LED / HID / Bezne zarovky

vše o tuningu na vozech Toyota
PitrsRS
Člen Týmu
Příspěvky: 22
Registrován: pon 27.04.2015, 08:01
Bydliště: Praha

Re: LED / HID / Bezne zarovky

Příspěvek od PitrsRS »

Jo o tehle žárovkach taky uvazuju, jen je vemu na ebay ta polovinu ;-) 470 za kus je zlodějina. Chci je jen na denní svícení. Na klasický světla zůstane halogen. Přeci je to jen služební auto...
VCDS 15 - diagnostika pro VW koncern, kódování funkcí, vyčtení skutečných km atd.
2010 Skoda Octavia II RS TDI DSG 125kW
2015 Toyota Yaris Trend 1.3VVT-i 73kW
Změny podsvícení interiérů http://www.white-styling.cz (prozatím VAG, brzy snad i Toyota :) )
ts1990
Manager Týmu
Příspěvky: 389
Registrován: ned 13.04.2014, 12:14

Re: LED / HID / Bezne zarovky

Příspěvek od ts1990 »

to souhlas...taky objednavam jedine z ciny...tady to je dvojnasobne natazeny...doporucuji s diodami cree..ten typ co mam ja, pripadne jsou i s odrazovym sklem..cenove je to do 22 dolaru za 2 ks...ty co jsou uvedeny vyse s tim cob cipem neber...mala svitivost...pojedes na slunicko a nebude videt, ze svifis
PitrsRS
Člen Týmu
Příspěvky: 22
Registrován: pon 27.04.2015, 08:01
Bydliště: Praha

Re: LED / HID / Bezne zarovky

Příspěvek od PitrsRS »

i 22$ za dva kusy mi prijde dost, kdyz se daji seznat okolo 5$. Jeste mi irituje to oranzovy podsviceni interieru, ale s tim mam smolika, je to sluzebak, tak se v tom nemuzu hrabat... jinak uz by to bylo davno v bily barve :roll:
VCDS 15 - diagnostika pro VW koncern, kódování funkcí, vyčtení skutečných km atd.
2010 Skoda Octavia II RS TDI DSG 125kW
2015 Toyota Yaris Trend 1.3VVT-i 73kW
Změny podsvícení interiérů http://www.white-styling.cz (prozatím VAG, brzy snad i Toyota :) )
ts1990
Manager Týmu
Příspěvky: 389
Registrován: ned 13.04.2014, 12:14

Re: LED / HID / Bezne zarovky

Příspěvek od ts1990 »

ja je jeste za 5 folaru nikdd nevidel a ty multidiodovy bych tam nevrazil ani omylem po zkusenosti, kdyz se mi jedna po dvou mesicich na predminulym aute rozpsdla a to byly nervy vyndat ty zbytky z paraboly... :D presne, u sluzebaku to clovek neresi, ale bylo to to prvni, co jsem vecer udelal, ze jsem dal Ledky..akorat s vymenou u osvetleni spz byl zapas, ptz ne a ne jit ten dekl sundat z patych dveri.
Uživatelský avatar
Stan
Carina crusader
Příspěvky: 1163
Registrován: ned 21.09.2008, 12:28
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: LED / HID / Bezne zarovky

Příspěvek od Stan »

Minulej týden mi po týdenním čekání konečně dorazily osram cool blue hyper (nehomologovaný) a pro porovnání s obyč philipskama, co v mrkačkách byly je tu foto.
svetla.jpg
(184.65 KiB) Staženo 3154 x
Rozdíl je to velkej. Nesvítí úplně bíle, ale je to světlejší než na těch cool blue intense, který mám v carině a zkoušel jsem je dávat i sem. Je poznat, že je to prostě vláknová žárovka obarvená namodro. Mohužel se mi v těch čirejch světlech z některých úhlů zrcadlí ta modrá barva na skle žárovky. Pro jistotu v kufru mám krabičku osram cool blue intense, který jsou homologovaný, kdyby nějakej policajt kafral.
Celica 5G gti 11/89 2.0 115kw 3S-GE (věčný ladění)
Carina E 92 liftback 2,0 16v 98kW 3S-FE (daily car)
EX Carina E 93 liftback 1,6 16V 85kW 4A-FE (5x vymazleno/5x rozbito/na díly)
Odpovědět

Zpět na „Tuning“