Pochlubte se svojí Celicou

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Sem se zdržel o den. 1.4 dneska akorát, trochu to tu vytapetuju, ale nemůžu prostě vybrat... líběj se mi všechny :-)
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

časem se přidaj přední origo zástěrky a asi se sundaj folie i z těch bočních mini oken- mechanik řikal že se mu to tam nelíbí :-) Já řikal že mi to nevadí :-) Ta zadní bublinková folie byla votřesná... A vrátim Dotz Monza elektrony s univerzal gumama nějakýma... tyhle BBS asi fakt prodám, i když jsou výborný, 1992 ročník... bez chyby. Ty kola překážej ve sklípku.
No a jak sem to napsal, tak se mi zase začaly ty BBS líbit... to je šílený :-) Psycho Pavučiny. :biggrin:

1989 s určitýma modern modifikacema... ale jako stejně je to hustý, v tý době kdy japonci tohle testovali 1988-1989 tvrdej komunismus u nás :-) Pekelnej stroj, celica... v tý době letěly 120 a přecházelo se na favorita :-) :-) tohle mělo všechno- klimu, elektriku oken, vyhřejvání zrcátek, ABS atd... ale ten design... nemá chybu ani v roce 2019... po vyladění světelný techniky... no Airbagy to nemá, ale můžeš si přilepit polštář na volant :-) suchej zip? :-)

Ale jo byl to vrak než sem to koupil... nachytal sem se, na ten design a na modrej lak... nevadí... všechno se opravilo. hlavně čelo celicy... to bylo fakt pomlácený... takže má nový... komplet dokonale spasovaný, a ultra tvrdý :-) byla obouchaná z předu solidně... jako nová. + Samozřejmě nová podlaha a prahy... jinak okej... vše original a hlavně original motor 3SGE Yamaha 1989--- supr. a spousty a spousty vychytávek... to už se nepočítá... :biggrin: kapota, nárazník, blatníky, dveře.... atd :-) + operace P. zadního blatníku komplet.... co bych neudělal aby přežila že :-) Měla smůlu na lidi... ale už je to cajk, se mnou se bude mít dobře :-)

Tak šup pro pívo.... hodnááá celica, a jako hodnááá ta Varta baterka blue dynamics.... ještě sem jí nedobíjel a střílí jak o život... to je jinej pocit než když tam byla ta mrdka banner 69.... to je jiný... :-) Varta very very very good! Danke! :biggrin: Zatim nedává na jevo, že by se chtěla "doprásknout".... sehr gut... Ich liebe DAS :-)
Na benzince zase nějaká nová pumpařka... aleeee takový mláďátko... :-) To už je trochu perverzní, no jo je to mláďátko... :-) Tak nic... :biggrin: :biggrin: I když celica je trochu perverzní design :-), "šťastnou cestu a stavte se"... oooouuuuu perverse :biggrin: :biggrin: takový přáníčko.... rozkošný :-)
Naposledy upravil(a) micron dne úte 02.04.2019, 00:43, celkem upraveno 2 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Otázka je co dál... Toyota nedělá auta... nechává si je dělat jinde. Subaru BRZ aka BMW Z4.... tomu řikám podvod. Prostě podvod. Větší podvod je BMW- subaru je ještě v "mezích" kdy to chápu... ale BMW ne... Lidi co maj Toyoty nemaj rádi BMW... ale můžou mít rádi subaru... to jo... Mně by nevadila spolupráce subaru a toyoty na nový celice.... ale vadila by mi spolupráce jakákoliv s BMW, to prostě striktně NE. tečka.
Líbí se mi na subaru XV že má zpátečku plně synchronní... resp, že nedělá ten pazvuk bzuuuuuuuk.... bzuuuuk když couváš, ale jede jako na 1. bez zvuku, přidáš plyn a Borla vystřelí do laufu ránu boom...... žádnej zvuk couvání tam neni :-) žeru to :-) zpátečka plnej kotel.... ratatata... boom prásk :-)

