SUBARU <i> YOSHIMURA syst3M 4x4

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět

Mohla by Toyota prodávat v EU pod kodem Celica?

Jo
21
60%
Ne
14
40%
 
Celkem hlasů: 35

covidus blue
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: ned 02.08.2020, 03:50
Bydliště: Prdlákovice

Re: SUBARU <i> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od covidus blue »

Jop ale nainstaloval sem včera nový boční lišty vínový na Subaru..... aftermarket, za pár šupů, ale nalakovaný do barvy auta kdysi od "dědečka" když lakoval přední nárazník subaru, a kdysi asi 3/4 celicy.... 2 roky se mi nechtělo to nalepit.... aleee viděl sem tohle video :-) toho prdeláče, to je prdeláč :-) a má i návod..... to já mam kulový :-) ne prdel video :-) dobrej "mačo" :-)
https://www.youtube.com/watch?v=OdBfB9q3yTU
jo já u toho klečel prdeláči, proto má tak velkou prdel :-)
a tak sem si asi ve 2h ráno řek že to kurfa udělám po..svým, du do toho :-).... v garáži nooooo 2 hoďky v 2 h ráno sem začal :-)
Ale je to perfektní....
Jako najít to správný místo neni jen tak :-) moc vysoko, moc šikmo, málo šikmo, má to bejt šikmo nebo rovně..... ejjjjj :-) dilema
No nakonec sem to udělal tak že to kopíruje zlom na dveřích, a stoupá.... 17cm od spodní hrany dveří předek, 19.5cm konec předních dveří, začátek zadních dveří a 21.5cm zadek konec zadní dveře....
měřeno spodní hrana lišty ..... no zásek jako svině :-) takže rovně to neni a je to perfektní :-) 2 hodiny sem to proměřoval..... vypadá to fakt fain, lepší než origo lišty.... jen se musej nalakovat.
2 hodiny klečet a vstávat..... jooooj asi 2x se mi tak zatočila palice že sem myslel že sebou seknu.... tohle se mi nechtělo dělat.... vim proč, aleee fain, teď je to z boku hezčí než origo bez i hezčí než s origo lištama...... neorigo ale origo nalakovaný Prostě TOTAL original.... to je jinej design kááámo :-) Dneska sem to překontroloval, ne jakoooo povedlo se.... ladí to jako by to tam bylo odjakživa.... :biggrin: dobrej sport.... ta instalace :-)
na začátku sem zjistil že sem umyl jen část vysoko, takže tam kde to drží a to megafest to neni ani otřený :-) ta 3M páska drží jako svině... takže sem se vysral i na čištění.... problém bylo najít ideální vejšku a sklon.... :-) aby to ladilo.... :biggrin: mam lištu mnohem níž než má bejt.... a prostě jinak a jinou.... toto ale ladííííí no totototo :-)

Fotky pozdějc..... až uvidim že mi to tu někdo klonuje a mění mi text.

No prdeláč bere original.... ale je lepší se nad tim zamyslet :-) jak vysoko.... jakej sklon, jaždej si může vybrat :-) a i design lišty... ale joooo je to otravný :-) je to mega zásek máš jednu lištu pre- instalovanou 24cm a druhou 22cm a přemejšlíš.... co je lepší aaaaž tak...... a furt tě sere to jestli rovně nebo budeš tolerovat ten zlom.... designu....ve dveřích.... psycho designer :-)
původně sem ho nechtěl tolerovat.... a udělat lištu naprosto vodorovně..... aleeee..... během toho zkoumání sem zjistil že je lepší její tvar, tvar zlomu zdvojnásobit.... nakopírovat.... ale jen v určitý vejšce týhle.... přesně.... jo celý auto jde směrem dozadu vzhůru..... pozvolna... to nejde narušit... takže tak.
Lišta nesmí bít do očí.... takže níž.... jakoby normální člověk si ničeho nevšimne.... tak je to pak perfektní. Ale ten sklon mi dal zabrat.... roooovně???? původně sem to tak chtěl..... ale během zkoumání sem zjistil že je to lepší když to stoupá.... pozvolna... no asi sem magor :-) tak sorry..... :-)
No boční lišty na celice sem re-carbonizoval je to asi 15 let a víc...... a taky sem je lepil.... tam to šlo easy.... rovně prostě.... věděl si kde byly.... tohle bylo složitější.... na Subaru bys to dal jinak a zničilo by to design.... 2 hodiny sem to pozoroval a zkoumal, tak to je jak to je, to je perfektní z jakýhokoliv úhlu.... lepší než origo. Tohle je totální origo ty vole :-) a málem sem dostal 2x infarkt.... :-)
resp. se mi zatočila palice tak že sem šel málem k zemi _ :-) sem přetížil GPU :-)
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: SUBARU <i> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od Microchiroptera »

Jo sem i povedlo se přihlásit.... ty vole už tu mam takovejch účtů že jen magor by se v tom vyznal ___ :-)
Tak sem fičel na šumavu v sobotu ráno.... z Prahy v 9: 00 někde u Řitky se mi vypnul signál.... ty voleeee proč nehraje drumnbass radiooo ????
Pak čumim a sem bez signálu VODAFONE.... WTF!!!! jedu do Strakonic a tam road block.... ok takže jinudy....
Pak sem se nějak prostě krááásně ztratil...... hodinu sem se projížděl po vesnicích se Subaru drsný silnice někde mezi Strakonicema a Sušicema..... jakoooo hustá jízda, to jsou drsný silnice.... joooo pak fogi řikal tam někde se jezdí rallye šumava..... to chápu, měl sem pocit že jedu rallye :-) fakt hustý silnice a vesničky---- tak sem se tam prostě ztratil..... ne navigaci sem nezapnul, naschvál.... přišlo mi to fakt super se ztratit.... celkem relaxace.... mobil bez signálu.... jen jedeš a nevíš kam.... :biggrin:
pak sem se nějak vymotal, ale prostě sem jel až do Sušice.... a pak na Kvildu atd..... jop ale jooo zabloudil sem v těch vesničkách.... zajímavej zážitek... :biggrin:
Jeto super se ztratit.... a ject jen tak přibližným směrem.... :biggrin: to je svoboda... bez navigace a bez signálu.... :biggrin:

Víš přibližně kterým směrem je cíl... aleeee neni to sranda no je to sranda, když nepospícháš a bavíš se tim :-) :biggrin:
Takhle se jezdilo v 90 letech, adrenalin.... a joooo řikal sem si jestli nezastavim a nepoptám se domorodců, prosimvás kde to sem???? udělal bych to kdyby mi docházel benzín :-) :-)
Takový romantický výlety nejsou moc na elekromobily... to fak ne :-) ztracenej elektromobil na zapadlý vesnici je pěkně v píči :-) :biggrin: :biggrin: To neni romantika, ale hazard :-)¨
Ne je to super pocit se ztratit.... a jako navigaci použít jen mozek.... super relax.... :mrgreen:
Jop ale některý pasáže co tam jsou, tak to sem neviděl.... jedeš.... a na horizontu ti silnice zmizí.... a fičí do leva.... zhurta.... tyyyyy vole to sem se lek :-) neeee jako hustý moooc hustý :-) zákeřný silnice... fest. to mam rád :-)
No pak po tý romantice sem jel ze Sušic přes Kvildu do našeho penzionu. ale sem furt bez signálu :-) Vodafone Sucks!!!!
Všichni maj O2.... a nemaj problém, jen já sem jedinej idiot co furt má vodafone... ještě kdysi z nostalgie Oskar mobil žeee.... ale nedávaj to... Vodafone je prostě v píči.

