mr2 sw20 zadni svetla

vše ohledně modelové řady MR2
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: mr2 sw20 zadni svetla

Příspěvek od Idaho »

uruem píše:Jsou za 5000Kč + clo + DPH, takže cena zase přes 6, a za druhé to jsou druhovýroby čínské, kvalita zpracování a hlavně materialu bude jinde proti originálu.

Pokud se nekdo chce něčím lišit a zároven nenápadně přiznat svou náklonost nebo dokonce druhovou příslušnost k rase světské je to jasná volba :)
dj.promo
Člen Týmu
Příspěvky: 39
Registrován: pon 16.01.2012, 09:12

Re: mr2 sw20 zadni svetla

Příspěvek od dj.promo »

Ty čínský světla jsem kupoval brachovi a ta kvalita opravdu stojí za prd. cca po 2 letech v nich jde do háje ten ala chrom a roste v nich mech :-) a navíc stály cca 8tisíc. Chtěl bych je zachovat, ale komplet předělat ten chrom je šílenej. Uvidíme jestli to půjde.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: mr2 sw20 zadni svetla

Příspěvek od Idaho »

Takže človíček co kupuje ta svetla mi dává do komise seriová. Pokud nekdo má zájem jsou tedy na prodej i seriová svetla z mr2 rev 1/2 ( sw20 )
Jinak na ceste je turbínová kapota motoru, už týden objednaná a zaplacená a ted mi kupující řekl že si to rozmylsle a kvuli swapu jiného motoru ji nepotřebuje. Ja vul si nevzal zálohu, takže pokdu by mel nekdo zájem o turbínovou kapotu motoru z SW20 tak s poštou k nám jsme za ni dal 185euro ( 5150,- ).
Odpovědět

Zpět na „MR2“