Jak to nejvíc zjednodušit.... no design,prostor, hmotnost 1200kg.... podobný jako 5g, motor Atmo Yamaha nebo Subaru jo třeba FA20 Boxer a k tomu AWD... jooooo tohle.... přesně akorát :-) :biggrin:
to by šlo.... :biggrin: a samozřejmě 6MT.... jinak to nemá smysl--- \ interier ale musí bejt příjemnej... prostornej jako v 5g celice6g/7g.... prostě příjemnej...ne debilně zakrslej jako je v GT86/BRZ.
Totiž v celice je víc místa na nohy u spolujezdce než v land cruiseru.... až tak :-) A tomu řikám luxus.... člověk se cejtí prostě dokonale... a o to jde.... řidič se cejtí dokonale, a spolujezdec ještě dokonalejc... tak to je dokonalý.... jo to je CELICA.... :biggrin: ta tě rozmazluje.... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Nooo někdy chci z celi dostat 240... vim kde přesně... a třeba se to povede :-) :biggrin: bez airbagů a bez poutání... bezpečná oblast :-) Subaru dalo 205/210 celica dá 240--- :biggrin: někdy tam někde... :biggrin: you mother fucker bitch! gogogo!!!! :biggrin: se nudí... njn zaklopíme lampy a pojede se na žlutý mlhovky... plnou parou....max 240 by mělo stačit.... :biggrin: pak bych zaparkoval někde a řeknu jen jooooo ty si kunda... no to si děláš prdel... :-) :-) kurva sem se málem posral... :-) :-) Drsně jedeš zalatíčko moje.... no to si děláš fakt kozy.... :biggrin: Tohle se ale nedělá, a jsi moc zlobivá celica... :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: kurfa :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Jimmi »

Karel měnil přední sklo, jak tak koukám :idea:
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Jimmy> jakej Karel? :-) No teď kvetou ty růžový květy... ty jsou sexy... jenže na blbých místech... chce to aby tam nebyly auta, domy- paneláky nic :-) Ale hlavně nesmí kvést auto :-) To sem striktně zarazil před 5 lety. Mohlo by pršet... dle mobilu... takže pojede Subaru :-) Na vodu a vlhkost je celica v pokročilým věku už alergická :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 931
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od 29Carlos »

Jimmi: Už vloooni před TK! :mrgreen:
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

29Carlos> no já myslel že Jimmy má nějaký nadpřirozený schopnosti... jo totiž nejsem spokojenej s čelním oknem :-) ta neorigo těsnící guma je nahovno... už hodně let, pilkington. okno pilkington okej... tak mam z UAE připravený original Toyota těsnění... na někdy... sem si řikal jak by to moh poznat :-) srandovní bylo, že ta guma byla o 1500,- levnější z UAE než od Toyoty u nás... a to se vyplatí :-) Ani Babiš mě neobral...prošla :-)

Srandovní na celice je, že se tvrdí, že kola dělaj auto... to ovšem u celicy jaksi neplatí... ty jsou prostě zvlášť :-) U celicy je prvotní design, až pak kola... ale jak tak uvažuju, noooo ty BBS prodávat je asi blbost... asi je uložim... a nechám je nalakovat někam mezi bronzem a zlatem.... to by mohlo bejt někdy zajímavý :-) 1992 zlato je moc úchylný, bronz zase mu něco chybí... něco mezi... :-)

U Subaru XV dělaj kola hoooodně.... prostě laděj dokonale, a ten design dělal ultra magor :-) Nic dokonalejšího sem neviděl... i sem jeden čas přemejšlel, jak by vypadaly na celice... noooo nevypadaly by špatně, ale nerozuměly by si s designem auta... ne jen že jsou to 17, takže by občas drhly... a to já nerad... prostě ne 15 okej. lemy blatníků jsou posvátný :-)
Ale Subaru bez těch elektronů vypadá prostě nezajímavě.... někdo to poladil ale nehorázně :-) Nic dokonalejšího prostě nejde vymyslet... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 931
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od 29Carlos »

Mě se líbí na těch kolech tak, jak to je... Zlatá a ani bronzová by mi k tomu nesedly... :wink:
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

29Carlos> jo ale no pravda je že nebyly čištěný asi 2 roky :-) Ale zlatá je blbost... ale taková prostě exklusiv barva... tyhle už byly než sem je kupoval taky lakovaný... ne úplně kvalitně... ale to nevadilo, mně se prostě líbil ten komplikovanej design, a jak jsou vystouplý z kola- ven... jak rotujou tak vlastně požíraj vzduch a chladěj brzdy.... líbí se mi ten design, a nedá se spočítat kolik Y tam je... :-) ale jako uožit je... chyběj mi ty Dotz Monza 5 paprsky jednoduchý.... tyhle BBS byly jakoby jen na zimu, ale jsou furt hezký, daly by se vyladit do sexy barevný kombinace s dokonalým lakem original BBS 1992 ale fakt zaímavej lak by to byl... třeba přesně opačnej- když si dáš invertorování barev na celice... z modrý je.... aaaano taková zvláštní zlatá/měděná.... a takovou barvu by mohly mít BBS... :wink:
prostě když se podivám na ty fotky, tak těm BBS něco chybí... k dokonalosti... auta jako celku...a to exkluzivní barva. barva piva :-) to je ta barva... :biggrin: přesná. celkově by to vyniklo....prostě to vidim...eine beere BBS :-)

