Koupě Priuse

vše ohledně modelové řady Prius
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomi71
Řidič
Příspěvky: 292
Registrován: stř 24.09.2014, 16:05
Bydliště: Horní Újezd
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od Tomi71 »

Tak objednán bluetooth adaptér z ebay.de, děj se vůle boží :-) Ještě je mi líto nechat tak krásný lak venku, nemám žádnou krytou garáž ani možnost přístřešku, atk to aspoň přes zimu pořeším zřejmě plachtou, vybírám tady:

https://www.autohotarek.cz/plachta-na-a ... 0kEALw_wcB

http://www.kegel24.cz/toyota-toyota-pri ... 7_860.html

https://www.auto-doplnky.com/nepromokav ... 6116-p9919

Asi ten Kegel, nějaké skládací garáže přenosné jsem nenašel a asi i to by byl u mně problém....
Toyota Prius HSD II, 1.5., r.v. 09/2007
Toyota Corolla Verso, r.v. 2005, 1.8. benzin/LPG
Uživatelský avatar
ježek2
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: úte 25.03.2014, 16:56
Bydliště: Jihlava

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od ježek2 »

...možná dobrá s těmi oky...používám to už pár let - no,zim..při nočním parkování v práci...mám takovou "silonku" - lehounká,a ikdyž trošku přimrzne,jde dobře dolů s vozu... jsou na ni i "uši" na zrcátka...v garáži pověsím a je brzy suchá a připravená k použití...to je základ - jinak se špatně nasazuje. Ty oka na ni nemám - přišil jsem dozadu tři kroužky na závěsy a protahuju pavouka na disky...přece jen ty gumičky na spodku nic moc - a při silném větru se občas stalo,že se plachta svlíkla z auta..
Jinak spokojenost - když nasněží - lehce sundám,oklepu,hodím do kufru a jedu---kolegové pracně ometají.
Uživatelský avatar
Tomi71
Řidič
Příspěvky: 292
Registrován: stř 24.09.2014, 16:05
Bydliště: Horní Újezd
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od Tomi71 »

Díky za postřeh a zkušenosti, u které vidíš oka?
Toyota Prius HSD II, 1.5., r.v. 09/2007
Toyota Corolla Verso, r.v. 2005, 1.8. benzin/LPG
Uživatelský avatar
ježek2
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: úte 25.03.2014, 16:56
Bydliště: Jihlava

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od ježek2 »

nevidím nikde :mrgreen: ale je to v popisu u té první nabídky...
https://www.autohotarek.cz/plachta-na-a ... 0kEALw_wcB
...Kegel to má sice i s lankem...ale asi by to potřebovalo vidět,osahat...jak to vypadá...nevim,jak to bude při každodením využití : nasadit- sundat....
Uživatelský avatar
Tomi71
Řidič
Příspěvky: 292
Registrován: stř 24.09.2014, 16:05
Bydliště: Horní Újezd
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od Tomi71 »

Díky, no možná zajedu do autodoplňků v hranicích, kde jsem bral i tu anténu, mají tam dost věcí, třeba mají nebo poradí.
Toyota Prius HSD II, 1.5., r.v. 09/2007
Toyota Corolla Verso, r.v. 2005, 1.8. benzin/LPG
Uživatelský avatar
Tomi71
Řidič
Příspěvky: 292
Registrován: stř 24.09.2014, 16:05
Bydliště: Horní Újezd
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od Tomi71 »

ještě jsem si u té plachty s těmi oky všiml i v komentářích pak, že není prodyšná, tak nevím, nejlépe se zeptat v těch Hranicích...
Toyota Prius HSD II, 1.5., r.v. 09/2007
Toyota Corolla Verso, r.v. 2005, 1.8. benzin/LPG
Uživatelský avatar
ježek2
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: úte 25.03.2014, 16:56
Bydliště: Jihlava

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od ježek2 »

a proč by měla být prodyšná ? stačí,když chrání před námrazou,v létě smůla ze stromů...
Uživatelský avatar
Tomi71
Řidič
Příspěvky: 292
Registrován: stř 24.09.2014, 16:05
Bydliště: Horní Újezd
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od Tomi71 »

