Koupě MKIII zkušenosti

vše ohledně modelové řady Supra
RawIron
Člen Týmu
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 22.09.2011, 19:02
Kontaktovat uživatele:

Koupě MKIII zkušenosti

Příspěvek od RawIron »

Zdar chlapi chci se zeptat ohledně MKIII...Co se týče motorizace 3.0 single turbo....Chtěl bych časem přejít z celicy k supře a celou jí překopat,ale to je vedlejší...chci se zeptat na kolik vyjde cca udržba oproti celice.....vim že plno lidí mě tu vyfakne že u tohohle auta se to neřeší...já to ani řešit nechci ale zvědavej rozhodně jsem :-) Nejezdim na spotřebu ale na požitek z jízdy...
Pak taky dále jak se dají sehnat náhradní díly a tyhlety vecičky...a jak je spolehlivej motor....Díky za každou radu nebo příspěvek :-) 8)
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beaver »

Udrzba... podle stavu. Teoreticky staci po 5000 km menit olej a podle potreby potom pneumatiky, tlumice, brzdy atd. Prakticky je to stary auto, takze po koupi krom novych rozvodu je dobre vymenit i vodni a olejovou pumpu, zkontrolovat jestli nefouka tesneni pod hlavou, jestli turbo nemele z posledniho a loziska klikovky se nechystaji zakerne zadrit. Obecne je nejlepsi koupit alespon auto co nema zrezlou kastli, motor se nejakym zpusobem da do kupy dat (skoro) vzdycky, nahradni dily vesmes porad jdou koupit az na par extra pripadu (napriklad Toyote uz ve skaldech dosly nahradni klikove hridele). Ovsem svezeni v tom je super, je to uzasnej korab :D
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
RawIron
Člen Týmu
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 22.09.2011, 19:02
Kontaktovat uživatele:

MKIII

Příspěvek od RawIron »

Je to auto pro plno lidí stará sračka...ale pro mě auto s kouzlem a hlavně sílou...a RWD náhod taky parádička :-) Teoreticky pohoda s udržbou teda...rozhodně levnější než MKIV co? :lol:
Smayk
Člen Týmu
Příspěvky: 42
Registrován: pon 08.10.2007, 20:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smayk »

V cenách náhradních dílu oproti MKIV zase takový rozdíly nejsou,moje rada je,že pokud hodláš koupit MKIII pouze kuli pořizovací ceně,která je proti MKIV uplně jinde,tak se na to vykašli a našetři na MKIV,po které tvoje srdce nejspíš pase :) . Ať nejsi časem zklamaný.

Pokud se mílým,budu jen rád když se řady majitelů MKIII v ČR zase o něco rozrostou. :wink:
I live in SUPRA World
Celý život bychom měli žít tak, že jednou, až se za ním otočíme, si budem moci říct: Hmm nice smoke-screen...
RawIron
Člen Týmu
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 22.09.2011, 19:02
Kontaktovat uživatele:

MKIV

Příspěvek od RawIron »

MKIV bych rád...ale LHD s manuálem opravdu slušnej kus cca 500 tisic jeste dovoz...to je hrozná darda :-) byla tu nedavno na prodej co vim manual lhd za 180 tisic..ale zrovna nebyli peníze :lol: MKIV je samozřejmě pro mě favorit ale i ta MKIII má svoje kouzlo nebránil bych se ani jedné verzi...
Uživatelský avatar
Zemi
Manager Týmu
Příspěvky: 435
Registrován: sob 24.06.2006, 20:49

Příspěvek od Zemi »

Za 180 jsi myslel RHD. ;-) Tu jsem mimochodem dovezl ja a pocit z jizdy byl perfektni ac to byla serie defakto... Mk3 jsem ridil taky a je to nebe a dudy. Ten pokrok je moc citit. :-)
UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

608 37 28 48[/b]
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beaver »

