Autocentrum Duba už není značkový servis TOYOTA

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
Odpovědět
Fuzo
Navigátor
Příspěvky: 146
Registrován: pát 18.01.2013, 10:39
Bydliště: Praha-západ
Kontaktovat uživatele:

Autocentrum Duba už není značkový servis TOYOTA

Příspěvek od Fuzo »

Dorazil mi dopis od Toyoty s textem Autocentrum Duba už není značkový servis TOYOTA. Toť vše.
hobo
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: úte 01.11.2011, 16:27

Příspěvek od hobo »

Taky jsem ten samy dopis dostal. Kratce na to jsem obdrzel mail od Autoduba s vyjadrenim k dopisu, kde pisi "... Díky evropské blokové
výjimce nám je umožněno nadále poskytovat kvalifikovaný a odborný servis vašich nových i starších vozů TOYOTA a LEXUS, včetně garančních prohlídek."

Sice jsem mel za to, ze garancni prohlidky jsou delane jen v autorizovanych servisech, ale nakonec je mi to celkem jedno. Za a) auto v garanci uz daaavno nemam, b) do Autoduba prestavam jezdit z jinych duvodu.
Uživatelský avatar
bizonek
Člen Týmu
Příspěvky: 36
Registrován: sob 15.05.2010, 20:30

Příspěvek od bizonek »

Taky jsem jezdil do Auto Duba a teď uvažuju, kam na další servis. Můžete mi někdo poradit, jestli má smysl jezdit do autorizovaného servisu, když je auto po záruce (registrace v únoru 2009)? Máte případně někdo nějaký tip na spolehlivý servis v Praze a okolí, který byste mi doporučili? Díky
T 27 Avensis 2,2 D-4D 150k Combi
Premium
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

bizonek píše:Taky jsem jezdil do Auto Duba a teď uvažuju, kam na další servis. Můžete mi někdo poradit, jestli má smysl jezdit do autorizovaného servisu, když je auto po záruce (registrace v únoru 2009)? Máte případně někdo nějaký tip na spolehlivý servis v Praze a okolí, který byste mi doporučili? Díky
Idaho v Rozmitale, prima cesta tam, prima servis ;)
Do autorizaku imo cenu jezdit nema... Pokud mas trosku nervy tak i pan Ladra primo v Praze.
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“