Poradte co s corollou

vše o tuningu na vozech Toyota
GubaXan
Člen Týmu
Příspěvky: 10
Registrován: stř 01.05.2013, 18:50
Bydliště: Praha

Příspěvek od GubaXan »

biscuit píše:chlapi, to uz jste vsichni tak stari, ze nechapete, ze mladej kluk chce mit zajimavy auto? neni jeste tak usedlej, aby nechtel bejt jeste trochu originalni a mozna i vystredni... ja jsem starej ve srovnani s nim a uplne mu rozumim. a vubec mi neprislo hloupy co napsal, spis naopak!

gubaXan: nahod nejakou fotku rollky.. na chiptuning zapomen. smir se s tim, ze tvoje auto nikdy nebude trhat asfalt, spis to bude prijemny priblizovadlo, ktery mozna, kdyz ho s citem vysperkujes, omladne a bude pusobit jako dustojny vozitko pro cloveka tvyho veku ;) casem poznas, ze nejdulezitejsi na aute je, aby bylo spolehlivy, nikde nehnilo, nekapaly ti z nej provozni kapaliny, aby melo slusnej podvozek a vsechno poladeny co nejbliz stavu, kdy auto opustilo fabriku ;) u japonskejch aut zejmena to posledni ma velikou vahu... jinak 17" mozna budou zbytecny.. krasa kol nespociva v jejich velikosti. znam spoustu sexy aut na 13" nebo 14"!!!

http://www.ae86drivingclub.com.au/forum ... ion-SYDNEY

http://forum.jdmstyletuning.com/showthr ... ead/page17
Ano, mas pravdu :)
Je to hloupost meho mladi :) nic nebudu menit, preci auto ma malo najeto a znam ho, je ve 100% stavu....

Tohle je si myslim lepsi, nez kupovat od neznameho a doufat, ze nebudou nutne opravy v nejblizsi dobe :)
Japonska kvalita je nej ;)
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

GubaXan: ja jsem ale o hlouposti fakt vubec nemluvil. ja s tebou opravdu soucitim. snazim se nezapominat, jakej jsem byl, kdyz jsem byl mladej a verim, ze to ze me dela nejen dusevne mladsiho, ale hlavne moudrejsiho cloveka. a kdyz jsem psal o fotce, myslel jsem to vazne... klido ti reknu co a jak bych udelal ja, aby se mi to auto pak libilo a pripadalo mi dostatecne cool (ja sam si potrpim na to, abych nejezdil v necem vsednim a nepovazuju to ani za nerozum, ani za snobstvi... jen uz si veci dvakrat nebo trikrat rozmejslim, nez je udelam ;) )

aczasa: to mi k tobe nesedi. tys prece musel bejt vzdorovitej holomek, nerikej ze ne... :-D
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Ne ne.. ja byl cca do petadvaceti hodny synek... nejak se to ale pak zvrhlo... a ted jsem ... no.... Kurovec.. :-))))
Back in Czech.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

:lol: 8) ty si hroznej vul. priste s vama na to pivo musim taky.. ale ja se bojim, ze mi jimmi a kubrt budou sekat koncetiny :shock: :wink:
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Já ne, jenom Kubrt. A to si vyřiďte sami 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
GubaXan
Člen Týmu
Příspěvky: 10
Registrován: stř 01.05.2013, 18:50
Bydliště: Praha

Příspěvek od GubaXan »

biscuit píše:GubaXan: ja jsem ale o hlouposti fakt vubec nemluvil. ja s tebou opravdu soucitim. snazim se nezapominat, jakej jsem byl, kdyz jsem byl mladej a verim, ze to ze me dela nejen dusevne mladsiho, ale hlavne moudrejsiho cloveka. a kdyz jsem psal o fotce, myslel jsem to vazne... klido ti reknu co a jak bych udelal ja, aby se mi to auto pak libilo a pripadalo mi dostatecne cool (ja sam si potrpim na to, abych nejezdil v necem vsednim a nepovazuju to ani za nerozum, ani za snobstvi... jen uz si veci dvakrat nebo trikrat rozmejslim, nez je udelam ;) )

aczasa: to mi k tobe nesedi. tys prece musel bejt vzdorovitej holomek, nerikej ze ne... :-D
Nevim jestli to pujde zobrazit, pres ipad nemuzu nahrat fotku
http://www.google.com/search?hl=ru&site ... EghMiSM%3A
Japonska kvalita je nej ;)
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

gubaxan: tvoje hlavni pismo je azbuka? :-)
jestli mas e12, tak to je potom jednoduchy. presne jak psal luke. priblizit se vzhledu ts co nejvic, protoze ten je dle myho gusta skoro dokonalej ;)
Obrázek

jo a jinak, jestli mas horky noty, tak si myslim, ze je to prop tebe super kara do zacatku! co ja bych za to v rane dospelosti dal...

jimmi: to je dobre ;)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
cipajs
Navigátor
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 04.10.2012, 14:27
Bydliště: Žamberk

Příspěvek od cipajs »

Přiblížit se TSu by určitě nebylo vykročení špatným směrem. to už ale nechám na tobě.

