Servis Zlín.

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
Odpovědět
roman22
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: ned 03.11.2013, 10:33

Servis Zlín.

Příspěvek od roman22 »

Rád bych se vlastníků Toyoty ze Zlína a okolí zeptal na zkušenosti s T-Motor Zlín a Zliner. Který z těchto autorizovaných servisů by jste doporučili pro nový Yaris (koupený na opačném konci republiky).

Díky Roman
Uživatelský avatar
David P.
Řidič
Příspěvky: 257
Registrován: pát 13.09.2013, 10:44
Bydliště: Zlín

Re: Servis Zlín.

Příspěvek od David P. »

Určitě T Motor Zlin. Byl sem tam už na 2 garanckach a vždy maximální spokojenost.. i ceny dobré..
Auris Touring Sportc CVT
recenze: http://moje.auto.cz/David-C3/automat-1.html
roman22
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: ned 03.11.2013, 10:33

Re: Servis Zlín.

Příspěvek od roman22 »

Dík za odpověď. A máš i nějakou zkušenost se Zlinerem?
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Re: Servis Zlín.

Příspěvek od radohanno »

Osobně jsem byl v T motor Zlín. Zkušenosti normální. Kolegovi vnucovali něco co nechtěl a ceny za servis jeho Yarise jsou jako za můj Lexus. Mě to vyhovuje ,ale platit 800kč za hodinu práce a 3500kč za výměnu trošky oleje je masakr. Ale to jsou celorepublikové problémy. Klasicky když do servisu příjde lama tak ji oškubou. Mě minule účtovali již 400kč za hodinu práce jako u Toyoty 5+. Tomu jsem rád. Když přijedu musím naprosto přesně zadat požadavek a zeptat se na cenu. Jinak na běžné servisní úkony použiju odzkoušeného opraváře.
Zliner jako bývalý značkový servis ,Toyoty stále dělá. Jsou lidi kteří upřednostní tento servis. Já tam nikdy nebyl takže nemohu porovnat. Podle tvrzení jsou vstřícnější.
Někdo tvrdil že když se otevřel Kromexim tak pár servisáků přešlo právě ze Zlineru.
Kvalita servisu závisí na lidech. A tohle je problém. Vždy auto přebírá technik a pak se v tom šťourá někdo bez tváře. Vlastně nikdy nevíte kdo vám opravuje auto. Já mám rád když vím kdo se v tom hrabe. Můžu mu předat postřehy a on mě pak předá informace. Tak jak většinou chodíme k jednomu doktorovi ,měli by mít naši miláčci jednoho opraváře. A to značkový servis nezaručí. U mě je to zhoršené že mi na Lexuse hledí jako lamy i oni :mrgreen: :mrgreen:
Lexus LS 430. 2002
Když mám názor, řeknu to.
ondik007
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: ned 02.11.2014, 00:35

Re: Servis Zlín.

Příspěvek od ondik007 »

Nevím co tady šíříte po Zlínsku,že Zliner není značkový servis Toyota!!! Nikdo o tom nic neví a šíří fámy co rozhlašuje T-motor, kterej lije do toyot bez vyzvání neoriginální oleje!!!! A to u vozidel starých 5 měsíců a 15 tis km. To je pak super autorizák? a kdo pak přechází kam?
Právě T-motor končí kvůli svojim podvodům ze šrotovným.
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Re: Servis Zlín.

Příspěvek od radohanno »

To nikdo nešíří. To je fakt. Oficiální zastoupení na Toyotu ma Kromexim. Zliner má tuším Fiat,Alfu a Lancii. Toyoty berou ale nemají licenci. Jak to tam funguje to ví jen oni.
Lexus LS 430. 2002
Když mám názor, řeknu to.
michmio
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: stř 18.07.2018, 07:10

Re: Servis Zlín.

Příspěvek od michmio »

Zdravím, je ve zlínském kraji nějaký šikovný mechanik na Previi první generace. Nechci značkový servis. ale konkrétního mechanika.
Uživatelský avatar
Gabe
Člen Týmu
Příspěvky: 14
Registrován: stř 22.08.2018, 14:34
Bydliště: Zlín

Re: Servis Zlín.

Příspěvek od Gabe »

Zdravím,
taky bych se rád zeptal, koho byste mi doporučili nebo zda je tu někdo šikovný s rozumnými cenami ve Zlíně či okolí na opravu Corolla E11 1.6 VVT-i 81 kw (3ZZ-FE) facelift r.v.2002? Auto mi žere olej a potřeboval bych přetěsnit (pístní kroužky) a GO hlavy. Mám to auto rád, ale nerad bych se opravou dostal na hodnotu ceny auta. Díky
Toyota Corolla E11 1.6 VVT-i 81 kw (3ZZ-FE) facelift r.v.2002
Rover 214 SI 76 kw (14K16) r.v. 1999
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“