SUBARU <i> YOSHIMURA syst3M 4x4

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět

Mohla by Toyota prodávat v EU pod kodem Celica?

Jo
21
60%
Ne
14
40%
 
Celkem hlasů: 35

Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od micron »

A celica si zaslouží dáreček... nový trony... no vlastně stejný jako má, ale je s nima spokojená a já taky... prostě dokonalý BBS.
Ty co má tak byly spíš jakoby na zimu... aleeee šly i na léto... jsou dobrý, výtečný, aleeee nejsou jako nový... nebyly... tyhle jsou... a celica je chce! :-) Chcala by je... :-)
Zejtra si pro ně jedu... jo je to klasika a jsou sexy as hell!.... Pak prodám svuj starší set BBS... a možná i DOTZ MONZA set... celica chce perfekt botičky starý ale jako nový :-)
https://auto.bazos.cz/inzerat/107711757 ... 100-15.php
před pár dny stály 6.000 a řikal sem si joooo jsou hustý.... za 5 beru a jedu :-) :-) reserved 4 celica
kurfa ty jsou jako nový.... hoooly shit nááádhera... krucifix :biggrin: ten design prostě žeru.... 15x Y je to tak složitý až je to jednoduše hezký... bylo je a bude. spider style.
jediná nevýhoda je to čistit... z toho se člověk zblázní :-) takže to chce mít kvalitní MK Kashiyama destičky... a trony budou pořád čistý :-) Neni to prdel je čistit :-) :-) něco za něco... že
Ale jo 1x do roka se vyčistit daj... je to voser, aleee člověk si uvědomí ten složitej design... kterej je v naprostým kontrastu s jednoduchým designem exterieru...mořská vlna a složitá pavoučí síť...
Dohromady to ale dělá ten správnej celek.... vizuální... krása složitosti kol a krása jednoduchosti designu vozu.... jop to se mi líbí. kontrast. Dokonale laděj 5 paprskový trony 6 atd... aleee pak to prostě moc ladí :-) chybí ten kontrast... složitosti.... :biggrin: jojo V reálu totiž neni celica taková pusinka :-) jednoduchá... takže tak... jen tak vypadá... :biggrin: ale nedá se bez ní bejt... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od micron »

Supr, BBS jsou v pelíšku :-) No byl to zajímavej výlet... Trochu nervozní :-) Tak já vyrážim, sejdem se na Robin Oil Pražská Bílina... joooo tam je takový místo kde nebudeme vidět, :-) kde budeme mít klid... cooože si řikám jak jako :-) Noooo... ale jo... Zajímavá lokalita, pěkný nový silnice tam maj, a krutý Kozy- hory jako kozy :-) výhled až do nevimkam a pak jedna obří koza, druhá a třetí--- některý ty mega kopce vypadaj jako by tam spad mega obří meteorit... a z dálky to vypadá jako jungle- kopec... fascinující. Tak sem se kochal... Mega kopec na pravo 2 mega kopce na levo hovnooo :-)
Tak sem u benzinky, volám... tak sem tady... joooo my už jedem... okej... pak přijel týpek v oktávce.... sem si řikal to je asi on??? Otevřel kufr??? a divně se na mě díval, no já se na něj taky divně díval :-) AAAA tak to nebude on :-) okej :-) Pak přijelo auto... a 3 nabušenci oleeee :-) Dobrý den :-) řikám, tak a teď mě tu asi naložej do kufru a bude konec :-) Já sem jen Jenda z Hlubočep :-) Nezabíjejte mě :-) :-) ..... Ne podali jsme si ruce... tak se podivejte co tu máme :-) Jak dealeři :-) Jooo joooo supr... Mam ty samý, ale tyhle jsou prostě v lepším stavu... No abyste si nemyslel že jsou nějaký to tento...? :-) Neee hele mně je to jedno, teď jsou Celicy. Ne ty jsou mýho syna z bejvalýho auta... jo jo jasný :-) :-)
A Vy to máte na tohle Subaru? ne na Toyotu Celicu... 1989 tyhle se k ní krásně hoděj, jsou rok výroby 1992... počkejte, fakt? se podival no joooo.... skoro veteránský kola :-) Povedly se, a VW jsou už ve shrotu... jediný co z těch aut zbylo jsou ty pěkný kola... A Toyotě se moooc líběj :-) Fain cahlung... děkuji a mějte se hezky...
Pak v Praze měl sem původně ject na Šumavu, ale volám Fogimu, sorry... jel sem do Bíliny... pro exklusivní kola 1992 jako nový... kde to je? Bílina??? Noooo bla bla bla.... jop... pak sem potkal babičku a řikám že sem byl v Bílině... kde to je???? To je někde na Moravě neee? :-) No Babi já taky slyšel o Bílině poprvý :-) :-) Nikdo nezná v Praze Bílinu... já už jo... jako dronovalo by se tam fest dobře ty drsný jungle kopce jsou zajímavý.... to sem neviděl.... :bigups: je to podle mě unikát... nevim jestli to je chráněný... ale mělo by to bejt UNESCO chráněný.... je to fascinující. Je to neobvyklý... hustý.
Teoreticky se sněžnýma dělama by se tam dala udělat supr sjezdovka černá/ červená... spotřeba 90km tam 7.7l zpět 7.2l 95 perfect. A ty BBS chci uchovat... zároveň ale ty původní až je bude mít někdo jinej, tak lidi budou řikat... "neni jich škoda na zimu" ? :-) Ne neni... i ty původní jsou fest krásný...
Ještě sem zkoumal ty stávající BBS co už mam mnogo let... tak ty byly lakovaný, ale neodborně... jsou tam puchejřky... a ty mi vaděj :-) byly na zimu tak to neva a vadit to nikomu nebude... jsou mega sexy na zimu... kdežto tyhle BBS tak ty budou prostě na stálo... sexy v létě sexy v zimě... :-) a zajímavý je to že tyhle BBS nikdo nelakoval... original lak 1992/1993 jako novej... wow :-)
Až ty původní někdo bude mít na zimu, budou lidi řikat: "Neni jich škoda na zimu??? takový krásný kola??? Neni... zima je totiž krásná :-)

