SUBARU <i> YOSHIMURA syst3M 4x4

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět

Mohla by Toyota prodávat v EU pod kodem Celica?

Jo
21
60%
Ne
14
40%
 
Celkem hlasů: 35

Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od micron »

No prostě 100.000 a co jako no hele já za to nic nemam... mě to jen dostalo... nikdy sem nepoužil faceboook, atd... nic... a nějak přišlo 100.000+ lidí co sem klikli... šílený.... absurdní---
Nechápu to... nic sem nikam nikdy nezadával... facebook nemam, instagram nemam, tweety nemam.... takže to nechápu... :wink: ale taky nejsem blbej vole---
když lidi něco chtěj, bude to tak.... :biggrin:
no co bych tak chtěl... :biggrin: to je problém já sám nevim... na jednu stranu bch měl fachat jako fotr... s holkou a starat se o hňupa nebo čiči... aleeee to nechci zatim...
Je těžký žít sám, ale člověk si zvykne... na komfort... sice pere, meje nádobí luxuje atd... ale nehádá se, má klid.... takže holka co by tohle rozrazila by musela bejt hustá---- :wink:
Muj problem je že já sme spokojenej sám... sice ne úplně spokojenej, ale jo sem spokojenej... nechtěl bych řešit konflikt-- prostě mě to nebaví :-) pohoda prostě....
Hlavně nesmí vědět to celý... to až pak někdy :-) To celý nevim ani já.... to celý je tajný.... :biggrin: Můžu to dekodovat a zabejvat se tim... ale dostanu jen fake data...
Typravý data čekaj... jako já čekám... chce to decodercu........ anebo jinak.... zabejvá se něčim jiným.... a tohle je jen komický... :-) wooooow okej.... šikovná :-) Jsi ve finále, můžeš mě pomalu ovládat... ale je lepší se ptát....
No já taky nevim všechno---- a všechno mě nezajímá...

Ne je mi to všechno u prdele... aleeee 100.000 a víc holy shit.... to chce něco najít... du do toho...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od micron »

starší ale divnej set.... bez úprav---- tak to bylo.
Obrázek

Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
johnwayne
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: úte 28.01.2020, 13:09

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od johnwayne »

velmi zajímavé téma. Děkujeme vám za sdílení užitečných informací, které můžete ve své práci bezpečně použít. rád to sdílím se svými přáteli a kolegy.Chtěl bych vám také poskytnout informace o tom, jak správně fotografivat auta a jak správně upravovat obrázky. určitě se vám bude líbit
Uživatelský avatar
corona19 microb
Navigátor
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 27.02.2020, 02:50
Bydliště: micronesia

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od corona19 microb »

A už jste viděli někoho kdo neni vidět .-)
No neni vidět jEN TAK....
:oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :alian: :alian: :alian: :alian: :alian:
Uživatelský avatar
corona19 microb
Navigátor
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 27.02.2020, 02:50
Bydliště: micronesia

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od corona19 microb »

yes... i love you!!!!!! AND I WILL SHOW YOU.....
:oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :alian: :alian: :alian: :alian: :alian:
Uživatelský avatar
corona19 microb
Navigátor
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 27.02.2020, 02:50
Bydliště: micronesia

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od corona19 microb »

101.000,- holy mother fucker shit :-) :-) :biggrin: :biggrin: :biggrin:
102.000 ,- skoro... what a fuck... :biggrin: Díky díky.... fak jo díky... sice sem někdo jinej teď ale jo sem to já ty vole :-)
občas se člověk nedohodne a já se nerad dohaduju.... :biggrin: No tak sem to já... je to moje kárka... :biggrin:
Jo proč ne proč nezměnit identitu... když jedna někomu vadila :-) stejně je to blbost mít jen 1 identitu... blbost...
Někdo si třeba zakládá na avatarech... atd... ne je mi to u prdele :-) :-) Podle textu každej pozná že sem to já Micron... :-) takže tak asi...
A proč sis vybral tak blbou přezdívku? Nooooo protože mě napadla ihned prostě Corona je známý, a microb se nepoužívá :-) používaj se spíš viry...
a 19? no jo mediálně mě to inspirovalo :-) asi tak jako byla Toyota Corona.... atd... :biggrin:
https://en.wikipedia.org/wiki/Toyota_Corona
většina lidí zná jen ty chcanky mexický Corona beer.... to jsou chcanky že bych se z toho pochcal... :-) kdysi sem si jich koupil 6 a jako fak hnuuus.... ty vole fujjjj to byly chcanky a ne pivo.

