Prosím o pomoc....

vše ohledně modelové řady Paseo
Odpovědět
Piedro
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 01.05.2014, 15:40

Prosím o pomoc....

Příspěvek od Piedro »

Zdravím...
Mám Toyotu Paseo 1.5 66kw rok 96 a mám s tím problémy nechce mi startovat jednou mi to startuje tak že mi to chytne 2-3 sekundy se drží otáčky poté ale najednou se z ničeho nic zvednou otáčky na +-1500 a hned to chcípne nebo to nestartuji vůbec a nebo to nastartuji a drží se nevím čím to je jsou tam nové svíčky palivový filt novu baterku a motor se mi zdá v pohodě začalo to dělat ze dne na den prosím vás o radu děkuji.... :)
kobraxxx
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: ned 16.10.2011, 17:32

Re: Prosím o pomoc....

Příspěvek od kobraxxx »

ja měl problém že mi lítaly otáčky nahoru a dolu a mělo snahy to chcípat, takže podobná závada a byl to nějký idle senzor, je to malá plastová krabička na klapce, koukni jestly neni opálená nebo tak, ale nová strojí 13000 :D takže bys musel sehnt celou klapku za par kaček
toyotapaseo
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: sob 19.08.2017, 21:27

Re: Prosím o pomoc....

Příspěvek od toyotapaseo »

Zdravím lidi,
Prosim o radu vyletěla mě voda z pod svíček nahoru ba motor. Nevíte kde by mohla byt chyba. Auto nyni nejde nastartovat.
Uživatelský avatar
Tomiq
Věčnej rejpal
Příspěvky: 521
Registrován: pon 06.07.2015, 21:04

Re: Prosím o pomoc....

Příspěvek od Tomiq »

No tak nejspíš těsnění pod hlavou. Ale může to být samozřejmě i nějaká hadice. Nastartovat nejspíš nejde, páč máš vlhký svíčky a cívky. Pokud je to tesnění, tak ani po vysušení svíček to nebude v pořádku.
Kořen slova Toyota je Toy!
Odpovědět

Zpět na „Paseo“