Startování

vše ohledně modelové řady Starlet
Kocourek1977
Člen Týmu
Příspěvky: 28
Registrován: pon 02.11.2009, 19:36
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kocourek1977 »

Paulie píše:jedině snad špatnej předstih akorát nevim jak bys ho mohl rozladit jedině jestli si nepohnul s rozdělovačem .... takle od netu se blbě radí... najdi mechanika nějakýho dobrýho at to všecko zkontroluje víc ti asi bohužel neporadim
Dekuji za rady a tvuj cas. Predstih nevim jak bych mohl rozdrbat. Jeste tchan mi rekl ze je mozny ze neni dobra komprese. Ale to nevidim jako problem. Jinac jak jsem tam byl s kamaradem v garazi tak jednou zniceho nic chytil ja jsem slapal po plynu a motor normalne pekne do otacek sel a on zakricel ze jde dym z motoru ( to byly vyfukovy plyny) a ja jsem sundal nohu z plynu a motor chcipnul pak jak jsme se ho snazili nastrtovat jeste jednou tak uz nic a vod ty doby nic
Uživatelský avatar
Paulie
Navigátor
Příspěvky: 142
Registrován: ned 10.08.2008, 16:50
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Paulie »

není za co moc jsme toho nevyřešili :( ...kompresí to nebude, to by nepřestalo z ničeho nic... dej to nějakýmu mechanikovi at se na to podívá... já sice budu v pátek a v sobotu nejspíš v plzni, ale nevim jestli bych ti dokázal pomoct
ex: Starlet 2E-E '92
now: MR2 3S-GE '91
Kocourek1977
Člen Týmu
Příspěvky: 28
Registrován: pon 02.11.2009, 19:36
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kocourek1977 »

Paulie píše:není za co moc jsme toho nevyřešili :( ...kompresí to nebude, to by nepřestalo z ničeho nic... dej to nějakýmu mechanikovi at se na to podívá... já sice budu v pátek a v sobotu nejspíš v plzni, ale nevim jestli bych ti dokázal pomoct
Dekuji ti i tak a co se tyce toho jak budes v Plzni snad se jen podivat jestli to mam v poradku vice hlav vic vymysli si myslim. Tedy pokud budes chtit nutit nebudu. A jsi zatim jedinej, kdo se mi snazi pomoci.
Uživatelský avatar
Paulie
Navigátor
Příspěvky: 142
Registrován: ned 10.08.2008, 16:50
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Paulie »

sz...
ex: Starlet 2E-E '92
now: MR2 3S-GE '91
Kocourek1977
Člen Týmu
Příspěvky: 28
Registrován: pon 02.11.2009, 19:36
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kocourek1977 »

Ahojky vsem co mi pomohly zvlaste pak Paulie moc ti dekuju dneska jsme ji nastartovali byli spatne kable a jeste jedna vec asi no ne asi ale urcite starej benzin dneska jsme ji nastartovali. Velky podekovani patri tobe Paulie
Odpovědět

Zpět na „Starlet“