Tyhle Dotz jsou taky zajímavý.... ale na celicu 5g bych je nedával, prostě pruděj... každej se zaměří na kola místo na design vozu... nene ty nejsou ideální :-)
Prvotní je design auta a až pak kola... kola nedělaj auto u celicy... nene... a to je ten rozdíl oproti jiným autům :-) tam se řiká že kola dělaj auto... u celicy NE.
https://auto.bazos.cz/inzerat/107803018 ... -5x100.php
jsou hezký ale na celicu 5g se nehoděj... sorry... :biggrin: nene cirkus

tohle neni cirkus... tohle je rockNroll :-) design 92-93... perfekce. dokonalost. kolečka, trojúhelníčky, a ty Y silony... navíc dokonalá tvrdost, nezničitelnost.... kvalita... tohle prostě mam rád :-)
a je to estetickej zásek... :-) tohle nebyla prdel vyrobit... chtěl bych vidět ten stroj... je to prostě umělecký dílo... pro mě jo. V tý komplikovanosti je prostě krása.... a kdo by řek v tý době že to bude mít životnost 30 let a víc :-) úúúúúúúúúú oleeeeee
Lidi co tě chtěj nasrat nebo urazit, protože jsou tupý, blbý a slepý tak ti řeknou, to vypadá jako moje poklice na škodce :-) :-) No comment... :-) :-)
N kdyby tam ty kolečka a trojúhelníčky nebyly... bylo by to nudnější.... o dost... aleeee stejně by to bylo hustý.... nic se tam víc nevejde... je to pro oční zábavu... :biggrin:
ten magor co to vymyslel tak si dal záležet a nenechal tam místečko volný.... nudný... celej disk si vychytal... na milimetry :-)
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od micron »

90.000 zobrazení... oleeee a přitom je Subaru Yoshimura tak nenápadná, já taky... to si nezasloužíme :-) Nejsem na žádným facebooku, atd... Aleeee děkujeme :biggrin: :bigups:
tak to yoshimura dostane novou cedulku yoshimura, ta 5 let stará nějak trochu zoxidovala :-) i když je to hliník... mam 2 náhradní :-) spíš jak tu cedulku sundat... to mi dalo... tak šlo by to kytarovou strunou, a neboooo jo zubní nití :-) to vyzkoušim.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od micron »

