MR2 cena se zvyšuje..

vše ohledně modelové řady MR2
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

No, kzadopadne, pokud by chteli byt krasne jasne cisti a uzasni jak MacusZi rikas, tak by minimalne na tento fakt upozornili i v inzeratu, ze jistou... teda vlastne nejistou dobu nefunguje tacho a muze to mit klidne najeto milion, ale ta informace tam nejak.... no, nevesla se.. :-D
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

Ale vlezla se tam hláška se samosvorem, na to měli hoši čas. Asi mysleli, že to bude kupovat ořech, kterej nechápe, že to nehrabe z jinýho důvodu. Ze srandy sem mu napsal jak pojedu kolem tak si to na tom štěrku zkusím. Ňouma napsal, že to byl omyl kolegy. Jsou to jenom další podvodníčci s Markusem nebo bez něj :lol:
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

MarcusZ píše:
stenky píše:"kazdy sa musi dacim zivit" je skvela hlaska. tak podme vsetci krdnut a ojebavat lebo sa musime vsetci dako zivit... to je take... ciganske
Stenky, můžu se Tě zeptat čím se živíš Ty? Přeprodej zboží je jeden ze základních živnostenských pilířů... Za X koupím, za XX zpracuji/vyrobím/poskládám/nechám být a za XXX prodávám dál. Rozumíme si? Ale to je debata jinam...
chlapče nevim co na tomhle vraku zpracovávali, vyrobili a poskládali ale jestli ti příjde jako normální byznys koupit naprostej vrak za 20.000,-, jehož to je asi tak reálná cena a snažit se ho prodat se 150 % marží, tak mně to je k smíchu a lituju každýho neznalýho, kterej si vzhledem k ceně asi odvodí, že to bude ve stavu ostatních mr2 za 50-60.000,-. ¨
To není byznys, ale zlatokopectví, s kterým se můžeš vrátit na klondajk.

MR dvojek za cca. 60.000,-kč bylo za posledních pár let na prodej už celkem dost-je to asi reálná cena těchhle nejstarších modelů revize 1, některý byly v lepším stavu některý v horším, ale s něčím podobným jsem se ještě nesetkal-pokud si dotyčný autobazar myslí že si tímto dělá dobrou reklamu, tak jak vidíš většina ostatních lidí to tak nevidí a považují to minimálně za neseriozní jednání
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

aczasa píše:No, kzadopadne, pokud by chteli byt krasne jasne cisti a uzasni jak MacusZi rikas, tak by minimalne na tento fakt upozornili i v inzeratu, ze jistou... teda vlastne nejistou dobu nefunguje tacho a muze to mit klidne najeto milion, ale ta informace tam nejak.... no, nevesla se.. :-D
hele jak jsem pochopil vod dotyčnýho-milion, nebo 160.000km je při tomhle stáří auta v podstatě jedno
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

jj... tak nejak jsem to bohuzel pochopil taky.. :-D
Back in Czech.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

mno přetáčení tacha u těchto vozů, mám na mysli "zvláštní vozy" jedinečný a unikátní vozy---- je kontraproduktivní... člověk, kterej si koupí auto podobnýho ražení, se zajímá, nebo by se měl zajímat o to kdo s tim jezdil a jak... ne o to kolik má na tacháči, ba naopak čim víc, tim líp... protože jak MR2, týhle verze tak celica s 3SGE jsou motory co ukážou až za hodně let hodně let jak byly kvalitní... a jakej měly servis... to , že má kárka přes 1/4 milionu je jen + pro lidi co těmhle autům opravdu rozuměj, to neni vůbec "na škodu" je to poctivost--- a jsou to auta pro radost, samozřejmě chápu, že většina asi taky nevěří, že auto vyrobený v roce 1989 může mít najeto jako auto v roce 2007... ale je to tak, a je to jen o tom, že to auto bylo používaný jen pro radost... a to většinu jeho života... ale točit tacháč, to je ubohost u aut podobnýho formátu, tohle udělá naprostej ubožák...

mno hodnota tacháče je prostě druhotná a absolutně vedlejší záležitost... a neodpovídá stavu vozu... a neměla by mít vliv ani na cenu, buďto motor šlape jak japonsko-švýcarský hodinky v 260.000,- a nebo šlape jak vrzající taxikářskej volkswagen/skoda/audi/mercedes.... s 150.000,- stočenýma...
mno celý tohle stáčení je tak trapný... že už mě neba... u nových aut bych ještě pochopil nějakou souvislost... ale u MR2 a pod to jde mimo... mísu
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „MR2“