Toyota Trendcar Olomouc

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
Uživatelský avatar
Bobek
Člen Týmu
Příspěvky: 49
Registrován: pát 03.03.2006, 23:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Toyota Trendcar Olomouc

Příspěvek od Bobek »

Jak prodejci tak i servisní technici suprovej přístup, nic není problém,
Uživatelský avatar
Petan
Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: pon 14.11.2005, 18:32
Bydliště: Olomoucko

Příspěvek od Petan »

Chtěl bych potvrdit co napsal Bobek. Super přístup a jednání.
Měl jsem tam svojí Corolku na spravení a všechno perfektně opravily, poradily a vůbec takhle nějak si představuju jednání se zákazníkem.
Trendcar Olomouc můžu já jen doporučit :wink:
Toyota Corolla G6 1.4 1998 EX
Toyota Corolla G6R 1.6 1999
Lexus IS250 2005
mark 7
Člen Týmu
Příspěvky: 17
Registrován: pát 25.08.2006, 12:20
Bydliště: Valmez

Příspěvek od mark 7 »

obehraná písnička, ale souhlasím s borcema nade mnou, Olomouc v pohodě, v pohodě a zase v pohodě. Přístup výborný, opravdu super... :D
Gp
Člen Týmu
Příspěvky: 74
Registrován: úte 27.06.2006, 12:12
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Gp »

jj taky muzu jen doporucit. :)
Corolla E10 1,3 55kw
Corolla E12 1.6VVTi, 81kw, Sol
Uživatelský avatar
dr.knedlo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 953
Registrován: sob 18.03.2006, 23:52
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dr.knedlo »

Přidávám se a můžu vřele doporučit. Není co bych mohl vytknout.
Corolla E12 1,6 16V 3ZZ-FE 81Kw 2002
Corolla E10 1,6 16V 4A-FE 84Kw 1996
Corolla E9 1,3 12V 2E-E 55Kw 1989 - RIP 2019
Corolla E9 1,6 16V 4A-FE 77kw 1990 - RIP 2019
Uživatelský avatar
Jolly
Řidič
Příspěvky: 195
Registrován: čtv 07.04.2005, 00:24
Bydliště: Bruntál

Příspěvek od Jolly »

Taky mohu jen doporučit ...... :wink:
Toyota Corolla 1,4 97´ liftback
tuning originál TTE
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

No v Olomouci jsem potřeboval plánky elektroinstalace jelikož toho tam mám na předku trochu víc než evropská. Sháněli mi to bůhví kde a sehnali a vytiskli. Potom seznam dílů na předek s cenemi a taky kompletní nákresy celího předku přímo z Toyoty. A i když tam vůbec nikoho neznám tak vše bylo ZDARMA!!! Prostě slušnej podnik :thumbsup:
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
M.I.D.Y
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: pon 16.07.2007, 16:23
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od M.I.D.Y »

Myslím že ty příspěvky píšou zaměstnanci Toyoty Trendcar ! Mě už tam nikdo neuvidí, jsou to podvodníci a šlendriáni, ale naštěstí je v Olomouci ještě Toyota Matějka a ta je na úrovni !
Uživatelský avatar
dr.knedlo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 953
Registrován: sob 18.03.2006, 23:52
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dr.knedlo »

M.I.D.Y píše:Myslím že ty příspěvky píšou zaměstnanci Toyoty Trendcar ! Mě už tam nikdo neuvidí, jsou to podvodníci a šlendriáni, ale naštěstí je v Olomouci ještě Toyota Matějka a ta je na úrovni !
Ty vole co to tady kecas????Muzes to upresnit??
Corolla E12 1,6 16V 3ZZ-FE 81Kw 2002
Corolla E10 1,6 16V 4A-FE 84Kw 1996
Corolla E9 1,3 12V 2E-E 55Kw 1989 - RIP 2019
Corolla E9 1,6 16V 4A-FE 77kw 1990 - RIP 2019
Uživatelský avatar
Petan
Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: pon 14.11.2005, 18:32
Bydliště: Olomoucko

Příspěvek od Petan »

