SUBARU <i> YOSHIMURA syst3M 4x4

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět

Mohla by Toyota prodávat v EU pod kodem Celica?

Jo
21
60%
Ne
14
40%
 
Celkem hlasů: 35

Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

SUBARU <i> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od micron »

Mno už pár hodin pocucávám mix piv ze Svijan, a sem celkem mile překvapen... trošku mě šimrá v žaludku... a nebude to hladem, ani samičkou... Tohle by teoreticky i prakticky "mohla" bejt Celica...
Design ujde, záď připomíná 7g... předek vypadá no dá se, interier, dá se- loketní opěrka, dobrá audio soustava, panorama střecha i pro zadní cestující, místo pro zadní cestující, velkej kufr- Lift Back wow, motor prověřenej v cajku, FWD/hurá na hory, dělený zadní sedačky.... jako proč ne??!!! :wink: Neni moc na co si brebentit... kde je modrá... chci jí vidět, nemam rád červenou...



http://blogs.cars.com/kickingtires/2013 ... llery.html
http://www.autoblog.com/photos/2014-scion-tc/
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... HNjeh6XhM8
http://a230.g.akamai.net/7/230/83646/v0 ... ochure.pdf

pak je otázka na kolik by tahle potvůrka vyšla, po plavbě... možná by vyšla levnějc než Grand Vitara... a pak by to mohlo bejt zajímavý, nebo teď Toyota čeká na reakce? Dá se, dá se... lepší než GT86, klídek, prostor, komfort, já bych byl pro... a vlastně by mi ani nevadilo že to má loga SCI-ON... já mam rád Sci-Fi :lol:

ta loketní opěrka vypadá fakt slušně :-) a toho místa nad hlavou vzadu.... no to si děláš kozy... :-) wow to je jak sci-fi mustang žeeee :-) To je naprostej ideál... ty hlavový opěrky tomu dávaj grády! + vzhledem k těm bednám ve dveřích a audiu se tam musí bydlet teda velice dobře.... líbí se mi to... kurňa jo. Jen hezčí vzor látky na sedačkách... VZOR, ne ten šedej hnus... VZOR proboha...
Obrázek

lump-pička pro zadní cestující... no to si nedělej prdel :-) Bomba...
Obrázek
Naposledy upravil(a) micron dne stř 12.10.2016, 14:29, celkem upraveno 42 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

No protože mam po delší době tejden volna, a už jsem u 15% Svijan... dáme se do rozhovoru: Ptám se tě má celico... co ty na to, ty stará bréco?
Co já na to ty jedno vožralý hovado? Ne sorry, já to tak nemyslel, zlatíčko, vždyť víš... no vim že si pěknej jouda... prdelatej...
No Co já, jak já tak ty, oba víme, že hezčí teda rozhodně neni, ani kdyby se nacákala celá voskem a leštil by jí sám zlatý úd... No ty si docela drsná, že to řekneš takhle na tvrdo--- ale dobře, to mam na tobě rád.
No teda, jinak to celkem fakt ujde, už to neni ten hnus co ty sciony bejvaly, takový krabičky bez duše, tahle vypadá, že chce bejt víc, víš, jakoby jí ten, co jí trochu poupravil, to chápal jako já... Rozumim celico... prostě chceš říct, že konečně to auto vypadá tak, že by teoreticky mohlo nosit i jméno po tobě? a ne jen zkratku?
No možná máš recht, johnny... Možná že to chtělo konečně špetku koření... teď musim říct, že to celkem ujde... myslim, že byses tam moh cejtit celkem v pohodě, já sem sice útulnější, ale zase když mi to tam začadíš těma doutníkama, tak než to vyluftuju... tady u tý nový je víc kyslíku v kabině :-) A případně si můžeš ty smrady větrat stropem, že...

