Ženy vs muži

Tlachání o všem - bez zaměření!
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od m5t »

Jeden český odkaz https://www.novinky.cz/zahranicni/48278 ... -bytu.html
tak nějak se potvrzují slova mého kámoše, že ženská nemá u policie co pohledávat natož ji svěřit zbraň. Tak jako chlap nemůže rodit tak ženská ….
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od biscuit »

no tak i u nas se stalo ze urna, nebo nejaci jini "swatkari" vtrhli do bytu uplne spatne, ale nastesti u nas neni zvykem hned strilet davkama :-) beru teda zpet tu picovinu, ale stejne je to takovej bulvarni vykrik zatim ;-)

m5t: to je blbost. tohle nemuzes posuzovat a priori podle pohlavi. jsou vyjimky.
Obrázek
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Jakub Krčma »

Vetřelci jsou dobrý důkaz. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No, existujou ženy, který jsou schopný dělat mužský práce.

Ale bohužel to většinou jednoduše vede k tomu, že se z nich stanou cca chlapi.

Např. by ženy vůbec neměly dělat naprostou většinu vrcholových sportů. Pro všechny lidi je většina vrcholových sportů zdravotně škodlivá (z dlouhodobého hlediska), ale z chlapů aspoň nedělají ženské, zatímco z ženských chlapy ano...
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od biscuit »

ja v tom tak radikalni nejsem. at si kazdej a kazda dela co zrovna chce :-) samozrejme, kdyz vidim, ze je nekdo na neco levej, tak mu reknu at se na to vysere, ale je mi uplne jedno, jestli je to zenska nebo chlap.
a veskery ty genderovy picoviny jsou mi taky uplne u prdele, aby si nekdo nemyslel, ze hlasam nejakou demagogii pod vlivem brainwashingu ;-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Jakub Krčma »

Problém nastává, když chce mít taková ženská rodinu... Buďto to vůbec přirozeně nejde, protože je prostě žensky vypnutá. Nebo to sice biologicky projde, ale má to negativní vliv. I mezi po sobě jdoucima generacema, natož kdyby se to praktikovalo dlouhodobě. Třeba deset generací... Lidi by měli mít rozum, prostě... A to nemluvím o cigaretách atd. To je samozřejmě taky geneticky průser jako kráva... Na sobě ať si každej mrvi, co chce, ale na děti a jejich děti by lidi měli brát ohledy... Stejně jako na ostatní lidi, který už tu s nima zijou... :-)
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od m5t »

T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od biscuit »

to je ale šíleně genderově nevyváženej článek :mrgreen:
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Jakub Krčma »

"Sorry jako", ale opravdu jsem se začal smát, když jsem dočetl k tomu místu, kde se píše o té řidičce Fiatu (tzn. už čtvrtá žena zapojená do celého řetězce hrozných událostí)... Ach jo, taková katastrofa :roll: :roll: :roll: , ale ten pohlavní nepoměr z toho skutečně dělá polokomedii… A pak se mi někdo diví, když čumim jako vrána na auto, kde vpředu sedí dvě "dámy" a vzadu "pán" (a další "dáma"). Bez ohledu na cokoli by měl vždy řídit ten nejlepší řidič ze všech lidí v autě. SILNĚ pochybuju, že to byla právě ta vymóděná paní za volantem (bylo to navíc auto, TY VOE, táhnoucí přívěs s KONĚM, což řízení ZÁSADNĚ komplikuje - na to už člověk musí bejt JÓ šofér, protože ten stojící kůň je celkem těžkej a má vysoký těžiště!). Pět tvorů, celkově určitě přes tři tuny (bylo to velký SUV). No, snad dojeli v pořádku a ani nikoho po cestě nesejmuli... Už to, že od té pumpy omylem odjela bez zaplacení (resp. začala odjíždět, než ji obsluha zastavila), je znepokojivé... Jistě, může se to stát komukoli, ale že se to ZROVNA stalo přímo před mýma nevěřícíma očima, to už je trochu divná náhoda... Až takhle ZAPOMENE dát přednost nebo ZAPOMENE, že s přívěsem je souprava DLOUHÁ JAKO KRÁVA, tak tedy všichni svatí budou muset mít přesčas!
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od m5t »

Tak nějak se chovají některé řidičky https://www.facebook.com/10000672871224 ... 388644362/ nelogicky, nevyzpytatelně, nečekaně :wink:
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Uživatelský avatar
Standa50
Manager Týmu
Příspěvky: 495
Registrován: ned 25.01.2015, 20:40
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Standa50 »

:D :D :D :D Tak to je přesný :thumbsup:
Toyota Auris HB 1,6 Valvematic trend+,6M/T 2015
Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Jakub Krčma »

:lol: :wub:

Teď si vemte, jaká by bez nich byla nuda. Všechno by fungovalo, nikdo by se s nikým nehádal, žádné války, nic zábavného... Ani bychom tady prostě nebyli... :lol:

Ony totiž ženy MUSÍ být přinejmenším trochu magoři, biologicky. Pro udržení početního stavu lidstva je NUTNÉ, aby matky měly v průměru více než 2 děti (např. 2,2 apod., protože ne každá žena je matka a některé děti se nedožijí reprodukce). Protože se nerodí JEN trojčata apod., je tedy NUTNÉ, aby matky rodily více než jednou. A to by duševně zcela normální člověk nezvládl. Muž by nerodil vůbec nebo by rodil maximálně jednou (nějaký naivnější, který by si před prvním porodem myslel, že to "nějak zvládne"). Jakmile by duševně normální člověk na vlastní kůži POZNAL, jak katastrofální bolest to je (a že při porodu může chcípnout), tak by bylo ZCELA vyloučené, že by to dobrovolně opakoval. Proto bychom během pár generací vymřeli. Ženská na porodním sále ječí jako magor, ale je zcela regulérně schopná to opakovat klidně pětkrát, jako by se nechumelilo! :shock: Když se porodní bolesti simulovaly u chlapů, vydrželi sotva půlku nárůstu intenzity před porodem a experiment vzdali... Já osobně nesu těžce, když mi mají udělat krevní rozbor. :lol: Porod bych neriskoval ANI OMYLEM. A kdybych ho prožil, tak tam zabiju všechny v okruhu 3 metrů. :lol: Jednou měla jedna 40kg holka nějaký záchvat a drželi jsme ji 3 chlapi, aby si něco při tom mrskání tělem neudělala. Já jí fixoval nohy (její lýtka z boku prostrčená mezi mým hrudníkem a stehny, rukama jsem se v tom předklonu držel pod koleny) a byl jsem totálně pomlácený. Udržet 80kg chlapa (nemluvě o nějakém profi sportovci) při porodu tudíž ANI V KŘEČI... :lol: :lol: :lol: Ženský personál by byl úplně ze hry a mužský personál by to za ty prachy prostě nedělal... By se na to musela udělat speciální mašina, do které by chlap vlezl a která by ho celkově znehybnila (líp než v Total Recall :lol: :lol: :lol: ).
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od m5t »

Ještě než jsem zhlédl video bylo mi jasné kdo vyleze z vozu https://www.novinky.cz/auto/507529-zmat ... obily.html ještě chybělo dvacet selfíček co si u toho učo udělaly :D ovšem na dámu co chtěla dolít olej a polila si motor olejem nemají.
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“