M.I.D.Y píše:Myslím že ty příspěvky píšou zaměstnanci Toyoty Trendcar ! Mě už tam nikdo neuvidí, jsou to podvodníci a šlendriáni, ale naštěstí je v Olomouci ještě Toyota Matějka a ta je na úrovni !
Tak to si nás prokouk já osobně tam bouchám denně 12 :lol: a za každej takovej příspěvek mám extra prémie :D
Toyota Corolla G6 1.4 1998 EX
Toyota Corolla G6R 1.6 1999
Lexus IS250 2005
M.I.D.Y
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: pon 16.07.2007, 16:23
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od M.I.D.Y »

Nejsem vůl a nekecám ! Mám rok Corollu a předtím jsem měl 4 roky Yarise. Se servisem u Matějku jsem byl vždy nadmíru spokojený po všech stránkách a bral jsem to jako samozřemnost Toyoty. V loni na podzim jsem obdržel od Toyota Trendcar leták na zimní obutí s akcí přezutí zdarma při zakoupení pneu. Vytiskl jsem si tedy z internetu nabídku pneu i s cenou od konkurence, abych mě přehled a vydal se do Trendcaru. Musím uznat, že přijetí bylo na úrovni, to nepopírám, věnovali se mě profesionálně a k tomu nemám sebemenších námitek. Vybral jsem si obutí Nokian WR, cena byla sice trošku vyšší ale zase vyvážena přezutím zdarma a tak jsem neváhal a objednal. Zde musím podotknout, že pneu neměli na skladě ale ukázali mě dokonce i fotku z internetu a na stole měli vytištěný leták s Nokian WR a cenou kterou mi nabídli, tak jsem, nepojal žádných pochyb, i když objednávku učinili pouze ústní. Přijel jsem s vozem ve stanovený den a hodinu, přijetí opět na úrovni, ale tím to kladné definitivně skončilo ! I když jsem tam byl skoro sám, objednaný na určitou hodinu, přesto přezutí pneu trvalo 2:30 hodiny, navíc mi obuli pneu Nokian W (což je asi o 250,- levnější) pochopitelně bez jakéhokoliv vysvětlení a oznámení a za cenu dohodnutou za WR !!!! A to si dodnes nejsem jistý, jestli na nich vůbec mohu jezdit. Další šok byl ten, že bez mého souhlasu a jakéhokoliv vědomí mi svévolně vyměnili držáky SPZ za své se svoji reklamou (Auto jsem u Trendcar nekoupil). Byl jsem tím dosti šokován, ale jelikož jsem si nechal u nich uskladnit letní, tak jsem se rozhodl ještě naposledy jít přezout letos na letní. Časově se to odehrávalo přibližně stejně, zase nekonečně dlouhá doba, auto mi předali se zašpiněnými disky, jako by nemohl mechanik vzít kousek hadry a utřít je od toho mýdla nebo čím to potírají aby to šlo nasadit, navíc se mi něco nezdálo při jízdě a zjistil jsem , že mi pneu nahustili místo na 2.2 na 1.4. Ano možná jsem vůl, ale to jen proto, že jsem tam vůbec lezl !!! A to že jsem to sem napsal, to je jen proto aby nebylo dalších volů !!!
Uživatelský avatar
dr.knedlo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 953
Registrován: sob 18.03.2006, 23:52
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dr.knedlo »

