Nová vyhláška na dovoz aut!

co je potřeba vyřídit a komu se to vyplatí
Odpovědět
markus
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: úte 28.03.2006, 17:14
Bydliště: Brno

Nová vyhláška na dovoz aut!

Příspěvek od markus »

Ahoj kluci, dnes jsem v ramci prevolebnich slibu mluvil s ministrem Simonovskym ohledne dovozu aut starsich 8 let.Tak me rekl nasledujici: unie nas kritizuje, ze diskriminujeme lidi dovozem do 8 roku, tak pry se chysta vyhlaska, ze budeme moci dovest vse co je v EU na znackach bez zkušebny coz me prijde super.Kdy presne to bude platit, si pan ministr nepamatoval, ale pry nekdy v pololeti...
Marcus :roll:
Uživatelský avatar
eSafa
Řidič
Příspěvky: 252
Registrován: čtv 02.09.2004, 14:00
Bydliště: Pardubice

Re: Nová vyhláška na dovoz aut!

Příspěvek od eSafa »

markus píše:Ahoj kluci, dnes jsem v ramci prevolebnich slibu mluvil s ministrem Simonovskym ohledne dovozu aut starsich 8 let.Tak me rekl nasledujici: unie nas kritizuje, ze diskriminujeme lidi dovozem do 8 roku, tak pry se chysta vyhlaska, ze budeme moci dovest vse co je v EU na znackach bez zkušebny coz me prijde super.Kdy presne to bude platit, si pan ministr nepamatoval, ale pry nekdy v pololeti...
Marcus :roll:
Nedavno jsem mluvil se "svym" dovozcem a ten tvrdi, ze uz to neni problem ted :!: :?:
Toyota Corolla E11
4E-FE, 63 kW/5400, white 6,5Jx14, MICHELIN ENERGY 185/60/R14
http://www.toyotaklub.cz/forum/album_pic.php?pic_id=501
noxman
Člen Týmu
Příspěvky: 24
Registrován: ned 21.05.2006, 18:34
Bydliště: Praha vetsinou

Příspěvek od noxman »

Ajaj ,super zpravy . :D
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1795
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová vyhláška na dovoz aut!

Příspěvek od ArnieGT »

eSafa píše:
markus píše:Ahoj kluci, dnes jsem v ramci prevolebnich slibu mluvil s ministrem Simonovskym ohledne dovozu aut starsich 8 let.Tak me rekl nasledujici: unie nas kritizuje, ze diskriminujeme lidi dovozem do 8 roku, tak pry se chysta vyhlaska, ze budeme moci dovest vse co je v EU na znackach bez zkušebny coz me prijde super.Kdy presne to bude platit, si pan ministr nepamatoval, ale pry nekdy v pololeti...
Marcus :roll:
Nedavno jsem mluvil se "svym" dovozcem a ten tvrdi, ze uz to neni problem ted :!: :?:
To je super a co se pro to musí udělat?... :?
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Příspěvek od Tygr »

Jojo, Unie kritizuje, ze uz se ve velkem nevykupuji sracky, ktere miri do Cech. Ja v tom ale zadnou diskriminaci nevidim.
V pohode se da dovezt klidne 96, treba i 94 za urcitych podminek. Nicmene ani potom to nebude zase tak jednoduche. Jsou dokonce frajeri, co vykladaji, ze se jen da razitko do TP zahranici a na to se tady bude dat jezdit :D To je ale nesmysl. Auta stale budou muset splnovat podminky, ktere musely splnovat v tom kterem roce i u nas, takze uz se tesim, az frajeri dobrodruzi privezou pelechy, na ktere stejne pak budou muset koupit doklady.. prijdou s tim ale i jine problemy v podobe technickych prohlidek.

Mimochodem..radujme se, veselme se, stare zgarby uz nebudou venku cenami takto dole, protoze najednou po nich bude vetsi poptavka :!:
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
markus
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: úte 28.03.2006, 17:14
Bydliště: Brno

Re: Nová vyhláška na dovoz aut!

Příspěvek od markus »

ArnieGT píše:
eSafa píše:
markus píše:Ahoj kluci, dnes jsem v ramci prevolebnich slibu mluvil s ministrem Simonovskym ohledne dovozu aut starsich 8 let.Tak me rekl nasledujici: unie nas kritizuje, ze diskriminujeme lidi dovozem do 8 roku, tak pry se chysta vyhlaska, ze budeme moci dovest vse co je v EU na znackach bez zkušebny coz me prijde super.Kdy presne to bude platit, si pan ministr nepamatoval, ale pry nekdy v pololeti...
Marcus :roll:
Nedavno jsem mluvil se "svym" dovozcem a ten tvrdi, ze uz to neni problem ted :!: :?:
To je super a co se pro to musí udělat?... :?
Asi čekat až tu vyhlášku schválí, ministr mě říkal, že mám zavolat na ministerstvo, kdy to bude, poněvadž si nemohl vzpomenout termín, ale prý někdy kolem června (a prý letošního roku...) :lol:
Odpovědět

Zpět na „Dovoz auta ze zahraničí“