Neznáte někdo tuhle MR2?

vše ohledně modelové řady MR2
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Neznáte někdo tuhle MR2?

Příspěvek od libor12 »

Spyke píše:ok ... ten dusik mi prijde taky trochu z kosmu ...
Není to dusík,na to by akorát motor chcípnul. Je to oxid dusný - N20 . Do toho auta jsem ho montoval já. Je tam základní 75hp+ "mokrá" sada. Celkově to auto vypadalo zachovale,ale cena je naprosto mimo.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Spyke
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: pon 05.01.2015, 02:28

Re: Neznáte někdo tuhle MR2?

Příspěvek od Spyke »

Jaka je realna dnesni cena takovych lepsich kousku, i v nemecku ty ceny skacou az do 7000 i vice.
Uživatelský avatar
Paulie
Navigátor
Příspěvky: 142
Registrován: ned 10.08.2008, 16:50
Bydliště: České Budějovice

Re: Neznáte někdo tuhle MR2?

Příspěvek od Paulie »

libor12 píše: Do toho auta jsem ho montoval já.
Na kolik to na SW20 cenově vychází zhruba?
ex: Starlet 2E-E '92
now: MR2 3S-GE '91
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Neznáte někdo tuhle MR2?

Příspěvek od libor12 »

On pokud si pamatuji dobře měl základní sadu NX proton 150 a byla doplněna o nejaké další věci hlídání tlaku aj ale cca 27000 s montáží. Pokud se spokojís s verzí 150hp plus tak toto je jasná volba. http://www.noswizard.com/car-nitrous-ki ... e7q4cluhv6 navíc ted už umím plnit láhve skoro na počkání a jsem schopný je i posílat nově přes DPD. Včera jsem dával 50+ do fabie 1.2htp 40kw. Tenhle dragster umí 0-100 za božských 16s. Po montáži doslo k posunu na krásných 10.5s. Sice to není žádný zázrak,ale majitel byl unešen a volal mi po příjezdu domu,že si troufl predjet i kamion. :biggrin: Pak hodím ke mne na forum nejake fotky.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Neznáte někdo tuhle MR2?

Příspěvek od Idaho »

K tobe na forum? nesysli a linkuj :)
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Neznáte někdo tuhle MR2?

Příspěvek od libor12 »

No kde asi? :) Ono je vesměs hovno co fotit,par hadiček nejaký ten ventil,flaška a pár drátu. :lol: Tady jedna M3 z S54 sb250+
Přílohy
S54 klobása.jpg
(372.64 KiB) Staženo 1790 x
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Neznáte někdo tuhle MR2?

Příspěvek od libor12 »

Ono zvyšování výkonu pomocí oxidu dusného bude brzy jediná jakýmsi způsobem schůdná cesta. Mluví pro to několik zásadních věcí.
1. Cena kitu,cena přestavby
2. Jednoduchost montáže/demontáže v případě prodeje,STK,silniční kontrola.
3. Aktivace pouze když chci - oproti instalaci turba nebo kompresoru - nezvyšuje spotřebu - samozřejmě palivo navíc potřeba je ,jen oproti T nebo SC jen v případě aktivace.
4. Při správném nastavení a aktivaci jsou emise významně lepší než továrně nastavené
5. Pokud zvolíte s rozumem požadovaný výkon k stavu vašeho motoru,je použití naprosto bezproblémové.
6. Dieselový kroutící moment již v 1500rpm u 8000 redline.
7. Kdo si vymění v autě žárovku a svíčky a namontoval rádio je schopen si to namontovat sám.
8. Ráno začnete a k obědu máte 75hp+,zkuste váš motor takto oturbit. :lol:

Hned 2.1 jsem byl podroben silniční kontrole. Mj policisté kontrolovali i typ(kod) motoru. Sadu a hadičky přešli bez povšimnutí,dokonce jsem se pochlubil "hasicím přístrojem" v kufru. Byl jsem ještě pochválen. Už vidím jak si vytáhne data o mém autě a po otevření haubny na něj vkoukne kompresor nebo turbo a on mne táhne na nejbližší technickou. :) (Poslední dobou jsem viděl pár techničáků velkých včetně mého,kde už je typ motoru 4e-fe,3s-ge,4a-ge z čehož jasně plyne,že ani tudy už cesta není. Už ani velmi dobrý kontakt na technické,vyjma emisí a kol nechce přivírat oči i s velkými bankovkami na sedačce. ) Takhle jsme si popřali hezkého dne a já pokračoval nerušeně dál. A že se budou kontroly a předpisy neustále zpřísnovat je jisté a přestavby přeplnovaných motorů pomalu zaniknou.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Neznáte někdo tuhle MR2?

Příspěvek od Idaho »

Ale vubec, libore, nestraš zbytečbě, To co popisuješ bude práve u skodovek a známých aut, ale z TP ani z dokumentace uložené na magistrátu se nedozví zda motor je přeplnovaný, nebo ne, takže až tak moc byhc to nehrotil. a to že je na TP 3SGE a na motoru je vždy jen 3S ( nevidel jsme blok kde by to bylo napsané ) je další banalita, která jim identifikaci znemožní.

jinak fakt nevím kde je "tvuj web" :D
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Neznáte někdo tuhle MR2?

