Celica ve Speedu

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Celica ve Speedu

Příspěvek od Petr »

kdo si kupuje časopis speed tak zjistil ,že tam má Garfield krásné počtení o své celice i s fotkama :D
fakt pěkný, Gratuluji Garfielde! máš pěknou vzpomínku
Avensis T22 D4D,r.v.10/01
Celica 2.0.GTi r.v.05/90
Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Taky gratuluju, i když jsem nic neviděl, ale to co sem viděl na VLASTNÍ OČI.... na meetingu, ta kára vypadá že je fest v hajzlu... zrasená ze všech stran, hromady kitu... mno... co si pamatuju na dřívějších srazech, stála za obdiv, tenhle rok ani omylem... no investment, no fun for us.... she looks fucked no ale já mam garfiellda rád... ale to co neproved... nevim...lauf někam do háje.... ale kastle je tragická... zestárla tak o 10 let :?: šlo to do prdele... prostě měl by zainvestovat...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7649
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

hele kazdej to ma s autama jinak. garf ma rad jezdeni trochu jinak nez vetsina z nas. autu dava za usi. je to na nem videt, ale nerek bych, ze to auto vypada spatne - rekl bych ze budi respekt, je to proste prava rallye kara ;) je to foura proste...

ja jsem spis lestitel a kdybych auto takhle "uzival" asi bych pak mel vycitky, ale kdovi, treba by mi to ten pocit z teror jizdy vynahradil.

garfieldova hlaska na srazu na mou otazku, jaktoze neradi a je v klidu, protoze vsichni vime, ze je to tak trochu rarach :-) "kdyby me pustili na travnik, tak jezdim, ale takhle je to o nicem".
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

Jsem to ještě taky ani nečetl, tak jsem zvědavej co tam vlastně je :)

myslim že ke stavu auta se vyjadřovat ani nebudu, hlavně co se zevnějšku týče, pro mě vzhled nikdy nebyl moc důležitej, hlavní je funkce, ale je pravda že, ty dveře a bok mě serou, nárazník neřešim, jak je to plast a nerezne to, tak to neni důležitý, stejně to dřív nebo pozdějc zase někde opřu :)
Naposledy upravil(a) garfielld dne čtv 18.10.2012, 18:02, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
stenky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 776
Registrován: pát 15.05.2009, 19:07

Příspěvek od stenky »

pics or didn't happen! :D
nemate dakto scanner?
Obrázek
Uživatelský avatar
Srandista
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: sob 25.07.2009, 23:56
Bydliště: Brno

Příspěvek od Srandista »

Alebo aspon dajaky kvalinejsi fotak?
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

re: i nekvalitni fotak dejte to sem ! :D taky by me to zajímalo
Odpovědět

Zpět na „Celica“