Tak první závada na Subaru XV... po 5 letech... odchlípla se mi gumička zadního stěrače :-) :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Našel sem tedy starej stěrač z celicy... původní řidičův ještě se spoilerem :-) fik fik a krásně sem ho opravil... jo já měl bejt automechanik :-)
Starý stěrače se hoděj--- gumičky vždycky do zadu do aut--- land cruiser, taky dostal do zadu starou z předku :-)
No asi se v tom vedru připekla k oknu a pak se odchlípla potvora :-)
Dneska sem pozoroval jednoho týpka... furt chodil kolem Subaru... díval se i dovnitř... to se nestává často... kdo pak to je? Přijel s nissanem 350z ale subaru ho zaujalo... stepoval tam tak 1/2 hodiny :-) fain... já si taky myslim že ke spotťáku se to hodí akorát... :-) Je to skoro stejně pěkný, praktický a AWD je supr.
Pak sem potkal kámoše bráchy... a řiká, ty vole kolik máš najeto? Nooooo hele 23.000km :-) To si děláš snad prdel ne??? :-) Ne proč? :-) Ty vole to je jen zajetý auto... no je a dobře zajetý... ne fakt ho nechci prodávat... :-) Sem spokojenej :-) Automobilky nedělaj auta podle mých představ... takže až budou... tak subaru dám bráchovi nebo máti... ta spojka je taaak příjemná u 6MT subaru místo v landcruiseru, nebo terranu... je to brutální komfort. Jemňost paní je spojka u subaru... :biggrin:
Tak třeba kdyby se vyrobila nová celica.... tak pak subaru přenechám :-) Musela by bejt made in japan a mít AWD + 6MT, solidní kufr, a 2+2 (vzadu loketní opěrku :-)), jinak ne.
Ta loketní opěrka by měla mít 2 držáčky na pixly... protože rád si koupim 2 píva u benzinky a relaxuju... ale když si zvolim lahváče, nemůžu řadit když je dám do předu :-)... takže je rád dávám do zadu... k plyšový opici :-) tam držej a je to perfekt odkládací prostor. :biggrin: Už mam takovej grif že tam šoupnu ruku a popadnu pívo/ lahváče nebo pixlu :-) :biggrin: interier musí bejt prostě praktickej.
Pak bych požadoval světlou vejšku 160-220 160 má celica 5g, 220 subaru XV. trony s gumama 55 vejška- když totiž člověk blbne ve sněhu, může "narazit" 55 je akorát že si nezničíš kola, ale sejmou to gumy. Což je praktické :-) Takže žádný nízkoprofily... tak nějak. Párkrát sem kravil na sněhu rotace... a jo ducnul sem do obrubníků... víckrát.. ale jen gumou :-) mít WRX sti tak sem musel měnit 3 kola, sady... šajze :-)
No prostě je čas na vyšší, praktickej sporťák konečně :-)....
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od micron »

Dneska sem po dlouhý době... no ne že by mě to bavilo... zdravit subarata... aleee jo tohle ušlo.... proti sobě... řikám si hovno :-) šmoulí XV s deflektorem! jakej drzoun :-) To samý si řek asi on... týpek hovnooo XV s deflektorem venetian.... tak sem pozdravil, taky pozdravil :-) oboje jsou pěkný... to víme :-) :biggrin: a víme, že o to jde až v druhý řadě :-) no jistěěěě... :biggrin: podle deflektroru kapoty poznáš kdo je majitel, jestli šmoula nebo šmoulinka :-) šmoulinka by si nikdy takovou divnou věc na auto neinstalovala :-) A tak to je... šmoulinka v tom nevidí estetickou a praktickou logiku. estetická je jasná... je to drsnější :-) a praktická je že kamínky a hlavně mouchy a havěť se od toho odráží, takže nemáš zaprasený okno a kapotu od mrtvol... jj mrtvol je víc na zrcátkách. Praktický. :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od micron »

Tak sem se zamyslel a šlo by to jednoduše... nevim sice jak se plánuje spolupráce znova BRZ/GT86 nástupce, ale pojmenoval bych to spíš řekněme Subaru CrackN GT AWD/ Toyota Celica 8G GT4
Jednoduše bych to postavil na platformě novýho Subaru XV/ Impreza... AWD... a tam prcnul motor Boxer atmo 2.0 FA20, Karoserii bych nechal na Toyotě, a interier taky.
Měl by to bejt komfortní sporťák AWD s 6MT kam se bez problémů vejdou 4 lidi a solidní kufr- Lift Back. Světlá vejška min 160 pro jistotu a komfort. Hmotnost 1200Kg max.
Pak jo.--- tohle kdyby to bylo fakt hezký- sci-fi/ retro....hned bych bral :-) okamžitě... + investice do vývoje minimální... cena? cca 700.000,-
+ Musel by bej made in japan... stejně jako do teď made by Subaru za podpory Toyoty.
Hlavní výhoda AWD... no prostě s tim můžeš a rád budeš jezdit i za krutýho počasí celej rock. Proto ne RWD. Dokonalá jistota je dokonalá jistota. :twisted:
Podstatný ale je aby byl prostorově velkorysej interier... odkládací prostory, místo na nohy vzadu, komfortní sedačky, loketky v předu, v zadu... velkej kufr, dělený zadní sedačky na snowboardy... proč? protože neni příjemný připadat si z(s)tísněně...a nemít prostor.
Je lepší mít víc nevyužívanýho prostoru než míň... :-) Je to prostě příjemný.
řekněme že celicy 4 5 6 7g jou 2+kk ale BRZ/GT86 je jen 1+kk...! takže bych rád 3+kk :biggrin: ale jako fakt :-) jo chci víc prostoru než bylo v celicách... což by realizovat šlo.
+ do přední loketní opěrky bych prosil ledničku.... na píva :-) děkuji :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od micron »

