Přelakovaní

vše ohledně modelové řady MR2
Odpovědět
TomasekMarny
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: stř 29.08.2012, 14:19

Přelakovaní

Příspěvek od TomasekMarny »

na kolik tak vyjde kompletní přelakování?
Uživatelský avatar
kolja
Manager Týmu
Příspěvky: 320
Registrován: čtv 06.12.2007, 22:55
Bydliště: tel.602445520 Klášterec n.O
Kontaktovat uživatele:

Re: Přelakovaní

Příspěvek od kolja »

TomasekMarny píše:na kolik tak vyjde kompletní přelakování?
záleží jaký lak, zda celolak ??, nebo jen části a o jaký druh barvy se jedná??? (Práškové laky, Akrylátové barvy ,Vypalovací barvy , )::zda to dělá servis pec , atd???potom je průměrná cena lakýrníka asi :(Hodinová sazba lakýrnických prací je 550 Kč bez DPH.) cena barvy, laku, práce??? celolak potom může přijít i na 30-40táců(s prací) u celolaku, montáž demontáž atd: a nebo také ve stodole samodomo :-) jen 3000,-Kč (barva) ale kvalita je trošku jiná :-(
za totáče asi před 30rokama jsem si nechal v servisu nastříkat Fiata 128cupé( připravená jen na nástřik holá karoserie) celolak akryl a stála tehdy 5000,-Kč ze známosti :-) dnes jsou ceny ale trochu jiné, jak jsem se dočetl je to tržní hospodářství kde se praví trhni co můžeš :-(
MR 2 TARGA 180 kW (245 PS)
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

já jsem si nechával cca. před dvěma roky dělat celolak a bylo to celý za cca.20.000,-kč. Ovšem samozřejmě jsem si celý auto odstrojoval a nastrojoval sám a byla to pouze klasická červená(žádná metalíza nebo perleť.
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

jdou Vám odesílat soukromé zprávy? Nebo to blbne jenom mně-ať dělám co dělám, furt mi to píše "Musíte zadat text předmětu!", případně ať mi Paulie napíše na sebe mail-tam tu zprávu snad protlačim...
Uživatelský avatar
kolja
Manager Týmu
Příspěvky: 320
Registrován: čtv 06.12.2007, 22:55
Bydliště: tel.602445520 Klášterec n.O
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od kolja »

marcelus píše:jdou Vám odesílat soukromé zprávy? Nebo to blbne jenom mně-ať dělám co dělám, furt mi to píše "Musíte zadat text předmětu!", případně ať mi Paulie napíše na sebe mail-tam tu zprávu snad protlačim...
musíš si tam zaškrknou to okno html nebo tak něco , mám takový dojem, že se jedná o první okno
MR 2 TARGA 180 kW (245 PS)
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Re: Přelakovaní

Příspěvek od marcelus »

já sem asi fakt debil, ale nikde nevidím, kde bych to do toho html přepnul a jak jsem koukal do inzerce, asi s tím nemám problém sám, dle několika inzerátů bez předmětu, které díky tomu nešly rozkliknout..., holt zase funkční vylepšení stránek, který do tý doby fungovaly...

tak už to asi funguje(usuzuju z toho, že mi šla konečně odeslat soukromá zpráva), asi mi to opravil přímo admin.
Odpovědět

Zpět na „MR2“