vse o MR2

vše ohledně modelové řady MR2
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

vse o MR2

Příspěvek od Morfík »

Cau lidi,tak kdo tu mate taky MR2 abych s nikym mohl neco resit?Rad bych do ty svy namontoval posilovac rizeni a chtel bych vubec vedet jestli by to slo,tak to tu chci poresit. :banana:
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

Příspěvek od Morfík »

Kdy zu konecne pribude nekdo kdo bude mit taky MR2 abych mohl taky neco resit.Vsichni mate bezny toyoty a mate co resit a ja ne,fnuk. :roll:
Uživatelský avatar
NiCKSON
Site Admin
Příspěvky: 107
Registrován: stř 25.08.2004, 21:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiCKSON »

Uz se to chysta :wink:
Supra'85 + Corolla 4wd'88 + MR2 Racing'85 + Corolla AE86 fun project'84
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

Příspěvek od Morfík »

Dneska kdyz jsem jel do prace se vedle me ukazalo zajimavy autinko.Po celkovy prohlidce jsem usoudil,ze to bude MR2 W2.Nikdy jsem ji jeste nevidel na vlastni oci,byla pekna.Cela cerna,ale sedel v ni nejakej tatka.Samozrejme s mym drakem jsem mu hned ujel.

:banana:
Philip
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: stř 09.02.2005, 22:41
Bydliště: Voříškova 12, Praha 6
Kontaktovat uživatele:

MR2

Příspěvek od Philip »

Ahoj Morfíku, pokecal bych o všem hrozně rád, ale nenapsal si jakou MR2 vlastníš MK-I do 90 nebo od 90 ??? Já mám MR2-MKI a dělal jsem kompletní generálku, takže něco o autě už snad vím :-)
Stránky o toyotě MR2 jsou zatím v přípravě, text je zatím pouze pro kontakt. Jsem velký fanda MR2-MK1 a Toyot Corolla, Starlet.
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

Příspěvek od Morfík »

To je skoda,ze si se neukazal driv.Ja mel MK1 do 90 ale uz jsem ji bohuzel prodal.Ted si vozim zadek ve 2.0l celice.
Philip
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: stř 09.02.2005, 22:41
Bydliště: Voříškova 12, Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Philip »

To je teda škoda, dělal jsem na autě aby bylo na letní srazy a na chat moc
času nezbylo.... Tu poslední MK1 jsem koupil v loni na jaře.
Celicu máš moc pěknou a ta jede co ??? :D
Stránky o toyotě MR2 jsou zatím v přípravě, text je zatím pouze pro kontakt. Jsem velký fanda MR2-MK1 a Toyot Corolla, Starlet.
Philip
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: stř 09.02.2005, 22:41
Bydliště: Voříškova 12, Praha 6
Kontaktovat uživatele:

MR2

Příspěvek od Philip »

Věř že je to škoda i pro mě, chtěl jsem se seznámit s co nejvíce lidma co
mají MK1 a třeba uspořádat nějaký menší MR2 sraz....
Celica je super a jestli je to ta co máš v profilu je to nádhera...
Stránky o toyotě MR2 jsou zatím v přípravě, text je zatím pouze pro kontakt. Jsem velký fanda MR2-MK1 a Toyot Corolla, Starlet.
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

Příspěvek od Morfík »

Bohuzel takovou jako v profilu nemam.To je moje inspirace,protoze se mi fakt moc libi,ale moje fotky najdes u tematu VSECHNY FOTKY CO MAM
ŽAMPIMR2
Člen Týmu
Příspěvky: 30
Registrován: pon 06.02.2006, 21:23
Bydliště: české budějovice

Příspěvek od ŽAMPIMR2 »

mam taky mr2 :lol:
Uživatelský avatar
Jakuza
Věčnej rejpal
Příspěvky: 574
Registrován: úte 27.09.2005, 09:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Kompletni navod na MR2

Příspěvek od Jakuza »

http://www.mr2-tech.com/bgb/mechanical/ ... anical.htm

jsem tu sice novej, ale videl sem ze to tu nikde neni, me se to docela hodilo a kdyz sem ted stavel audio do auta tak se to bodlo.. :o)
http://www.hifonics.cz/

MR2 (1993) sold
MR2 (1991) sold
VW Bora Variant (2000) sold
Volvo V50 (2005) total crash :-(
Volvo V50 (2006) sold
Lexus IS220d (2007) sold
BMW 325d (2009)
ŽAMPIMR2
Člen Týmu
Příspěvky: 30
Registrován: pon 06.02.2006, 21:23
Bydliště: české budějovice