Takže jako nevadila by ti? Ne, podělim se s ní o tebe... ty zmetku... a nebudeš žárlit? Nemam na co... oba víme, že já jsem ta jediná... a až budeš mít takovech zážitků z tý nový blbky, přibližně... jako se mnou--- tak mě probuď, zasměju se... :lol:

Jo a kdyby sis dělal psycho z toho, že se tady jakoby neprodává, tak si dej čouda a hoď se do pohody... já sem se v tomhle prdelákově taky nikdy neprodávala, a co, vole... sice je jiná doba, ale na ofiko se můžeš ofiko vysrat... :lol: když je svět na palici, a celej svět se marketingově může zesrat ze zakrslý 86, musíš si pomoct jinak... :lol: díííky za podporu... stará :lol:

ps: pamatuješ si ještě asi před rokem a půl co si hledal práci a strašně, strašně sisi přál dělat u toyoty... byl to tvuj sen, jak s tebou vyjebali, ty kunhůty co tam dělaly, já sem stála venku a ty sis chtěl splnit sen... vyjebali s tebou jak s nějakým zasraným šmejdem... ta pozice byla připravená pro jednoho z kretenků z firmy, ne pro tebe, pro nikoho, byl si tam jen aby si pička z personálního udělala zápis a za to je placená, kráva... pamatuješ si, jak ses cejtil? Cejtil ses úplně na dně... takže by vůbec nebylo na škodu přestat dělat reklamu toyotě, ale nedělat reklamu nikomu.... scion... tim byste si byli kvit... urazili tě, udělali si z tebe jen figurku... přemejšlej o tom... i když nechceš, protože sračky splachuješ do hajzlu...
Máš pravdu... asi máš recht... ty jsi ze švýcarska, a povedla ses, zkusíme modrou ze Sci-Fi landu... a nebude ti kdyžtak vadit modrá? Ne, vínovou ani hnědku nemaj... neni co řešit... brachu... táák jo a na kutě :-) uvidíme... chce to zapojit kalkulóna... Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

Zdá se mi to nebo se tomu Scoinovi vzadu otvírá kufr i se sklem? Jinak područku to má microne ;-)
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Myfune> si piš... nejsem si jistej na 100% ale jo, podle tý fotky to má inteligentní kufr, jako celica... i krabice s humusovačem by se tam měla vejít :lol: Jako dal bych si... stejně mam rád GTA, tam to vždycky začíná v přístavu... import/export cars... tohle by nemuselo vůbec bejt špatný auto na business... prostě takovej mustang, co ale nežere tvojí peněženku, je levnej a v cajku + vypadá originálně, velmi dobře...

do Evropy ideální kárka, nevim proč by měla bejt jen pro usa...nejen jedna z firem co sem auta vozej by to měla zkusit (a taky to udělaj)... já jí rád očmuchám a pak bych si objednal, v us neni vůbec drahá, takže na kolik by vyšla tady? Nechci se zaobírat STK, přihlašováním, chci si prostě kárku objednat, a mít jí na značkách CZ... s českým techničákem, všechno beze mě... a chci komplet cenu předem... pak můžem udělat business... prostě auto bude stát v prodejně komplet, pak se převedou prachy, pogratulujem si a frčim domu... tak nějak... ale kolik si přihodí dealer, toť právě ta otázka?

Výhodu to auto bezesporu má, na to že je nový, tak je neprodejný... takže neodcizitelný... to je velký + v EU, takže je vesměs ideální :lol:

Toyota by udělala větší business v EU právě s timhle autem, než s 86... ale to už je do NEBE volající do NEBESKY volající... sám tomu nerozumim, proč jen USA má mít Celicu? :banana:

otázka je, jak je to s dílama... jestli se Toyota bude tvářit, jako že to neni toyota :-) to je mi putna... ale aby pan Emil Frey, neprudil, ten by to moh obejít... my už dlouhodobě spolupracujeme :-) že :-) Mno... jestli by to auto měl vůbec Emil Frey v databázi... to je taky celkem podstatný... ale měl by mít, jestli-že platí "Everything is connected" global

Tahle kárka žádnej marketing nepotřebuje... nepotřebuje bejt vidět a aby se o ní kecalo... jebe na to... ta se prodává sama... nevtírá se... je svá, klasická celica, je jí u prdele že neni nejvýkonnější, je rádá že má pohon na předek, prostě pobaví posádku i okolí... ze zadu z boku může připomínat linka střechy GTR... jo a co :-) je to hezký, předek je hezčí... do pohody praktický auto... provozu schopný 365 dní v roce, za dobrý prachy
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Ale co s Grand Vitarou? Mojí oblíbenkyní? Mojí favoritkou? No ta by se mohla koupit jakoby na firmu, nahradila by Terrano, to by se dalo... protože GV je krásnej kousek, rád bych si jí pučil... mršku.... takhle by se to dalooooo 2 rány jednou pěstí :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