No aproč tu sem? no tak facebook nemam... Twitter nemam... tak sem tu.... :biggrin: No a i odtud člověka jakoby vyháněj :-) :-) :biggrin:
Někdy propadám fakt drsný depresi.... někdy sem fain... někdy mam rád všechno... ale většinou mě všichni a všechno sere.... takže tak :-) nevim jak brát lidi... většinou jsou to prostě jen svině...
:oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :alian: :alian: :alian: :alian: :alian:
Uživatelský avatar
corona19 microb
Navigátor
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 27.02.2020, 02:50
Bydliště: micronesia

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od corona19 microb »

teď je prdel... 790.000 vs co bylo kdysi resp co sem si vysmlouval 640.000 stálo moje XV i s těma doplňkama--- deflektory... na oknech deflektor na kapotě, zadní spoiler... atd....další píčoviny....
No 790.000 to fakt ne to jste se asi posrali... :-) těch 640.000 max---- :biggrin: za 2.0 s tou baterkou.... víc ani hovno... :biggrin: to si uvědomte..... :biggrin: subaru jste asi zcvokli.... :biggrin:
jediná věc v čem je to auto lepší je to že produkuje míň CO2 jinak je to na hovno...... :biggrin: Greta má ale radost... :biggrin:

Ne já mam taky radost trochu... no prostě ten Nissan Terrano 3.0TDi smrdí jako svině...... to je neskutečnej puch... no tak když by zmizel bylo by líp... :biggrin: Ale jo je to masakr... co to je za smrad :-) :biggrin: No za 790.000 nezmizí za 640.000 by moh zmizet.... asi tak.... :biggrin: jinak nasrat Greto...
:oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :alian: :alian: :alian: :alian: :alian:
Uživatelský avatar
corona19 microb
Navigátor
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 27.02.2020, 02:50
Bydliště: micronesia

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od corona19 microb »

Furt se snažej prodat něco... otázka je kdo to něco koupí.... v původním plánu bylo že to budou kupovat všichni... no tak sorry,,,, to fakt ne... :-) tohle ne.
:oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :oha: :alian: :alian: :alian: :alian: :alian:
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od Microchiroptera »

Subko jezdí skvěle, nic nepotřebovalo.... i 6 let stará baterie šlape perfektně.... Panasonic, asi před 3 tejdnama sem fakt nějak moc pospíchal v garáži a duc do sloupu pravým bokem, rána až sem se lek neeee..... uffff ty vole, jen sem ducnul kolem a lehoučce seknul elektronem a oddřel trošku boční lištu..... no nasralo mě to, člověk nesmí tak moc "zhurta" brát tu zatáčku u sloupu :-)
nejsem první ani poslední, stop tam má už dost... sloup blbej.
Tak sem zkoušel volat na vrakoviště, nic.... subaru Frey.... lišta 4150,- ???!!! to je doooost celkem, 3750,- se slevou... to je furt dost :-) tolik stojí muj mobil :-) tak se podivám ještě na Ebay....
Helemese.... kopie výýýýborně, novinka
https://www.ebay.com/itm/Fender-Mouldin ... 3636623425
Litva, v EU... takže žádný clo, dph..... výýýborně 2100,- rychlý dodání.... tak sem zvědavej jak pak to nakopčili.... doufejme že výborně.... to sem zvědavej.
https://klarksonas.lt/en/subaru/xv-11-2011-10-2015
maj mraky dílů na subaru XV.... good :inlove: pěkně nenápadně.... jen to chce propojit s Automedik.cz nebo s intercars.cz že.... :-) ti dám 3750,- :-) to stojí i slušnej Nvidia GeForce.... kus plastu ty vole... prdlačky. :biggrin: i za ty 2.000,- by to měla bejt dokonalá kopie.... jinak to nemá smysl kopírovat.... no sem zvědavej. vzorek povrchu musí bejt totožnej, to je kumšt :-) :biggrin:
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od Microchiroptera »