Sem celi zase projel a joooo byla tam zase ta sexy pumpařka :-) safra ale... "My máme zavřeno teď... 4 minuty, počítáme kasu... ajajajajaj :-) řikám... ale platíte hotovost? Nooo jistě... tak to by šlo... 65korun koukám... jeee já nevim kolik to stojí.... no 65 :-) děkuji, děkuji :-)
Ksakru jako sexy je.... ale je tak mladá asi... ale tak hodná, poctivá.... jo takovou bych chtěl za ženu... mrazíku :-) :biggrin: Nemá jako chybu.... ty vole, podivej se na sebe... 37 si rád že dejcháš.... ale hovno :-) :-) Ty vole tuhle sem si poprvý proskenoval, a pořád to odpovídá... mým údajům :-) "Ta si zaslouží o mě pečovat :-)" :biggrin: Neeee ale fakt jakooooo :-) A jak by hlídala peniažky... poctivě... jojo noooo že já po ní vyjedu :-) třeba nemá tátu... můžu bejt obojí :-) :-) :biggrin: come to papa... :-) Ne vole ty si musíš ze všeho dělat prdel... no jo no.... :biggrin:
Ale co se mi na ní tak líbí? Ta nevinnost.... ??? ta slušnost??? Pěknej obličejík, pěkný body.... jasně... to že se nepřetvařuje... "zase je tu ten kreten pro to pivo" :-)
No cejtim že prostě ještě je ta hodná holka... ne ta mrcha... co každýho podezřívá.... neni v ní zlo.... a chtěl bych aby v ní nikdy nebylo... zlo jsem já :-) :-)
No to zlo co potká bych rád likvidoval sám.... člověk prostě ví že je tak hodná, že to někdo využije... a zkazí jí.... a bude pak stejná potvora jako většina ženských... což by byla škoda.... fakt ale jo... občas no většinou si lidi myslej že bejt hodnej = bejt blbej..... tak to ale pozor.... tak to neni. Jde o to v jaký realitě žiješ.... funguješ... no to je složitější.... Mně to přijde normální, ale lidem to tak nepřijde... už sem se hodněkrát setkal s lidma co mi řikali...."Vy jste tak strašně hodnej člověk".... řikám cože? Proč jako.... No protože jste prostě v pohodě... Lidi nadávaj, jsou sprostý a Vy... nic... Nooooo ale tak to je jejich problém... já nemam rád problémy... a mam rád dokonalej svuj klid... tak tak to asi je....Ty lidi nemaj klid. To mě ale nezajímá....
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Jimmi »

micron píše:... tak mam z UAE připravený original Toyota těsnění...
Odkud že.....?
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od biscuit »

Emiraten...
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Jaja Emiraten... Dubai... prostě o 1500,- levnější než u nás... originalniautodily.cz např. tedy = toyota dealerům.
kus podstatný gumy...
Můžem to porovnat... moment, jen jí vylovim ze skříně :-)
75531-20350
originalni autodily 2.400,- se slevou :-) stálo to 2.800,- + doprava !!!
https://www.originalniautodily.cz/vyhle ... Naj%C3%ADt
a tady sem to kupoval marine...
https://www.ebay.com/itm/75531-20350-To ... 2610603344
1600,- vč. dopravy z UAE ---clo a dph se neplatí, je to jen guma :-)
Resp. máš 2 gumy z UAE za cenu jedný z český distribuce Toyoty... comedy central
1500,- je kurva dost za dobrou japonskou gumu, ale 3000 je kurva kurva moc kurva :-) :-) za 1.500,- se dá koupit možná i anální japonka :-) živá. No lepší vyjebat jí než se nechat vyjebat Toyotou... jinak jí někdo vyjebe za tvý prachy :-) :biggrin: No dost komedie... ten cenovej rozdíl je ale komedie.... 100% přirážka... oleeeee toyota je "relativně drahá" relativně.... :biggrin:
Ale za se to neni Lexus... tam by všem napařili 3.000,- možná až 6.000,- a ve faktuře budeš mít: " No tak si ho vyhoň kámo" S pozdravem Lexus :-) Nebo Lexus marketing děkuje... :-) A přeje spoustu šťastně "ujetých" kilimetrů... s pozdravem... bla bla bla... :biggrin:

