspoň s čím začať o rok.

Foto zo zrazu vkladajte prosím sem:
http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 23&t=36233
olddriver
Navigátor
Příspěvky: 90
Registrován: ned 21.03.2010, 16:59
Bydliště: Olomouc

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od olddriver »

Co dodat? Mne potěšilo to pestré zastoupení různých modelů a generací aut...docela se zdařil záměr pokusit se o "All Toyota Meeting" , teda takový náš malý český. A zároveň mne potěšilo i široké věkové rozpětí majitelů a účastníků.

Díky všem za fajn víkend !


Toyota Corona RT40 r.v. 1970
nakonec Japonec !

Toyota Corona 1500, (RT40), r.v. 1970 (Mototechna)
Toyota Corona Mark II 2300 Coupé - Hardtop, řadový šestiválec, Automat (MX22) r.v. 1972
Toyota Corolla 1300 Sedan (E90) r.v. 1990 (Tuzex)
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od Hug0 »

Díky všem za krásný sraz.. i když jsme se zdrželi jen chvíli :)
biscuit píše:vyhral... no jak se to vezme... zajimavy je, ze nejhezcim autem srazu byla e9 sedan a nejosklivejsim e10 sedan :-)
já fakt nevyhrál nejošklivější auto? :D to mě dost udivuje.. nebo byla ještě kategorie nejhorší? :D
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
m.kunsky
Navigátor
Příspěvky: 106
Registrován: ned 02.03.2008, 16:08
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od m.kunsky »

Nádhera počasí auta zábava nejké to selháni se stratí v tom že jsme obsadili celej kemp toyotama a to je učel srazu 8) :D
Celica 1.6
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od Myfune »

Hugo sice jsi to vyhrál ale zároveň jsi byl diskvalifikován za účast s vozem jiné značky než Toyota. Takže to padlo na druhého v pořadí Jimiho a samozřejmě byly kladeny dotazy "zda má být opakován ceremoniál"

Zvadymu chci poděkovat, že se odhodlal a tento sraz zorganizoval. Také mě potěšila ta pestrá škála různých vozů značky Toyota. A to že jsme se sešli různé věkové generace opravdu nebylo na škodu.
Ta orientační jízda byla pro mně velmi zajímavá a řekl bych i zábavná zkušenost. I když to tak po dojetí možná nevypadalo, přesto jsem si jízdu užíval. Takže za mě díky Carlos za zajímavou zkušenost.
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
Stan
Carina crusader
Příspěvky: 1163
Registrován: ned 21.09.2008, 12:28
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od Stan »

Chlapi bylo to super! Hrozně moc díky organizátorům, jste nejlepší. Jen ta jízda domů byla taky tak trošku orientační a protáh jsem ju na víc jak 200kiláků. Naštěstí během ní nebyla žádná orientační zkouška bdělosti a zbytkáče. :-)
Velký těšení na fotky. Gramovo album je krása!
Celica 5G gti 11/89 2.0 115kw 3S-GE (věčný ladění)
Carina E 92 liftback 2,0 16v 98kW 3S-FE (daily car)
EX Carina E 93 liftback 1,6 16V 85kW 4A-FE (5x vymazleno/5x rozbito/na díly)
Uživatelský avatar
GammaRay
Věčnej rejpal
Příspěvky: 596
Registrován: úte 01.09.2009, 19:09
Bydliště: Most

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od GammaRay »

Ještě dodám (asi zbytečně, všichni jistě poznali), že v těch mých fotkách
(http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 33#p317655)
je na druhém snímku Říp - lokalita odkud vyjížděl pravděpodobně druhý nejvzdálenější účastník m.kunsky.
- zdela náhodou je na jednom snímku vyfocena cedule VÍR III
- u videa s dronem je slyšet hlas telefonujícího Jimmyho :-)