Takže sem v sobotu večer volal na vodafone, že mi nic nefunguje.... nic prostě.... mobil je bez signálu.... odpověď byla že je sobota a někdo se na to podivá až v pondělí :-) :§).... :angry: :angry: :angry: JOKE???? ne VODAFONE,
řikám tý krávě operátorce ke krerý se mimochodem dovoláš jen pod záminkou že si novej klient!!!!!! jinak tě ten automat jako stálýho klienta nepustí k operátorce a prostě s tebou vyjebe..... :biggrin: :oha:
Takže tak fachá vodafone.... serou na stálý klienty.... v sobotu sem tý krávě na telefonu řikal že chci aby se mi někdo ozval..... pondělí 10:00 volám že čekám a nemam signál..... od soboty.... a ta píča tam prej zadala v sobotu že mi nefunguje internet, kráva blbá..... když sem jí řikal že mi nefunguje nic..... nic do prdele.... takže tak.
po tom co sem v 10h ráno volal s tim že bych rád aby se mi někdo ozval kdo je technicky zdatnější..... nic..... nikdo se neozval na babiččin mobil..... muj byl offline.... totálně nasrat!!!!!!!!!!VODAFONE
Jen sms že by to mohli mít vyřešený do 12/8 :-) to si děláš kurfa kozy asi neeee _____ :_) ze mě.....
Chyba mohl bejt v mým novým Sony Z5 compact.... aleeee neni to sem testoval a chová se jako původní Z5 compact v Praze---- problém je že Vodafonu vypadly a zasekly se některý simkarty, čísla, ale ta absurdita je v tom že o víkendu Vodafone nemaká..... v pondělí je poprosíš aby ti dali vědět, nic.... serou na tebe i když jim platim 612.20 za net co zkonfiskovali UPC, a k tomu 777 kč za to že jim stojim za vyliž prdel.....

Fain.... takže jdu k O2..... a nasrat vodafone.... je to banda kretenů.... do soboty sem měl rád Vodafone, už ne, a nic to nezmění.... konec prostě..... je jasný že vodafon zmizí z trhu dřív nebo pozdějc ho sežere T-debile nebo O2.... tak to prostě bude. a tečka.
Prostě Vodafone měl skrat jako prase.... GSM nefunkční 2G.... fungovala jen 3G síť HSPA a CDMA, kterou vodafone nikdy nedodělal.... tak že fachá jen fakt málo-kde :-) nebo jak se to jmenuje.... 3G.... 4g nefunkční.....
Takže si pak v prdeli.... kááámo..... :biggrin:

Neee jako řikal sem si třeba je chyba v tý SONY Z5 compact malaysie..... aleeeeeee hovnoooo ta made in china se chová stejně.... to je vodafone průser.... pryč od toho...... pryč, sem zjistil že sem jedinej kdo má vodafone,,,, nikdo ho koho znám nemá.... všichni maj 02 a tohle fakt řešit nemusej.... takže taky končim s vodafone. nasersi.... :biggrin:

No a zase si tam stoupla sousedovic škodka... to se pak blbě fotí mnooo :-) no tak lepší indy...
http://imgbank.cz/images/2020/08/11/DSC01783ff.jpg
http://imgbank.cz/images/2020/08/11/DSC01787fsss.jpg
no a stačí kliknout.... když je system retarded... :biggrin:
jo aha ono to nende.... ty fotky.... stejně jako kdysi když to bylo tady hacknutý.... tak to jooooo tak to si asi počkáááme :-) no jooooooo :biggrin: dokola a dokola a zase jednou dokola....
Na šumavu Subaru fičelo 180.... závodil jeden BMW... ten asi čuměl.... tak už to tam znám, vm že před sjedzdovkou se musí podřadit na 3jku :-) a točit a točit 4 ...... letíš i do sjezdovky 170/180 :-) :-) manual je manual kááámo :-)
Ne byl kupodivu hodnej BMW.... jen Subaru zkoumal.... ale stejně si řikal, to je fakt divnýýýý subaru :-) :-) jo je to divný :-) No a zpátky.... 170 na mokru dálnice mokrá, jo řikal sem si bacha ty vole.... 2 gumy už nejsou co bejvaly.... subaru by si zasloužilo nový po 6/ a 1/2 letech.... 2 gumy, ne 4 :-) 2 jsou okej :-) No neeee 170 na mokru v levým, ne nikdo nechtěl subaru předject.... fain :-) I like that :-) AWD je hustotka.... 180 je moooc 170 max... tak asi :-) AWD :mad:
Srandovní jsou ty značky.... kde je klouzající se auto a 70km/h a ty tam letíš na mokru 170 :-) YES a o tom to je to auto je vynikající!!!! o tom je ta radost.... :biggrin: :mrgreen: :oha:
Bojíš se trochu, aleee víš že subaru je na tohle dělaný :-) :biggrin:

Jak se promenáduje v tý garáži.... hele celica už je hotová.... takže pěkně pomažeš zpátky ven Subaru :-) Celica si dá jen dneska nebo zejtra STK s přehledem a mažeš ven :-) no joooo :-) tohle místo je celicy.... ty vtipný subaru.... :biggrin: no když budeš hodný subaru, dostanš nový gumy universal.... ane nový :-) po 6-7 letech.... luxus ty celica nedostane.... abyste nežárlily... :biggrin:

Jo co sem nepobral tak to že na dálnici na šumavu letěli 2 ladi na motorce on řídil ona seděla.... aleeee 170km/h letěli :-) woooow to sem nechápal.... 170 180 už neee ale 170 ve 2 na moto to je hustýýý :-) jeli vzorně, jako já.... žádný závody, prostě jen gameska.... :biggrin:
oni jeli max ale bezpečně.... já taky.... fain... měli hustou akceleraci to joooo... :-) taková digi-hra... :biggrin: No prostě 170 na motorce ve 2 je něco jinýho než subaru se mnou :-) co je hlídá :-) :biggrin:¨
Podstatný je jest v levým... tam tě nikdo nezastaví ani kdyby chtěl.... sebevíc.... ne a tak to prostě je :-) :biggrin: jop fakt sem nikdy nejel v pravým pruhu na dálnici nikdy vlastně :-) preferuju levej pruh... naprosto... :biggrin:
Naposledy upravil(a) Microchiroptera dne pát 14.08.2020, 04:02, celkem upraveno 6 x.
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: SUBARU <i> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od Microchiroptera »

test 1 ne jako fakt nechápu logiku tlačítka citace.... to prostě nechápu.... jen to udělá 2 kopie a zasere to forum.... citace je pěkná hovadina.... když teď cituju sám sebe, tak tu zabírám celkem dost místa :-) :biggrin: proč tam neni místo citace, pokračovat v textu::::???? ješšš noooooooooo
No ta ikonka "upravit" se někdy nezobrazí.... totiž to taky nechápu proč????