M.I.D.Y píše:Nejsem vůl a nekecám ! Mám rok Corollu a předtím jsem měl 4 roky Yarise. Se servisem u Matějku jsem byl vždy nadmíru spokojený po všech stránkách a bral jsem to jako samozřemnost Toyoty. V loni na podzim jsem obdržel od Toyota Trendcar leták na zimní obutí s akcí přezutí zdarma při zakoupení pneu. Vytiskl jsem si tedy z internetu nabídku pneu i s cenou od konkurence, abych mě přehled a vydal se do Trendcaru. Musím uznat, že přijetí bylo na úrovni, to nepopírám, věnovali se mě profesionálně a k tomu nemám sebemenších námitek. Vybral jsem si obutí Nokian WR, cena byla sice trošku vyšší ale zase vyvážena přezutím zdarma a tak jsem neváhal a objednal. Zde musím podotknout, že pneu neměli na skladě ale ukázali mě dokonce i fotku z internetu a na stole měli vytištěný leták s Nokian WR a cenou kterou mi nabídli, tak jsem, nepojal žádných pochyb, i když objednávku učinili pouze ústní. Přijel jsem s vozem ve stanovený den a hodinu, přijetí opět na úrovni, ale tím to kladné definitivně skončilo ! I když jsem tam byl skoro sám, objednaný na určitou hodinu, přesto přezutí pneu trvalo 2:30 hodiny, navíc mi obuli pneu Nokian W (což je asi o 250,- levnější) pochopitelně bez jakéhokoliv vysvětlení a oznámení a za cenu dohodnutou za WR !!!! A to si dodnes nejsem jistý, jestli na nich vůbec mohu jezdit. Další šok byl ten, že bez mého souhlasu a jakéhokoliv vědomí mi svévolně vyměnili držáky SPZ za své se svoji reklamou (Auto jsem u Trendcar nekoupil). Byl jsem tím dosti šokován, ale jelikož jsem si nechal u nich uskladnit letní, tak jsem se rozhodl ještě naposledy jít přezout letos na letní. Časově se to odehrávalo přibližně stejně, zase nekonečně dlouhá doba, auto mi předali se zašpiněnými disky, jako by nemohl mechanik vzít kousek hadry a utřít je od toho mýdla nebo čím to potírají aby to šlo nasadit, navíc se mi něco nezdálo při jízdě a zjistil jsem , že mi pneu nahustili místo na 2.2 na 1.4. Ano možná jsem vůl, ale to jen proto, že jsem tam vůbec lezl !!! A to že jsem to sem napsal, to je jen proto aby nebylo dalších volů !!!
Zajimava zkusenost... Uz se ti nedivim ze si nastvanej!!! Celkem me to ale zarazi, ja osobne mam vyborne zkusenosti.... a proto tam jezdit budu nadale, dokud se me nestane to co se stalo tobe
Corolla E12 1,6 16V 3ZZ-FE 81Kw 2002
Corolla E10 1,6 16V 4A-FE 84Kw 1996
Corolla E9 1,3 12V 2E-E 55Kw 1989 - RIP 2019
Corolla E9 1,6 16V 4A-FE 77kw 1990 - RIP 2019
caravel
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 04.10.2007, 12:10

Příspěvek od caravel »

Ani me tam uz nikdo neuvidi a nejsu sam, 3 navstevy v servisu jo prijeti a tak to bylo super ale co se tyce servisu, neskutecne dlouho na vymenu a opravu prkotin typu zarovka + kontrola podvozku apod. asi 2 hodiny po vymene zarovky nenasadily nadobku na prepad od chladice takze se prodrela o remenicu, vymenily za novou ale kvuli tomu najeto 100 km do a ze servisu. znamej prijel na kontrolu v akci, po kontrole porad neco klepalo a sustilo v kolech, zapomeli nasadit nejakej vymezovaci plech pod brzdovy desticky takze 2 krat servis a zpet pak to sam rozebral a zistil ze tam neco chybi. jeste je nasli na stole. nechal si udelat skrytej spinac na elektriku, po tydnu mu upadly draty od toho tak si to raci uz spravil sam. rikal to dalsimu toyotakovi co za problemy a ten ze uz tam davno nejezdi, ze vi ocem je rec. jo poradny mechoše asi nezaplatijou tak to dela kdo ma rukynohy. trendcar konec dalsi zastavka raci Matejka.
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