Být dnes v tvé kůži i se zmíněnými požadavky, tak bych svoje těžce nadělaný penízky rozházel tak nějak v tomto duchu...

hudba:
- nějaký lepší výstup např. rádio od pioneer, či tak něco
- repráky od hertz, případně nějaký aktivní subwoofer

Interiér:
- záleží jen na tvoji fantazii a chuti trávit u auta víkendy...

Motor:
- na nějaké úpravy se vybodni. Nárůst kladných hodnot je mizivý v kontextu s děsivýma nákladama. Nehledě na to, že si toho sám asi moc neuděláš.
- spíš zkontroluj běžné provozní součásti, kapaliny atd..

Podvozek:
- to samé v bledě modrým
- případně můžeš zainvestovat do brzd

Exteriér:
- your choice
- za mě pak lehký kola v rozumným průměru a hlavně kloudný gumy

- dobrou autokosmetikou pak taky nic nezkazíš


Užívej a hlavně to nikde nezapíchni
Obrázek
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Příspěvek od Luke_Luke »

Ono je vsechno o penezich, muzes auto odlehcit, muzes koupit magnesiove kola 15''-16'' a muzes ocipovat motor, pripadne udelat pruchozi vyfuk nebo nejake hybridni turbo...to auto bude mnohem hbitejsi...ale penez to bude stat tolik, ze si rovnou muzes misto 1,4D-4D koupit 2,0D-4D nebo toho Bramboraka...takze s tim vykonem to bude asi takove, jak vetsina pise...malo muziky za hodne penez :)
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
GubaXan
Člen Týmu
Příspěvky: 10
Registrován: stř 01.05.2013, 18:50
Bydliště: Praha

Příspěvek od GubaXan »

Luke_Luke píše:Ono je vsechno o penezich, muzes auto odlehcit, muzes koupit magnesiove kola 15''-16'' a muzes ocipovat motor, pripadne udelat pruchozi vyfuk nebo nejake hybridni turbo...to auto bude mnohem hbitejsi...ale penez to bude stat tolik, ze si rovnou muzes misto 1,4D-4D koupit 2,0D-4D nebo toho Bramboraka...takze s tim vykonem to bude asi takove, jak vetsina pise...malo muziky za hodne penez :)
Uz to chapu :) nejdulezitejsi je , aby jezdilo bez problemu)))

A cpat do toho zbytecne penize....
Japonska kvalita je nej ;)
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Příspěvek od Luke_Luke »

Ale stejne bych dodal, ze pro kazdeho je dulezite neco jineho. pro vetsinu lidi to, aby auto bylo spolehlive a transportovalo je z bodu A do B. Pro jine zase, aby to slusne jelo a mohli s tim ve "dnech otevrene drahy" jezdit na okruhy. Pro dalsi aby to bylo vylozene vzhledove individualni, ptz bez toho si jezdeni v aute nedokazi predstavit.

Ja jsem to mel podobne u prvniho auta jsem se hrabal v motoru a sel jsem po vykonu...spolehlive bylo i tak a vysledek to prineslo, ale pokud je motor slaby z fabriky...velke zazraky neudelas...tak jsem si koupil tuctove auto, ktere je spolehlive, ale jaks taks to i jede. No a svou touhu po rychlosti a zavodeni krotim tak, ze si sem tam pujcim supersport a zavodim(amatersky) na motokarach :)
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Příspěvek od m5t »

GubaXan píše:Uz to chapu :) nejdulezitejsi je , aby jezdilo bez problemu)))
A cpat do toho zbytecne penize....
Sláva, už to pochopil :D teď jen ve zdraví a bez úhony přežít řidičova telecí léta a je s něho správný toyoťák, jinak zásadní doporučení - číst,číst,číst a máš spoustu odpovědí na své všetečné otázky :wink:
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Odpovědět

Zpět na „Tuning“