verso 2006 - 1.8 MMT 95kW - samopohyb

vše ohledně modelové řady Verso
Odpovědět
Prognosis_SK
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: ned 30.12.2012, 00:15
Kontaktovat uživatele:

verso 2006 - 1.8 MMT 95kW - samopohyb

Příspěvek od Prognosis_SK »

Uz som to pisal na SK foru, ale tam to nezije, tak skusim to tu ...
:wink:

Poslednou dobou som si vsimol, ze ked pustim brzdu a mam zaradene "E", tak sa mi auto zacne pomaly rozbiehat, co by pri sekv.automate nemalo. Niekedy je to vyraznejsie, niekedy malo a niekedy sa ani nepohne.
Taktiez sa mi obcas zda, ze to trosku raznejsie zaradi niektory vyssi stupen (sice autom necukne, ale pocut taky trosku "naraz")
Je to len nejaka vola v automatickom riadeni spojky a da sa to dostelovat, alebo sa mam nachystat na nejaku tu vymenu viacero dielov?

Pred 2-ma rokmi bolo auto na zvolavacke koli spojke a menili tam pocitac i nejake dielce, to vsak malo este predosleho majitela...

Auto bolo doposial riadne servisovane v origos servise Toyota PPC (prave toho sa vsak obavam...), no pri pohlade na stav brzd/diskov pri nedavnom prezuvani, ma skor mataju obavy do akej miery tam venuju pozornost a odbornost pri "prehliadke".
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Mělo by to být v pořádku. Excentrická spojka se takto chová, neboj se toho.
Back in Czech.
Prognosis_SK
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: ned 30.12.2012, 00:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Prognosis_SK »

To vies, chrobaka do hlavy mi dal jeden taxikar, ktory tiez ma Verso a opisoval mi svoje desne skusenosti a jeden kamarat, ktory jazdil na nejakej inej znacke so sekvencakom a vraj mu to tiez nehybalo.

Inak odhliadnuc od toho som maximalne spokojny po vsetkych strankach toho auta/motoru/prevodovky (a to az doposial som bol zaryty manual-only vodic:)
aczasa píše:Mělo by to být v pořádku. Excentrická spojka se takto chová, neboj se toho.
servis tomas
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: pát 31.08.2012, 16:03
Bydliště: praha

Příspěvek od servis tomas »

spojkova sada u tohoto vozu je stejna s manualem a prevodovka tez,jen ten robot,uplne normalni to neni vymenit olej v prevodovce a kouknout se napocitaci na vypinani a na cidla
servis vozidel toyota tomas ladra adresa ul. ke kablu 378 Praha 10 Hostivar tel.774174445
servis tomas
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: pát 31.08.2012, 16:03
Bydliště: praha

Příspěvek od servis tomas »

spojkova sada u tohoto vozu je stejna s manualem a prevodovka tez,jen ten robot,uplne normalni to neni vymenit olej v prevodovce a kouknout se napocitaci na vypinani a na cidla
servis vozidel toyota tomas ladra adresa ul. ke kablu 378 Praha 10 Hostivar tel.774174445
Odpovědět

Zpět na „Verso“