Prostě 100% + je moc velká drzost... to je jako 1 auto a 2 auta... nebo 1 párek a 2 párky, nebo 1 kopeček zmrzliny a 2 kopečky :-) 1 koza, 2 kozy--- matematicky vzato a fyzikálně :-) to by pochopili i Masajové....že je to "voblož"... a sejmuli by tě šípem s jedem... :twisted: jako "škodnou"...

No nic... byl sem provětrat celi... jako proč nevoní Subaru jako Celica? To je vůně taková toyotí kojotí vůně :-) jako i když sem v tom autě hulil kdysi doutníčky... ne nejsou tam.... je tam toyotí vůně... :-) famozní... úplně bych se tim navoněl celej :-) :-) Fakt že jo.... voňavku Toyota Celica.... si prostě sedneš a než nastartuješ, inhaluješ.... a woooow wooow wooow :-) Fantastická vůně. A až pak nastartuješ... :-) Varta furt drží... hodnááá!!!!! jako měl bych jí už dobít... nemá šanci sama, jezdí jen pro pívo 2km a zpět :-) Ale fachá hustá :-) Voltmetr ukazuje že se má dobře... nechápu... ta bannerka mě srala život 2roky.... tohle je jiná síla... nebyl sem si jistej jestli jsou VARTY nabitý na 100% z výroby... takže jo jsou :-)
Si tak jedu a tam 1 moje oblíbená zatáčka... 90° ejjj tuning kárka police... tak sem jí vzal tak jemně... jemně velmi jemně jako hodná celica :-) si řikali "co to bylo....? "No jo to jen celica si jela pro pivo" toho známe... ta tu stála vedle nás, ale jen se přesunula o ulici vedle... tak to jo... :-) :-) :-) To neni gauner, jen takovej lokální blázen :-) :-)
Tak před 5 rokama by se za tebou pustili ihned :-) drzej design :-) neni podezřelejší auto... teď už okej :-) respect! Bez podobných aut by byl svět prostě nudnej...
Mam ale radost že jízda v celice 1989 260.000km je vlastně stejně dokonalá jako jízda v subaru 2014 21.000km, je to tak... vychytal sem 97%.... jen ještě zjistit ten pazvuk a vibraci z prava v zadu, horní uložení nebo tlumič... :-) Ale toho by si nikdo ani nevšim... dokonalost ale musí bejt... :biggrin:
Někde sem čet, nevim ale asi na tom něco pravdy bude... že když starší auta kapaj... ale nežerou olej... tak je to vlastně to nejlepší... protože svinstvo ten černej sajrajt vykape, a když přileješ 1/2 litru nebo litr novýho, je to taková řekněme výměna oleje :-) :-) Fakt je že to tak fachá u mě tak cca 10 let a jo fachá to.... :biggrin: odpad vyplivne a novej olej si vychutná :-)
No jo tak logický to je... jako u friťáku... kdyby tam byla dirka dole... bude tam ten sajrajt... a vykape... a pak doleješ novej olej a můžeš fritovat :-) sračky budou u dna vždycky.
Zajímavý je že u celicy 3SGE to kape jakoby z rozvodů---- to ale nevadí, že jsou promazaný :-) Další sranda je na tom odkapávacím oleji, že pravý přední rameno je jako nový- díky oleji :-) naprosto jako nový :-) a levý je orezlý, vypadá fakt hůř... mam náhradní kdyby něco :-) ale je na tom hůř jen proto, že neni promaštěný olejem!!!
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Ne líběj se mi ty BBS original 15. 5x100 1992 vlastně jo zase se mi líběj... :-) ale Dotz Monza jsou lepší... o dost, ale nevim nevim BBS bych prodával tak za 6.000,- míň ani omylem.... spíš víc ale daj se uložit... :-) On je to totiž problém sehnat na starší auta tak kvalitní trony... 15- 5x 100 se jakoby nenosej :-) což je výhodný :-) za pár let řekněme 12.000,- original BBS... proč ne :-) 17 by sekly líp, to jo, aleeee zase můžou udělat pěknou škodu na blatnících, navíc jsou těžký... takže zničej odpružení... nene... 15 jsou perfekt :-) a výhody to prostě má :-) Zvláště na našich CZ silnicích.
Já je kupoval za 5.000 srandovních.... takže za 6.000 by jít mohly... u mě totiž nezestárly--- naopak. Prostě tak.
1 inzerát se stejnýma... akorát že je zmatenej, nemá za A: pokličky- ty stojej cca jako kola, ty jsou mega důležitý :-) a za B: neni to 1999 ale 1992. coool retro. Takže tak ví hovno....
https://auto.bazos.cz/inzerat/103262442 ... Subaru.php
No je to taková provokace mít BBS VW na celice... ale když ono je to zajímavý :-) Je to zajímavý a pěkný :-) na celi... no spíš 7.000,- kdyby někdo chtěl original BBS-- 1992, nemá smysl je prodávat... nemá :-) 7000 ok... ale jinak ne... :biggrin: protože kopii tohodle nikdo nedá... ani omylem :-) Original je original. 1992-2019 noooo jo takže tak. Prostě 7.000 jinak nezájem...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Během "exkurze" v určitý firmě sem měl příležitost se "vyvětrat" na 30 minut :-) a narážel sem pořád na tuhle MR2... nejdřív sem si myslel že tam stojí jen jako reklama... ale po tejdnu fakt odjela, jako já z exkurze :-) RHD.... ale nevidí se MR2 vůbec často, je to jako celica 5G... máme stejný motory :-) MR2 sem neviděl nikde stejně jako celicu 5g.... ani nepamatuju...
No na zajímavější auto sem v Karlíně nenarazil, No jedině vínovej jaguar E-pace byl taky celkem zajímavej... ale MR2 je zajímavější....tooo jo :-)
Obrázek