To olddriver: v sekci Carina jsem kdysi udělal diskuzi "Carina ve filmu" (a v reklamách) a zmaxx poslal zajímavý odkaz na stránku, na které se dají vyhledat ve filmech mj. jakékoliv auta. Zadal jsem tam tedy pro tebe model Corona a zde jsou výsledky:
http://www.imcdb.org/vehicles.php?make= ... del=Corona :wink:
A odkaz pro asi nejčetnější model srazu Celicu: http://www.imcdb.org/vehicles.php?make= ... del=Celica
Carina E T19 2,0 liftback 1997
Uživatelský avatar
Citron
Řidič
Příspěvky: 172
Registrován: pon 08.04.2013, 18:03
Bydliště: Θεσσαλονίκη

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od Citron »

GammaRay píše:Ještě dodám (asi zbytečně, všichni jistě poznali), že v těch mých fotkách
(http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 33#p317655)
je na druhém snímku Říp - lokalita odkud vyjížděl pravděpodobně druhý nejvzdálenější účastník m.kunsky.
- zdela náhodou je na jednom snímku vyfocena cedule VÍR III
- u videa s dronem je slyšet hlas telefonujícího Jimmyho :-)

To olddriver: v sekci Carina jsem kdysi udělal diskuzi "Carina ve filmu" (a v reklamách) a zmaxx poslal zajímavý odkaz na stránku, na které se dají vyhledat ve filmech mj. jakékoliv auta. Zadal jsem tam tedy pro tebe model Corona a zde jsou výsledky:
http://www.imcdb.org/vehicles.php?make= ... del=Corona :wink:
A odkaz pro asi nejčetnější model srazu Celicu: http://www.imcdb.org/vehicles.php?make= ... del=Celica
Super fotky Gammo, já jsem Říp poznal. :biggrin: a vyválenej Stan v potoce se poved. Jinak sraz se myslím vyvedl dobře, jsem rád že jsem byl učastí lidí s opičkou na střeše :wink: .
Sice jsem čekal více modelů avensis, no ale snad příště. Ne zcela povedenou spanilou jízdu nevim zda si brát za vinu, protože zamnou se to utrhlo (asi nikdo nechtěl čichat ropáka) :)
Dík za příjemný víkend a s některýma na pivním dýchánku v praze a s ostatníma o rok na viděnou.
2005 - TOYOTA AVENSIS COMBI 2,2 D-CAT 130 kW
Uživatelský avatar
GammaRay
Věčnej rejpal
Příspěvky: 596
Registrován: úte 01.09.2009, 19:09
Bydliště: Most

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od GammaRay »

To Citron:
Děkuji moc za pozitivní ohodnocení mých fotek - to potěší :wink:
BTW: Díky tobě už konečně vím, kde má Avensis anténu :bigups:
Carina E T19 2,0 liftback 1997
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od Jimmi »

gramo píše: ...celkový pohled na Jimmiho corollu taky chybí...
To máš taky jediné štěstí :mrgreen:

Zapomněli jsme úplně vyhlásit ještě jednu kategorii, a to "o největšího machra srazu". Jednoznačně by ji vyhrál Asterix, který svou babu vyslal v krásné žluté MR2 a sám dorazil na vymazleném dvoukolém stroji Suzuki s jednačtyřkou motorem (asi dvakrát výkonnějším, než moje Corolla), přičemž důrazně zachovával svůj styl a imidž. Kdyby zbyl ještě jeden diplom (jakože ten náhradní Zvadyho nastávající zkazila), tak by ho určitě dostal 8)

Jinak účast byla omračující, nečekal jsem tolik lidí.
Sušenka si plete sedan a liftback, vyhrál liftback E9 a prohrál liftback E10. I když se jednalo o zcela zjevnou manipulaci nepřející kliky uvnitř organizačního jádra :D
Jinak jsem byl opravdu rád, že jsem na srazu nebyl ani zdaleka nejstarší (i když mnohým to i tak připadalo).
Děkuji Zvadymu za podnět a většinu organizace, Carlosovi za skvělý závod. I když ty bejku kdybys normálně řek', že to parkování půl metru od Olddrivera je je již první soutěžní disciplína, tak by mě v závodě Gramo nemohl pokořit!!! Nebo by Olddriver byl... prostě přejetý 8)

Fotky jsem si ještě neprohlížel, tak zatím děkuji paušálně. Až vyvolám film, tak ty své asi tři taky přihodím :D
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“