Pak je zajímavý že subaru má zase zpět v nabídce 2.0 FB20 na subaru XV... sice jen s automatem... 6MT ne??? Ale jak se jim to povedlo? No jednoduše... jsou to auta jakoby rv 2018 ale nový... takže se jich Euro 6D netýká... dostaneš záruku 5 let resp. 6 let... a s EU je vyjebáno :-)
otázka je jestli jsou opravdu 2018, nebo je to jen trick :-) 2019 jakoby 2018 :-) :biggrin: :inlove:
Subaru.ch subaru.de pšššt :-) U nás tajný... No hele a co takhle 6MT 2.0 to by bylo o dost zajímavější 2018...!!! To jako neumíte??? Tak se snažte... :biggrin: 1 by se nám hodil ale 6MT! nemá to totiž chybu :-)
Emil Frey musí prosit japončíky víc... otravovat je pořád dokavaď sem prostě nepošlou 6MT... :biggrin: 2018 6MT.... sem s nima :-) venetian red... ein-stuck... danke :-)
Das ist Unter-pult wechsel material :-) :biggrin: 6MT
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od micron »

na celičiný BBS už je zájemce... supr, tak co koupit dáreček Subaru? No tohle to je jasný.... u spolujezdce mi vaďěj na clonítku ty malůvky s letícím harantem a airbagem :-) Z jedný strany sem to překryl pěknou samolepkou, ale protože mam clony furt sklopený, je mi to příjemný... člověk má i s nima solidní výhled... ale jakoby je ten výhled jako z celicy... tančíku :-) Takže je akorát :-)
Ale furt musim koukat na tu warning malůvku s letícím harantem u spolujezdce....
Řidičova clona je čistá EU bez nesmyslů, tam bydlí pavouk... tak ještě spolujezdcovu vytůnit...
Celica má taky special clony.... tam to bylo naopak... spolujezdcova má zrcátko, řidičova ne... tak sem jí vzal z anglána kdysi na vrakárně... a celica má 2 zrcátka pšššt :-) Takový tajný :-) bezpečnostní zařízení.
U Subaru je to opačně, musí se vzít řidičova angl- aka japan.na pozici spolujezdce, bez otravných obrázků, jen se zajímavým textem v japonštině :-) original
Obrázek
Teď je otázka jestli jde objednat z czech....new zkusim :-) Xtra wurst :biggrin:
jo kdyby to šlo sundat, ale je to tam precizně napečený :-) ze vnitř nic a z venku jen v japan hatmatilce kecky vzhůru nohama :-) kódy mam 2, pude tam instalovat další pavouk :-) supr :-)
ještě jsou bez angl/ australský varianty... aleeeee zase tohle vypadá dobře... takový japonský razítko vzhůru nohama :-) ten potisk je okej :-) takovej elegantní.
já detaily moc rád :-)
1 opravdovej pavouk na subaru bydlí... kdysi bydleli na celice... teď jsou na subaru... v interieru byli živý, tkali pavučinky... a jeden je asi 3-4 měsíce zabydlenej na kufru- má pavučinu přes zadní značku... když jdu do kufru tak opatrně, abych mu jí neponičil, ale nechápu kde je zalezlej :-) lovec... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od micron »

No těžký je dostat se do Prahy... barrandov je rozmrdanej... fest... ale tak lidi se naučili přes hlubočepy--- a i jinak :-) kolem mý milovaný základky jezdim, wow... tak to mě nikdy nenapadlo že budu muset jezdit kolem... to byla jediná škola no ještě vejška ta taky šla... co mě bavila... ale je to maso dostat se z Barrandova do centra :-) je to boj...
když najdeš tuhle štreku máš 3 možnosti.... 1 a 2 jsou podobný, aleeee jo fakt že jo i tam může vzniknout zácpa :-) taaakže zákaz průjezdu :-) a to je silnice co neni silnice, to je "terénní vsuvka" "zákaz průjezdu" doslova tam je značka :-) " dokaž mi že jen projíždim a nebo jen odjíždim :-) .... na vlastní nebezpečí... ale i zkratka :-) podstatný ale je že to chce mít tak 20cm světlou výšku pak je to paráda.... 220 Subaru XV no problemo... hlavně aby tam nejel blbec pod 160 :biggrin: to bude bolet... :biggrin: drsná pasáž to je... tam jsou mega kostky a je to mega krpál s drsnýma nerovnostma... a až to namrzne... to teprve bude Ekšn... :biggrin: Subaru se těší :-) chtělo by na tý značce instalovat zákaz průjezdu, kromě subaru :-) Subaru si cestu najde... kodiaq a kamiq by měli ject vzorně jako ostatní :-) doporučuju... aby to nedrhlo... a nevznikla další zácpa... je jich až moc _ :-) No nezkoušel bych to bejt Skoda.... tohle je fakt drsná Subaru zkratka :-) je prostě lepší když jsou škodky vzorný :-) po německu :biggrin: Pěkně si počkaj ve frontě... a zlobivej japončík noooo jo :-) :biggrin: Fak Jů :-) jo ale netušil sem že terénní schopnosti se hoděj při cestě do práce 6-7km... :-) :biggrin: a je to prdel... fakt praktický auto... viděl sem zácpu... "tak a jděte do prdele" otočil sem subaru a jel sem svou cestou... všechny sem předjel a nasrat..... :biggrin: kreteni...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od micron »

