celiciny kalhotky (spodky)

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
Paul87
Člen Týmu
Příspěvky: 65
Registrován: pát 05.07.2013, 08:58
Bydliště: Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: celiciny kalhotky (spodky)

Příspěvek od Paul87 »

Nerez plechy kolem kotoučů úspěšně přivařeny...

Obrázek

Aneb návrat k původnímu tématu :)
Toyota Celica GT, ST202, 3S-GE (129 kW)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: celiciny kalhotky (spodky)

Příspěvek od micron »

pěkný, já sem teda na kryty kolem kotoučů nikdy ani nešáh--- jsou 24 let 5g a držej 8) takže sem na ně šáh, ale ok ok ale jen abych zkontoloval :biggrin:dobrej matroš ale taky se divim... smekám :bigups: good
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Paul87
Člen Týmu
Příspěvky: 65
Registrován: pát 05.07.2013, 08:58
Bydliště: Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: celiciny kalhotky (spodky)

Příspěvek od Paul87 »

Micron:
Docela mě s těma 5g serete :D Na šestce mám téměř všechny plechy na kaše a na 5g je všechno jako netknuté? :D
To je nefér :D Alespoň mám zase možnost konstruovati a vymýšleti :) 6g + ceny aftermarketu podporují lidovou tvořivost...
Což je někdy spíše na škodu :)
Toyota Celica GT, ST202, 3S-GE (129 kW)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: celiciny kalhotky (spodky)

Příspěvek od micron »

paul87> no nepotěšim tě :-) tenhle tejden sem měnil trony z BBS pavučinek na Dotz Monza a při tý příležitosti sem si ošahal ty kryty kotoučů... normálně držej jako nový... v předu i v zadu... nechápu o co jde :-) :-) tady neni problém hlásím u 5G 24.5 let :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Paul87
Člen Týmu
Příspěvky: 65
Registrován: pát 05.07.2013, 08:58
Bydliště: Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: celiciny kalhotky (spodky)

Příspěvek od Paul87 »

Micron:
Když jsem se já rozhodl osahat po shození kol zadní plechy, tak jsem zjistil, že sahám na "něco" plech to nebyl a už
to tak ani moc nevypadalo :D Tak jsem to něco utrhl rukou...Teď nevím, jestli mám takovou sílu a nebo bylo něco špatně :D
Každopádně předek je docela v pohodě po necelých 21 letech :D Zajímalo by mě, proč hmátli chlapci z Japonska v případě šestky tak vedle (co se plechů týká) :)
Toyota Celica GT, ST202, 3S-GE (129 kW)
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: celiciny kalhotky (spodky)

Příspěvek od biscuit »

ja myslim, ze to neni problem sestky, ale proste toho, v cem to auto jezdilo. ja tam tuhle vec uz taky davno nemam (mel jsem to jen vepredu, protoze bubny)... micron je nekdy tak trosku andersen a je treba si uvedeomit, ze kazdej nahlizime na stav veci trochu jinou optikou ;-) to co ja uz povazuju za "na vyhozeni", nekdo jeste jezdi 50 tisic (a to neni na microna) :-) taky kazdyho auto ma za sebou neco trochu jinyho a ona jedna nebo dve zimy v prazsky nasoleny sracce, udelaj "zazraky".
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Paul87
Člen Týmu
Příspěvky: 65
Registrován: pát 05.07.2013, 08:58
Bydliště: Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: celiciny kalhotky (spodky)

Příspěvek od Paul87 »

To Biscuit:
No vidíš i to je možné :) Osobně v zimě nevyjedu, pokud není suchá cesta...Kde ovšem auto jezdilo předtím, nevím :)
Zatím jsem neměl tu čest potkat Microna osobně :D Podle toho co píšeš, tedy podle "Micron" měřítka, jezdím ve šrotu.
Ale postupně to snad dám do kupy. Plech nad koncovým výfukem mě docela sere...Doufal jsem, že seženu ze šrotovky, ale nepodařilo se. Takže opět návrh a výroba.
No a zadní plechy kolem kotouče + bubnu jsem si vyrobil z nerezu...Tak snad už budou nesmrtelné :) Dříve uhnije těhlice.
Toyota Celica GT, ST202, 3S-GE (129 kW)
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: celiciny kalhotky (spodky)

Příspěvek od biscuit »

myslim ze rozhodne nejezdis ve srotu. tvuj pristup a poctivost je videt i z toho, ze blbej kryt kotoucu nechas udelat z nerezu :bigups:
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Paul87
Člen Týmu
Příspěvky: 65
Registrován: pát 05.07.2013, 08:58
Bydliště: Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: celiciny kalhotky (spodky)

Příspěvek od Paul87 »

Ještě mě čeká hodně práce. V podstatě jsem ji koupil a za dva měsíce už byla rozebraná...Takže mám těžké abstinenční příznaky (ostatní auta to odnáší) :) Ale opravdu se snažím dělat vše poctivě. Když jsem viděl jak bylo auto zbídačené, nešlo to tak nechat :) Díky za pochvalu.
Toyota Celica GT, ST202, 3S-GE (129 kW)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: celiciny kalhotky (spodky)