Já se obávám, že Vám zkazím radost, ale kufr se otvírá stejně jako u GTčka - bez okna. Tudíž, Microne, na kompostér si budeš muset pořídit zahrádku.... :D :shock: :wink:
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Zejdy> tak teď jsi mi zkazil radost :lol: ukaž foto jako důkaz... asi ho máš... já sem podle tý fotky usoudil, že je tam teda vstup solidní??!!! jako fotit to kufrem bez vyklopenýho okna, a aby byly vidět i opěrky hlav... to mi netvrď že to nemá vyklápěcí i okno... jestli teda fakt nemá, tak je ale stejně vstup do kufru celkem mega velkej, na rozdíl od 86... komposter by se tam dal strčit, ale ležel by na sedačkách bez opěrek, u střechy... opřenej o zadní sesle... to auto je mnohem širší než 86... 3 místa v zadu... amíci jsou tlustý prasata... natěsnal by se tam i humusovač :lol: Toho místa v interieru... to se mi děěěěsně líbí... žádná klaustrofobická kabina... nááádhera toho místa nad hlavou... to je skoro až divný...
Fakt bych scionka rád viděl naživo... Grand Vitara neuteče :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

ale no tak zejdy... staci se kouknout poradne na fotky ;)
i u starsiho to bylo takto:
Obrázek

proste je to liftback a TECKA ;)
https://www.google.com/search?hl=en&saf ... 20&bih=991
Naposledy upravil(a) biscuit dne čtv 11.04.2013, 00:08, celkem upraveno 1 x.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Kdyby to bylo sedanoidni tak by to to auto zabilo. Bude to urcite jako predchozi verze coupe. Kurde co strasite je to coupe jak vysite :twisted:
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

clovece kubrte, ty nevis asi co je coupe, ze? je to LIFTBACK
coupe je moje celica - exot. od doby co se pouziva nazev liftback je nesmysl pouzivat oznaceni coupe i pro auta s otviranim vcetne okna - to je teda muj nazor. sedan ma 4 dvere.
Naposledy upravil(a) biscuit dne čtv 11.04.2013, 00:12, celkem upraveno 1 x.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Nestacil jsem to diky scion build your car padu opery opravit. Uvedomil jsem si to jako hned jako ze jo jako.

Kazdopadne se tomu otvira cela prdel.
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7627
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

ja to taky opravil, protoze vim, ze oficialne se rika coupe i spouste liftbacku. ale s tou prdeli to sedi a je to hezky cesky ;)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

videl jsem zavareny bocni zadni dvere na golfu a borec rikal ze je to sedan takze :P

Me se to TC strasne libi jako fakt i ta verze 2013, nastal cas setrit na novy auto a ne na stary :D
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

:lol: a já si řikal že to neni možný vyfotit kufrem zadní sesle komplet :-)
Zejdy zlobí :lol:

Biscuit> dík za foto... hned sem dostal chuť na další pivko :-) ten kufr je špičkovej!!! chybí tam ten dekl co je vždycky uraženej u 5g :-) otvírá se to krásně celý i s prďkou... žádný posilování :-)
Fakt je ten, že většinou takovej kufr člověk nepotřebuje jak je v celice 4/5/6/7 g... ale neni nad to si zamasírkovat jednou za čas, že :lol: většina si myslí že se nám tam nic nevejde, tak je poslat pěkně do prdele... podivej se do tý prdele a humanoid odejde totálně zničen :lol: :lol: :lol: řiká se tomu "Fuck-off" zbožňuju víc místa než potřebuju... jako rezervu :-) rezervoár :lol: a jo dá se říct že výmluva při prodeji auta " prodám z rodinných důvodů" je trochu "mimo" :lol:
+ líbí se mi ta nádrž na "naší straně"... v levo oleee :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“