včera se subaru XV konečně ojelo na 23.000km :-) Hurááá 5.5 let :biggrin: + 2x 0.5l olejíčku.
dneska sem regeneroval plasty kolem XV a vyčistil kola čističem na sklo za 19kč... asi po roce... ne hadr nebyl ani špinavej všechny 4 kola jednim micro hadrem. Ale jak se lesknou jojoooo :-)
+ asi to bude jediný auto na planetě co nebylo nikdy v myčce :-) je to neekologické :-) Zajímavý jak tam bydlí ten pavouk vzadu u značky, tak nevim jestli to jsou pavoučí bobánky, nebo co to je... bylo to bílý takový bílý takový kapance, hovňajsy... pod tou sítí... možná to jak tráví potravu :-) tak sem to utřel :-) pokračuj pavouku...
Obrázek

jedno auto před firmou.... co tooohle má bejt??? To snad neeee to neni ani vtipný... co to jeeee??? zlatý generovaný čísla, maskovaný. :-)
Tohle si na auto může dát fakt jen magor. Tohle je fakt jouda... no tak vtipný to je na 5 sekund, pak už to ale vtipný neni :-)
Obrázek
ps: co to má ta pani na fotce v předu? terč? nárazník? co to jeeee :-) toho sem si nevšim... to je dost divný :-) nebo je to "podkozí brašna" nějaká novinka to se asi nosí :-) no i ty tepláky jsou zajímavý pěkná barva... krásná modrá... ale je celá divná ta pani :-) :biggrin: :biggrin:
Naposledy upravil(a) micron dne ned 29.09.2019, 00:38, celkem upraveno 4 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od micron »

https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi ... tomoto_fdv
20% v Subaru okej.... tak ještě udělat tu celicu GT4 že.... já čekáááám :biggrin: nebo celica AWD 8G. čekáááám :-) jen trošku bych si jí ojel :-) no tak třeba trošku víc... ale jen o trochu :-)
:biggrin: jo a nechci tam mít displaye na palubce... chci klasiku... protože když 8 hodin v práci čumíš do monitoru, leze ti to pak na nervy... takže žádný monitory dotykový to nasrat... :bigups: jednoduchost nic co ti svítí do očí.... těch monitorů a displayů je všude až moc a ne nechci to mít v autě. Fakt nechci mít auto jako další kancelář... to fakt ne :-) člověk se dívá ven z oken... muzika a pohoda... displeje si strčte do prdele. :biggrin: problém je v tom že ti ty monitorky do aut výrobci vlastně vnutěj... i když to nechceš.... nikdo se totiž neptá lidí co chtěj.
Místo aby to bylo co nejjednoušší, je to furt složitější a složitější.... tak třeba máti by si ráda koupila tu Hondu E... místo Land Cruiseru, i když o tom ani neví :-) Jenže jenže problém jsou právě ty displaye... všude... máti je ráda že jí fachá mobil od Applu... někdy ani ten nefachá... takže i když by se jí to auto líbilo, byla by jen nervní z těch obrazovek.... takže to auto neni ani pro ní... otázka je pro koho teda je? :biggrin: mladá holka? No tak ta na to nebude mít... ale chcala by to po slovensky :-) No nemá to ekonomickou logiku...
Otázka teda je jestli má smysl cpát ty obrazovky i do aut.... protože člověk si vlastně chce v autě od nich odpočinout... ne je tam mít zase jako v práci a větší a čim víc tim líp :-) žádný.... ! mobil ti stačí, i jako navigace... relax, nebo not-relax? všechny ty info odváděj pozornost od řízení. Proto asi chtěj dělat ty autonomní vozy, jako mít pojízdný kancly :-) No ale to já nechci :-) Moje auta jsou pojízdný doutníčkový relaxační vozy :-) Ne pojízdný kancly... prostě když mi někdo volá a sem v celice... má smůlu... odpovim až dojedu. Když mi někdo zavolá do Subaru, tak to možná zvednu... možná ne... podle toho jakou mam náladu... kdyžtak počká... a nebudu nikde v autě číst nervozní sms, nervozní maily a řešit nervozní telefonáty... klííídek :-) :biggrin: Lidi furt pospíchaj, ale stejně se sejdem všichni v hrobě... klííídek :-) I když no já se nechám zmrazit, nebo vystřelit do kosmu... takže vy se sejdete v hrobě :-) :biggrin:
Jop to je dobrej nápad... založim si firmu na vystřelování mrtvol do kosmu... :-) třeba tě najde Alien a pak tě oživí.... co ty si? kurfa kde ses tu vzal??? :-) :biggrin: Noooo zdravim na to samý sem se chtěl právě zeptat :-) :biggrin: No to sem ještě neviděl, prostě mrtvý průzkumníci vesmíru... každá kapsle by byla sledovaná... a všichni by dolítli jinam... nebo i nikam... krásný SCI-FI. Cosmo trans-port corporation. :biggrin: Noooo brzo vyjde system shock 3 :-)
No tenhle rok mi umřela teta a děda... tak si řikám, jo nechci mít hrob a nechci bejt ani spálenej... chci se nechat vystřelit do kosmu. :biggrin: hřbitov může bejt virtuální tady- byl vystřelen dne... bla bla :-) do kosmu :-) jo to by se mi líbilo :-) ale to myslim zcela vážně. člověk by si moh zvolit určitej směr letu... kapsle... fain :-) co nejdál od slunce... ale jo dal by se tim začít supr scifi film, a jo chtěl bych to, proč ne :-)
Lidí je jak sraček... i mrtvých, proč je nestřílet do kosmu? najdou toho víc než nějaká sonda--- byly by to 100.000 miliony a víc sond... jednoduchých... napíchlých... :biggrin: pak je větší pravděpodobnost něco najít... život, paradoxní je že život by našly mrtvoly... WOW :biggrin: :bigups:
nojo filosofování a scifi to já rád... :biggrin:
Náhrobek bych si nechal postavit... ale bylo by tam napsáno... tady neleží jan... protože ten idiot se nechal- (svou pozůstalost) vystřelit do kosmu :-) Výýýborný :-) ale je to zaplacený... :biggrin: je to zaplacený to místo... :biggrin:
musely by bejt ty kapsle měkký aby to nenarazilo do satelitů atd... ale nemá podle mě smysl zkoumat vesmír způsobem tak jak je to teď... vyšlou se 1, až 10 sond aleee to je kurfa málo sondy musej bejt mrtvý lidi.... miliony sond... jinak se nikam zkoumání vesmíru nedostane... výhoda je že nepotřebuješ živou posádku... jídlo pití roboty... nic... a něco se najde... někdo, něco to najde...

