palivová nádrž

vše ohledně modelové řady Verso
Odpovědět
Hřebavecký Jaroslav
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: stř 13.01.2010, 20:04
Bydliště: Val Mez

palivová nádrž

Příspěvek od Hřebavecký Jaroslav »

Zdravím všechny , měl bych další téma k zamyšlení o kterém tu jěště nebyla řeč. 6 let jsem si myslel, že mám na můj vkus dokonalé auto, ale před čtrnácti dny mě to přešlo, když se objevila kaluž nafty pod autem, moc často zespod na auto nekoukám, ale když ji zvedli v servisu, nestačil sem se divit, nádrž totálně rezavá, a mechanik mi oznámil že je děravá a musí se vyměnit, což sem u osm let starého auta opravdu nečekal, a to jsme se jěště nebavili o ceně, to přišlo až později :roll:
hřebík
johny2000
Manager Týmu
Příspěvky: 305
Registrován: úte 16.12.2008, 10:42
Bydliště: Králův Dvůr

Příspěvek od johny2000 »

Kolik stála výměna? Corola verso? Nemají novější auta už plastovou nádrž?
Obrázek

Verso 1.8 Active
EX: auris 1,6 Dual VVTI Man
Hřebavecký Jaroslav
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: stř 13.01.2010, 20:04
Bydliště: Val Mez

Příspěvek od Hřebavecký Jaroslav »

johny2000 píše:Kolik stála výměna? Corola verso? Nemají novější a uta už plastovou nádrž?
To jsem si taky myslel, ale v toyote mi bylo sděleno, že u Versa to tak není a výměna vyjde kolem 16 000 kč.
hřebík
johny2000
Manager Týmu
Příspěvky: 305
Registrován: úte 16.12.2008, 10:42
Bydliště: Králův Dvůr

Příspěvek od johny2000 »

Tak stát se určitě může, zkoušel jsem to googlit a nevypadá to, že by to byla nějaká častá závada.
Obrázek

Verso 1.8 Active
EX: auris 1,6 Dual VVTI Man
gunterprienu47
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: stř 23.03.2016, 21:23

Re: palivová nádrž

Příspěvek od gunterprienu47 »

Nedávno jsem koupil Corollu Verso 2.0 4D4 a mám nádrž shnilou na hadry.. auto je ze spodu ošetřené nástřikem, ale pouze ke zmiňované nádrži. Původně tam zřejmě byly nějaké plasty a tepelné štíty chránící nádrž před teplem z výfuku, takže tam bylo asi prd vidět. Dokud jsem nenatankoval plnou nic se nedělo, ale co jsem nacvaknul nádrž po hrdlo a auta stálo na parkovišti tak se objevila louže nafty pod autem... takže honem na jámu, naftu po smontování propojovací hadice nádrže a plnícího hrdla hadicí ven ( dole na nátrubku nádrže je antizlodějská klapka, takže od shora hadici nezastrčíš :twisted: :twisted: ) ... No večer jsem na netu hledal nádrž, naštěstí Polští soudruzi vyrábějí prakticky vše, včetně nádrží do Versa... takže objednáno za 3000,- Kč málem i s dopravou, tak jsem zvědav. Dneska jsem vymontoval starou nádrž, z jámy v celku v pohodě, pouze jsem nesundal konektor palivoměru (poradí někdo jak?) - nechal jsem ho na tom plastovém vehementu a položil to celý vedle montážní díry pod sedačkou... takže tak... Berte to jako varování, nad nádrží se drží bordel, sůl a pod a jelikož je PLECHOVÁ tak shnije.. takže ošetřit nástřikem i když to asi bude pakárna bez demontáže ... dobrou..
janco53
Člen Týmu
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 06.11.2014, 17:59

Re: palivová nádrž

Příspěvek od janco53 »

pred mesiacom som menil nadrz na 9 rocnom verse vsetko ma to stalo 180€ nova nadzz 130€ praca 50€ nadrz zhnita na falci
gunterprienu47
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: stř 23.03.2016, 21:23

Re: palivová nádrž

Příspěvek od gunterprienu47 »

janco53 píše:pred mesiacom som menil nadrz na 9 rocnom verse vsetko ma to stalo 180€ nova nadzz 130€ praca 50€ nadrz zhnita na falci
...tak to jsi ji pořídíl zhruba za stejný peníze co já... rozdíl 500 Kč... akorát ta práce za 30 E... to byl laciný mechanik... no já si to o to víc vymazlil, když dělá člověk na svým a pro sebe tak na nějakou tu hodinku nekouká. Tak ať Toy toyka slouží... :bigups: :bigups:
janco53
Člen Týmu
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 06.11.2014, 17:59

Re: palivová nádrž

Příspěvek od janco53 »

po vymene nadrze ukazovatel nadrze mi ukazuje viac ako tam mam natankovane neviete co s tym ukazuje aj o 10-15l viac ako tam je
Odpovědět

Zpět na „Verso“