Pochlubte se svojí Celicou

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od biscuit »

kbely jsou spis u carlose, ale sejit se tam muzem vsichni :-) sojka me teda moc nezajima (proc taky, kdyz se tam nevejdu a i kdybych se vesel, nevidel bych kam letim - no sorry), ale v letnanech/kbelich jsou i jiny atrakce :-)
ohledne policajtu - kdyz to nahlasis predem, vsechny nekam prevelim ;-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Studijní materiály v němčině... nooo neni nad to si po pár pivkách studovat němčinu... hustá knížka :-) a vypadá že jí už někdo solidně studoval :-)
+ spousta samolepek z roku 1990 Techniš im ohnung :-) Jaja :-) To celice někam nalepim, vyplnim tam datum kdy se stane veteránkou, razítko mi dá muj mechanik, jestli má :-) Snad jo :-) s autogramem... to po něm určitě nikdo ještě nechtěl :-) No a svuj podpis si tam dám taky :-) proč jeden že? :-) jo a musí tam bejt "Alles Gute!" :biggrin: :bomb:
Za dárek děkuji Tomas-Oaza... :bigups:
Obrázek

Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Jimmi »

Und was hast du dagegen........? 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Jimmy jo jako ok :-) Ale jen ten název já to snad ani neopíšu :-) : "Betriebsanleitung" No to je síla... nešlo by to jednodušejc? "Manual"? der die das to je jedno :-)
"Manual fur sicherheit und komfort" a byl by klid :-) :biggrin: Neřikej mi že němci neznaj slovo manual... :biggrin: "wie hande einmachen uns - buche" :biggrin: tak by se to taky mohlo jmenovat :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Jimmi »

A proč myslíš, Microne, že neexistuje německá varianta Scrabble.....? :D
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Ještě pár fotek, lekce z německého jazyka můžou bejt :-) Alles Gute... je tam hezky popsanej interier a motory... ale to až indy :-) Ale jako bejt učitel němčiny... noooo jako jen jako :-) Tak bych dal studentům tenhle manuál a pak test... jako je to hustý ty slovíčka... z němčiny do češtiny by to jako šlo... ale obráceně :-) No těžko na to ani piva nestačej, to chce tequilu :-)
Dneska sem tak studoval jestli nenarazim na něco zajímavýho... a jo... i po těch letech co sem myslel že vim všechno skoro... tak překvapil manuál z roku 1989 gut sehr gut :-) dostal sem se až na stránku 169 ale pak už sem odpadnul... a stejně sem se německy nenaučil :-) sorry jako je toho mnogo... :biggrin: Zu viel jaja. Das ist sehr brutal :-)
Obrázek
Zajímavý že to musel psát naturlich němec... ale pak to šlo na korekturu? do japan a tam to vytiskli??? Noooo to mě poser :-) :biggrin: Marketing fachal fakt zajímavě...tj Už vidim toho japonce jak to opravuje :-) Jednu chybu sem ale našel na stránce 160 pojistky... tam je chyba! :biggrin: Těžko říct ale jestli jí udělal japonec nebo němec... spíš ale němec... nějak si nerozuměli asi :-)
Tomu rozumim... :-)
Obrázek
Tohle jsme řešili s Akirem... ten tam měl tuning vlaječku- pásek na "háku" a já sem nechápal proč tam hák nemam? A to je supr vědět... mam tam ty 2 očka... ale nechápal sem logiku???
A je to jasný... jen německý celicy maj hák.... takže tak jednoduše se dá poznat původ celicy :-) Podle háku... Švýcarsko- to se dá poznat díky jiným značkám. A ostatní státy vč. švýcarska- rakousko, itálie atd maj prostě 2 oka místo háku. Hustý toto :-) :banana: hned sem chytřejší... stačí přijít k celice a hned vim odkud je... nebo neni :-)
Má li hák? Je to prostě Němka :-) :biggrin: Tohle sem nechápal, das ist guuut :-) :bigups:
Jak že se to jmenuje? Abschlepposen no to je taky moc :-) To je strašný slovo... :mrgreen: dovolil bych si to slovo jaksi nooo zlepšit : zwei Schleifen oder zwei Augen-raus, no bylo by to lepší :-)
Obrázek
Obrázek
Pak tu máme rozdíly mezi motůrkama německýma a jinýma... no toto??? Cooože tak to sem taky netušil... Němci maj prostě jiný motůrky než ostatní? Delší a bez krytek... s jinýma kolečkama... taky zajímavý, takže jsou 2 typy motorů k vyklápěčkám... mam 3 skladem neněmecký... ale nevim jaký mam na autě... se musim podivat zajímavý. Logiku ale nechápu. asi spíš neněmecký... co si tak pamatuju, měly ten menší rotační ovladač.
Možná že ty německý jsou víc poruchový.... :biggrin:
By mě zajímalo jak tenhle výmysl vzniknul.... ale uměl bych si to představit asi takhle... přišel jednoho dne tlustej špekoun německej ein speck :-) a tou svojí tlustou rukou nedokázal prostě pootočit tim kolečkem... nedosáh na něj :-) Tak si Japonci řekli když to testovali že asi bude lepší pro ty vypasený němce udělat vyjímku... motorek bude delší a i pan špek si s nim pootočí kdyby elektronika selhala... no tak asi tak by to mohlo bejt :-) :biggrin:
Ba joooo kdysi sem měl myslim jeden čas i tu německou verzi motůrku a myslim že sem ukroutil to kolečko :-) Nebo mi kdysi muj automechanik vynadal že jsou jiný a že ty stojej za hovno... to už bylo ale fakt dávno :-) Celkem by mě zajímalo jaký má "němka" Akiro jestli ty německý nebo je někdo měnil.... celkem zábavný zjištění jak je to s motůrkama....

