Ženy vs muži

Tlachání o všem - bez zaměření!
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od biscuit »

favorit blbe topi...
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Myfune »

biscuite ale to je trochu OT už nemyslíš? Tady je přeci jen diskuse o ženách a mužích. "TO" se tu tak nějak neřeší. :D
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Jimmi »

Jde spíše o to, zda problém nazíráme z diskrétního či spojitého pohledu 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Jakub Krčma »

To záleží na tom, zda chceme být diskrétní či zda se chceme spojit.
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Jimmi »

Ne, spojovat se s nikým opravdu nechci 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Jakub Krčma »

Tak to já bych se i spojil, nemít tři děti, které by kvůli divokosti nesnesl žádný cizí člověk, a najít tu pravou. Jenže ony jsou ty (mně) technicky vyhovující ženské silně nedostatkové zboží... A to mám ještě štěstí, že nejsem ženská, protože chlap, kterej za něco stojí, snad ani neexistuje... No, až na jednu výjimku... :lol: :lol: :lol: :wink:
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Luke_Luke »

Ano, kdyz si predstavim tri male monstra s povahou Jakuba Krcmy, tak mi stoji vlasy na hlave i pri online predstave :lol: :lol: :lol:
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Jimmi »

:lol:
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Jakub Krčma »

Luke: To se mejlíš. Jejich ostrost nepochází z mé genetiky. Já jsem pouze pevný. Ony jsou pevné A ostré. To si nedokážeš představit. Já jsem učil stovky dětí, další stovky dětí jsem znal od vidění na své ZŠ a gymplu a další na civilní službě (kde byly v jedné budově děti od MŠ až po gympl) a žádné z nich nebylo tak ostré. Ale když zrovna nejsou ostré, tak jsou to (většinu času) andílci a za jiné bych je nevyměnil, samozřejmě... :) A mimochodem, když jsem učil, tak mi děti říkali, že jsem přátelštější než kolegyně (protože neuznávám hierarchii - pro mě jsou studenti a pedagogové na stejné úrovni a musej se k sobě obousměrně chovat slušně a přátelsky, ne že student skáče, jak pedagog píská) a že mě chtějí za ředitele. Akorát tam byl problém, že já na té státní škole učil v rámci soukromé jazykové školy, takže jsem nebyl na post ředitele té státní školy eligible.
Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Jakub Krčma »

Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Jakub Krčma »

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerik ... divce.html

Pokud vím, tak jí nezpůsobil žádné zranění a ona opakovaně ignorovala jeho výzvy a kladla fyzický odpor (americká Kačenka au au???). Z mé perspektivy tedy ona za danou situaci může z více než 50 %. Věk 15 let a absence dozoru dospělých znamená, že už ví, co dělá. Nebo to vědět má. Klasika - "chudáčkům" se opět něco nelíbí na jednání ostatních, ale to, že oni sami dělají bordel a nedodržují pravidla, je podle nich úplně v pořádku - na to mají plné právo, jsou privilegovanou částí společnosti. A výhrůžky smrtí jsou za takovouto prkotinu zcela absurdní. Autory těchto závažných trestných činů (oproti jen mírně až středně nepřiměřenému postupu policisty - jednal NEDESTRUKTIVNĚ, v rámci možností, které mu dal VINÍK situace) vypátrat a potrestat. Byla to jen "trochu ostřejší" lekce, ale stát se postavil jednoznačně na stranu původce problému, místo aby zaujal alespoň neutrální pozici. To je vůči té nevychované slepici krajně nevýchovné. Tímto tempem ani nechci vidět, jak se tato "ubohá nevinná oběť" bude chovat ve 20 letech, když už v 15 neposlouchá ani policii... Udělat to mé dítě, tak mu ještě přidám drobný "bonus", aby vědělo, že příště prostě policistu OKAMŽITĚ POSLECHNE, a to bez keců! :-)
Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Jakub Krčma »

http://www.novinky.cz/domaci/372216-z-k ... manku.html

Když ženskou nějakej úchylák někam zavře, tak je logický, že se nechá bít atd., protože prostě nemá jinou možnost. Ale ženská, která se nechá bít, přestože se normálně může pohybovat na veřejnosti, tzn. dojít na policii, je prostě nekonečně dementní a může si za všechno jen sama. Výmluvy na "lásku" nebo strach naprosto neberu.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od biscuit »

je to pro nas nepochopitelny, ale zensky dokazou bejt podobne oddany jako psi. je to paradox, ze se "myslici" bytost muze takhle chovat. a nejvetsim vtipem je, ze cim vetsi parchant, tim oddanejsiho nohsleda si muze najit. submisivita je zvlastni a pro dominantni asi nepochopitelna, presto by ji nemel nikdo zneuzivat. je hrozne jednoduchy rict, ze si za to muze sama, i kdyz je to samozrejme pravda.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Jakub Krčma »

Jo, spousta ženskejch bude klidně i s mafiánem. Ony za to sice nemůžou, ale to nic nemění na tom, že v tomhle jsou prostě dementní. Jistě ne všechny, ale v průměru je jejich vnímání morálky trochu moc flexibilní. Něco jinýho je, když je někdo nevinnej, ale chybou státu skončí ve vězení. Ale když je to skutečně šmejd a ona to ignoruje, tak je kráva. Hlavně kvůli dětem. Sama ať se nechá třeba zabít, když je blbá.
Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

Re: Ženy vs muži

Příspěvek od Jakub Krčma »

Typické ženské chování v autě
Obecně ženy jako účastnice silničního provozu častěji než muži nereagují na hrozící nebezpečí, reagují příliš pomalu či naopak zbrkle. Častěji než muži opomenou provést některý ze série potřebných úkonů. Nadprůměrně často havarují na křižovatkách z důvodu špatného vyhodnocení dopravní situace. :lol: :lol: :lol:

http://www.novinky.cz/auto/397087-stati ... dicky.html

Chlapi, přestaňte chlastat a fetovat, ať ty potvory vyholené předběhneme i ve zbytku disciplín! :-) :-) :-)
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“