kryt blatníku sem reinstaloval..... no vyškubnout to no problemo.... aleeee sundat z toho to původní lepidlo.... no to si děláš kozy.... technickej benzin nic moc... nehet a palec ale jo bolí to :-)
hodinu min. sem to posraný lepidlo sundaval....
pěkná mrdovina.... s tim lepidlem... pak nasazení ladění.... nesměj ty čumbrky bejt zaražený mooooc.... akorát.... dobrá prdel.... uvlidíš 2 3M pásky a pak tu dlouhou... zarazíš 1 kolík, 6 zbejvá.... 2. kolík posuneš pásku.... a až na konec... 7 kolíků---- ne výsledek je fain... je to na tý fotce... je to k nerozeznání od originálu, já vim jak to poznat :-) ale pro normálního humanoida je to totožný. je to good.
no ale jak sem to odchlípnul, já sem si řikal že to byla celkem prda do toho sloupu.... jo jsou tam pod tim plastem 3 miniaturní prasklinky laku.... povrchový--- tak sem je fest zalepil.... aby se tam nemohla dostat voda... a naprcal novej plast přes to.... takže Yoshimura má další značku.... nenáááápadnou.... ale je označená, což je fain :-)
tohle je razantní označkování, ale skrytý :-)
No na Subaru je tolik věcí změněných že to by ukrad fakt jedině magor :-)¨ :biggrin: otevřeš kapotu, jiný, otevřeš kufr... jinýýýý..... tady kurfa chyběj věci :-) jojojojojoj To chybí schválně.... džoudo :-) a taky tam doooost věcí přebejvá.... :biggrin: + mraky skrytých věcí..... detailů..... no prostě tomuhle autu bych se vyhnul.... :biggrin: :angry: to se najde prostě.
Subaru neni tak prošpikovaný... jako celica, ta je totálně---- prošpikovaná.... ale nedá se to poznat.... no no comment :-)
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: SUBARU <i> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od Microchiroptera »

Tak změna operátora.... prostě sobota ráno vypad signál někde u Řitky.... a konec... volám v sobotu.... Vodafone.... no my pracujeme až od pondělí???!!!! ---- nemam signál nic....
v pondělí volám a blbka tam napsala že nemam jen internet :_( tak já to přepíšu..... druhá blbka..... udělejte hovor??? jaaakkk jakooo??? nejde udělat hovor sem od soboty bez signálu na šumavě..... tak to zkuste a já to sem napíču do počítače.... tak jo 10:15 :-) do 2 dnů se vám ozveme???? ???? cooooooožeeee??????
No do píííče..... to si ze mě dělaj prtel!!!! já sem byl u oskara, pak vodafone takže sem tam asi celej život a jebou se mnou!!!!! totálně....
Nikdo se neozval.... nic.... jen změnili datum vyřešení ze 12/8 na 18/8 :-) to si děláš prdelllll!!!!!!!!!
Takže konec.....
Díky týhle sajtce sem se dozvěděl hoooodně.... vodafone má prostě jen defakto 800MHz 4G síť..... kdežto O2 1800 + 800Mhz a T-debile dokonce 3 sítě 2100 + 1800 + 800 MHz.....
Tak sleduju mapu pokrytí..... ješššš...... vodafone je fakt děs..... ojojojoj...... O2 okej, ale 3 frekvence T-debile se mi líbí.... to nebude asi net radio na dálnici skákat na 2G????? jako to bylo u vodafone běžný, tak že to ti zkurví poslech..... jooooj
https://qos.ctu.cz/intro
je potřeba na mapě nastavit, zaškrtnout "simulace pokrytí" a zkoušet pásma 800+ 1800+2100+2600MHz 4g..... zajíííímavýýýý :-)
Fain nějak sem se dostal na sajtku tarifomat.... mam nebo nemam???? nooooo ale jo.... tak sem zvědavej.... dal sem jim numero.
slušná pani, velmi slušná.... jsou kontrolovaný CTU shodou okolností.... i to se člověk dozví.... jen co mam a co chci.... chci nejlepší signál, tudíž T-debile :-) má prostě lepší, 3 frekvence 4G než 02 a podle tý mapky sem byl fakt chudák s Vodafone.... supr.... 5 minut a hotovo.
Fakt velmi slušná pani, 3 měsíce 50% sleva, možnost kdykoliv odstoupit..... nic nemusim s vodafonem řešit, když se mu nechtělo se mi ani ozvat.... uklidnit mě.... serou na mě..... tak fain, přechod řeší jen T-debile :-) ale joooo dneska mi vodafone volal, ženská zněla jako dobrá kráva, na rozdíl od tý v tarifomatu..... heslo??? to vám nedám my jsme skončili, prostě finito milá zlatá :-) A už mi nikdy nevolejte. tečka. Ne tahle bába fakt nezněla jako že by to byla technička, od kterých sem chtěl odpověď.... ta byla prostě stejně přitroublá jako všichni operátoři Vodafone....tak. Ví prdlačky.
U Vodafone nefunguje komunikace mezi odděleníma... jestli tam vůbec oddělení jsou???? toť otázka..... ale vůbec ne s klientem.... absurdní..... to sem nežral tohle....
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: SUBARU <i> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od Microchiroptera »

Jako joooo přemejšlel sem neni chyba nááááhodou v novým Sony??? Z5 compact???? aleeeeee noooo aleeee. neexistuje!!!!
Tak fain tajný kódy do servisních menu Sony.
jakoby telefonuješ, a diktuješ tohle: *#*#7378423#*#* spousta dat..... service menu Sony
případně fachá ještě tenhle kod Sony> *#*#4636#*#* taky ujde.....
No a tam se dozvíš všechno o mobilu.... repektive to , že má tenhle novej model Sony Z5 compact (malaysia) bonus, má víc frekvencí 4g LTE, rozdíl v Praze je že chytá 4G LTE+ (oba modely jsou E5823) u vodafone, kdežto původní china Sony Z5 compact chytal jen 4g/LTE bez + ..... všechny pásma jsou vypsaný a všechny volný.... prostě s tim mobilem se dovoláš jak v Africe tak na Severním pólu, v Evropě, Asii, Americe kdekoliv..... jen bohužel ne u vodafonu v Český republice :-) když maj "skrat"..... když opustíš Prahu, tak síť a moje numero zkolabovalo mrtvo.... ne to neni problém toho founu..... sobota ráno.
V úterý večer mi to opravili, ale neřekli mi to.... všim sem si toho zpátky v Praze.... tak sem včera jel ještě do Dobříše abych to otestoval.... 4g fachala jakš takš..... najednou síť nevypadla.... aleeee prostě je to šajze..... net radio se mi asi 3x seklo když sem se vracel do Prahy..... s touhle sítí jděte vodafone do prdele..... TAK.
Btipný je že ten původní Sony Z5 compact když se tam zadá to servisní menu, radio.... tak je JAPAN, a ten novej United States :-) zajíííímavý.....
Původní china měl LTE bands: 1,3,7,17,19,21,28,38,39
Novej malaysia má LTE bands: 1,2,3,4,5,7,8,12,17,20,28,38,40
zajííímavý :-) :biggrin:
Tak no prostě se nebudu bavit s dylinou co neví vo co gou..... chtěl sem se pobavit s technikem.... vodafonu.... ten se ale zase asi nesmí bavit se mnou :-) tak v tom případě adios.... :biggrin: comedy central...
Je ale hustý že stejnej model E5823 Z5 compact se prostě upgraduje..... nenápadně.... to je super.... :-) jinej chip..... LTE ale je to tajný :-) jo rozdíl byl jasnej E5803 to byl původní starouš Z5 compact, pak upgrade E5823 .... ale i ten se upgraduje :-) hustýýýý __:-) nenápadně.... :biggrin:
Ten novější je prostě nabušenější LTE 4G :-) tajně :-) Global net-work-King :biggrin:
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: SUBARU <i> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od Microchiroptera »

xx copy
Naposledy upravil(a) Microchiroptera dne pát 14.08.2020, 02:03, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: SUBARU <i> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od Microchiroptera »

