Chiptuning, uprava ECU Denso - DPF, EGR, LAMBDA

vše o tuningu na vozech Toyota
Odpovědět

Ked nastane problem s DPF

Kupim novy filter
11
24%
Necham ho profesionalne vycistit
16
35%
Necham ho odstranit
19
41%
 
Celkem hlasů: 46

Uživatelský avatar
MatGO
Věčnej rejpal
Příspěvky: 587
Registrován: stř 28.09.2011, 15:47

Re: Odstranenie DPF, uprava ECU

Příspěvek od MatGO »

servis tomas
Nejaky update? Ako si pokrocil? Pre ktory variant si sa na koniec rozhodol a ake su vysledky?
2.2 D-CAT 232HP / 544Nm
ECU Remap
Uživatelský avatar
MatGO
Věčnej rejpal
Příspěvky: 587
Registrován: stř 28.09.2011, 15:47

Re: Odstranenie DPF, uprava ECU

Příspěvek od MatGO »

2.2 D-CAT po uprave
Obrázek
2.2 D-CAT 232HP / 544Nm
ECU Remap
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: Chiptuning, uprava ECU Denso - DPF, EGR, LAMBDA

Příspěvek od aczasa »

A co z toho vycteme? ze AVG neni stejne jako TANK AVG... a ze na prvnim je to se studenym motorem a na druhem je to s teplym motorem.... Co tam je dal?
Back in Czech.
Uživatelský avatar
MatGO
Věčnej rejpal
Příspěvky: 587
Registrován: stř 28.09.2011, 15:47

Re: Chiptuning, uprava ECU Denso - DPF, EGR, LAMBDA

Příspěvek od MatGO »

aczasa píše:A co z toho vycteme? ze AVG neni stejne jako TANK AVG... a ze na prvnim je to se studenym motorem a na druhem je to s teplym motorem.... Co tam je dal?
Uznavam, velmi stroha informacia, no tomu, kto ma D-CAT, obrazok povie vsetko :)

Zatial aspon narychlo vkladam dodatocne info z inej diskusie:

Po upravach D4D, prisel na radu aj D-CAT. Najvacsi rozdiel v spotrebe urobilo DPF-OFF. Aj napriek tomu, ze auto malo iba 86tkm regeneracie filtra prebiehail takmer neustale a tazko sa dalo zajazdit pod 7-7,4l / 100km (Moja dlhodoba spotreba bola okolo 8,5l/100km). Teraz to uz pri kludnej jazde ide vpohode aj za 5,5l.
Uvidime ked pobeham viac dialnice a doladim vstrekovacie mapy. Toto bolo 50:50 mimo mesto(~100kmh) : dialnica(~120-140kmh)

V pripade tychto motorov sposobuje extremnu spotrebu DPF. Toyota nevie obzvlast pri skorsich rocnikoch filter pevnych castic manazovat a uz po nizkom kilometreovom najazde (cca od 80 000km) spusta takmer neustale regeneracie filtra. Toyota nespristupnila ani vlastnym servisnym technikom parametre, na zaklade ktorych by sa tato anomalia dala odhalit a ECU na to nereaguje ziadnou vystrahou. Pocas regeneracie sa vstrekuje do vyfuku nafta a okrem vysokej spotreby pri regeneracii vznikaju aj tolko obavane pevne mikrocastice, ktore su este mensie ako tie, ktore DPF zachytava pocas beznej prevadzky (Tolko k ekologii). Znizenie spotreby som dosiahol odstranenim filtra a upravou softwaru ECU. Zvysenie vykonu taktiez upravou map v ECU.