No myslel, jsem, aby se to pod tím nepotilo a nedělalo to pak binec, tak ais přikrývat auto, jen když bude suché...
Toyota Prius HSD II, 1.5., r.v. 09/2007
Toyota Corolla Verso, r.v. 2005, 1.8. benzin/LPG
Uživatelský avatar
ježek2
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: úte 25.03.2014, 16:56
Bydliště: Jihlava

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od ježek2 »

...Tak to "pocení" :mrgreen: jsem nějak neřešil...aspoň tedy na P II - PIII....dával jsem tu silonku i na vlhké auto - přece jen po příjezdu do práce suché občas nebylo /když zrovna nemrzlo...plachta i trochu přimrzla na střeše - a za děsivého praskání jsem ji "odtrhával" z auta - bez problémů vydržela/až jsem se divil/ a lak taky vypadal dobře...ani už nevím,kde jsem to kupoval - jestli to náhodou nebyl obyč Lídl...už je to let,co slouží. Líbilo se mi,že to má ty uši - při "jednomužném oblíkání" je to snažší - zvlášť když fouká : nasadím ucho,předek,druhý ucho,zadek,zaháknu gumu a hotovo.. :mrgreen: :mrgreen:
Zemic
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: pon 12.11.2018, 18:08

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od Zemic »

Zdravím,plánuji koupit priuse a chtěl bych se vás zde zeptat co říkáte na tenhle kousek .Je koupený v Německu a servisovaný u Toyoty Emil Frey v čechách . https://www.emilfreyselect.cz/ojete-voz ... d261/13603
esprit
Řidič
Příspěvky: 193
Registrován: čtv 13.08.2015, 16:29

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od esprit »

Škoda, že tam není i JBL ozvučení. V textu píší modrá metalíza :D . Pokud to má jezdit plné po dálnicích, tak bych za tu cenu spíš šel do novějšího 1.8 Priuse.
Zemic
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: pon 12.11.2018, 18:08

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od Zemic »

Tu barvu maj chybu to sem jim psal.Jinak to bude jen do města a okolí na dálky máme 2.auto. 3. generaci bych bral ,ale za tu cenu sem nic kloudnyho nenasel .
Uživatelský avatar
Tomi71
Řidič
Příspěvky: 292
Registrován: stř 24.09.2014, 16:05
Bydliště: Horní Újezd
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od Tomi71 »

To auto i s tou chybou tam bylo, už když jsem hledal auto já, byl ho tam zkoušet člen zdejšího fóra, ted si nevzpomenu na jméno, tuším Sanducz, ale byly tam dvě takové, nevím, jestli je to ono. mrkni v příspěvcích výše....
Toyota Prius HSD II, 1.5., r.v. 09/2007
Toyota Corolla Verso, r.v. 2005, 1.8. benzin/LPG
Zemic
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: pon 12.11.2018, 18:08

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od Zemic »

Vypadá,že toje ono.2tis.eur za opravu ,to uz bych musel videt fotky ,jak to vypadalo.Hm ,asi počkám.diky
Uživatelský avatar
Tomi71
Řidič
Příspěvky: 292
Registrován: stř 24.09.2014, 16:05
Bydliště: Horní Újezd
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od Tomi71 »

Tak bluetooth adaptér z Německa dorazil, ještě čekám na parkovací kameru a bude se zapojovat. Pánové zeptám se, jestli můžete někdo hodit link, ve kterém tématu se probíralo zateplení přední mřížky? J8 se pokusil včera, našel jsme doma nějaký mirelon, co mi doma zbyl, když jsme měnili kotel a rozvody :-) Zateplovali jste jen ty spodní platové mřížky nebo i ¨nahoře pod otvíráním kapoty nad a pod chromovanou lištou?
Toyota Prius HSD II, 1.5., r.v. 09/2007
Toyota Corolla Verso, r.v. 2005, 1.8. benzin/LPG
Odpovědět

Zpět na „Prius“