A co se teda podle mě stalo.... no stalo se to, že v sobotu ráno kolem 9h letim do řitky.... no a už jsem tam zůstal... no co, jsem trochu řiťomil.... čumim na mobil signal neni.... ale jakože žádnej neni.... zničeho nic....
kontoloval sem to po cestě nic.... ani volání ani net.... totálně zaseklej....
Prostě sem se zaseknul v nějaký posraný buňce u dálnice.... a ta síti asi hlásila že tam sem i když už sem byl totálně jinde.... aleee ona mě dokonce nepustila, telefon se nedokázal přihlásit do sítě.... total black-out.... :cry:
A zkoušel jste telefon restartovat??? Blbej dotaz..... jooooooo a simku sem vyndal asi 3x nic-..-------- mrtvo zásek ty vole.
v sobotu volám ne my děláme až od pondělí a někdo se vám ozve...... na babiččin mobil??? na šumavě..... nikdo se neozval v pondělí.... volám znova prosimvás nikdo se mi neozval???!!!! já se tady podivám, tak prej to řešej.... jak řešej??? já nemůžu volat a nikdo se mi nedovolá od soboty....!!!!! Opravduuuu???? já tu mam od kolegyně info že vám prej nefunguje internet:::: Neeeeeee Do prdele kurfa do prdele nefunguje mi nic, nic.... volání, sms, sem vyřazenej ze sítě!!!!
Tak udělejte testovací hovor.... jak mam do prdele udělat testovací hovor když to nejde..... síť neni dostupná..... no udělejte to.... tak já tu píču do pičitače 10:15 hovor, děkuji a někdo se vám ozve.....
Neeeeeee do pííííče...... nikdo se mi neozval..... nikdy jen až když dostali výpověď tak nějaká dylina 13/8 .......
takže si schrňme 8.8 problém v 9:00 nahlášen korektně v cca 15:00 10:00 pondělí zjištěna chyba operátorky která byla asi v sobotu vylízaná.... znova urgence.... máme nato ze zákona 2 dny.... ???!!!!.... a kurfa.... úterý jedu do prahy.... bez signálu, jen ve vimperku chytim u benziny 3G!!!! WTF! tak se vracim a bez signálu, jedu do Prahy, bez signálu......
přijedu do Prahy tam chytim 3G,,,,,, a asi v 20:30 konečně 4g+ po cca hodině v Praze.... jop.... ale nikdo se mi neozval.... dokonce ani babiččce.... komunikace 0 jen nějaká posraná sms nejdřív že to vyřešej do 12/8 a pak do 18/8 ????!!!!!!! no tak sem to za ně vyřešil jinak :-) Banda hovad..... to svět neviděl ještě, debil, blbeček, debil blbeček jen támhle vzadu seděj dokonce 2 blbeččci vedle sebe.... tak asi.... :biggrin: místo debil a blbeček lze použít i kráva a dylina.... aby to odpovídalo.... drsný na tom je i to že nešlo ani přesměrovat muj mobil jinam???!!!!! totální zásek..... jak taky přesměrovat to co neni v síti že :-) :biggrin:
Jen je škoda že se vodafone nepochlubil co přesně jak a kde posral.... ale ono se to stane i jiným časem, tohle byl takovej pre-test. a až se to stane znova a ve velkým, tak to bude teprve prdel :-)
To už se mě ale netýká..... bye bye :biggrin:
Tohle nejednání je naprosto šílený.... absurdní... drzý, sprostý.... odporný.... hnusný.... nechutný.....tak.
13/8 kdy už jede automaticky vpověď až pak sami zavolaj.... zvolej starou dylinu.... dobráden váš hovor může být nahráván...... ale joooo si ho nahrajte..... dobrý den tady dylina 25 nadiktujte mi prosim číslo smlouvy a heslo.... ne nic vám nebudu diktovat my jsme skončili..... takže už mi nikdy nevolejte a tohle je konec nazdar.... :twisted:

Vítej zpátky magore :-) ale baví tě to že jo? :-) přepisovat mi text.... Quote.... jsem pička jedna..... stejně vim kdo si si ten romáček.... chudáček.... :biggrin:
že se ale najdem coooo ????? je tu nuda na foru že joooo tak buzeruješ mě.... fain Ne já si text po sobě nečtu.... a nevidim co sem psal.... to se neboj... ale jako pokračuj jestli tě to baví, tak třeba mě to vzrušuje, já nevim :-) je to perverzní to joooo .... :biggrin: magore
Já to prostě nevidim že mi měníš text, tak to pochop a vyser se na to.... jsem trapnej.... doporučil bych ti nějaký prášky a vyjít si do přírody.... to by mohlo pomoct.... znám to dobře, mám bohatý zkušenosti.... místo sledování mých příspěvků a měnění textu.... to je fakt sick.... bohnice mě volají.....
tam mi bude fain, uvidíš :-) spousta magorů tam končí nebo začíná, třeba ty co si neviděj do huby.... ty tam maj prej special oddělení retardeum..... kde mi to vysvětlej.... :biggrin:
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: SUBARU <i> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od Microchiroptera »

A co se teda podle mě stalo.... no stalo se to, že v sobotu ráno kolem 9h letim do řitky.... no a už jsem tam zůstal... no co, jsem trochu řiťomil.... čumim na mobil signal neni.... ale jakože žádnej neni.... zničeho nic....
kontoloval sem to po cestě nic.... ani volání ani net.... totálně zaseklej....
Prostě sem se zaseknul v nějaký posraný buňce u dálnice.... a ta síti asi hlásila že tam sem i když už sem byl totálně jinde.... aleee ona mě dokonce nepustila, telefon se nedokázal přihlásit do sítě.... total black-out.... :cry:
A zkoušel jste telefon restartovat??? Blbej dotaz..... jooooooo a simku sem vyndal asi 3x nic-..-------- mrtvo zásek ty vole.
v sobotu volám ne my děláme až od pondělí a někdo se vám ozve...... na babiččin mobil??? na šumavě..... nikdo se neozval v pondělí.... volám znova prosimvás nikdo se mi neozval???!!!! já se tady podivám, tak prej to řešej.... jak řešej??? já nemůžu volat a nikdo se mi nedovolá od soboty....!!!!! Opravduuuu???? já tu mam od kolegyně info že vám prej nefunguje internet:::: Neeeeeee Do prdele kurfa do prdele nefunguje mi nic, nic.... volání, sms, sem vyřazenej ze sítě!!!!
Tak udělejte testovací hovor.... jak mam do prdele udělat testovací hovor když to nejde..... síť neni dostupná..... no udělejte to.... tak já tu píču do pičitače 10:15 hovor, děkuji a někdo se vám ozve.....
Neeeeeee do pííííče...... nikdo se mi neozval..... nikdy jen až když dostali výpověď tak nějaká dylina 13/8 .......
takže si schrňme 8.8 problém v 9:00 nahlášen korektně v cca 15:00 10:00 pondělí zjištěna chyba operátorky která byla asi v sobotu vylízaná.... znova urgence.... máme nato ze zákona 2 dny.... ???!!!!.... a kurfa.... úterý jedu do prahy.... bez signálu, jen ve vimperku chytim u benziny 3G!!!! WTF! tak se vracim a bez signálu, jedu do Prahy, bez signálu......
přijedu do Prahy tam chytim 3G,,,,,, a asi v 20:30 konečně 4g+ po cca hodině v Praze.... jop.... ale nikdo se mi neozval.... dokonce ani babiččce.... komunikace 0 jen nějaká posraná sms nejdřív že to vyřešej do 12/8 a pak do 18/8 ????!!!!!!! no tak sem to za ně vyřešil jinak :-) Banda hovad..... to svět neviděl ještě, debil, blbeček, debil blbeček jen támhle vzadu seděj dokonce 2 blbeččci vedle sebe.... tak asi.... :biggrin: místo debil a blbeček lze použít i kráva a dylina.... aby to odpovídalo.... drsný na tom je i to že nešlo ani přesměrovat muj mobil jinam???!!!!! totální zásek..... jak taky přesměrovat to co neni v síti že :-) :biggrin:
Jen je škoda že se vodafone nepochlubil co přesně jak a kde posral.... ale ono se to stane i jiným časem, tohle byl takovej pre-test. a až se to stane znova a ve velkým, tak to bude teprve prdel :-)
To už se mě ale netýká..... bye bye :biggrin:
Tohle nejednání je naprosto šílený.... absurdní... drzý, sprostý.... odporný.... hnusný.... nechutný.....tak.
13/8 kdy už jede automaticky vpověď až pak sami zavolaj.... zvolej starou dylinu.... dobráden váš hovor může být nahráván...... ale joooo si ho nahrajte..... dobrý den tady dylina 25 nadiktujte mi prosim číslo smlouvy a heslo.... ne nic vám nebudu diktovat my jsme skončili..... takže už mi nikdy nevolejte a tohle je konec nazdar.... :twisted:

je tu nuda na foru že joooo tak buzeruješ mě.... fain Ne já si text po sobě nečtu.... a nevidim co sem psal.... to se neboj... ale jako pokračuj jestli tě to baví, tak třeba mě to vzrušuje, já nevim :-) je to perverzní to joooo .... :biggrin: magore
Já to prostě nevidim že mi měníš text, tak to pochop a vyser se na to.... jsem trapnej.... doporučil bych ti nějaký prášky a vyjít si do přírody.... to by mohlo pomoct.... znám to dobře, mám bohatý zkušenosti.... místo sledování mých příspěvků a měnění textu.... to je fakt sick.... bohnice mě volají.....
tam mi bude fain, uvidíš :-) spousta magorů tam končí nebo začíná,
Vítej zpátky magore :-) ale baví tě to že jo? :-) přepisovat mi text

Tak to je vtipný...... ne jako já se bavim.... ty vole to nemusíš fakt makat????? a že tě tak zajímám????? já mam rád holky.... akorát žádnou nemám... žádná mě nechce, protože jsem magor....
je to jako by mi bot mrdal co napíšu.... ale proč to dělá..... snad si nemyslí že přestanu psát, to by byl magor asi :-)
Totiž problém je že já rád píšu, a nerad čtu..... takž je mi vlastně totálně u prdele co mi někdo tu a tam změní.... protože mě čtení nebaví.... jsou lidi co čtou a lidi co píšou.... já prostě píšu.... a psát budu.... :biggrin: jo jestli to někoho baví upravovat, může je mi to u prdele.... od teď.... ale psát si budu co chci tak.
stejně ho to přestane bavit.... ale mě ne :-) v tom je ten rozdíl....
čte ale precizně.... snaží se text zničit ale to se mu nikdy nepovede protože neumí nic.... neumí psát.... no uvidíme kdo to vzdá dřív :-) já hlavně doufám že tyhle praktiky zasahování do textu admin zruší.... snad to už pochopil... že je to ten samej sráč co kdysi rozmrdal celý tohle forum.... je to jeden a ten samej člověk.... no konečně šel spát....
je to magor.... jako mít požitek z toho že někomu měnim text, to je fakt úchylný když sám nenapíše ani větu.... sám za sebe.... prostě psychopat... :-) a je to ten samej magor co kdysi oddělal stránky klubu na 4-5 měsíců---- udělá to znova až pochopí že na něj seru :-)
To jsou prostě nemocný magoři.... asi by ho zajímalo kdo sem mý data.... atd... neeee ještě by se snažil mi zvonit na zvonek kterej je vypojenej :-) ne jako magorů je dost.... a tohle je jeden z nich.... má moje heslo a mění mi text.... tomu by měl admin zabránit.... ale nechápu proč je zaseklej na mně... ze mě nedostane ani halíř :-) a to nejsem žid :-)
http://5.39.66.128:8015/live
takže chodí hnípat až po 3 hod... no tak to je fest nevyspalej ráno.... vedro... klimu asi nemá :-) ale jo je to hustej magor.... tenhle text když si vyfotíš, zjistíš že se pak změnil.... ale nebyl sem to já.... kdo ho změnil.... je to ten magor :-) asi je do mě zamilovanej :-)

Ty vole on mě miluje.... jdu si udělat nový přihlášení.... tohle je fakt magor :-) asi má noční....noční hlídač v albertu :-) nebo naháněč šukalíků na václaváku nooooo :biggrin:
http://5.39.66.128:8015/live
Ne jako mě by jen zajímalo jako proč ?:-) o co tomu magorovi jde????
Ne on chce abych měl největší sledovanost z celýho fóra asi.... tak to je hodnej chlapec.... v tom případě.... jen tak dál :-) :biggrin:
Jen nechápu proč sem nejde dávat fotky...... je to celý hacknutý..... a rozesraný jako kdysi----- a to tak že totálně.... takže buďto toho pablba co mi mění texty a zablokoval vkládání fotek admin najde, identifikuje ho a zničí nebo je to tu konečná.... ty vole jak ještě provokativně ten blbeček dal ty přiblblý fotky jako aby na sebe upozornil, že je fakt faaakt hustej..... a od tý doby nejde dávat fotky.....ty vole proč to ty lidi dělaj????? to asi nikdy nepochopim, jen prostě serou, prachy stejně žádný nevydělaj.... co to má za logiku???? :biggrin:

jedno je jasný kolem 3:30 už musí hacker do hajan :-) :biggrin: přestal oxidovat.... a program na to nemá... fakt všechno co píču čte ty vole :-) je to hustej magor :-)
no a víc jich tu zase nebude..... je to tenhle magor co to tu zase rozjebal a snaží se na sebe upozornit tim že mě sere.... :biggrin: je nenápadnej a neni blbej.... ale tim jak mi leze do zelí tak udělá chybu.... no prostě komunikuje skrze muj účet..... ale tak moje ip adresa je snad jasná.... jde o to kdo to upravuje text a to tak že to rád dělá od po večeři 21:00 do 2:00 místo aby si honil pindíska..... :biggrin: no asi nemá fain pérko nebo porno... ale je to magor to každopádně....
jde o to ho odchytit.... dá se odchytit na tomhle účtu.... kde rád mění texty..... ip adresa.... ale tak neni blbej a je to hovado takže se skrejvá VPN.... asi.... já se neskrejvám proč taky :-) ale jde o tohodle magora.... prostě rád čte a dělá si ze mě prdel a ničí celý forum zlikvidoval vkládání fotek atd.... magor,.
Jo jak by se dal najít? zablokovat přístup VPN.... všem.... a byl by klid.... ten kdo by fak mooooc chtěl se přihlásit přes VPN je ten sráč..... VPN používaj jen sráči.... jako je tenhle šmejd....
bacha celej tenhle text ale přepíše až se probudí..... a bude nasranej..... to já budu mít půlnoc :-) ten magor to fakt nemá v palici okej.... já taky třeba ne, ale já sem na rozdíl od něj strejda micron s celicou..... on je jen hacker..... a nemá nic. jen prostě potřebuje na sebe upozornit, když obrázky nestačej, je to magor.... tak asi rozsekal někdy toyotu a tak se mstí že jezdí do práce mhd :-) nevim ale je to magor..... v mým tomhle profilu se dá odchytit..... rád ho mění.... prostě mu nedám spát :-) teď leží spocenej v posteli a řiká si kurfa kurfa ten micron mě ale kurfa sere sere.... :-)
dobréééé ránko.... :-) :biggrin: :biggrin:
Ne jako tohle hvado se musí odchytit.... já jn nchápu proč ho fascinuju jen já.... :biggrin: já sem už old school..... kámo.... :biggrin:
No a jestliže je jasný kdy se přihlásil na muj účet microchiroptera a nic se neděje.... když to neni moje ip.... tak se mě tu někdo chce zbavit.... ale to nende :-) to řikám rovnou ani omylem.... takže zpět.
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: SUBARU <i> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od Microchiroptera »