https://www.ebay.com/itm/SUBARU-XV-Cros ... 3035580546
USA copy taky zajímavý, 2600 + kdyby to pak neodchyt celník takže se to nevyplatí :-) tahat to do EU,,, je to ale ten stejnej produkt od jedný firmy podle mě... jen líp nafocený. Snad nedělaj 2 firmy kopie :-) to by bylo vtipný :-)
Každopádně ale od tý doby co sem zavadil o ten sloup, vyjíždim velmi vzorně.... člověk má respekt a bojim se ho :-) :biggrin:
Ty plasty kolem auta se hoděj.... to fakt joooo, praktický.... jinak by se muselo lakovat.... aleeee za solidní cenu plasty, ne za drzý ceny že :-) Aleee jo je to praktický.... když subo olízne sloup.
Naposledy upravil(a) Microchiroptera dne stř 29.07.2020, 18:07, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od Microchiroptera »

xy nechápu proč by to tu mělo bejt 2x
Naposledy upravil(a) Microchiroptera dne stř 29.07.2020, 22:59, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od Microchiroptera »

xxx
Naposledy upravil(a) Microchiroptera dne ned 13.09.2020, 23:29, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od Microchiroptera »

jjj
Naposledy upravil(a) Microchiroptera dne ned 13.09.2020, 23:28, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od Microchiroptera »

hmmm fachá to divně kopíruje to texty.... ale proč????

Dneska tak volám fogimu.... heleee ty prej končíš :-) coooo ty vole..... ne prej mitsubishi končí v EU.... definitivně.... takže pajero bude solidní veterán někdy :-) mitsubishi bude stoupat na ceně :-) hahaha vtipálku.... no já sem si ho chtěl nechat ještě rok.... aleee no no coooo? :-) No měl by sis dát ten Land Cruiser 150 s 6MT dokavaď je.... to ti řikám že i tohle zmizí.... už nekupujou 6MT Toyota... to dojíždí :-) No jen jestli nekecáš.... :biggrin:
Nene jako nikdy nevíš kdy se to utne 6MT.... já bejt tebou nečekám, nebo z tebe bude automatka :-) :biggrin: Jooo tak se tam stavim.... se zeptám....
No ale fogi by chtěl něco extra.... land cruiser 150 6MT se zadní rezervou!!! A i to se dá, když umíš prudit.... já sem udělal 4 scénáře----- neni to problém----- 3 dveřový maj rezervu vzadu a jsou kompatibilní.... jen člověk musí fakt MEGA prudit. okej okej okej :-) Tak měl si Terrano s rezervou, Land Cruiser 120 s rezervou, máš Pajero s rezervou, nebudeš mít kurfa Land Cruiser 150 bez rezervy na dveřích????!!!!! ani omylem :-)
vymyslel sem 4 způsoby jak japonce donutit to udělat.... 3 by nemusely fachat.... ale 4. bude. prostě to auto objednáš se všema doplňkama.... komplet a na závěr že na to nespěcháš, aleeee že tam musí bejt rezerva vzadu.... tak.... kámo :-) :-) :biggrin: A jestli to nejde, tak těm Japončíkům řekněte že si objednávám Ford Bronco u kterýho to jde.... i když bych radši Land Cruiser.... tak se těšim na zavolání mějte se kráááásně a díky... :-) :biggrin: jo i kdyby si řekli o 50.000,- navíc no problemo.... fogi chce zadní rezervu :-)
Pak to můžou prodávat jako Ultimate Edition 2021 Off-road. :biggrin: o 100.000,- dráž ne tak se domluvíme nebo ne??? :biggrin: Jo a pak chci aby fogi měl ty malinký značky jako mam já :-) ty se k tomu budou hodit... :biggrin:
Když se dalo u Subaru udělat zadní loketní opěrka, s tim že na chviličku stála továrna.... tak tohle pude taky.... musí to bejt..... :biggrin: Však Japončíci to pak pochopěj a budou to montovat taky znova dozadu.... snad :-) to by pochopil i carda retarda.... :biggrin:

Kdyby byl Land Cruiser 150 se zadní rezervou, už ho máme 2 roky minimálně.... o to jde práááávě !!!! vy Japonský joudové :-) No a když to nejde po dobrým, pude pude to po zlým.... Pude :-) Chceš love??? tak tam ta rezerva bude kááámo :-) :biggrin: Nikdo jinej Vám tohle neporadí..... jak máte prodat víc land cruiserů :-) :biggrin: gumy. tak si toho važte :-)[/quote]

