Pochlubte se svojí Celicou

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Pěkný fotky... sem si jel no jak jinak pro pívo dneska s celi a ejjjj škoda favorit 135l... vedle mě na benzince sem se na toho člověka podival??? No viděl sem dneska článek, ony se ty články furt opakujou :-) že jako ty majitelé favoritů jsou vlastně milionáři :-) :-) :§) Tak sem paknul celi a koukám na něj, on kouká na celicu... :-) No nic.... du si pro pívo, pak jedu a neeee sem za nim.... za fáčkem.... ješšš... celico na to se nemůžeš dívat, je mi líto, zavřel sem jí vyklápěčky a pustil žlutý mlhovky... tohle ne miláčku, timhle se opravdu nebudeme zaobírat, zlatíčko :-) Sama si to viděla, ten paradox... :biggrin: :biggrin: takže jestliže majitelé favoritů podle těch idiotských článků jsou milionáři, my jsme celi miliardáři :-) :biggrin: :biggrin: :biggrin: Hele, ty víš že je to prdel, tak fič.... a nech ty favority v iluzi.... :biggrin: :biggrin: :biggrin: Zlatíčko Favotit je srandovní teréňáček... ale nemá rád kruhový objezdy... protože když to přežene, převrátí se :-) :-) hihihihihihihi
Ale jo bylo to zajímavý retro 135l 89-90 + celica 1989 5g vedle sebe.... naprostá komedie... :biggrin: drsný :biggrin: flash-back TRIP
Ale v reálu se prostě auto Škoda nemůže dostat ani na 1/10 hodnoty vozu Toyota... 1989-1993 a za tim si stojim :-) :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

https://www.youtube.com/watch?v=_W25jcy ... e=youtu.be
Zajímavý svezení... proto to máme... :biggrin: :biggrin: :bigups: :bigups: 2.0 GTi 16 4G pár měsíců starší než moje...5G... krásný video.... WOW :biggrin: :choon: :onfire: :inlove:


No fotbal mě nezajímá ani nevim kdo to je .-) já mam rád privátní sporty, ne přemnožený teamový... ale jo celica si zahrála fain... taková zpovědnice nebeská :-) Jo funguje po 30 letech, noooo taky na tom autě bylo práce... :-) ale jo fachá.... WOW :biggrin: :biggrin: A divim se že si vzali GTi a ne 4x4 Gtfour... no protože Gtfour na tý se pořád pracuje :-) to je ten rozdíl :-) kdeždo GTi jezděj... :biggrin: :biggrin: 3SGE jezděj, 3SGTE jsou v servisu... takže proto ATMO :-) je to prostě tak. a hotovo :-) 3SGTE je jen chvilková radost.... kdežto 3SGE je pořádná radost pořád... :biggrin: je to radost atmospherická... je to drsná hláška ale jo stojim si za ní... jsou chvíle kdy prostě 3SGTE už nemůže.... ale 3SGE může.... :biggrin: :biggrin: takže o čem se bavit že....
Pak sem po mnoha letech zjistil, že bych vlastně ani turbo celicu nechtěl z důvodu toho zvuku... turba, nelíbí se mi ten zvuk, je otravnej... nevaděj mi zvuky laufu, i když některý jsou taky přehnaný, nevadí mi zvuk sání sport filtrů, i když někdy je ten pískot taky dost... ale vadí mi pištění a syčení turba--- to mi prostě vadí... v autech to nemam, ale vim že by mi to vadilo... je to nepříjemnej zvuk... prostě mi vadí. U atmosféry je klídeček... ticho... ale to turbo furt otravuje... tim myslim rozdíl třeba 3SGE aka 3SGTE.... 3SGE má ladnej chod... ale 3SGTE tak tam to zvukově naruší to turbo... vlastně zničí ten původní krásnej zvuk... ne prostě ne :-) zvuk je prostě pro mě důležitej... miluju kvalitní zvuk.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Noooo moc celi nefotim, ale to proto-že nestárne :-) je prostě pořád taková jak má bejt :-)
Aleeee tak čistila se garáž a celica je prasátko... co no jo je to prasátko, minulej rok sem jí tam nechal a čistilo se ale jen pod celicou ne... tak tentokrát musela chudinka strávit 1 noc venku :-)
No už je holt rozmazlená... kde jsou ty časy kdy neznala garáž... subaru to jezdí do garáže jen na občasný čištění, je tam klid :-) jinak tam nesmí, jen na návštěvy :-)
Ale jo je škoda že celi neni venku.... na 1 stranu, ale na 2hou... noooo hele tam dole je prostě microclima... a nezestárne ani o nic prostě :-)
Obrázek
pardon starým mobilem :-) ale mam rád furt Sony Experia M... ten už je taky oldschool :-) poctivej lauf a poctivý koncovky :-) to teď je už všechno "jen jako" :-) Subaru má taky poctivej lauf jojo :-) I like it :biggrin:
Jo a máme nový vrata do garáže, ty původní dělaly mega bordel... tyhle jsou tichoučký oleeeee... wow... ty lidi co bydlej nad vjezdem do garáže tak ty musej bejt happy jako nikdy :-) upgrade mega sonic.
A jedna z foto sony TX30... blue morphologistics Dark/Medium/Light...blue 8J1 All in one :-) The Last Blue celica.... no? I will wait :-) show me show me :-) 1 copy- perfect condition blue in Europe...

or anywhere... :-) nonono :-) Dark Night Blue Beer Hunter :-) That´s she is :-) 2 be in perfect condition... YES :biggrin: 1989 micron modifacataX+ 2019
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Joey »

...nadílka :wink:
Obrázek
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Joey »

než to roztaje.. :satisfied:

Obrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od biscuit »

krasa :-) doufam, ze nekdy na nejakym srazu!
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Joey »

biscuit píše:....na nejakym srazu!
...zatím je bohužel spíše podle hesla >> navrh huj, vespod docela fuj << :eh:. Nejprve bude potřeba dostat ji z nejhoršího, ale když ji miluješ :wub:
Obrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od biscuit »

srazy nejsou souteze krasy :-)
moje uz je trochu fuj zase zvenku. ale jak starnu, uz to tak neprozivam. hlavne potom, co jsem si s tim autem prosel nejaky etapy a ve vysledku bylo stejne vzdycky dulezity jen to, jestli me s tim bavi jezdit. a to kupodivu bylo po celou dobu vlastne uplne stejny, at uz to byla lestenka, nebo smudla :-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Joey »

biscuit píše:srazy nejsou souteze krasy :-)
..jasně, akorát tam to auto musí být schopno dojet. Tady momentálně půl hoďka ježdění a pak už odmítám snášet smrad spáleného oleje, který se s intenzitou monzunového deště snáší na výfukové potrubí :crazy:
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Joey »

...únor bílý :sneaky:
Obrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od biscuit »

no tak hlavně ať ti neblafne. už jsme tu jedno samovznícení měli...
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Joey »

to počasí je jak na houpačce :rolleyes:
Obrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od biscuit »

abychom zustali v bilem. celica si dneska objednala jeden megatuplak mlika. co bych pro ni neudelal... ja tomu teda na chut neprisel, pro me je nejvic snyt, kdyz je nejhur tak hladinka :-)

Obrázek
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Joey »

Tak to je do písmene "hustý" :wink:
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od biscuit »

když na to dneska koukám, asi bych měl srovnat tu značku konečně :blush:
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Odpovědět

Zpět na „Celica“