ps: jinak kdyby někomu blbly vyklápěčky... stačí říct... muj automechanik je původně autoelektrikář, i když umí už celej 3S-GE :-) a fakt umí... občas neni chyba ani v motůrku ale spíš v elektrice co tam je kolem... a ta neni izolovaná... takže prostě se musí celá repasovat. A jo je to minimálně 10 let a spíš víc od tý doby co mi vyměnil komplet elektriku u vyklápěček tak nooo prostě cajk... bez chyby... nahoru, dolu, přivřít, zavřít... synchro... -30°celsia +30°celsia no problemo :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Jimmi »

Máš pravdu, Microne, do němčiny se někdy překládá fak' blbě.
V manuálu na Corollu mám taky jeden echt rozdíl.
BRD: Nastartovat a ihned odjet.
Aussen BRD: Nechat několik minut prohřát na volnoběh.
Ale jinak jsou ty motory tutáč nemlich stejný 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
brutusman
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: pát 15.08.2014, 14:58
Bydliště: Praha

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od brutusman »

Jedna z deštivého podvečera na Konopáči.
Obrázek
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Kubrt »

Dneska jsem te poustel pred sebe na kruhaci vyjizdel jsi z benzinky :D neco bys mel udelat s tou druhou pulkou prdele at to muzes fotit cely :-D
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Celik
Řidič
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 03.05.2012, 17:32
Bydliště: Brno City

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Celik »

Moc "fine" to sice není, ale tak s přihmouřenýma očima... :D
Obrázek
Obrázek
Toyota Celica AT200 1995
BMW E36 318ti 1997 - Winter warrior
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od biscuit »

od kdy umi sestka primhourit oci? :-) mas pravdu, fajn to moc neni, ale aspon je videt, ze jezdite, a ze ji nezahubily tve plany :-D
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Celik
Řidič
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 03.05.2012, 17:32
Bydliště: Brno City

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Celik »

biscuit píše:od kdy umi sestka primhourit oci? :-) mas pravdu, fajn to moc neni, ale aspon je videt, ze jezdite, a ze ji nezahubily tve plany :-D
Mám blbě seřízený světla, takže jsou "přihmouřený". :lol: :lol:
Hele, nezahubily (zatím), ale momentálně to auto nejezdí. :D V mojem vláknu na JDM-Meetingu zjistíš proč. :D
Obrázek
Toyota Celica AT200 1995
BMW E36 318ti 1997 - Winter warrior
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Kubrt »

Moje auto taky nejezdi na odkazu nize zjistite proc ...

https://www.youtube.com/watch?v=lroU_R1g3l0
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Jimmi »

U vás na vsi to koukám žije, Kubrte :D
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Stan
Carina crusader
Příspěvky: 1163
Registrován: ned 21.09.2008, 12:28
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Stan »

Po delší době konečně nějaká testovací vyjížďka - ecce homo, Harta, Rýmařov, Sovinec
Přílohy
harta.jpg
(267.86 KiB) Staženo 2864 x
Celica 5G gti 11/89 2.0 115kw 3S-GE (věčný ladění)
Carina E 92 liftback 2,0 16v 98kW 3S-FE (daily car)
EX Carina E 93 liftback 1,6 16V 85kW 4A-FE (5x vymazleno/5x rozbito/na díly)
Odpovědět

Zpět na „Celica“