M.I.D.Y píše:Nejsem vůl a nekecám ! Mám rok Corollu a předtím jsem měl 4 roky Yarise. Se servisem u Matějku jsem byl vždy nadmíru spokojený po všech stránkách a bral jsem to jako samozřemnost Toyoty. V loni na podzim jsem obdržel od Toyota Trendcar leták na zimní obutí s akcí přezutí zdarma při zakoupení pneu. Vytiskl jsem si tedy z internetu nabídku pneu i s cenou od konkurence, abych mě přehled a vydal se do Trendcaru. Musím uznat, že přijetí bylo na úrovni, to nepopírám, věnovali se mě profesionálně a k tomu nemám sebemenších námitek. Vybral jsem si obutí Nokian WR, cena byla sice trošku vyšší ale zase vyvážena přezutím zdarma a tak jsem neváhal a objednal. Zde musím podotknout, že pneu neměli na skladě ale ukázali mě dokonce i fotku z internetu a na stole měli vytištěný leták s Nokian WR a cenou kterou mi nabídli, tak jsem, nepojal žádných pochyb, i když objednávku učinili pouze ústní. Přijel jsem s vozem ve stanovený den a hodinu, přijetí opět na úrovni, ale tím to kladné definitivně skončilo ! I když jsem tam byl skoro sám, objednaný na určitou hodinu, přesto přezutí pneu trvalo 2:30 hodiny, navíc mi obuli pneu Nokian W (což je asi o 250,- levnější) pochopitelně bez jakéhokoliv vysvětlení a oznámení a za cenu dohodnutou za WR !!!! A to si dodnes nejsem jistý, jestli na nich vůbec mohu jezdit. Další šok byl ten, že bez mého souhlasu a jakéhokoliv vědomí mi svévolně vyměnili držáky SPZ za své se svoji reklamou (Auto jsem u Trendcar nekoupil). Byl jsem tím dosti šokován, ale jelikož jsem si nechal u nich uskladnit letní, tak jsem se rozhodl ještě naposledy jít přezout letos na letní. Časově se to odehrávalo přibližně stejně, zase nekonečně dlouhá doba, auto mi předali se zašpiněnými disky, jako by nemohl mechanik vzít kousek hadry a utřít je od toho mýdla nebo čím to potírají aby to šlo nasadit, navíc se mi něco nezdálo při jízdě a zjistil jsem , že mi pneu nahustili místo na 2.2 na 1.4. Ano možná jsem vůl, ale to jen proto, že jsem tam vůbec lezl !!! A to že jsem to sem napsal, to je jen proto aby nebylo dalších volů !!!
Já teda do servisu na přezutí pneu nejezdím.K tomu existuje pneuservis.Ti jsou na to stavění a mají to v mžiku.Praxe,zkušenosti.V Toyotě přezují deset aut za rok a to pokaždý jiný mechanik tak se nedivte.A těch pneu taky neobjednávají kvanta.....proto nemněli na skladu.Když by mněli od každýho typu jedny,tak jim tam steří než je přezují.
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

caravel píše:Ani me tam uz nikdo neuvidi a nejsu sam, 3 navstevy v servisu jo prijeti a tak to bylo super ale co se tyce servisu, neskutecne dlouho na vymenu a opravu prkotin typu zarovka + kontrola podvozku apod. asi 2 hodiny po vymene zarovky nenasadily nadobku na prepad od chladice takze se prodrela o remenicu, vymenily za novou ale kvuli tomu najeto 100 km do a ze servisu. znamej prijel na kontrolu v akci, po kontrole porad neco klepalo a sustilo v kolech, zapomeli nasadit nejakej vymezovaci plech pod brzdovy desticky takze 2 krat servis a zpet pak to sam rozebral a zistil ze tam neco chybi. jeste je nasli na stole. nechal si udelat skrytej spinac na elektriku, po tydnu mu upadly draty od toho tak si to raci uz spravil sam. rikal to dalsimu toyotakovi co za problemy a ten ze uz tam davno nejezdi, ze vi ocem je rec. jo poradny mechoše asi nezaplatijou tak to dela kdo ma rukynohy. trendcar konec dalsi zastavka raci Matejka.
To pneu je mrzuté,ale ne tak hrozný jako tohle.Já to ale beru trochu jinak....V každé firmně se najde nějaký blbec nebo učeň nebo se prostě ten den někomu nedařilo a naku..il to.Jako je potom na každým z nás aby se dokázal obhájit a dodnul si slevu.Sto kilometrů plus nějakých baj oko pět hodin času.To je nějakých dvěstě za benzín a pět se za strávený čas.To,zda si někdo tohle nechá líbit,tak je to podle mně jeho hloupost.Já bych jim řekl....Nebylo to udělané kvalitně a proto chci slevu a nebo udělat třeba geometrii a seřízení světel zdarma když už jsem tu.A nebo třba promněřit chladící kapalinu a další náplně.Nobo něco takovýho. Jsou to taky lidi a nikdo není neomilný.A dohodnou se dá na všem.Ať se přihlásí ten co nikdy v práci nic neskazil. Řeknu vám kdo se přihlásí !!!!NIKDO!!!
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“