Carina E combi - odtah

vše ohledně modelové řady Carina
Odpovědět
Jan Kešelák
Člen Týmu
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 21.10.2010, 22:36

Carina E combi - odtah

Příspěvek od Jan Kešelák »

Prosím, čtěte až do konce.
Po dlouhých 6 letech jsem byl nucen zbavit se své Cariny E combi 1,6. Ta je nyní již trvale odhlášena z provozu (registru vozidel).
Nicméně vám nabízím, za lidové ceny (sami nabídněte) získat některé součásti. Carinka už nemá zadní nápravu a zadní tlumiče plus zadní sklo, jinak je pro vás vše k mání. Jako například ani ne rok stará střední a zadní část výfuku, lité kola, rok staré čelní sklo a mnoho jiného.
Kdo nabídne zajímavou cenu za odtah celé cariny má přednost, jinak není problém na ND. Toyota je momentálně u Uherského Brodu, jinak pokud by šlo o náhradní díly, ty bych po demontování dovezl domů do Nového Jičína. Takže popřemýšlejte a když tak napište, dead-line je na konci příštího týdne, poté berte tuto zprávu za bezpředmětnou.
Piště buď sem jako odpověď, nebo na cashi@centrum.cz, nebo 601358105
Uživatelský avatar
zvady2
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1593
Registrován: úte 22.05.2012, 10:35

Příspěvek od zvady2 »

Koľko to má nalítáno, barva a ročník a kW?
Potreboval by som napr. prednú masku nedolámanú.
Možno nejjaké drobnosti: vypínač na predné mlhovky, predné svetlo (asi vodičova strana).
Jan Kešelák
Člen Týmu
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 21.10.2010, 22:36

info

Příspěvek od Jan Kešelák »

Takže pro časté dotazy uvádím - Toyota Carina E combi, motor 4A-FE, 1,6, 73 kW, rok výroby 1996, nalítáno poctivých 230.000 km, barva bílá, nebourané (pár odřeninám jsem se ale nevyhnul). Výrobce Velká Británie. - bez mlhovek a bez klimatizace.
Další info pošlu opět v případě zájmu.
jarda123
Člen Týmu
Příspěvky: 72
Registrován: stř 04.06.2008, 19:38

Příspěvek od jarda123 »

Psal jsem SZ i na email a týden žádná odpověď,rád bych aspoň věděl,jaká je situace.
Toyota Carina E combi 1,6 16V 1997 LPG
Dandy
Člen Týmu
Příspěvky: 32
Registrován: sob 30.10.2010, 18:45
Bydliště: Západní Čechy, Praha

Příspěvek od Dandy »

Prodal bys přední znak do masky?
Odpovědět

Zpět na „Carina“