Zimní pneu na Prius II.gen

vše ohledně modelové řady Prius
Uživatelský avatar
ježek2
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: úte 25.03.2014, 16:56
Bydliště: Jihlava

Re: Zimní pneu na Prius II.gen

Příspěvek od ježek2 »

...a jaký to jsou normální,Davide ?...myslím že ty co tam má jsou origo...Vždycky jsem na 195 nadával,že jsou o pětikilo drařší než 205... :mrgreen: :mrgreen:
Možná to má v TP napsáno divně....asi jen s tímto rozměrem může použít řetězy - s jiným by se nevešly do podběhu.
Mě "ouředník" taky napsal origo 17' do povolených...a jako hlavní 16'
Anys
Člen Týmu
Příspěvky: 19
Registrován: stř 25.09.2019, 09:46

Re: Zimní pneu na Prius II.gen

Příspěvek od Anys »

právě v TP mám dva rozměry 195, konkrétně 195/55 R16 (jen se sněhovými řetězy) a 195/65 R16 (bez sněhových řetězů), pak ještě rozměr 205 jek píšeš výše. A nějaký rozměr pro R15, ale ten z hlavy nevím.
V pondělí jdu na servisní prohlídku s roční údržbou do Toyoty, tak se na to optám :wink:
Uživatelský avatar
DavidDDD
Věčnej rejpal
Příspěvky: 724
Registrován: ned 19.10.2014, 09:49

Re: Zimní pneu na Prius II.gen

Příspěvek od DavidDDD »

ježek2 píše:...a jaký to jsou normální,Davide ?...myslím že ty co tam má jsou origo...Vždycky jsem na 195 nadával,že jsou o pětikilo drařší než 205... :mrgreen: :mrgreen:
Možná to má v TP napsáno divně....asi jen s tímto rozměrem může použít řetězy - s jiným by se nevešly do podběhu.
Mě "ouředník" taky napsal origo 17' do povolených...a jako hlavní 16'
Jsem si to představoval, tak jak píše Anys výše, 3 druhy. Pak jde jen o případné dohady s pojišťovnou... Ale když chci jet cestou kde můžu jen na řeťězech, musím tam dojet i po silnici kde je mít nemůžu. Jsem obecně "posránek", jako že mám rozměry pneu a disků shodné s TP, ale tohle bych jezdil :)
Prius - ta obrazovka je droga :-)
EX : Prius, Lexus RX h, LC120, LC100, Previe,Camry...atd.
Nyní LC100 (nafurt) + Prius+ a Verso 1,8...
Odpovědět

Zpět na „Prius“