Tak ona Mk.III s dobrym podvozkem a natahnutym vykonem je pak zase o necem jinym nez serie. Me osobne se vic prijemne sedi v Mk.III nez v Mk.IV, nevim proc, ale ten interier mi prijde takovej vic sympatickej.
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
RawIron
Člen Týmu
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 22.09.2011, 19:02
Kontaktovat uživatele:

nazory

Příspěvek od RawIron »

Jedna věc tisíc názorů :-)
Aha já myslel že to byla práve lhd....a bylo mi to nějak divně podezřelý :lol:

No MKIV by se mi líbila víc...ale otazka jak je to s příhlášením tady v čr u pravostranky...jinak bych klidně do toho šel časem až bude koruna :)
Uživatelský avatar
Zemi
Manager Týmu
Příspěvky: 435
Registrován: sob 24.06.2006, 20:49

Příspěvek od Zemi »

2JZ ma bez zasahu do vnitrnosti neumerne vyssi potencial a vydrz nez 7M...
UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

608 37 28 48[/b]
Uživatelský avatar
Oli21
Člen Týmu
Příspěvky: 19
Registrován: pon 07.11.2011, 21:54
Bydliště: Myjava, SR

Re: MKIII

Příspěvek od Oli21 »

RawIron píše:Je to auto pro plno lidí stará sračka...ale pro mě auto s kouzlem a hlavně sílou...a RWD náhod taky parádička :-) Teoreticky pohoda s udržbou teda...rozhodně levnější než MKIV co? :lol:
Sračka? Zopar ludi vravelo aj mne naco som kupil taky stary vrak.
No ked som niekoho odviezol tak chudacikovia zacali koktat....nehovoriac o tom zvuku motoru a pohlady ludi...ja mam vsetky znaky odstranene a 99% ludi nevie co je to za auto :D
RawIron
Člen Týmu
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 22.09.2011, 19:02
Kontaktovat uživatele:

nazory

Příspěvek od RawIron »

Jo přesne..je to dobrý auto...dneska je to samej nechci nikoho urážet ale mamánek s audi od tatínka..ale pravou zabavu jsem zažil jen v japan cars :-)

2JZ ...podle mě určitě :-) :D
Uživatelský avatar
Oli21
Člen Týmu
Příspěvky: 19
Registrován: pon 07.11.2011, 21:54
Bydliště: Myjava, SR

Příspěvek od Oli21 »

Ja som spokojny aj s tym 7m (zatial)
Mam odstranene katy, 0,9 bar a ide to slusne..nemozem sa stazovat
Ja by som tiez chcel MK IV ale radsej sa najskor nieco naucim na MKIII.
Ale ta mk III sa mi tak zapacila ze uz na MKIV nejak nemyslim :D
Uživatelský avatar
Zemi
Manager Týmu
Příspěvky: 435
Registrován: sob 24.06.2006, 20:49

Příspěvek od Zemi »

Me se MK3 taky libi, ale nikdy jsem nejel v nejaky co je trochu foukla... Kluci natocte aspon budiky 0-200.
UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

608 37 28 48[/b]
Uživatelský avatar
Oli21
Člen Týmu
Příspěvky: 19
Registrován: pon 07.11.2011, 21:54
Bydliště: Myjava, SR

Příspěvek od Oli21 »

Toto su rovnake upravy ako mam ja ...tlaci 0,9
http://www.youtube.com/watch?v=CzhraBR3SJQ

a tento tlaci 1,3 + methanol kit + twinturbo

http://www.youtube.com/watch?v=ljhuiVztaOI

takze asi tak....
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

a tady moje atmosfera v 1,6 v porovnani s 3.0 a 0,9 bar mi to nejede zas tak spatně :lol: http://imageshack.us/clip/my-videos/521/file28722z.mp4/ bych ti tady do vrchu v zatačkach trochu natrhnul zadek :D a na dalnici zase ty mne. Holt kazde ma neco :)
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Odpovědět

Zpět na „Supra“