znáte ji?

vše ohledně modelové řady Celica
romanenko
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: ned 02.11.2014, 13:06

znáte ji?

Příspěvek od romanenko »

čau chlapi, co na ni říkáte, mám do toho jít?

Kód: Vybrat vše

http://auto.bazos.cz/inzerat/40274994/Toyota-Celica-18-ST-202-GT-Four-look.php
Uživatelský avatar
ZDrt
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: stř 19.09.2012, 08:09
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: znáte ji?

Příspěvek od ZDrt »

motor 7A-FE s cca 150tisíci...důležitá je spotřeba oleje, jenže tu z fotek nezjistíš a při osobní prohlídce maximálně odhadneš. Generálka motoru vyjde cca na 25000 jen v materiálu a to jsou standardní díly. Z fotek a inzerátu těžko radit. Já svojí kupoval za 50 dneska je v tom 100. Rozhodopádně je potřeba vědět víc informací a počítat s tím, že jestli s tím budeš jezdit, k rozhození motoru jednou dojde...
Toyota T20 Celica 1,8 7a-fe ('95)
romanenko
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: ned 02.11.2014, 13:06

Re: znáte ji?

Příspěvek od romanenko »

myslel jsem, že je tam jiný motor, to jsi mne moc nepotěšil...
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7637
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: znáte ji?

Příspěvek od biscuit »

z fotky je to videt "7afe". ta svetla jsou tak hnusna, ze by mozna drzkovali uz na evidencce a kazdopadne kazdej fizl, kterej te zastavi, ti za to bude chtit zavarit (a ja to schvaluju!).
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: znáte ji?

Příspěvek od uruem »

Jo to auto nějakou cenu má, kapota nárazník křídlo tak 10-15k. Tak za 40-50 by to šlo pokud je zdravá kastle. 7A motor ? no a stejně se zadře. Ta cena je malinkato přemrštěná za tuzing světla. Otázka je podvozek ten řekne vše.
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Re: znáte ji?

Příspěvek od garfielld »

mno já to vidim tak že pokud je auto vážně v tom stavu jak píše a podle fotek vypadá velice slušně, tak 80tis to hodnotu má, ale musí bejt fakt Top, že se 7A zadře? asi jo, ale to nemůžete majiteli házet na hlavu, za to on nemůže ;) kdyby jste vyrukovali na mě že chcete slevu za to že se ten motor časem určitě zadře, tak vás pošlu to glutea maxima :)
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Celik
Řidič
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 03.05.2012, 17:32
Bydliště: Brno City

Re: znáte ji?

Příspěvek od Celik »

Urue : Zasloužil by jsi klikovou hřídelí z 7AFE po hlavě ! :D
Obrázek
Toyota Celica AT200 1995
BMW E36 318ti 1997 - Winter warrior
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: znáte ji?

Příspěvek od uruem »

Celik píše:Urue : Zasloužil by jsi klikovou hřídelí z 7AFE po hlavě ! :D
Což se nestane protože jsou všechny zadřené a ve šrotu.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: znáte ji?

Příspěvek od Idaho »

uruem píše:
Celik píše:Urue : Zasloužil by jsi klikovou hřídelí z 7AFE po hlavě ! :D
Což se nestane protože jsou všechny zadřené a ve šrotu.
jednu zadřenou máma ješte není ve šrotu, rád zapujčím pokud to nekdo natočí a hodí na jůtůbko :D
Uživatelský avatar
honzism@n
Manager Týmu
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 18.06.2009, 20:15
Bydliště: Praha

Re: znáte ji?

Příspěvek od honzism@n »

Jo za ty světla bych ho pověsil do průvanu....jak někdo muže takhle zk**** tak krásný auto. :mad:
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: znáte ji?

Příspěvek od micron »