Bylo by to supr, pozůstalý na týhle planetě by mohli sledovat na androidech, nebo na windows kde zrovna jsi... ráno by ses podival jaký je počasí u kafe a kde je kokon s tim magorem co se nechal vystřelit do kosmu... :-) :biggrin: supr
No ony můžou vzniknou vtipný situace i teď jako spálit popel že.... tak děda čekal na místo kde bude asi 3 měsíce... všechno jsme vychytali... krásný místo.... ale máti volá pánovi co to má jakoby pak uzavřít, a ten že to dělá silikonem... ???!!! že je to novinka a je to lepší než bla bla... okej máti, jo souhlasim... v pohodě... jenže ten borec byl až mooooc rychlej... on zasilikonoval ten hrob ještě než jsme tam dali dědu :-) :-) :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: fakt akční borec :-) Máti se tam šla podivat a hotovo... jenže děda jakoby byl pořád u babičky ve skříni :-) :-) Drsný :-) já pořád řikám neni kam spěchat... i když děláš do hrobů a spěcháš, je to špatně :-) No my to pak nožíkem odlepíme a pak znova zasilikonujeme... oukej :-) :biggrin:
Ne ale jo já chci se nechat vystřelit do kosmu, nechci bejt spálenej ani v hlíně... tak to prostě bude. :biggrin: A na náhrobku bude opustil tuto planetu dne... .... ne že zemřel, ale opustil doslova tuto planetu... :-) to tam chci :-) v modulu cosmos např. X58942cc teď je to originální... ale bude to myslim si normální... :biggrin: trochu dražší... ale zajímavá volba... jooo líbí se mi to opustit planetu doslova... ve vakuu nebo i zmrzlý tělo vakuovaný... supr.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od micron »

Jo ze zvuku mam fakt radost... audio Clarion, po tom poladění, aby plasty nedrnčely... a nic nedrnčelo, vibruje to fainově, bez chyby... jakákoliv muzika... krásnej poslech, no ladil sem to asi 2 až 3 roky :-) Ale fakt naprosto supr sound, člověk se kochá :-) :biggrin: je to výtečný, bez chyby.... kdysi sem si řikal že to nemá asi cenu ladit ty dveře... pastma, bylo to dost otravný, má je to prostě dokonalý :-) :-) člověk hledá chybičku a neeeee neni nikde.... dokonalý. jen člověk přijde o držáky nápojů ve dveřích... ty nejsou potřeba, tam je prostor na pasti a vyšponování plastů dveří proti vratným vibracím. Fakt supr, já sem jedno velký ucho :-)x2 žádný bzučení, drnčení prostě jen dokonalý vejšky, středy a mohutný basy.Ještě že máme popelníky a kapesníky... nej accoustic vynálezy. :biggrin: balíčky kapesníků pohltěj určitý nežádoucí zpětný basy a v kombinaci s popelníkama způsoběj ideální našponování plastů ve dveřích a člověk docílí zvukový dokonalosti. :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od micron »

