vrakoviště nebo díly

kde jsou, jak jsou vybavená a jaká je obsluha
Odpovědět
old_Mr_Grim
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: stř 21.06.2006, 20:48
Bydliště: jižní čechy
Kontaktovat uživatele:

vrakoviště nebo díly

Příspěvek od old_Mr_Grim »

Ahojda :) nevíte někdo o vrakáči, kde by mohli mít pravý přední a zadní dveře a přední pravej blatník na Corollu hatchback rok výroby 91??? popřípadě jestli by se tu nenašel někdo, kdo by se těchto dílů rád zbavil. Ségra to totiž píchla do strouhy a zbourala velej bok, naštěstí nehnula se sloupkama :)
dík moc za odpovědi ;)
Marclar
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: ned 23.07.2006, 19:16

Re: vrakoviště nebo díly

Příspěvek od Marclar »

old_Mr_Grim píše:Ahojda :) nevíte někdo o vrakáči, kde by mohli mít pravý přední a zadní dveře a přední pravej blatník na Corollu hatchback rok výroby 91??? popřípadě jestli by se tu nenašel někdo, kdo by se těchto dílů rád zbavil. Ségra to totiž píchla do strouhy a zbourala velej bok, naštěstí nehnula se sloupkama :)
dík moc za odpovědi ;)

www.autovrakoviste.org - jsou tam prijemni a ceny mirne.
dadakd
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: stř 30.08.2006, 23:07

Re: vrakoviště nebo díly

Příspěvek od dadakd »

old_Mr_Grim píše:Ahojda :) nevíte někdo o vrakáči, kde by mohli mít pravý přední a zadní dveře a přední pravej blatník na Corollu hatchback rok výroby 91??? popřípadě jestli by se tu nenašel někdo, kdo by se těchto dílů rád zbavil. Ségra to totiž píchla do strouhy a zbourala velej bok, naštěstí nehnula se sloupkama :)
dík moc za odpovědi ;)

byl jsem pred tydnem v drasove..u brna..neco na Hatchback telefon 608167169 ja schanim predni svetla na liftback rv1990 nevis??
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Re: vrakoviště nebo díly

Příspěvek od Pavo.B. »

Marclar píše:
old_Mr_Grim píše:Ahojda :) nevíte někdo o vrakáči, kde by mohli mít pravý přední a zadní dveře a přední pravej blatník na Corollu hatchback rok výroby 91??? popřípadě jestli by se tu nenašel někdo, kdo by se těchto dílů rád zbavil. Ségra to totiž píchla do strouhy a zbourala velej bok, naštěstí nehnula se sloupkama :)
dík moc za odpovědi ;)

www.autovrakoviste.org - jsou tam prijemni a ceny mirne.
Ja tam tuhle byl, protoze mi napsaly ze maj motor 4A-FE za 10000,-
Kdyz jsem tam prijel a ptal se na nej tak prej 12000,- tak nevim s temi mirnymi cenami :!:
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
odaz
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: úte 06.12.2005, 22:37
Bydliště: Uh.Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Motor 4A-FE

Příspěvek od odaz »

Kámoš ted prodává motor 4A-FE z celiky, 1.6 77kw za 6000. Nechceš? Pomáhal jsem ho vytahovat z auta, jezdil skvěle...
EX.-CARINA II XLI 1.6 16v 77kw 1991-ted slouží mým rodičům
AVENSIS Sol 2.0 VVTi D4 108kw
Toyota-vím proč...
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Hned mi posli info!!!! Diky, to je to prave co potrebuju :lol:
Chci a moc
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Martin z lesa
Člen Týmu
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 16.03.2006, 20:54
Bydliště: Orlické Záhoří
Kontaktovat uživatele:

sháním lambda sondu

Příspěvek od Martin z lesa »

.. klucí nevíte někdo, kde by dala koupit na tu mojí princeznu lambda sonda? Díval jsem se na MJauto a na Auto Kelly a vypadá to, že tam nic nemají. Předem díky moc za info. Martin
Corolla 89, 1.6 16V 66/90 Liftback *červená*
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

vetsinou se kupuje univerzal, uz par lidi to tady takhle resilo, ja tu mam kdyztak jednu lambdu z Celicy 1,6 77kw 1990 , kdyby to slo, ale nevim, je primo ze svodu, ale to by melo bejt jedno, a univerzal by se mel sehnat v nejakym vetsim obchode s autodily
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Martin z lesa
Člen Týmu
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 16.03.2006, 20:54
Bydliště: Orlické Záhoří
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin z lesa »

.. díky moc.. nevíš náhodou kolik stojí ta univerzální z obchodu? A nejsou s ní problémy s nějakou kompatibilitou nebo tak nějak? Dneska jsem byl na emisích a je to špatný, jsem bez ... Tak prý nejdříve vyměníme sondu .. a pak se uvidí.. takže je možné, že budu shánět ještě katalyzátor...
Corolla 89, 1.6 16V 66/90 Liftback *červená*
Odpovědět

Zpět na „Vrakoviště“