Graf závislosti nosnosti pneu na indexu nosnosti LI

Povídání týkající se disků a pneumatik - technika! Bazar je dole v bazaru...
Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

Graf závislosti nosnosti pneu na indexu nosnosti LI

Příspěvek od Jakub Krčma »

Vodorovná osa znázorňuje index nosnosti LI, svislá osa nosnost v kg.

LI 80 = 450 kg
LI 90 = 600 kg
LI 100 = 800 kg

BTW: Všimněte si, jak to "univerzálně oblíbený" Microsoft OPĚT zmrvil... U nás duševně normálních jedinců by byl střed značky bodu umístěn v daném bodě, logicky. Microsoft má ovšem "lepší" nápad - umístí střed značky trochu mimo bod, pročež celý graf vypadá jako produkt ožralé opice... :roll: :roll: :roll: A za TOTO se opovažují inkasovat MILIARDY DOLARŮ a zaměstnávají výrobou těchto směšných odpadů TISÍCE lidí, včetně mnoha velmi dobře placených!!! Ty voe, to mi hlava nebere... :shock: TOTAL DEMENTIA...
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: Graf závislosti nosnosti pneu na indexu nosnosti LI

Příspěvek od aczasa »

A než budeme vinit MS co tak mrknout jestli náhodou jsme neprikazali značkám na ose být mezi body místo na bodech? Takovychle výkřiku bych se trochu zdržel neb uživatel vůbec nemusí vědět co vlastně děla a co přikázal softu... Místo toho svou neschopnost a neukaznenost hodi na produkt neb se nemůže bránit? :-))
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Graf závislosti nosnosti pneu na indexu nosnosti LI

Příspěvek od Jimmi »

Já bych zkusil popsat osy 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

Re: Graf závislosti nosnosti pneu na indexu nosnosti LI

Příspěvek od Jakub Krčma »

aczasa: Výchozí stav bez nutnosti jakéhokoli zásahu uživatele má být střed značky na bodu. Prostě klasický Microsoft, který mě stupiditou produktů točí už 27 let...

Jimmi: Osy jsou popsané dostatečně - čísla tam jsou a i bez mé zmínky v textu z nich každý hned vidí, kde je v tom grafu index nosnosti a kde nosnost.
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Graf závislosti nosnosti pneu na indexu nosnosti LI

Příspěvek od Jimmi »

Já to teda hned nevidím 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

Re: Graf závislosti nosnosti pneu na indexu nosnosti LI

Příspěvek od Jakub Krčma »

No, když víš, že index nosnosti u běžnejch aut končí někde kolem stovky, tak to asi nebude nosnost v kg... :lol:
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Graf závislosti nosnosti pneu na indexu nosnosti LI

Příspěvek od Jimmi »

A já vždycky myslel, že závislost nosnosti na indexu nosnosti je diskrétní funkce, páč index nosnosti je množina vybraných celých kladných čísel. Spojitá funkce mne trochu překvapuje 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

Re: Graf závislosti nosnosti pneu na indexu nosnosti LI

Příspěvek od Jakub Krčma »

Když je tam zjevný logický průběh, má pro lepší názornost smysl spojit jednotlivé body. :roll:
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: Graf závislosti nosnosti pneu na indexu nosnosti LI

Příspěvek od aczasa »

A ten graf jsi delal ty? Třeba je tím položená jen exponenciální nebo kvadratická regrese... Nikoliv bohapuste spojení bodů... Opět.. Nesvadej chyby uživatele na program...
Back in Czech.
Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

Re: Graf závislosti nosnosti pneu na indexu nosnosti LI

Příspěvek od Jakub Krčma »

Jimmi: Navíc absencí těch spojnic by se problém špatného vzájemného umístění bodů a středů značek nijak nenarovnal, spíš by se ještě prohloubil. Takhle aspoň existuje možnost, že je jedno z toho (značky nebo spojnice) umístěno správně.