Příspěvek od libor12 »

Ale vubec nestraším. Ano jsou bloky kde je třeba 3s a 4a a taky velké techničáky kde je to samé. Ale jsou taky techničaky,kde je 3s-ge,4a-fe a výkon motoru,je tam vin,dokonce policajt věděl že moje výbava je 2xairbag a ABS - to si prostě z prstu nevycucal a co neokecáš jsou emise a ty už dokáží změřit na místě,že turbína limit atmosféry nesplní je asi jasné a už má záminku táhnout tě na nejbližsí STK. Tam si dají sakra záležet aby auto proklepli,o licenci totiž muže STK přijít z hodiny na hodinu a ne jako to bylo dříve kdy odebrání licence bylo záležitostí i několika let a tak se dávali technické bez aut na totální vraky a samozřejmě věděli že se jim hovno stane. Dnes kdy je podle zákona i právnická osoba odpovědná za trestný čin svého zaměstnance .... dovedené ad absurdum - tvuj zaměstnanec někoho znásilní a tebe za to zavřou... lze se z toho samozřejmě vyvinit,ale není to tak jednoduché... na základě tohoto zákona jsem vyhrál svuj spor o odškodnění s ČKP... Víš sám jak to je. Narazíš na policajta pokecate a vše v pohodě a narazíš na vocasa co chce znát i barvu tvých slipů,neproběhne společná chemie a ten tě "udělá" kdy si vzpomene. Asi takto,chtěl jsem dát do corolly 4e-fte,za moc hezkou cenu byl komplet na ebay uk a rozmyslel jsem si to,nehledě k tomu,že když ne policajt tak pojištovna a že ti jsou poslední dobou sakra dukladní,možná víc než policajti.
Moje forum v mem podpisu a pokud si zapomněl máš tam registraci a do zmíněného tématu sám přispíval. :wink:

Edit: A jestli si myslíš,že jsem ze všech těch změn,předpisů,vyhlášek a zákonů nadšený .... No tak to tedy nejsem a nektěré mne přímo SEROU,ale já jako jednotlivec nemám už sílu s tím bojovat. Už mne nebaví ani hledat kličky kudy tudy...
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Neznáte někdo tuhle MR2?

Příspěvek od Idaho »

aha, netusil jsem že to je tvoje forum, mylsel jsme že tam jen "pobíháš" - každou chvíli se človek dozví neco nového.
S tím 3SGTE už bych to tak nehnal, sice v TP bude GE vs GTE ale to na motoru nikdy není ( samožřejme je na nálepce, která ale není povinná a není určující faktor, tím byl a vždy bude kod na bloku ).
Z STK strach nemám, jim nepujde o to za každou cenu zjistit proč neco emisemi neprochází, jim bude stačit že neprochází a dál to řešit nebudou. Není prací stanic TK říci ti co zpusobuje tvou závadu. Takže bych se nebál. Že maj policajti dekodéry VIn na VW je proste pravda, ale neveřím že budou mít takové možnosti u toy, a dalších značek které stupně výbavy zohlednují ale je pro každý stát jiná. Zbytečně moc strašíš aby sis nahnal zákazníky na NOS :), je to dobrá věc ale nepřehánej to s naháněním oveček :) on ten "hasicí systém" bude uplne stejnej problém až se te zeptají na jeho homologaci.. Proste jak jsi napsal vykoupat te mohou na cokoliv, jednoho mého známého dokonce vykoupali na tom že má u 7měsícu starého auta spatne uvedenou barvu. V Tp byla hnědá melatýza ale policista si myslel že je to "spíše červená".. byla z toho hádka která skončila tím že majitel vozu požádal hlídku o doprovod na nejbližší TK sám, kde z nich udělal debily :)
Takže je to o lidech ale nejen na strane policie ale i na straně řidičů.
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Neznáte někdo tuhle MR2?

Příspěvek od libor12 »

Idaho píše:Že maj policajti dekodéry VIn na VW je proste pravda, ale neveřím že budou mít takové možnosti u toy,
bohužel mají přístup nejen k toy ale dalším značkám oficiálně importovaných do cz,dokonce je to jejich povinnost,udaje o vozidle,stupni výbavy pro daný trh poskytnout a platí to jak jinak pro celou EU a na základě nějaké umluvy je třeba německý policista ověřit u nich jestli tam ty xenony máš oprávněně. Super,sláva EU!!! Na druhou stranu jsem přivezl v pátek auto z de s coc listem a přihlášení byla banalita. Takže na něco ano a na něco ne. :) Každopádně u použití nos by mne policista musel chytit za ruku. Bez aktivace pouze namontovaný,neodporuje žádnému u nas platných zákonů a "hasičáků" si můžu v autě vozit kolik chci. Ani pojištovna zatim toto nijak nesankcionuje. Pokud ale přestavím,nebo vyměním atmosferický motor za přeplnovaný,nechá se samozřejmě vše dohledat. Ale at neshaním jen ty ovečky :) podívej se po atmo verzi 129kw. Porovnej si parametry serie N/A vs Turbo a zjistíš že to je jen pár desetin ve zrychlení na 100 ale rozdíl 4l paliva na 100. :)
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Odpovědět

Zpět na „MR2“