Potřebuju klimu!

vše ohledně modelové řady MR2
Odpovědět
Uživatelský avatar
P3T3R
Navigátor
Příspěvky: 148
Registrován: stř 25.10.2006, 12:49

Potřebuju klimu!

Příspěvek od P3T3R »

Zdravím vás, začíná nám opět pomalu horká sezona a už teď znova pociťuji jakou jsem udělal chybu, že jsem si nepořídil MRku v klimě... :D Nevíte někdo kde jí sehnat, popřípadně jestli se někomu doma jedna neválí? :) Zkusil jsem i ebay, ale nic moc jsem tam nenašel, navíc ani nevim jestli se dá použít klima od kamarádů z UK... :? Hodilo by se i schéma zapojení... Díky :D
Toyota MR2 MKII Rev 4
Uživatelský avatar
kolja
Manager Týmu
Příspěvky: 320
Registrován: čtv 06.12.2007, 22:55
Bydliště: tel.602445520 Klášterec n.O
Kontaktovat uživatele:

Re: Potřebuju klimu!

Příspěvek od kolja »

P3T3R píše:Zdravím vás, začíná nám opět pomalu horká sezona a už teď znova pociťuji jakou jsem udělal chybu, že jsem si nepořídil MRku v klimě... :D Nevíte někdo kde jí sehnat, popřípadně jestli se někomu doma jedna neválí? :) Zkusil jsem i ebay, ale nic moc jsem tam nenašel, navíc ani nevim jestli se dá použít klima od kamarádů z UK... :? Hodilo by se i schéma zapojení... Díky :D
čau, kompresory mám dokonce dva, sem tam i nějakou trubku a výměník, ale nemám chladič, ten jsem již prodal
MR 2 TARGA 180 kW (245 PS)
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

tomuhle do dneška nerozumim, když je teplo tak jezdim bez střechy a když je zima, pustim si topení a každejch 40kg dolů u mr2 dobrejch, tak k čemu u mr2 klima?
Uživatelský avatar
kolja
Manager Týmu
Příspěvky: 320
Registrován: čtv 06.12.2007, 22:55
Bydliště: tel.602445520 Klášterec n.O
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

marcelus píše:tomuhle do dneška nerozumim, když je teplo tak jezdim bez střechy a když je zima, pustim si topení a každejch 40kg dolů u mr2 dobrejch, tak k čemu u mr2 klima?
no a proč myslíš, že mám dva kompresory navíc ??? :-)
MR 2 TARGA 180 kW (245 PS)
Uživatelský avatar
P3T3R
Navigátor
Příspěvky: 148
Registrován: stř 25.10.2006, 12:49

Příspěvek od P3T3R »

Já mám ale stejný názor jako vy. A kromě toho, že jsem měl skoro vždycky spocenou prdel jsem si nestěžoval.. :D Ale jelikož teď nastali nepříjemné okolnosti, tak to auto budu muset používat denně, přičemž jsem každý den kvůli práci v obleku a neumim si představit, že bych i bez střechy v tom autě vydržel, když vim jak je to neúnosný i v kraťasech, hlavně v zácpě... :wink: Natož tak na každou schůzku sundavat a nandavat střechu.. :lol:
Toyota MR2 MKII Rev 4
Uživatelský avatar
_Petan_
Navigátor
Příspěvky: 113
Registrován: pon 09.08.2010, 23:56
Bydliště: Nádražní 189,Koryčany

Příspěvek od _Petan_ »

čest,
Kolja, koukám že máš pěknou fotku pod přezdívkou :-D :-D :-D ;-), jo a ty už ty 17ky asi nemáááš že??? v pátek sem jel přes K.Vary do Sokolova pro nissana 200sx pro kamoša, tak sem si zvopákl cestu :-D , mátetam fakt pěkný silnice ;-)
MR2 2.0/129kw/r.v.94/klima/servo/targa

Ford Focus 1.8 TDDI/55kw (75HP)/r.v.02./klima/3 dveř.lehce v tuningu_pracant_
Odpovědět

Zpět na „MR2“