Globus - rozdíl mezi diesel a ultra diesel

máte pozitivní / negativní zkušenost s nějakou čerpací stanicí? Tak tady jste správně ;)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza K.
Manager Týmu
Příspěvky: 449
Registrován: pát 08.03.2013, 12:46
Bydliště: Liberec

Globus - rozdíl mezi diesel a ultra diesel

Příspěvek od Honza K. »

Jenom pro zajímavost jsem si dneska vyfotil na mobil, jaký je rozdíl mezi obyč naftou a o cca 50 haléřů dražší ultra naftou :) Rozdíl je jediný - zásadní a jejich normální naftu mě nikdo nedonutí kupovat :)

normální nafta je samozřejmě ta vzadu, tmavší.


Obrázek
TOYOTA AVENSIS COMBI 2,2 D-CAT 130 kW (12/2006)Obrázek
Uživatelský avatar
Demon
Manager Týmu
Příspěvky: 348
Registrován: čtv 13.02.2014, 13:32

Re: Globus - rozdíl mezi diesel a ultra diesel

Příspěvek od Demon »

Spíš bych řekl, že se jednalo jen o jiné sklíčko v průzoru pistole. Chtělo by to natankovat do PETky...
Toyota Avensis T27 combi, 2.2 D-4D 150, Premium
jjara
Navigátor
Příspěvky: 93
Registrován: pon 02.02.2015, 23:11
Bydliště: Pod Javorinú.

Re: Globus - rozdíl mezi diesel a ultra diesel

Příspěvek od jjara »

Tankoval jsem obojí,no problem. 8)
Toyota Auris TS 1.6 Multidrive
skassa
Člen Týmu
Příspěvky: 19
Registrován: stř 07.08.2013, 06:30

Re: Globus - rozdíl mezi diesel a ultra diesel

Příspěvek od skassa »

Mam RAV 4 D CAD 130 kW .rv.2006 po natankování u G jsem zpustil problém s vstřiky. Jeden se při studeném stavu přidíral a do odpadu přepouštěl naftu v systému comorailu to počítač vyhodnotil jako velký únik paliva. Musel jsem vstřik vyměnit nyní OK. Ale v návodu na tyto motory píšou že by tam měla být nafta s max 50 mg síry to mají psané na stojanu u benziny jinde jsem tuto informaci nenašel a tak tankuji jenom tam a přidávám aditiva. cca 15 000 km OK.
Uživatelský avatar
Kuchta
Řidič
Příspěvky: 214
Registrován: sob 27.04.2013, 20:01
Bydliště: Liberec

Re: Globus - rozdíl mezi diesel a ultra diesel

Příspěvek od Kuchta »

skassa píše:Mam RAV 4 D CAD 130 kW .rv.2006 po natankování u G jsem zpustil problém s vstřiky. Jeden se při studeném stavu přidíral a do odpadu přepouštěl naftu v systému comorailu to počítač vyhodnotil jako velký únik paliva. Musel jsem vstřik vyměnit nyní OK. Ale v návodu na tyto motory píšou že by tam měla být nafta s max 50 mg síry to mají psané na stojanu u benziny jinde jsem tuto informaci nenašel a tak tankuji jenom tam a přidávám aditiva. cca 15 000 km OK.
Proč jsi to tedy nešel oznámit na benzínku Glubusu. Nevim moc se mi to nezdá. Buď jsi ten vstřik už měl v háji už před tím,nebo nás tu taháš za nos. :wink:
Toyota Avensis 2006 2.2 D-CAT 130KW
Odpovědět

Zpět na „Palivo“