Tak přemejšlim o životě, a že sem konečne našel kromě lišek a lišáků v lese i lošáky jelení.... zajímavá houba.... nikdy sem jí neviděl až minulej tejden, fascinující.... voní jako bedly, je suchá a má šupiny jako bedla.... tak sem jí rozdrtil, okoštoval.... fain chuť... neni to tak hořký za syrova jako lišky nebo lišáci :-) úplně normal... zajííímavej model---- :-)
No v lesích jsou jen spousty lahodných sexy lišek..... ty zná každej, lišáky zná málokdo, ty jsou víc bílý ale každej se jich bojí :-) já je mam rád.... .... a lošáky jelení no když i ty znáš, to už si profík :-) :biggrin: ne neni to hezká houba, aleee ta vůůůně prostě víš že je oukej... v nějaký knize psali že je vhodná jen jako koření, ale to je podle mě blbost... syrová suchá chutná výborně.... :biggrin: tak sem jí usušil, trochu podrtil a dáme si je s babčou zejtra s volskýma vokama :-)

Pak si tak jedu pro pífo.... jo nalepil sem na subaru na Bsloupky atd... lesklý černý samolepky který by měly mít ochranu proti poškrábání.... jen tam jsou otisky.... stejně jako na LCD display...
otázka je jestli to fachá jako ochrana proti poškrábání nebo ani hovno :-) to se uvidí.... pak kdyžtak carbon.... mně šlo o ten přesnej tvar.... carbon to pak jistí :-) nepoškrábeš a bez dotyků....TAK.
tak na zkoušku.... jde o to mít ty rozměry samolepek, přesný :-) to by mě nebavilo měřit :-) takže když to bude na pikaču, udělám si carbon.... kde nejdou ani otisky... hohohoho
no a ještě se to muselo upravit, deflektory že.... njn....
No a pak jedu z benzinky, pohoda jazz.... modrý světýlka.... ojojojoj co to tu máááme....??? 4 nabořený auta cca.... a zrovna tam sem potřeboval.... blik blik zelená aaa šup.... :-)
Ne dneska mam šťastnej den.....
Jak sem lepil ty pičoviny na subaru, tak sem nechal ležet mobil Z5 compact v tom koženým obalu na střeše, resp. sem ho položil na spoiler.... subaru.... pak sem na něj zapomněl.....

A jen sem do Billy .... pro pifa.... a doutníčky.... vypnu tam motor.... a řikám si kde mam kurfa do prdele mobil??? ..... vystoupim, obejdu auto.... dooooo prdele.... doooo prdeleeee.... já sem ho tam nechal :-) :-) na tom spoileru.... a byl tam..... noooo to mě poser..... sem zařval neeee tosi děláš prdel???!!!! zlatíčko..... a popad sem ho.... jeeeejjjjjeeeeejjjjeejjjjj :-) jak to dokázal nespadnout???? do prdele.... no tenhle E5823 mylaysia je hustej mobil :-) nechápu jak se tam udržel.... n autě, 2 zatáčky 90° a výjezd z garáže je vysokej... miláček muj zlatíčkoooo :-) já sem na tebe zapomněl :-)
No naštěstí mam ten dražší spoiler.... cca 15-20.000 stál.... ten obyč by mobil vyhodil v zatáčce... uffff :biggrin:
Ne jako člověk ho chrání totálně, nejlepší obal.... atd... ale stejně sem udělal chybu.... tak už neeeee :-) ne na auto už mobil nebudu nikdy NIKDY pokládat :-) :biggrin:
Ne to bych se asi fakt posral ze všeho, novej mobil, a ztratil sem ho málem na střeše auta.... kurfa... :-) no pusinku dostal.... to byla blbá chyba.... :-) naštěstí je tak těžkej a přilnavej tim kožený obalem... že nesklouznul.... :-) oleeeee :biggrin: zlatíčko :-)
Neeee my spolu budeme až do tý doby než bude komplet potažená CR 5G.... tak minimálně :-) Sony Z5 compact E5823 jak se dá do malýho telefonu nacpat maximum.... :-) ne neni alternativa.... :biggrin: Sony moc dobře víc proč je pořád vyrábí..... i když tajně :-) :biggrin: a o to je to větší vychytávka to mít.... :-) co ti chybí :-) :-) nic.... :biggrin:
MHL maj Z5 compact..... pak pauza..... koneccccccc.... MHL......... aaaa až paak až novější Sony maj znova MHL....? :-) blokli to... vítejte zpátky :-) :biggrin:
v dokonalým obrazu a zvuku.... :-) njn
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: SUBARU <i> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od Microchiroptera »

No muj problém je že se musim někde nechat zaměstnat... abych dostal 800 korun a bylo mi u prdele kde sem zaměstnanej... :biggrin:
No já bych rád makal ve slušný firmě... je mi to u prdele s kym... ale je to komický.... dělej kde chceš 800,- čeče.... mnooooo :-) ty vole.... celkem až komický... :-)
Ne jako já sem prej asi i tak trochu autista... tak to berte jinak... :biggrin: no joooo 800 by se hodilo... to jooo ale nebudu dělat za A: tam kde neni klima, a za B: kde jsou samý idioti :-)
se mnou to neni tak easy... nesnášim vedro a nesnášim idioty.... :biggrin:
Nikdy sem neopovrhoval lidma co maj fakt malý IQ.... spíš sem je obdivoval, že žijou spokojenej život.... no je to tak, to prostě nechápu.... ale je to prostě tak. Prostě jen nechápu proč je život s nízkým IQ tak šílenej... kdo se v tom má kurfa vyznat???? Prostě se zasekneš.... a nechápeš.... ..... :wink:
v IQ chybí ještě to nejdůležitější.... selskej rozum.... kterej lidi chytrý nemaj prostě... :-( ale je důležitej.... noooo a dáááállllll a dáááááállll dál nic.... už mě to nebaví.... :biggrin:
ale nikdo do toho textu nezasahuje.... fain... tak třeba toho magora zabilo auto.... fain....
A neboooo se člověk musí pohybovat místo "Quote" zrušit spojení a tak dále.... nesmí bejt Quote... nikde NIKDY-----
vidíš quote... tak vyskákat pryč... a vyhodit se z účtu.... pak tam ten sráč nebude..,,,,,
Problém je že to hovado posralo všechny fotky atd... fakt psychopat... :-) podle mě tohle celý dělá Kubrt... je to jeho styl i to jak mi měnil texty.... je to on... asi 3/4 roku byl mimo a najednou neeee je to von.... ty voleeee :-) je to magor.... poznal sem ho podle komunikace.... je to on... a i kdysi to byl on....
Kdyby to Kubrt nebyl, omluvim se mu.... aleeee j to on.... poznal sem to podle psaní když mi měnil texty.... blbec
čeština je velmi velmi složitej jazyk.... každej kdo se pokouší měnit něčí text je komik... nezměníš ho... jen a pouze na sebe upozorníš.... jak si ubohej.... sám bez názoru, jen měnit někumu text, ubohost... fuj ty vole---- :biggrin: ne jako fakt nějakej chudák.... no nevim co s nim... :biggrin:
dát ho do toho mučícího stroje.... tak pro koho děláš???? pro nikoho..... po 30 minutách ---- pro Kubrta dělám.... prej to tu rozjebem všechno.... taaakkkk hodnej chlapec..... tak teď ho zavřeme s těma 4 děvkama.... to nedá :-) ty ho vykostěj zaživa :-) ty voleee :-)
kurfa proč já to tu musim tenhle blrdel furt organizovat..... mně už na základce řikali že mam prej na-víc.... doprdele.... :biggrin: a furt se tu zaobírám timhle kurfa.... doprdele....
ale za chvíli bude seroš El chapo... jooooo tak ten si dám.... je výýýbornej... až na toho buznu politika to si dělá prtel :-) slizoun.... ne je to hustej seroš....