Příspěvek od ŽAMPIMR2 »

to je dobré konečně návod :lol:
Uživatelský avatar
Jakuza
Věčnej rejpal
Příspěvky: 574
Registrován: úte 27.09.2005, 09:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

kuci s MR2

Příspěvek od Jakuza »

ahoj lidi.. tak se mi konecne povedlo pekne ozvucit MR2 tak kdyby ste potrebovali rady ci tak podobne, tak se s vami muzu podelit.. spoctene ozvucnice a woofery kompa atd.. :o) hraje to moc pekne :o)
http://www.hifonics.cz/

MR2 (1993) sold
MR2 (1991) sold
VW Bora Variant (2000) sold
Volvo V50 (2005) total crash :-(
Volvo V50 (2006) sold
Lexus IS220d (2007) sold
BMW 325d (2009)
Celica2.0GTI
Manager Týmu
Příspěvky: 488
Registrován: pát 16.07.2004, 13:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: kuci s MR2

Příspěvek od Celica2.0GTI »

Jakuza píše:ahoj lidi.. tak se mi konecne povedlo pekne ozvucit MR2 tak kdyby ste potrebovali rady ci tak podobne, tak se s vami muzu podelit.. spoctene ozvucnice a woofery kompa atd.. :o) hraje to moc pekne :o)
Za první bym ně zajímalo jak jsi spočítal suby ty ozvučnice chápu. A za druhý kam jsi tam ty suby narval to máš kolikátky já v mr2 byl a hodně jsem laboroval co tam narvat za suby
Uživatelský avatar
Jakuza
Věčnej rejpal
Příspěvky: 574
Registrován: úte 27.09.2005, 09:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

ozvuceni mr2

Příspěvek od Jakuza »

takze sem to vyresil nasledovne, za sedackama sou takovy malicky boxiky, je to snad nejaky odkladaci misto nebo co to melo byt, takze sem vzal flexu a ty plechy co byli jako prepazky, tak sem odrzezal, tim padem tam vzniknul celkem prostor se kterym se dalo pracovat.. ma 185cm, takze bych rekl prumerna vyska dopreju si v toyote prostor, takze sem nastavil sedacku tak jak sem chtel a zacal litat s metrem v aute, nakonec sem vymyslel skvelou bandpass ozvucnici a zjistil ze kdyz se to tak vezme celkem, tak je tam k vykozleni az 35litru (bud na BR bednu) ale ja udelal bandpas na Hertz HX200 sou to skvely woofery kterym staci strasne malickej objem (v uzavreny do pouhych 7litru) bandpass bednu sem postavil dle manualu takze sem udelal bednu spodni ozvucnici co uvadel manual +2 litry na kos woofer a cca 15% na tlumici material .. horejsek jak by smet.. udelal sem bednu za kazdou sedacku a ted mam rozpracovanej woofer do pristrojove desky, kde sem opet zvolil oblibenou znacku Hertz ale uz vetsiho rozmeru 300mm vyhodil sem kastlik a ted se snazim hezky vylaminovat ozvucnici.. vali se tam naprosto zbytecnych 45litru, takze udelam tentokrat s bassreflexem. :) jinak do dveri sem dal komponentni reprodukotry od DLS a to same dozadu (vzadu sem vyhodil ty plasty udelal drevenou podlozku kterou napevno prisrouboval ke stene a az to bude kompletne slazeny, tak to dolaminuju s tema ozvucnicema. ted to mam nahrubo udelany ale uz se to rysuje, pocitam ze tak mesic nebo dva a mohlo by to byt ve finalni podobe :) jinak zesilovac ten sem vyresil tak, ze jak je uprostred mezi sedackama ten kastlik, tak ten sel ven a krasnsne se vesel zesilovac mezi sedacky na tu stenu (a ze to neni prcek je to Crunch V6004) ma 600rms takze to rozehraje hezky :) este musim koupit jeden zesik na ty komponentni reprodukotory a bude to ready :) jinak ten hertz je na to asi nejlepsi varianta, zarucena kvalita a naprosto minimalni potreba objemu.. pro cloveka co nechce vrtat pristrojovku jako ja, tak bych mozna doporucil 2x25 od hertz.. asi tu dvoucivku, ta by to mohla taky poradne rozehrat.. kazdopadne to chce zkouset zkouset a zkoustet (proto mam uz asi 10tou bednu doma.. ale ted uz to mam finalne a spokojenost velika, na to malo co tam vzadu je, tak to hraje fakt moc hezky :) a ta tricitka v pristrojovce to bude takova perlicka :) tak ja vim, je to asi dlouhy, ale clovek po vecerch nema co delat.. :) jinak cokoli, tak me najdete na icq.. klido rad poradim :)
http://www.hifonics.cz/

MR2 (1993) sold
MR2 (1991) sold
VW Bora Variant (2000) sold
Volvo V50 (2005) total crash :-(
Volvo V50 (2006) sold
Lexus IS220d (2007) sold
BMW 325d (2009)
Odpovědět

Zpět na „MR2“