Ten inzerát sem taky viděl, jo ty světla zaujaly a o to šlo :-) a povedlo se :biggrin: Taky sem to chvíli zkoumal co to jako má bejt.... ale svuj účel to plní, zaujímá to pozornost... týpek asi dělá v reklamce :-) otázka je jestli to i svítí, když to vypadá tak zajímavě... spíš ne... musí to bejt dobrej adrenalin s tim ject v noci :-) Mělo to účel fascinovat, a to týpkovi vyšlo.... mě to pobavilo a zaujalo mě to... toť vše :-) Má to vlastně stejnej účel jako design tý vodíkový MIRAI toyoty... šokovat, nasrat, aby se o tom mluvilo... nic víc... člověk si pak tu kravinu zapamatuje... a o to jde. nic víc než jen šokovat... a funguje to.
Dá se říct že takovou podobnou pikačovinu jako propagaci používám i na XV... divili by jste se, jak lidi přitahuje trochu sklopená přední značka jinýho formátu, člověk když jde kolem, koukne a je mu to divný... je to rozbitý? nebo je to naschvál? a vrtá jim to v mozečku :-) pak se věnujou i dalším detailům, co to je? Subaru? XV? to vidim poprvý... a už je chytřejší... auto se vreje do paměti... hotovo.
Dokonce to zaujalo i 1 motorkáře, poldu na yamaze... mě zastavil a veledůležitě zkoumal, fotil... řikám o co jde? máte sklopenou značku, tak sem přišel do předu, řikám vítr, no to ty povětrnostní podmínky, nebo do ní někdo nacouval a prstem sem jí narovnal... nechápal, čuměl jak puk :-) sklápěcí mechanismus ještě neviděl... pěkně jsme to sepsali, já sem odmítnul cokoliv platit, jakej přestupek? neexistuje... a poslal to na magistrát, tam to hoděj do koše... micron je neřešitelnej "případ"... značka tam byla, a za vítr já nemůžu... upevněná je perfektně, jen se musí občas přitáhnout šroubky :-)
ale ty zase povolí vítr... to sklopení si žádá aerodynamika... nic se s tim dělat nedá a dělat nebude... málo-kdo tohle bude napodobovat, musel by mít totiž design nárazníku a formát značky kterej by to umožnil... lidi si zvyknou, mně to taky přišlo trochu divný, ale pak sem si řek jak je to divný, tak je to dobrý :-) :biggrin:
Automaticky se prostě sklopí jakmile člověk jede nad 100km/h vzduch se tlačí do tlamičky auta... o tomhle já ale nevim za jízdy, rozhodně byla značka rovně... a definice jak má vypadat držáček na značku neexistuje, značka je čitelná, otázka je z jakýho úhlu, to ale zákon taky nedefinuje, takže čáááu a kvůli mně že by někdo měnil zákon, no to bych se zasmál... :biggrin: lepší hodit do koše a neřešit... pravda a láska zvítězí :biggrin: nad hloupostí a buzerací... :rolleyes: podle mě by byl i výsledek v aerodynamickým tunelu lepší, než kdyby byla značka kolmo přímo na nárazníku... no každopádně je to zábavná záležitost.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Kamíšek68
Člen Týmu
Příspěvky: 64
Registrován: ned 25.10.2009, 15:58
Bydliště: Východní čechy

Re: znáte ji?

Příspěvek od Kamíšek68 »

Chci koupil Toyotu celicu 5. generace a našel jsem tento inzerát:

http://auto.bazos.cz/inzerat/45190889/P ... Celicu.php

neznáte někdo? Díky
Toyota Celica ST180
planescape
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 22.11.2012, 12:27

Re: znáte ji?

Příspěvek od planescape »

Ahoj, prosim o radu. Chci si splnit sen a koupit Celicu 6. gen. Nejprve jsem chtel jit do 1.8, ze by mi to stacilo, ale po precteni rad tady na foru, bych radeji 2.0. Nejsem automechanik, tak bych radeji rovnou nejakou lepsi (samozrejme za vyssi castku) uz opravenou v dobrem stavu, abych mohl hned v klidu jezdit a ne cekat, kdy se neco podela a pujde hned do servisu.

Zaujaly me nasledujici inzeraty (nektere i od zdejsich clenu). Znate ta auta nekdo? Jsou ceny odpovidajici (alespon podle popisu)? Nerad bych se nechal nejak napalit a dal za auto 50+tis. a pak ani nedojel domu.

http://auto.bazos.cz/inzerat/46074252/T ... SS-LSD.php
http://auto.bazos.cz/inzerat/45400934/P ... -20-GT.php
http://auto.bazos.cz/inzerat/44172599/T ... a-20gt.php
http://auto.bazos.cz/inzerat/46003857/C ... OTATOP.php
Kamíšek68
Člen Týmu
Příspěvky: 64
Registrován: ned 25.10.2009, 15:58
Bydliště: Východní čechy

Re: znáte ji?

Příspěvek od Kamíšek68 »

Toyota Celica ST180
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Re: znáte ji?

Příspěvek od Kubrt »

planescape píše:Ahoj, prosim o radu.
http://auto.bazos.cz/inzerat/46074252/T ... SS-LSD.php

Perryho znam a muzu s klidnym srdcem rict ze cokoli ti o ni rekne je pravda. Fotek z poctivych oprav ma taky dost a nektere veci (vetsinu) muzu potvrdit, ze delal. Jedine o cem nemam prehled je motor, ale tam jak rikam lhat nebude a co bude vedet to rekne.
Urcite bych se na ni jel podivat ...

Jo a tahle je v bazaru ve Vyskove, jezdim kolem ni. Ani me nejak nenapadlo se tam zastavit ...

http://auto.bazos.cz/inzerat/46003857/C ... OTATOP.php
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Odpovědět

Zpět na „Celica“