rozdělovač na starou camry 91 rok

vše ohledně modelové řady Camry
Odpovědět
ondik007
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: ned 02.11.2014, 00:35

rozdělovač na starou camry 91 rok

Příspěvek od ondik007 »

Ahoj potřeboval bych poradit. Známí schání rozdělovač na tuhle starou camry bohužel v originálu nový už se nedá sehnat přes toyotu,tak se chci zeptat jestli nevíte v jakém autě by mohl být stejný abych mohl poptávat. Podle víčka apalce na 1,6 carině,ale docela pochybuju,že i samotný rozdělovač.
myslíte,že je šance to někde funkční sehnat? je ochotný zaplatit celkem dost. Proo sme říkal si to zkus poptat v USA tam bych věřil,že bude snad aj nějaká náhrada. díky za rady.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: rozdělovač na starou camry 91 rok

Příspěvek od Idaho »

ondik007 píše:Ahoj potřeboval bych poradit. Známí schání rozdělovač na tuhle starou camry bohužel v originálu nový už se nedá sehnat přes toyotu,tak se chci zeptat jestli nevíte v jakém autě by mohl být stejný abych mohl poptávat. Podle víčka apalce na 1,6 carině,ale docela pochybuju,že i samotný rozdělovač.
myslíte,že je šance to někde funkční sehnat? je ochotný zaplatit celkem dost. Proo sme říkal si to zkus poptat v USA tam bych věřil,že bude snad aj nějaká náhrada. díky za rady.
Carina 1,6 ma cca 5 druhů rozdelovaču ( možná více ) takže spíše dodat vin nebo fotku nebo orig kod rozdelovače.
ondik007
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: ned 02.11.2014, 00:35

Re: rozdělovač na starou camry 91 rok

Příspěvek od ondik007 »

Fotku vyřeším později mám tady všchny čísla dle VIN a na E-BAY jsem našl originál za cca 20 tis s poštou a náhradu za cca 5 tis s poštou
číslo celého je zde: 19040-74030
ale potřebuji hlavně to kovové tělo tam to někde prolíná přes prasklinu.
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Re: rozdělovač na starou camry 91 rok

Příspěvek od Toro »

ondik007 píše:Fotku vyřeším později mám tady všchny čísla dle VIN a na E-BAY jsem našl originál za cca 20 tis s poštou a náhradu za cca 5 tis s poštou
číslo celého je zde: 19040-74030
ale potřebuji hlavně to kovové tělo tam to někde prolíná přes prasklinu.
To je na 3S-FE 89kW? Pokud jo, tak bych měl mít...
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
ondik007
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: ned 02.11.2014, 00:35

Re: rozdělovač na starou camry 91 rok

Příspěvek od ondik007 »

Ja nevim kamo asi jo ja sem dal VIN a nasel dil vic sem nepotreboval,ale myslim,ze ten kod motoru tak byl.
Ted jen za kolik jeden lulan mi rekl z cariny 2 tis. a v nahrade mam novej za 2300
Odpovědět

Zpět na „Camry“