A opet ja:)) Vyfuk

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hafan
Navigátor
Příspěvky: 145
Registrován: stř 28.07.2004, 10:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

A opet ja:)) Vyfuk

Příspěvek od Hafan »

Zdravim uz zase prudim s dotazem :) nejak mi upad vejfuk, posledni dil tj.tlumic a zajimalo by me kam az vede ? Mne se zda ze mi vede az ke katalyzatoru, upad mi presne za tim tlumicem tj, u pravyho zadniho kola a jde mi o to jestli mi staci koupit ten zadni tlumic a nebo musim koupit jeste jednu cast :( No divil bych kdyby jste to pochopily nebo kdyby se nasel nejakej dobrak kdo by mel nekde obrazek vejfukovyho potrubi u Celici 91 2.0l 16

Dekuji moc
Komanche

Příspěvek od Komanche »

http://yakuzaracing.com/en-us/dept_173.html

tady je celkem videt, kam az to vede, rek bych ze tak je to i u serie :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Hafan
Navigátor
Příspěvky: 145
Registrován: stř 28.07.2004, 10:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hafan »

toho sem se bal :(( Takze zmenim otazku, nemate nekdo nejakou cast nebo pirpadne obe v zachovalym stavu? potrebuju tlumic a hned na nej vazujici trubku ktera de az ke katu Obrázek

potrebuji teda 228 285 a 282 415 nejvic potrebuji zrejme tu 282 415, nekdo mi totiz zrusil spoj mezi nima (urizl ty sroubovatelny kusy) a ty trubky co mu zbyly svaril napevno k sobe, coz ted upadlo a abych to dal do provozuschopnyho stavu tak potrebuju obe casti jinak je nespojim :(

No a za vejfuk chteji neoriginal 4680,- bez DPH s tim sem se smiril, ale za tu druhou cast chteji 3644,- bez dph :(((
saus
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: úte 20.07.2004, 22:29
Bydliště: Černčín

Příspěvek od saus »

CS má dvě celici na zahradě tak ho skus nějak kontaktovat možná něco bude mít.
Celica 4WD turbo 5.gen
Komanche

Příspěvek od Komanche »

jestli chces komplet vejfuk, tak muj dodavatel postavi vejfuk kolem 15 tis. komplet od svodu...
saus
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: úte 20.07.2004, 22:29
Bydliště: Černčín

Příspěvek od saus »

Komanche píše:jestli chces komplet vejfuk, tak muj dodavatel postavi vejfuk kolem 15 tis. komplet od svodu...
To postaví jako originál nebo nějakej sportovní na výkon? Teda myslím za těch 15 tis. :roll:
Celica 4WD turbo 5.gen
Komanche

Příspěvek od Komanche »

sportovni... svody umej taky...
Uživatelský avatar
Hafan
Navigátor
Příspěvky: 145
Registrován: stř 28.07.2004, 10:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hafan »

To vubec neni spatna nabidka :( jenze sem momentalne v maly financni tisni, takze hledam co nejlevnejsi reseni, vcera sem sehnal na jednom vrakaci obe casti za 2000,- pry v luxusnim stavu, tak uvidime, jenom se bojim ze se mi ta predposledni cast nepovede odpojit od katalizatoru :( je to tam hodne moc zrezly :((
Komanche

Příspěvek od Komanche »

Flexa to jisti? ;)
Uživatelský avatar
Hafan
Navigátor
Příspěvky: 145
Registrován: stř 28.07.2004, 10:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hafan »

Jasne s flexou, uz sme skoro kamaradi, delal jsem a jeste delam skodovky :) takze tam je to povinna vybava :))
Uživatelský avatar
H@nzz
Člen Týmu
Příspěvky: 29
Registrován: pát 09.07.2004, 14:26
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: A opet ja:)) Vyfuk

Příspěvek od H@nzz »

Hafan píše:Zdravim uz zase prudim s dotazem :) nejak mi upad vejfuk, posledni dil tj.tlumic a zajimalo by me kam az vede ? Mne se zda ze mi vede az ke katalyzatoru, upad mi presne za tim tlumicem tj, u pravyho zadniho kola a jde mi o to jestli mi staci koupit ten zadni tlumic a nebo musim koupit jeste jednu cast :( No divil bych kdyby jste to pochopily nebo kdyby se nasel nejakej dobrak kdo by mel nekde obrazek vejfukovyho potrubi u Celici 91 2.0l 16

Dekuji moc
zrovna před tydnem jsem měl podobný problem vyřešil jsem to navařením nerezové trubky od katu až po koncovy díl ktery j ty komplet z nerezu vysledek super basovy zvuk original rezonator jsem vynechal
saus
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: úte 20.07.2004, 22:29
Bydliště: Černčín

Příspěvek od saus »

Jaký je průměr té nerez trubky a na kolik vyjde jeden metr o průměru 60 mm?
Celica 4WD turbo 5.gen
Uživatelský avatar
Hafan
Navigátor
Příspěvky: 145
Registrován: stř 28.07.2004, 10:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hafan »

Tak jsem se vcera stavil v Hradesine na vrakaci, kde meli ty dva kousky toho potrubi, ten vrakac se mi dost libil, byli tam hodne vstricny celkem rychle mi to vymontovali a cena nebyla nijak premrstena, ten tlumic a to potrubi pred tim vypadaji opravdu luxusne a chteli za obe casti 2000,- pak jsem tam jeste sehnal ridici jendotku k ABS taky za 2000,- a zadni sterac zadara k tomu :))

Takze o vikendu doufam ze nebude prset a povede se mi to tam namontovat :) a taky doufam ze to ze mi nefunguje ABS je v ridici jednotce, jinak mam jednu na prodej :)))
Uživatelský avatar
H@nzz
Člen Týmu
Příspěvky: 29
Registrován: pát 09.07.2004, 14:26
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od H@nzz »

celkem mě to vyšlo na 8600,- 5000 montáž trubky od katu ke koncovému dílu a koncový nerezový díl ANTICOR-sportovní výfuk UNI leštěný NEREZ koncovka hranatá 2x80x80mm za 3600
Odpovědět

Zpět na „Celica“