aczasa: Ten graf jsem dělal já a ve všech produktech Microsoftu je téměř každý funkční (tzn. ne pouhé pozadí apod.) pixel špatně, což každý, kdo se tomu nějak podrobněji věnuje, velmi dobře ví. Stačí se podívat na zvětšeniny skoro čehokoli. Písma, křivky, okraje, tlačítka, záložky, ikony atd. Špatně udělaný antialiasing, špatné rozmístění znaků (mezery jako kráva a hned vedle mezery zcela nebo téměř chybějící) atd. Nezastávej se šajze. Problém je, že programátoři Microsoftu jsou neskutečná banda. Je to až takový prů*er, že člověk OPRAVDU přemýšlí o tom, zda to prostě nedělají ZÁMĚRNĚ, aby měli co "vylepšovat" v budoucích verzích... A je mi úplně jedno, jestli je to problém jen mé "staré" verze (Excel 2007), protože to už byla DVANÁCTÁ verze Excelu, přičemž za ty DESÍTKY let Excelu na trhu (pro Windows od listopadu 1987, pro Macintosh už od 30. září 1985) měli SPOUSTU příležitostí ZÁSADNÍ nedostatky trvale odstranit. Stejně tak nehodlám vůbec polemizovat o tom, zda je podstatné, aby graf ukazoval správně polohu všech klíčových prvků... :roll: :roll: :roll: Protože to prostě podstatné JE. A to mám Microsoft svým způsobem rád a každý zlepšení vítám (sám např. s relativně dostačujícím úspěchem (spokojenost by ovšem bylo příliš silné slovo) používám univerzálně nenáviděný systém Vista - jen jsem si ho jako vždy okamžitě naprosto vykuchal, aby to chodilo trochu rozumně - rychle a stabilně). Jen to tempo odstraňování chyb by jaksi mohlo bejt TAK TROCHU rychlejší, když na to prokazatelně MAJÍ prachy i lidi...

Na obrázku je část elipsy nakreslené v Microsoft Word 2007. Souvislá řada pixelů má identickou barvu, na koncích je prudký přechod.
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: Graf závislosti nosnosti pneu na indexu nosnosti LI

Příspěvek od aczasa »

Word na elipsu? Ne e Kubo ne e.... Vážně s tím jen neumis. :-)))
Back in Czech.
Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

Re: Graf závislosti nosnosti pneu na indexu nosnosti LI

Příspěvek od Jakub Krčma »

Elipsa ve Wordu byla jen příkladem. Ta samá absence jakosti postihuje všechny aspekty všech kancelářských aplikací a systémů Microsoftu, které jsem kdy používal. Chtěl jsem nedávno koupit nejnovější Windows + Office. Za jediný den zjišťování parametrů a potíží jsem si to rozmyslel... A to i přesto, že tam mnoho zlepšení JE. Jenže já už prostě nechci znovu kupovat šajze, jen trochu lepší než to, které jsem koupil posledně. Já čekám na KVALITNÍ systém a balík aplikací, který mě při práci neumučí svými trapnými a do očí bijícími nedostatky, jaké bych čekal v SW od dětí z mateřské školky...
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: Graf závislosti nosnosti pneu na indexu nosnosti LI

Příspěvek od aczasa »

Nesmysl. Jsi jen levák. :-) dal jsem si pár grafů a všechny v pořádku. Spojnice jde body a není vůbec mimo... Takže je to stále o uživateli. Nikoliv o softwreeeru...
Back in Czech.
Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

Re: Graf závislosti nosnosti pneu na indexu nosnosti LI

Příspěvek od Jakub Krčma »

V jaké verzi je to údajně OK?

Jak je u Microsoftu zvykem, tak při určitym hraní (jen změna šířky či výšky toho konkrétního grafu LI) se mi někdy ty značky zobrazují OK. Takže je to nejen špatně, ale ještě nepředvídatelně (než člověk objeví princip, proč se to mrví, pokud tam nějaký opakovatelný je).

Problém je, že při práci musí být všechno 100% stabilní, rychlé, intuitivní, precizní atd. A to jsou přesně slabá místa MS.

Zkrátka Microsoft je vyloženě synonymem přebytku features a nedostatku jakosti. Radši bych na první pohled sice primitivnější SW, který by ale F.U.N.G.O.V.A.L.
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: Graf závislosti nosnosti pneu na indexu nosnosti LI

Příspěvek od aczasa »

Bla bla bla... To nezamluvis. Jsi lata.. :-)))
Back in Czech.
Odpovědět

Zpět na „Kola + pneu - technika“