Ženy vs muži

Tlachání o všem - bez zaměření!
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od biscuit »

problem je, ze zeny, kdyz neumeji jezdit, maji v daleko mensi mire potrebu ukazovat svetu, ze to neni pravda ;-) zeny jsou jednoznacne horsi ridicky, za to o moc opatrnejsi a bojacnejsi. na druhou stranu, vselike pausalizovani je stejne na hovno. kazdej jsme jinej a cpat lidi do tabulek je proste deviace, nemuzu si pomoct.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Tygr »

Deviaci zavání již jen zmínka o vyholenych potvorach :D
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Myfune »

Ono by se dalo konstatovat, že když blbne na sinici chlap, tak je to hlavně o život a když ženská, tak hlavně o nervy. I když když mi ženská štrejchne na parkovišti o auto, tak mě z toho může klidně klepnout a to je potom obojí dohromady. :-)
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Jakub Krčma »

https://www.novinky.cz/krimi/409720-rid ... aneni.html

No comment. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

A vsaďte boty, že znám takové ženy, kterým by pro naprosto stejné jednání stačila i MOUCHA (obyčejná, ne nějaká skutečně nebezpečná potvora z Afriky). :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od radohanno »

Tak včela a moucha je prostě problém...Ovšem vidím i zajímavější...majitelky velikých OFF roadů většinou volají mobilem.. Pokud ne tak se šlechti ve zpětném zrcátku.. Hledají cokoli v kabelce...kouří a nebo dodržují pitný režim. Prostě žena děla v autě spoustu jiných činností a řízení je jen okrajovka....Při parkování pak točí volantem na opačnou stranu než parkují a díví se?? Jednou mi jedna vysvětlovala, že přece když jede dopředu vpravo pak ,to dá rozum, dozadu se točí naopak???? Další problém je dítě...Sedí vzadu a matka prostě komunikuje...to je super, ale za volantem to jaksi nelze být otočená na prcka...A pak je internet plný videí jak ženy parkují.. viz zmínka o točení volantem. Kromě toho si nemyslím že ženy ví že jezdí hůř...je to spíše o sebevědomí...Pokud jsem hvězda s BMWX6 parkuju vždy perfektně a ty auta kolem prostě mají smůlu...Viděl jsem spousty luxusních vozů napraných šikmo přes dvě místa...uvnitř sedačka až vpředu a na spolujezdcově bordel ,vzadu jakbysmet..ovšem ženský ...to chlap snad ani neudělá takový čurbes v autě...kapesníčky,rtěnky,pudry,hřebeny,lahvičky,svršky,kabelky,tašky,obaly,atd...Spousta žen dnes jezdí autem v práci a to je pak masakr..Kam se jako chlapi hrabem..
Lexus LS 430. 2002
Když mám názor, řeknu to.
Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Jakub Krčma »

https://www.novinky.cz/krimi/410754-rid ... odice.html

Mimochodem, nehoda se má vyšetřit, načež se mají uvést údaje o vozidle, pokud byla nehoda zaviněna výrobcem. Takhle jen víme, že auto, které nejspíš za nic nemůže, bylo konkrétně BMW, zatímco ta královna krásy, která to nejspíš podělala, je všeobecně "cizinka". Hlavně chránit šmejdy a nevinné pošpinit. FUJ!

Prej neni jistý, jestli řídila ona, protože její spolujezdec nemá řidičák a způsobil několik vážných nehod. :shock:
Kocúr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2535
Registrován: sob 14.02.2015, 10:35

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Kocúr »

Moja skúsenosť v rozdielnom riešení dopravnej situácie medzi mužom a ženou - keď je na semafore zelená a naskočí oranžová, ak je za volantom muž tak ten obvykle šliapne ma plynový pedál aby ešte stihol prejsť. Žena stúpi obvykle na brzdu a často dosť nešetrne. Čo je v pohode pokiaľ je za ňou iná vodička, horšie však ak je za ňou chlap, ktorý práve dupe na plyn aby ešte stihol prefrčať križovatkou za ňou na koniec oranžovej. Ďalej ak vchádzajú vodičky z vedľajšej ulice na hlavnú sú miesta u nás v KE, kde zvyknú ženy zastaviť a pozrieť sa, či ide niečo po hlavnej. A potom vyrazia na hlavnú. Muži keď dochádzajú po vedľajšej ceste k miestu križovatky tak dopredu kontrolujú situáciu či niečo po hlavnej ide alebo nie a podľa toho ako si to situácia vyžaduje tak pokračujú plynule ďalej alebo spomalia či zastavia. Pruser je keď ide muž za ženou a po hlavnej nič neide - ten pootočí hlavu a vidí že nič neide lenže medzitým auto s vodičkou pred ním zastavilo lebo pani sa rozhliada. To ale periférne vodič vidieť nemusí a ani ho nenapadne, že to auto pred ním zastaví keďže hlavná ulica je čistá. Preto ak to ide si dávam sakramentský pozor na to, kto sedí za volantom v aute predo mnou. Obdobne ako dámy sa správajú aj starší vodiči.
Nekritizujem, len konštatujem. Nevravím že to ženy robia zle, len že to robia inak ako muži.
Corolla 2013 1.6 Valvematic, manuál (Ø6,6l/100km)
Corolla 2015 1.6 MultidriveS - CVT automat (Ø7,26l/100km)
Ondraj
Navigátor
Příspěvky: 116
Registrován: pát 10.06.2016, 08:25