Neskor pridam aj porovnanie vykonu na valcovej brzde
2.2 D-CAT 232HP / 544Nm
ECU Remap
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Chiptuning, uprava ECU Denso - DPF, EGR, LAMBDA

Příspěvek od Jimmi »

aczasa píše: ... Co tam je dal?
Je to navíc v noci! :idea:
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
MatGO
Věčnej rejpal
Příspěvky: 587
Registrován: stř 28.09.2011, 15:47

Re: Chiptuning, uprava ECU Denso - DPF, EGR, LAMBDA

Příspěvek od MatGO »

Ale kluud :)) k danej teme sme zacali diskutovat na klubovej stranke na FB a zabudol som info doplnit aj sem. Kto ma co to odjazdene na DCATe, vie, ze za 5,7l je to takmer nemozne aj so zaradenym kvaltom dole kopcom
2.2 D-CAT 232HP / 544Nm
ECU Remap
Uživatelský avatar
MatGO
Věčnej rejpal
Příspěvky: 587
Registrován: stř 28.09.2011, 15:47

Re: Chiptuning, uprava ECU Denso - DPF, EGR, LAMBDA

Příspěvek od MatGO »

Meranie vykonu Lexus IS 220d (+24HP +46NM). Vysledky zatial skromne, no odozvy motora a jazdna dynamika su citelne lepsie. Na zlepseni sa stale pracuje



Obrázek
2.2 D-CAT 232HP / 544Nm
ECU Remap
Uživatelský avatar
MatGO
Věčnej rejpal
Příspěvky: 587
Registrován: stř 28.09.2011, 15:47

Re: Chiptuning, uprava ECU Denso - DPF, EGR, LAMBDA

Příspěvek od MatGO »

Prinasam dalsiu skusenost s uspesnou a overenou upravou BENZINOVEHO Avensis T25 1.8 VVTi.
Upravou ECU je mozne odstavit overovanie katalyzatora a zbavit sa vystraznych kontroliek + znefunkcneneho ABS TRC.
Podla skusenosti, merania na emisnej kontrole boli este v norme, napriek tomu, ze ECU niekedy vyhodnotila katalyzator ako vadny. Upravou sme taktiez zvysili sancu prejst oficialne emisnou kontrolou, nakolko ulozenne chybove kody a vystrazne hlasenia davaju emisnej kontrole automaticky stop..
2.2 D-CAT 232HP / 544Nm
ECU Remap
mustang941
Člen Týmu
Příspěvky: 25
Registrován: pon 19.05.2014, 22:07

Re: Chiptuning, uprava ECU Denso - DPF, EGR, LAMBDA

Příspěvek od mustang941 »

Potvrdzujem úspešnosť opravy ECU
Maťo je šikovný chlapec, auto odjazdilo od úpravy vyše 2000km a stale nič :)

len odporúčam :)
Uživatelský avatar
MatGO
Věčnej rejpal
Příspěvky: 587
Registrován: stř 28.09.2011, 15:47

Re: Chiptuning, uprava ECU Denso - DPF, EGR, LAMBDA

Příspěvek od MatGO »

Kto dalsi sa moze pochvalit takou spotrebou na 2.2 D-CAT? ;)

Trasa Komarno-Bratislava, spotreba 4.6l/100km, overene aj dotankovanim.
Mimo mesta som s lahkou nohou udrziaval rychlost cca 80-100kmh tachometrovych a isiel som subezne s ostatnymi autami, nepredbiehal som ked som nemusel. Jazda po Komarne, dediny a zapcha v Bratislave stlacili priemernu rychlost na PC na 67kmh.

Lexus IS 220d, zimne gumy, 1.7 tony, ECU remap
Obrázek
2.2 D-CAT 232HP / 544Nm
ECU Remap
ivex
Člen Týmu
Příspěvky: 10
Registrován: sob 21.01.2017, 12:59
Bydliště: Praha

Re: Chiptuning, uprava ECU Denso - DPF, EGR, LAMBDA

Příspěvek od ivex »

Ahoj. Citam vlakno a usudzujem, ze sa v tych poslednych dieslovych motoroch v Toyote dost vyznas. Rad by som si nechal poradit, ako overim, ci v mojej nedavno zakupenej Toyota Avensis 2.0 D-4D mam DPF alebo iny katalyticky system (trebars CCO).
V hlavnom stane Toyota mi zatial jednoznacne neodpovedali, tak skusam takto po sieti, ci nieco ulovim. Auto je Avensis T27 (1AD-FTV), vyrobeny 12/2012, dovoz jazdeneho z EU.
Zatial vdaka.
Uživatelský avatar
MatGO
Věčnej rejpal
Příspěvky: 587
Registrován: stř 28.09.2011, 15:47

