Nosič kol na tažné zařízení

vše ohledně modelové řady Verso
Odpovědět
Mirek 53
Člen Týmu
Příspěvky: 35
Registrován: pát 26.10.2012, 17:32
Bydliště: Havířov

Nosič kol na tažné zařízení

Příspěvek od Mirek 53 »

Ahoj, může mi někdo doporučit nosič kol na tažné. Cenové rozpětí je veliké. Kola budu vozit pár krát do roka, ale nechci koupit něco nezpolehlivého.
Díky za typ.
Uvažuji o SIENA 2 Sklopný, výrobce PERUZZO.
Máte to někdo?
Toyota Verso 1.8l Valvematic 2012
Ford Focus
Ford Mondeo
Citroen ZX, Favorit, Lada, Moskvič
Pavel Šilhavý
Člen Týmu
Příspěvky: 19
Registrován: sob 24.07.2010, 15:03

Příspěvek od Pavel Šilhavý »

Ahoj,měl jsem peruzzo siena na tři kola,ale spokojen jsem nabyl.Ať jsem nosič utahl co to šlo při jízdě do zatáček se hýbal ze strany na stranu a při nerovnosti silnice,nebo přejezdu kolejí i nahoru a dolu tak že mi jednou bouchly i řídítka do okna.Nosič jsem reklamoval a musím říct ,že se firma u které jsem ho koupil zachovala parádně a peníze bez problému vrátila.Koupil jsem na doporučení kamaráda Jetbag 6920 na 3 kola,na 2 kola koukám na netu stojí 4380 Kč což je o 1000Kč dražší jak Peruzzo.Jsem s Jetbag 6920 max.spokojený je lehčí,vejde se i popřípadě do kufru,snadno se sestavuje, když nosič nasadím a dotahnu ho rukou stačí dvakrát otočit klíčem a sedí jak přibitý to u Peruzza nebylo tam sem točil jak blázen a stejně pořádně nedržel.Ale je to pouze můj názor a vím že nosičů je v nabídce mnoho tak přeju ať dobře vybereš ahoj Pavel
můj e-mail silhavypave@seznam.cz
Mirek 53
Člen Týmu
Příspěvky: 35
Registrován: pát 26.10.2012, 17:32
Bydliště: Havířov

Nosič kol na tažné zařízení

Příspěvek od Mirek 53 »

Tak jsem si koupil nosič od firmy WJENZEK. Víc lidí mě varovalo před Italy, dokonce i prodejce připustil, že je to nosič na pár let. WJENZEK je česká firma, nosič došel poskládaný a je festovní. Hned jsem ho vyzkoušel a nelitují, že jsem si připlatil. Je vše uzamykatelné, má sedmi kolikovou zástrčku a není třeba nic přikupovat.
Toyota Verso 1.8l Valvematic 2012
Ford Focus
Ford Mondeo
Citroen ZX, Favorit, Lada, Moskvič
Odpovědět

Zpět na „Verso“