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Ondraj »

Kocúr píše:Pruser je keď ide muž za ženou a po hlavnej nič neide - ten pootočí hlavu a vidí že nič neide lenže medzitým auto s vodičkou pred ním zastavilo lebo pani sa rozhliada. To ale periférne vodič vidieť nemusí a ani ho nenapadne, že to auto pred ním zastaví keďže hlavná ulica je čistá. Preto ak to ide si dávam sakramentský pozor na to, kto sedí za volantom v aute predo mnou.
Tak tohle se mi přesně stalo na kulaťáku, od té doby si dávám na tyhle situace sakra bacha. Paní jela, bylo volno, na konci nájezdu najednou úplně zastavila a teprve se začala rozhlížet, já periferně sledoval, jestli po hlavní někdo nepřijíždí. Byl z toho naštěstí jen lehký ťuk bez následků. Sypal jsem si popel na hlavu, ale v duchu si myslel své.

Nejhorší je řidič se nepředvídatelným chováním, v tom ženy asi trochu vedou a ještě starší řidiči, zvláště ti s pokrývkou hlavy, nejlépe s kloboukem.

Bezohlednost je zase doména chlapů. Ještě se mi např. nestalo, že by mě žena předjížděla přes dvojitou čáru nebo zprava odstavným pruhem. Na D1 se mi nedávno stalo, že mě švihák v BMW předjížděl zleva při jízdě v levém pruhu. Půl auta měl ještě na dálnici, půl auta na trávě u svodidel. Moje rychlost byla 130 a nejel jsem v levém pruhu zbytečně, ale předjížděl auta v prostředním. Pokud bych jel zbytečně v levém, asi by mě vzal prostředním, než takto nebezpečně, málem jsem si káknul, zrcátka byla pár cm od sebe.
aktuální:
Yaris 1,33 (2016)

historie:
Corolla Verso 1,8 (2004-2019)
Corolla
Kocúr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2535
Registrován: sob 14.02.2015, 10:35

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Kocúr »

S tou bezohľadnosťou máš pravdu, keď ťa aj ženská vytlačí z cesty tak je to preto lebo zazmätkuje, nie preto že je bezohľadná. Nikdy som napríklad nevidel ženu "vybrzďovačku", či dámu parkovať na drzovku na invalidnom P. Ale niekedy aj tí típci čo sa chovajú naoko bezohľadne, nemusia byť v princípe bezohľadní, len si to môže jednoducho situácia vyžadovať. Príklad: Nedávno som videl takého holohlavého stokilového vajčáka parkovať Hummera H2 na invalidnom P v Auparku v podzemnom parkovisku. No a keďže som tiež holohlavý a stokilový vajčák tak som za ním zašiel, že prečo práve tu parkuje. A on vo všetkej slušnosti mi vraví:"Chlape, ja viem že parkujem ako kus chuja na invalidnom mieste, ale keď takú veľku káru na klasické parkovacie státie jednoducho nevpracem." Je fakt že H2 je fest široký a kto pozná košický Aupark a jeho okolie uzná, že tu fakt týpek nemal kde inde narvať tú H2ku.
Corolla 2013 1.6 Valvematic, manuál (Ø6,6l/100km)
Corolla 2015 1.6 MultidriveS - CVT automat (Ø7,26l/100km)
Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Jakub Krčma »

S tímto argumentem (šířka auta) jsem viděl na menpos placech parkovat už několik obrovských aut. Je to furt lepší, než aby to postavil na normální plac a vedle něj se ani z jedné strany nedalo normálně zaparkovat... Pokud vozidlo splňuje předpisy, nemůže být majitel nucen "neparkovat vůbec" (protože na hendikep nesmí a na normálu překáží) jen kvůli nestandardním rozměrům...

V Americe se teď stalo, že nějaká totální kráva šla z práce, spletla si byt a zastřelila chlápka, kterej tam bydlel, protože si myslela, že se jí vloupal do bytu... Ty voe, to je tedy hrůůůůůůůůůůůůůůůůůza… Sedíš doma u telky a někdo Tě odpráskne, protože je blbá jak štoudev... OMG OMG OMG
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od biscuit »

jakube, jakube... ty taky musis verit kazdy picovine, ze jo? sedim u televize, prijde pomatena zenska, strka klic do meho zamku, jaksi nepasuje. blbce za tri minuty dojde, ze si spletla byt, odchazi a ja stale sedim u televize. vsechno dobre skoncilo. blbka se maximalne zastreli sama, nebo vola policii, ze ji nekdo vymenil vlozku v byte. ale nastesti nezijeme v usa, kde si lidi nechavaj otevreny dvere do bytu a domu, protoze tam neni na vetsine mist x krat vetsi kriminalita, nez u nas.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Jakub Krčma »

Bohužel se to fakt stalo. Byla to policajtka a asi na cestě domů něco pila nebo podobně... Je to na netu. Pak pošlu odkaz. Nechat odemčeno je celkem fatální chyba...
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od biscuit »

to jsem na ten odkaz zvedavej :-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Jakub Krčma »

Mimochodem, v Americe bych se nedivil právě ani tomu, kdyby si nějaká blbka spletla byt a zavolala poldy, že se jí někdo vloupal do bytu a vyměnil vložku, přičemž oni by pak přijeli, vyrazili dveře a frajera ve vlastním bytě odpráskli...

Např. se mrkni na tenhle průser:

https://www.vox.com/policy-and-politics ... th-charges
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“