Dneska sem precizně zkoumal tu lokalitku kde je neúžasnější přímo kosmická dráha- rychlostní silnice, a teda prozkoumal sem jí i s detailama...to sem netušil
Hned vedle jsou bejvalý Uranový doly Wooow.... tak sem si čet o historii a vlastně všechno, zajímavý.... nejzajímavější ale je, že tuhle část silnice stavěli z tý vytěžený rudy, co je v těch kopcích.... a každý auto muselo projít skenrem na radioaktivitu... Woooow :-)
Uranus Speedway, no nekecej.... v těch šutrech Uran je.... nebo radium atd... to je hustý, jako ale něměli to daleko fakt že ne :-) Koho to napadlo? Drsný.
Hald tam maj ještě mraky...
https://en.mapy.cz/zakladni?x=14.071625 ... &pitch=-21
https://en.mapy.cz/zakladni?x=14.065191 ... &pitch=-21
https://en.mapy.cz/zakladni?x=14.065724 ... ase=ophoto

Zajímavý že jak je tam to odkaliště plný radioaktivních sraček, tak hned vedle toho zemědělec pěstoval řepku.... to ukázal google maps.... to sem teda čuměl.... :-)
Takovej trochu svítící olejíček....řepka uranová :-) Fakt to tam je na googlu... drsný :-)
Teď koukám že je tam ještě dokonce funkční věznice.... no nekecej, takže ty vězni asi jako za dávnejch časů místo těžby teda pro změnu drtili ty šutry? :-) Wooow no asi jo.
https://www.vscr.cz/veznice-pribram/
10/10/2019 Podpis memoranda o zaměstnávání odsouzených Českou poštou. Neeeee jako že fakt? No to mě poser, ještě že sem dal kdysi výpověď po 1 dnu :-) :-) drsný.
Ale měl sem pocit že sem vězeň... přísahám, to je fakt stačil 1 den... noooo něco na tom bude, bylo to psycho, fakt že se lidi -starý zaměstnanci se chovali jako dozorci v lágru-dozorkyně někde ve věznici :-) To odpovídalo naprosto přesně. To je přesná trefa do černýho.
Knap potřebuje Love :-) Vyrazí 7000 lidí resp. "vězňů" v uvozovách co si nechaj líbit všechno, nahodí monitory, kadibudky :-) a místo nich zaměstná vězně za 7.500,- krutej business plán :-)
stejně se to zhroutí.... a těšim se na to :-) šmejdi. Už je to pod vodou dávno, ale tohle jsou jen stébla na dejchání... chvilku to ještě vydrží.... potápějící se stébla chytá.... :biggrin: Stébla jsou dotace.

https://pribram.eu/files/post/100200/ZZ ... nska-2.pdf
vyjádření životního prostředí :
Z živočichů řadících se do kategorie silně ohrožených druhů byly na dané lokalitě
zjištěny tři druhy, z nichž výskyt jednoho druhu (ropucha obecná – Bufo vidridis) byl na
dané lokalitě prokázán pouze jedním exemplářem (přejetý jedinec na příjezdové cestě) a
z podmínek panujících na tomto území lze soudit, že v dané lokalitě ani není reálný
předpoklad výskytu tohoto druhu. :-) :-)
1 přejetý jedinec neeeee :-) :-) :-) ubohá žabka :-) asi Gréta :biggrin:

Jop kdysi když se ten Cosmodrom Uranus stavil sem si řikal co to je za divný území... tak sem se v tom konečně náhodou pořádně "povrtal". Moh bych si tam otevřít info centrum :-) Uranovej skanzen... vstupné je 300,- :biggrin: nebo i s funkční poštovní věznicí za 500,- :biggrin: Dozimetry jsou zdarma v ceně :-) A jako dárek si můžete vzít tolik radioaktivního kamení kolik unesete, max je 5Kg na osobu :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od micron »

Dneska sem se zasek na jednom foru, trochu dost sem ho projel po delší době... a na co sem nenarazil :-)
https://www.subaruxvforum.com/threads/k ... 050/page-3
Tohle se mi totiž taky už 1x stalo, sedim v autě po jízdě z práce, pivko doutníček, kochám se muzikou a najednou jako chci domu a nešel vytáhnout klíček :-) Takovej malej aluminiovej :-)
https://www.youtube.com/watch?v=S06DjWIN1mo
Ale jakoooo nešel fakt ani omylem :-) já sem to zkoušel jemně, ne nepustil, víc hrubějc, ale přitom jemně... ne... pak sem si řek noooo tak si dám ještě jeden doutníček, když teda subaru chce :-)
abych ještě poseděl... okej pak sem zkoušel dál polohy i start a okej, pustilo Subaru klíček, díky :-) No řek sem si že sem do toho asi drknul kolenem? Nene
Takže nová svolávačka? všechny modely s aluminiovým klíčkem 2012- 2017 noooo jo bude to tak :-) Drsnej kix :-)

