Folie na oknech

Odpovědět
Uživatelský avatar
jurajjuraj
Navigátor
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 16.02.2012, 16:39
Bydliště: vesnice

Folie na oknech

Příspěvek od jurajjuraj »

nevim kde tohle tema zaradit takze se ptam tady

schanim nekoho kdo lepi folie SUNTEK, potrebuju osvedceni na auto, koupil jsem ho i s foliema ale osvedceni nemam, z prednich oken jsem folie sundal na zadnich mam nalepen atesty ale potreboval bych i osvedceni, takze pokud ma nekdo moznost tak dejte vedet na email: jurajjuraj@email.cz , diky
Uživatelský avatar
stani
Věčnej rejpal
Příspěvky: 876
Registrován: úte 07.02.2012, 16:05
Bydliště: Č. Budějovice

Příspěvek od stani »

Já bych zase potřeboval poradit jakou folii na zadní sklo u Avensis kombi.
Nebaví mě pořád zatahovat roletu, když není zatažená, je tam vidět jak do výkladní skříně.

Protože ale u Avensis kombi je docela i tak blbě vidět přes zadní okno, potřeboval bych nějakou folii, přes kterou není vidět zvenku ale zároveň naopak dobře vidět zevnitř ven. Existuje něco takového?
Avensis T25 FL kombi 1.8 VVTi automat(HDM)
Nejsem natolik bohatý, abych si kupoval předražené věci.
stani.1blog.cz
Uživatelský avatar
telleke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 664
Registrován: čtv 18.02.2010, 09:56
Bydliště: Horní Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od telleke »

stani píše:potřeboval bych nějakou folii, přes kterou není vidět zvenku ale zároveň naopak dobře vidět zevnitř ven. Existuje něco takového?
Tohle ti umožní jenom "zrcadlový" efekt. Viděl jsem pokus o zrcadlovou fólii a nebylo to moc pěkné. Naproti tomu, pokovení skel funguje přesně jak požaduješ. Zvenku nevidíš, jelikož koukáš do zrcadla a zevnitř vidíš ven úplně krásně. Funguje to jako v akčních filmech (sledování skrz zrcadlo) :lol: Nevýhoda? Při aplikaci se musí vyndat sklo, pokovení nelze odstranit tak jednoduše jako fólie, je to dražší, dělá ho pouze pár firem.
Zrcadlový efekt má ale jeden vedlejší efekt. Na parkovišti u obchoďáku, se ti bude každá druhá slečna upravovat u tvého vozu :P
Toyota Yaris Verso 1.3VVTi rv. 12/2000, Toyota Yaris 1.0VVTi rv. 11/2001
Odpovědět

Zpět na „Péče o vzhled - detailing“