Prostě Pajero má styl vypadá kráááásně a vždycky bude vypadat.... kdežto Land Cruiser bez rezervy nooooo to je fakt šparnýýýý :-) takže tak...... asi nějak.... :biggrin: Ne Land Cruiser 150 bez rezervy nemá šanci se líbit..... TAK. s Rezervou vzadu oukej.... protože joooo :-) to je fest lepší :-) a je lepší i v jiných ohledech :-) :biggrin: interier atd... jde hlavně o interier a komfort.... to je jiná liga než pajero.... i když krásný... problém pajera je že je krásný ale jen z venku... co mě nasralo v pajeru??? fouká tam ty vole profukuje podlaha :-) resp. zadní dveře.... ale dalo se to použít jako chladnička na sushi.... :-) absurdní..... fučí tam zadníma dveřma.... průvan jako prase.... :biggrin: jsem jeli do itálie... já koupil sushi a řikám ty vole tady je průvan jako svině :-) joooo mam studenou ruku :-) tak sem dám sushi :-) lednice.... :-) zatop kurfa.... je tu zima na nohy :-) :-) to řikal i brácha.... ty vole pajero je trochu děravý :-) :biggrin: pak sem to zkoumal na parkovišti.... no jde to těma dveřma skrz... něco tam netěsní :-) přitom takový krásný auto.... to jo ale vzadu musíš mít silný ponožky :-) :biggrin:
Tohle by si Land Cruiser nedovolil... jakejkoliv.... a v tom je ten rozdíl. Měl bys teplý sushi :-) ale nezmrzlý nohy.... jako ten průvan měl sílu v Pajeru... sushi no problem, i zmrzlina by se ubránila utonutí ve vlastní šťávě :-) No pak sem si řikal jako že kdo má vzadu v autě takovou automatickou ledničku.... to má taky něco do sebe náááhodou :-) :biggNe prostě Pajero je krásný a tim to hasne... Land Cruiser je prostě lepší a to i ten starší 120.... je prostě.... bez debat. Pajero je bez debat hezčí než lc 120 to joooo ale to je málo :-) v LC 120 rozhodně nemrazíš zadním cestujícím nohy a sushi....
:-) ne nejdřív sem tomu taky nevěřil,,,, je to ale tak,,,, :biggrin: fakt špatný ty vole.... :biggrin:
To sme si ještě dělali s bráchou prdel: hej šéfe já bych zastavil levá noha je úplně zmrzlá :-) a brácha moje pravá to samý šéfe.... :-) tak já vám tam trochu zatopim.... to nepomáhá šéfe :-) tady to profukuje jako svině :-) Nový auto ty píííčo :-) No ale stejně je to Pajero pěkný :-) :biggrin:
Je to mega pěkný.... aleeee šílený je že tu mrznoucí chybu nikdo neopravil... žádná svolávačka.... nic :-) vzadu na dálnici prostě umrznou 2 zadní cestující.... v levo jeho levá noha pak další cestující a v pravo jeho pravá noha.... :-) ale sushi v přihrádkách bude cool u obou :-) :biggrin: hustýýýý.... fogi tuhle závadu neřešil, on si myslel že si děláme prdel... ____ :-) NEEEEEE to si nedělám prdel!!!!
Ty vole já mam ale tu levou nohu totálně zmrzlou... Praha Brenner :-) pravá je okej... protože to táhne těma dveřma :-) :biggrin: kurfa sushi je ledový... fain :-) Ne fogi to nebral furt vážně.... nevěřil by tomu... ale fakt to profukuje.... na obou stranách hustě ty vole.... cabriolet :-) T vepředu nic... ale vzaduuuuu jojojoj :-) Tohle je mega špatnýýýý.... takže tim pro mě Pajero skončilo... i když se mi líbí :-) ne konec tohle je fest špatný.... tečka. Ne já nejsem nějak rozmazlenej... aleee když ti mrzne 1 noha a člověku vedle druhá u dveří.... cejtíš rukou průvan, tak je to to fakt špatně.... konec.
já sem za to mít nohy v teple... tak .... aleee stejně je pěkný, takže si ho nechá brácha.... asi tak bych to viděl... sice bude mít prcek vzadu průvan, ale aspoň to nesmrdí jako terrano :-)
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od Microchiroptera »

jjjo
Naposledy upravil(a) Microchiroptera dne ned 13.09.2020, 23:28, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“