https://www.youtube.com/watch?v=vRUu5YdFxTk "Key not come out" :-) :-) Ugh.... nedaboval náhodou Duke Nukema 3D? :-)
Aleeee jak se snaží :-) Srandovní video :-) ten na to šel hrubě, asi fakt spěchal :-) to já byl jemnější :-) Křížek ti nepomůže chlapče, u mě se tam houpe jinej symbol, co funguje.
To je muj Eye Sight :-) Mocný vládce planety Omicron Persei 8, posvátnej :-) ochránce 6MT
https://futurama.fandom.com/wiki/Lrrr
https://futurama.fandom.com/wiki/Omicron_Persei_8
a klíček subaru pustilo... křížek nefunguje...

No ale bude to komplet celá "plejáda" všech subaru 2012-2017 s klíčkem.... krutá svolávačka... každýmu totiž najednou z ničeho nic nepude vytáhnout... někdy někde klíček :biggrin:
Subaru zatim mlčí :-) Já se nedivim... tohle je průser njn... chybička, dobrý je že Subaru se nekradou, takže když člověk fakt pospíchá třeba na WC... tak tam ten klíček můžeš v klidu nechat, vlastně třeba i přes noc :-)

Joooojo takhle to dopadá když nikdo nic precizně netestuje... mě to baví testovat software, bavilo by mě i testovat Hw.... kdyby byly výborný podmínky, výbornej plat a jo proč ne, a ne moc daleko... :-) pěkně na metru...B. Testovat se vyplatí :-) Ten japonec co dělal ten mechanismus už asi spáchal sebevraždu... mam takovej dojem. Deep shit problem, zatim je pod kobercem, aleeeee už leze ven.... no nazdar, noooo nazdar :-) ty vole...
Otázkou je jestli by na tu chybu při testování přišli 2 japan roboti nebo ne? Versus 2 japonci nebo češi... já bych se vsadil že lidi by jí našli dřív.... protože ten klíček tam nestrkáš a nehejbeš s nim pořád stejně jako robot... ale vždycky krapet jinak... takže roboti testeři by prohráli.... člověka nenahradíš. :bigups:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: SUBARU <XV> YOSHIMURA syst3M 4x4

Příspěvek od micron »

Trochu nám tu zlobí root :-) Ale zase je pěkně velkej font :-)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead

Here We go.... tak ještě je tam kus práce.... obrázky fatal error, noooo se to tu trochu potentononc. Bez obrázků je to ale fakt nuda... :P
ještě mi to málem ukradlo podpis :-) noooo ještě že sem si ho uložil... sem to měl tak pěkně sladěný :-) jakmile tam dáš orázek img tak se to všechno smaže, bacha :-)

tady je takovej pomalejší pan klíček :-) taky ale hustý :-)
https://www.youtube.com/watch?v=qhJNEOl6knE
ale stejně to nechápu :-) no fakt že ne... :-) ale nasimulovat to umí... :-) to je hacker :-) ale jak to dělá jemně... zase tak precizně jemně sem to teda nezkoumal :-) já tak akorát... dobrá muzika... :-) pěkně v klídečku... to je pohodář :-)
Každopádně to nemá co dělat s automatem nebo manuálem.... to je blbost. Udělalo to i u 6MT, chyba je ten spínač. celej ten mechanismus je prostě vadnej a je tam vůle jako prase v jakýkoliv pozici klíčku uvnitř. Klíček se tam prostě může fest hejbat... to u toyoty se ani nehne. Působí to čínským dojmem. Zrovna tahle součástka by měla ale bejt opravdu masivní a pevná bez vůle. Člověk chtěl klíček, jakoby z nostalgie, protože to vždycky fungovalo... no tak omyl... klíček se v tom prostě kvedlá a někdy v tom mechanismu prostě ztratí kontakt... a nejde ven. To je ta chyba.
Jako to že je to "volšový" sem si všimnul hned u novýho auta... ale tak já sem citlivej... strkám tam klíček jemně... u celicy můžeš drsně, land cruiser taky atd.... tady prostě jemně, ale stejně tě někdy vypeče :-)
Nechceš mi snad tvrdit že budou muset udělat nový zámky na zapalování???? kdy má bejt každej na zakázku??? Nooooo vlastně jo :-) :-) Je to asi tak... proto se to subaru nechce řešit... to je ten problém... to už by se jim vyplatilo předělat auta na tlačítka že :-) No to spíš.... z ekonomickýho hlediska rozhodně :-) Jak pro subaru, tak lidem se to asi vyplatí... když to bude samosebou gratis... že? Code a kus plastu je levnější než složitej klíčkovej mechanismus... proto jsme tlačítka neměli jako standard :-) logicky... :biggrin: comedy. Jo klíček působil levně... ale byla to klasika... aleee přitom je mnohem dražší než tlačítko.... huuuups :biggrin: špatná matematika.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“