Re: Chiptuning, uprava ECU Denso - DPF, EGR, LAMBDA

Příspěvek od MatGO »

Ahoj, tento rocnik by uz mal byt pre EU trh vybaveny DPF, no mozes si to overit pritomnostou snimaca diferencneho tlaku:
Obrázek

umiestneneho v motorovom priestore, tu:
Obrázek

To ako ani v Toyote ti nevedeli na tuto otazku odpovedat?
2.2 D-CAT 232HP / 544Nm
ECU Remap
hitech
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: sob 11.02.2017, 14:49

Re: Chiptuning, uprava ECU Denso - DPF, EGR, LAMBDA

Příspěvek od hitech »

Dobrí deň,chcem Vás poprosiť o radu ak mi viete pomost? Mám toyotu Avensis 2,2 Dcat roč 2005.motor2AD. Mal som problém s PDF a 5 strikom motor začal bielo dymiť a auto dalo do núdzového režimu.Dalo sa na diagnostiku upcháte DPF ko .Dal som si ho odstrániť a pre inštalovali riadiacu jednotku servis v Prešove ja pochádzam z Košíc. bolo mi povedané že všetko bude fungovať bez problémovou a tu je problém. Po odstraneni DPF a preinštalovávaní mi povedali že auto je hotové a môžem s nim domou .Po prejdení 2km auto nešlo max 3000 otáčky. Hneď som sa vrátil a tu začal problém auto si nechali nevedeli prist na to prečo .Odstavili ERG aj softvérovo a na 5 vstrek namontovali nejakí odpor,po2 dňoch mi auto vratily že je v poriadku .Po jazdení asi 2 dni auto začalo vynechávať,strata výkonu tak na par sekund nejde ani pri zošliapnutí pedálu a odrazu ide OK.Za studena je všetko v poriadku auto ide super ako náhle sa zohreje občas to robí niekedy pri prejdení 10km 2x a niekedy aj 6x .Dosť nepríjemné hlavne pri predbiehaní keď to náhodou vypadne.Diagnostika žiadna chyba všetko OK ,Neviem už čo stým, LUBO
Uživatelský avatar
MatGO
Věčnej rejpal
Příspěvky: 587
Registrován: stř 28.09.2011, 15:47

Re: Chiptuning, uprava ECU Denso - DPF, EGR, LAMBDA

Příspěvek od MatGO »

Zdravim, zial nedokazem posudit, co Vam s autom skutocne urobili a co nahrali do ECU, preto na dialku tazko poradim. Nie je tomu dlha doba, co je mozne remapovat tieto riadiace jednotky a casto sa stretavam s tym, ze firmy, ktore zacinaju upravu ponukat ani len netusia co robia a aky software do ECU nahravaju.

S upravou riadiacich jednotiek Toyota Denso ako aj konkretne s modelom T25 DCAT mam bohate skusenosti, upravu softwaru aj procesy tvorim osobne a vyvijame aj vlasne nastroje.
Idealne, ak by sme sa vedeli dohodnut na stretnuti, problem urcite vyriesime. ECU mozete zaslat aj postou, no obavam sa, ze bude nutna aj prehliadka a nasledna uprava periferi, s ktorymi uz bolo manipulovane.
2.2 D-CAT 232HP / 544Nm
ECU Remap
ivexxx
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: pon 01.04.2013, 14:54

Re: Chiptuning, uprava ECU Denso - DPF, EGR, LAMBDA

Příspěvek od ivexxx »

MatGO píše:Ahoj, tento rocnik by uz mal byt pre EU trh vybaveny DPF, no mozes si to overit pritomnostou snimaca diferencneho tlaku:
Obrázek

umiestneneho v motorovom priestore, tu:
Obrázek

To ako ani v Toyote ti nevedeli na tuto otazku odpovedat?

Ahoj, dik za info.
Medzicasom odpovedala aj Toyota, akurat chceli dolozit VIN, aby to bolo uplne jednoznacne. Kazdopadne potvrdili to uz tebou potvrdene.
Dik moc.
Odpovědět

Zpět na „Tuning“