Blba otazka :) Topeni

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hafan
Navigátor
Příspěvky: 145
Registrován: stř 28.07.2004, 10:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Blba otazka :) Topeni

Příspěvek od Hafan »

Zdar,

mam otazku nejak se mi nedari prijit na to k cemu jsou u levyho vydechu topeni tri polohy ty packy (vsude jsou jinak dve zavrenej vydech-otevrenej vydech) ale tam je jeste nejaka prostredni co to je?

Diky...
Komanche

Příspěvek od Komanche »

predpokladam ze to je stejne jako u mne - kdyz to mas na vzduch zvenku, tak to docela hodne fouka i na prvni stupen. kdyz to das na prostredni, tak to fouka o dost min - zkusenost z praxe... protoze to bere vzduch i zevnitr z auta... ja to pouzivam kdyz nechci bejt "v pruvanu" a zaroven chci mit cerstvej vzduch... v porovnani s Fabii je sila vetraku na prvni stupen v Corolle srovnatelna s druhym stupnem ve Fabii, kdyz pustim ve Fabce vetrak naplno, tak v Corolle to odpovida neco mezi 1/2 a 3/4... ;)
Uživatelský avatar
Hafan
Navigátor
Příspěvky: 145
Registrován: stř 28.07.2004, 10:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hafan »

jj, taky prave prislo ze to fouka o trosku min, ale proste mi to nejak nedalo abych nevedel k cemu to tam poradne je :))
saus
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: úte 20.07.2004, 22:29
Bydliště: Černčín

Příspěvek od saus »

Když dáš páčku nahoru tak jde vzduch náporově z venku. To znamená že čím rychlejc pojedeš tím víc to bude foukat bez rozdílu na jaký stupeň máš zaplej ventilátor. Pro větší efekt je nutné mít pootevřený šíbr nebo okno aby vevnitř auta nevznikal přetlak.
Celica 4WD turbo 5.gen
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

přetlak

Příspěvek od micron »

přetlak je super... dá se zvýšit ještě nadupanou hudbou... je to přetlaková komora :D
Odpovědět

Zpět na „Celica“