Ne jakoooo jeden čas sem byl hustej dealer marijuany... :-) byla to prdel... šílený časy... u mě v ulici stálo 5 aut co chtěli hulení :-) to už bylo přesraný... :biggrin: od 10h do 22h :biggrin:no tak sem si pak řek konec... ty voleeee ..... já chci mít svoje číslo.... tak sem jim prodal jen ganju místo skunku.... a zmizeli :-) :-) hajzl :-) :biggrin: ne to už bylo moooc :-) otravovali tě furt....
ne ten El chapo seriál je fain.... to tomu odpovídá :-) tak trochu---- :biggrin:
Muj nej zážitek byl kdysi když sem měl mít fak hooodně hulení :-) a to předat na lihovaru.... to bylo hustýýý....
sem si sed do škodky, dozadu, chytli mě za ruce, a chtěli bágl.... ukrást mi všechno.... já tam měl ale kesr.... tak sem ho vytáh.... třetí rukou, tu mám jako de funes....hustáááá a vystříkal sem celou kloktávku zamčenou, nebo superb nebo co to bylo.... pustili mě pak už se nedalo dejchat :-)
, popad sem batoh, a zdrhal............... frajeři se snažili ject, ale nešlo to :-) :-) :-)
No pak sem si doma řek tak ty vole a už se na to vyser.... tohle už neni prdel... ty vole :-) i když prdel to byla :-) :biggrin:
Ty vole chtěli ti ukrást hulení, ale joooo ale oni nevěděli že je to jen ganja.... ne skunk :-) :-) :-) kreteni..... :biggrin:
No dostali pěkn za vyučenou ... loupit na Lihovaru :-) Ganju místo skanku :-) :biggrin: :biggrin: amatéři ty vole... :-) :biggrin:

Ne jako s tim seriálem mexickým to má tak trochu něco podobnýho... žeeeee :-) :biggrin: no tak nejsme zase v mexiku... jsme tady :-)
nikdo o ničem neví a celý to bylo nedorozumění :-)

No tak třeba mam od tý doby psychický problémy.... člověk se bojí... že... a čeho byste se bál? že ho nezastřelíte??? noooo třeba :-) protože vim že bych ho zastřelil...
a safra.... tak tohle už je složitější případ šéfe, já du domu.... :biggrin:
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: SUBARU <i> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od Microchiroptera »

Ne jako byla to prdel v tý době---- zrušili všechny dealery ve Freshi v Hlubečepích.... zatkli je všechny.... jako v tom seriálu El chapo :-) :-) :)

ale micron se ihned ozval.... co neni hulení... u mě je... :-) a business šel jen sám na sebe.... než je dovyřešily spory :-) .... pak už nikoho nikdo nezajímal.... ale je to podobný jako v tom seriálu El chapo.... defakto.... :biggrin: :biggrin: vynikající...
Jo taky sem u sebe párkrát viděl police auto.... tak sem sem u něj stavil a řikám jim, tady byste neměli stát tady ne... je to blbý místo.... jop a odjeli... :biggrin: jo tak tohle bylo hustýýý :-) :biggrin:
je to vlastně až neuvěřitelný :-) ale taková byla doba....
člověk znal hodně idiotů.... no teď neznám nikoho... tak TAK,.--
no musim najít lidi co hledaj tragi lidi... :biggrin: prošel jste drsným výběrem.... čeče.... :biggrin: vy na to máte!!!! já nemam rád vedro..... prostě končim když je vedro tak----
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: SUBARU <i> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od Microchiroptera »

Dneska sem si všimnul že mi nefachá u řidiče automatický stahování a vytahování okna.... 3 minuty testuju ne... žeeee by chybička???? japonečková???
No to že nejdou stahovat okna no spíš vytahovat je běžný co vim u Audi, Škodovek, VW.... prostě :-) vim a viděl sem to... :-) tam to nejde vůbec.... prostě se to tátálně posere :-) auto neauto :-)

Aleeee že by Subaru???.... taaak sem si vzal bibli manuál.... a ejjjjjj no nekecej.... když vyndáš baterku, tak se vyruší automatický stahování.... ??? what a fuck??? :-)
proč jokooo???? z bezpečnostního důvodu???? tak to bych si s tim japoncem rád popovídal... protože to fakt nechápu :-)
No nic takže návod jak to reaktivovat... zavřeš dveře, klíček na ON, stáhneš okno do 1/2 a pak ho zavřeš, na sekundu držíš čudl a pak okno stáhneš total.... držíš čudl.... aje auto system reaktivovanej :-)
To jsou mi tricky.... tohle vymyslí fakt jen japonec :-)
Normálně manuálně stahovat a vytahovat no problem.... jen automat nene... :-) tak v pořádku :-) ale nechápu logiku.
Už vidim lidi co jedou k elektrikáři, nefunguje automatický stahování okna :-) elektrikář, tak podle mě je to v cajku :-) to jsou mi tricky :-) :biggrin: :biggrin:
Tak sem podezříval subaru že by chybička???? neeee..... tak to má být :-) :biggrin: :biggrin: hodný autíčko..... :biggrin:
Ale stejně to nechápu.... jako auto vnímá to že že sem stáh okno do 1/2 a dekoduješ :-) nahoru držíš, decode okej.... a ještěěěěě dolu a máš to.... to je jak tajný kódy do mobilů.... hustý... ta jednotka v autě ví, že jí ovládáš oknem :-) čudlíkem.... neuvěřitelný.... a oknem jí přeprogramuješ ____ ???? neeee ale joooo :-) :biggrin: hustý :biggrin:
to vymyslel bláááázen.... šílenec :-) :biggrin: prostě analogový ovládání .... :biggrin: výýýborný.
důvod ale necháápu.... a asi se ho nikdy nedozvim....
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: SUBARU <i> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od Microchiroptera »