Obrázek
Je jako fata morgana :-)

Chtěla by stříknout sprejem na renovaci plastů.... zástěrky... Sheron u OMV maj, je skvělej, fakt hustej matroš, stříkal sem zástěrky china u Subaru.... byly zešedlý, a jak se lesknou panečku supr sprej, má to nějakej silikon v sobě a prostě to vychytá povrch... ještě sem to stříknul na "torpedo" u subaru kde to začalo bejt jakoby ten plast vyšisovanej od sluníčka.... hustý fachá to geniálně... :-) :bigups: geniální sprej. + dá se stříkat i na gumy... od auta, to sem nedělal :-) takovej úchyl nejsem zase :-) Aleeee i to umí...

Já sem ten sprej koupil proto, protože jak mi lakýrník lakoval to drcnutí na Subaru, tak stříknul "něčim" i ten plast kolem a lesknul se až moc, zbytek těch plastů se nelesknul, tak mě to rozčilovalo.... sem se zeptal u mechanika a prej normální sprej na plasty jako do interieru... ten sem zkusil... aleeee vydrželo to cca 2 dny.... pak to zmizelo.... pak sem teda koupil sprej na exterierový plasty- sheron... a joooooo to je jiná panečku :-) :-) do plastů/ gumy se to vpije extrémně a nechá to povrch lesklej jako sklo... výdrž řek bych 1/2 roku na slunci v pohodě. :bigups:

Ale stejně je to nějakej mutant MR2.... RHD a má blinkry a zadní světla atd... jako USA verze... no mutant, má to naschvál... tohle je totiž lepší zabezpečení, než alarm :-) je modifikovaná... nenápadně :-) Náhodou je to dost dobrá strategie... taky jí používám :-) ale i tam co neni vidět.... interier, motor... všude jsou mý stopy... :biggrin: Zloděj nebo obyč člověk by je nemoh najít, pár jo, ale je jich tak 50... :biggrin: U celicy... u subaru XV sem taky zasáhnul jak v motoru, tak v kabině.... tu a tam něco chybí... :-) detaily... ty mam ale já :-) a i tam sem operoval dost. Ale vypadá to jako že nic nechybí.... chybí :-) :biggrin:
Naposledy upravil(a) micron dne pát 31.05.2019, 23:00, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 931
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od 29Carlos »

Pár Krkonošských... :biggrin:
Přílohy
Celica Krkonoše4.jpg
(91.19 KiB) Staženo 618 x
Celica Krkonoše3.jpg
(88.27 KiB) Staženo 618 x
Celica Krkonoše2.jpg
(176.52 KiB) Staženo 618 x
Celica Krkonoše.jpg
(108.85 KiB) Staženo 618 x
Odpovědět

Zpět na „Celica“