Příspěvek od micron »

Paul 87> taky tě pochválim, člověk když se snaží, dělá to ne pro-to aby na tom vydělal, ale aby si udělal radost--- pak vzniká závislost na celice stojí to peníze, čas, energii... ale každá úprava posílí psychiku majitele... může bejt hrdej, a furt je to lepší než cpát peníze děvkám nebo do automatů... koníček, je prostě fain když majitel nebere kočár jako produkt ke konzumu- oject, prodat, koupit další... ojet... ale právě starat se, určitý auta za to stojej, když maj ty plechy pěkně natvarovaný, příjemnej interier, příjemně se říděj, a maj supr motor... jasný :bigups:
celica je prostě třeba pro mě takovej japonskej VW brouk po japonsku... jen z jiný doby... a smysl to má. bylo je a vždycky to budou krásný a originální kárky- ty co přežijou.
+ ale taky tyhle auta ale hodně berou z osobního života... ne jen že dávaj... otázka je "sežere tě" celica za živa, nebo ne? chce to mít určitej kompromis, i když kompromis je už to že jí kdokoli z nás má...
Naposledy upravil(a) micron dne úte 29.04.2014, 13:50, celkem upraveno 2 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Paul87
Člen Týmu
Příspěvky: 65
Registrován: pát 05.07.2013, 08:58
Bydliště: Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: celiciny kalhotky (spodky)

Příspěvek od Paul87 »

Micron:
Díky Microne :biggrin: ...Vlastně jsem rád, že mě tady nikdo nekamenoval a spíše se mi dostalo hodně rad a pomoci.
O tomto autě jsem snil dobrých 7 let, kdy jsem vůbec začal uvažovat o tom, že bych ho koupil. Také jsem ho v té
době měl možnost řídit. No a proto si vážím, že ten kousek mám doma a nezastaví mě nic, dokud nebude
v top stavu :) Co se peněz týká...Lítají z účtu jak zběsilé...Přítelkyně mi to trpí a tak jsem šťastný člověk :D
No a na závěr přidám foto cca před 40 minutami...Po obědě jedu pokračovat.. :twisted:
Tak zatím přátelé...
Obrázek
Toyota Celica GT, ST202, 3S-GE (129 kW)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: celiciny kalhotky (spodky)

Příspěvek od micron »

čeče ale nic se nemá přehánět... na muj vkus to zase zbytešně přeháníš s tou renovací... abys pak nevjel do louže a neotíral jí, že má mokrý kalhotky :-) nedejbože do bláta :biggrin: na muzejních kouskách je ceněný i to orezlý... jako že opravdu jezdilo to auto... :bigups: No chci tim říct, že by tomu autu prospělo víc kdyby se projelo něž ho renovovat do šroubku...
Pamatuju si že tu byl taky jeden človíček s fialovou 6kou, přeháněl to, to auto bylo x let v garáži a když bylo perfekt, tak se jel project a bucduc a bylo po autě... totálka... to pak nasere srát se s tim 3 a víc let... tak to myslim. je to blbost to přehánět... člověk si musí hlavně zajezdit... a provětrávat jí, 3/2 roky na tom makat a pak o to přijít to bych se posral :twisted:
pozor celica je taková černá díra... nesmíš propadnout úplně skrz to sejtko... :bigups:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: celiciny kalhotky (spodky)

Příspěvek od biscuit »

neber microna vazne, i kdyz s tou cernou dirou ma celkem pravdu... ale to je kazdy auto, kdyz tomu propadnes ;-)
delas to dobre a nenech si do toho kecat ;-) tesim se na srazu! jo a zenu nauc to auto milovat, jde pak vsechno snaz a i ti rada s ledascim pomuze ;-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Paul87
Člen Týmu
Příspěvky: 65
Registrován: pát 05.07.2013, 08:58
Bydliště: Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: celiciny kalhotky (spodky)

Příspěvek od Paul87 »

Micron má pravdu i v tom, že někdo dělá auto opravdu až moc dlouho :) Ale to není můj případ. Snažím se to dělat pořádně i když z časového hlediska stejně nedělám vše co bych chtěl...Žena má Celicu ráda. Láska to zatím asi nebude, ale snaží se mě
v tomto směru respektovat :D Jestli mi to vyjde rád na sraz dojedu ;)
Toyota Celica GT, ST202, 3S-GE (129 kW)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: celiciny kalhotky (spodky)

Příspěvek od micron »

paul87 > ok nic se nemá přehánět... otázka je že každej má limit jinde... a někdo ho vůbec nemá... pak tě to auto sežere... :biggrin: bez srandy.
fandim, a je to fain se starat, ale už se blížíš tý hranici.... dej si pauzu dej si kitkat :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“