Ne jako mam ze subaru furt radost jak je hustý v dešti, na sněhu AWD.... to nemá chybu... poslední model co jde ovládat 6MT a nesmrdí... přitom je už asi pro EU nebezpečnej :-)
ne furt to auto ovládám já... a je to příjemný---- a o tom to je.... prostě podřadíš na 5000 rpm 4 přeřadíš.... 6000rpm přeřadíš a cejtíš atmo- spheric breaks.... yes.... :biggrin:
slyšíš motor Boxer, slyšíš Borlu lauf---- a je jim fainnnnn..... :biggrin: 5, 6 ale to luftuje..... :-)
No nerad bych dával boxeru plnou palbu---- tohle je akorát... :biggrin: je to sympatickej výkon... tj---- :biggrin:
Jo když sem jel ze Šumavy taky sem se bál... řikám si mam se připoutat??? hovnoooo :-) tak neeee..... ty voleeee ale jako letět na mokru 170 to neni úplně okej.... aleeeee co mi to tu kecáš :-) to je napsrosto okej když máš AWD.... a i blbý gumy.... :-) :biggrin: to nevim kdo to tvrdí, aleee už je to vo držku..... ty voleeee no tak nevim... :biggrin:
Ne jako já mam respekt k vodě.... vim jak to umí klouzat.... a jooo mam strach.... aleeee až když je zatáčka cca 90°pak je to problém.... jinak ne pro AWD.... :biggrin: prostě ne.... sorry...
75-90°je průser i v 60km/h mokro AWD.... ale jinak nezájem.... :biggrin:
jo je to divný, člověk se bojí, to ale k tomu patří.... k autu... jen pak člověk musí pochopit jak moc je auto hustý.... taaak :-) :biggrin:´
U subaru je to složitý.... bát se... nebát se.... no neee je dobrý umět se bát i v subaru :-) můžu nasimulovat :-) :biggrin:
Neee taky se mim bát... jako déšť je svinstvo... vlítneš v levým do laguny a musíš to udržet v zatáččce 170.... to je drsný.... pak fachá AWD.... a frčíš dááállll---- ale je to vo držku.... a to mam rád :-)
cedulevšude na mokru max 90km/h a letíš 170 se subaru AWD.... ouuuuu YESSSS :biggrin: je to tvoje.... gamesa... :biggrin: No jááá vim že ty 2 gumy jsou nic moc.... koupíme všechny nový.... ale jeď jeď 180 oleeeee..... ty si potvůrka :-) :biggrin: zajímavý že se se subaru nikdo nehoní když prší :-) :biggrin: fiiiiiiiiiiiii
Ne nemá to chybu... :biggrin:
Ale jooo taky sem si řikal ty vole jedeš fakt mnooohem rychlejc než ty v pravým.... ale joooo já viiim.... ne to nemůže uklouznout.... 170 nene to by muselo bejt 75/90° aby to uklouzlo... jedeeem.... ne jako závodit se subaru XV za deště na fálnici s celicou.... ani omylem... to bych vzdal. FWD.... AWD je hustý v tu chvíli--- a o celicu bych se bál... o subaru takyyyy aleee tam vim že to nehrozí... :-)
Se subaru AWD 6MT benzín 2014 můžeš jezdit jako PRASE.... :-) a proto mam subaru rád.... :biggrin: prase to je ty vole.... :-) ale má i hodnou něžňoučkou 1989 celicu... jop.... kurvičku :-) :biggrin:
No teď už jedinečnou.... prej likvidujou Celicy na STK.... špatnej stav Brzd...... a nejde o kotouče a destičky... mnooooo joooo já to řikal.... Ale tak za to si ze mě lidi dělaj jen prdel... tak uvidíme dál... až budou prosit.... budou muset prosit... jinak bude kárka sešrotovaná.... tak---- prosim pěkně....
STK a emise na to mam človíčka.... i když by nebyl potřeba u celicy... aleee jinak asi joooo ..... no tak to je taky jiná pak... celica 706 projde bez debat.... jiný asi s debatou.... :biggrin:

Prosě pokavaď se někdo dá na delší trasu dlouhou s autem co má 30 /25 let tak někde se mu stane to že mu selžou brzdy... totálně--- jo měnil destičky, kotouče... aleee ne vedení.... takže to ato pojede bez brzd.... a dál to nechci řešit.... já vim jen to že muj mechanik mě na to upozornil že je to nasračky a no jáááá sem ho pak donutil jaksi aby to teda opravil... i když se mu fakt nechtělo :-) :biggrin:
Brzdy jsou zásadní problém...... pak odchází jště palivová soustava.... aleeee brzdy jsou mega problém.... toyoty po 30 letech postě potřebujou nový trubky a brzdový hadice..... tak. A kdo to neudělá pořádně nebo to zbastlí.... tak se mu to vymstí.... noooo takže tak..... dámy a pánové.... :biggrin: PANE, POJĎTE SI HRÁT,,,, a na co ????? no na DEBILY :-)
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: SUBARU <i> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od Microchiroptera »

karta sim není poskytnuta MM#2.... kryton... :-)¨info
YES..... to dáááme společně to dáme.... :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: kokoti
karta sim není poskytnuta Vodkafone.... oukej :-) ne jako já zas tak nepospíchám... jen se tim bavim.... :biggrin:
Koukám na mobil a nemám signál.... stejně jako kdysi když sem byl u vadofeonu.... totožný.... ty vole.... totožný jako by mě někdo vypnul :-) :-) ty vole i když sem měl zaplaceno... odpověď žádná.... njn... tak sem čekal 7 dnů a dal výpověď---- jako za čuráká tu snad nejsem tak úplně kurfa :-) a ještě si rozmyslim ten internet pevnej... co jste ukradli UPC.... to si ještě rozmyslim jestli vám to nenarvu taky do prdele.... tak kurva.... no jistě ty vole... :-)
dělaj ze mě kurva čuráky.... dělaj si ze mě prdel... ta jejich drzost je neskutečná..... kliiid kámo kliiiid jo a ty si kdo já se skřítek ten co ho vykopli z tý reklamy na půjčky.... tak ty ty sráči tebe nakopu tak jak si to ještě neviděl, ty už mě sereš mega dlouho.... ty hajzle... :-) :biggrin:



A co třeba Zonky.... ZONKY díky..... jsou to šmejdi........ tak...
už sem odinstalova CNN prima news.... díky týhle reklamě... a reklamám... a odinstaluju další.... to je už přesráno dámy a pánové... přesráno...
cnn sem chvíli sledoval... zatim ty idioti nemaj furt ani HD..... 720 prima.... takže blitky.... a samý kurfa reklamy.... to jste se asi posrali.... neeeee :-)
sem si udělal takovej test.... z ničho nic sem kliknul na cnn a reklamy.... pak znova znova..... a furt teklamy..... vymazáno---- to neni zpravodjství, ale aktuální reklama.... jen a only.... :biggrin:
No nic tak já si du zkusit T debile sim...
Uživatelský avatar
Microchiroptera
Řidič
Příspěvky: 283
Registrován: pát 10.04.2020, 02:08
Bydliště: v kosmiku

Re: SUBARU <i> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od Microchiroptera »

Ne jako zajímal by mě důvod proč třeba někdo chce od T debile- do vodkafonu :-) to by mě zajímalo ta logika :-) :biggrin:
opačně to chápu, to má logiku... aleeee ty voleee :.)
http://5.39.66.128:8015/live
tak do pohody neee.... :biggrin:
ty vole dělaj to natvrdo mobil se mi vypnul :-) sám s vodafone furt... to si děláš prdel.... drsnýýýý
tak a teď tě vypneme ty hajzle... co si měl u nás smlouvu asi 15 let... okeeeejjj
sem si právě řikal jak je to drastický takovej přechod.... je to drsnýýý :-)
fain teď je Z5 compact ve stejnýn stavu proč sem dal výpoveď.... bez sigálu..... totožný jako před 14 dny--- ale to je hustýýýý......
já měl zaplaceno, nic žádnej problém... bjen mi prostě mobil vypnuli n a 5 dní .... jen tak.... to si děláš fakt ale prdel....
to je jakoby někdo omylem označil moje číslo jako dlužníka :-)
i když sem nedlužil ani halíř za těch 20 a víc let..... absurdní..... vodafonu je mi líto.... you sucks!!!!
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“