Startování

vše ohledně modelové řady Starlet
Kocourek1977
Člen Týmu
Příspěvky: 28
Registrován: pon 02.11.2009, 19:36
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Startování

Příspěvek od Kocourek1977 »

Dobrý den prosím o pomoc. Nemůžu nastartovat Toyotu. 1.0 12v vyměnil jsem svíčky kabely zapalování nová baterka a nic. Motor točí a točí a nic. Zkoušel jsem jiskry na svíčkách vše ok. Benzín tam je do karburátoru jde benzín. Nechytí ani na sytič ani bez sytiče. Prosím poraďte. Při pokusu před třemi dny najednou zničeho nic chytil, vytočil jsem to do otáček, motor šlapal, ale pak jsem musel sundat nohu z plynu a motor zhasnul. Při opětovném pokusu už nic. Před tím normálně šlapal bez problému startoval i v zimě bez sytiče a teď nic jsem z toho na nervy. Prosím poraďte mi co s tím. Děkuji za odpovědi a pomoc.
Kocourek1977
Člen Týmu
Příspěvky: 28
Registrován: pon 02.11.2009, 19:36
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Startování

Příspěvek od Kocourek1977 »

Ještě jsem dneska zkusil vyměnit víko rozdělovače za nové a palec. Na víku bylo znázorněno jak maj bejt kabely zapojený, zjistil jsem, že jsem je měl špatně tak jsem je opravil a stejně nic. Doufám, že mi někdo poradí, protže už jsem bez nápadů. Děkuji mnohokrát
Kocourek1977
Člen Týmu
Příspěvky: 28
Registrován: pon 02.11.2009, 19:36
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Startování

Příspěvek od Kocourek1977 »

Kocourek1977 píše:Ještě jsem dneska zkusil vyměnit víko rozdělovače za nové a palec. Na víku bylo znázorněno jak maj bejt kabely zapojený, zjistil jsem, že jsem je měl špatně tak jsem je opravil a stejně nic. Doufám, že mi někdo poradí, protže už jsem bez nápadů. Děkuji mnohokrát
Měl bych prosbu. Jestli někdo vlastní Toyotu Starlet 1.0 12v tak snažně prosím, smutně koukám, o fotku jak má zapojený kabely. Děkuji mnohokrát. Už si opravdu nevím rady. Doufám že je tu někdo kdo by mi pomohl. Díky moc.
Uživatelský avatar
Paulie
Navigátor
Příspěvky: 142
Registrován: ned 10.08.2008, 16:50
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Paulie »

možná pomůže todle: http://i18.photobucket.com/albums/b148/ ... C02117.jpg
nebo http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... engine.jpg
i když je to 1,3 fungují stejně...

ve vedlejším tématu si se ptal na pořadí zap. tak opravdu 1-3-4-2
s tím, že čísla na víčku by měly odpovídat číslu válce pokud si správně pamatuju (tzn na vývod číslo 3 přijde kabel od válce 3) a ty se počítají od rozvodů jak ses také ptal...

dále mi řekni co všecko si dělal když motor nechtěl nastartovat...si vyměnil kabely a svíčky od tý doby nestartuje? nebo sám od sebe?
ex: Starlet 2E-E '92
now: MR2 3S-GE '91
Uživatelský avatar
Paulie
Navigátor
Příspěvky: 142
Registrován: ned 10.08.2008, 16:50
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Paulie »

a vůbec :D tady podle toho už to nemůžeš vůbec poplést ;)
http://www.toyodiy.com/parts/p_E_1992_T ... _1901.html
ex: Starlet 2E-E '92
now: MR2 3S-GE '91
Kocourek1977
Člen Týmu
Příspěvky: 28
Registrován: pon 02.11.2009, 19:36
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kocourek1977 »

Paulie píše:možná pomůže todle: http://i18.photobucket.com/albums/b148/ ... C02117.jpg
nebo http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... engine.jpg
i když je to 1,3 fungují stejně...

ve vedlejším tématu si se ptal na pořadí zap. tak opravdu 1-3-4-2
s tím, že čísla na víčku by měly odpovídat číslu válce pokud si správně pamatuju (tzn na vývod číslo 3 přijde kabel od válce 3) a ty se počítají od rozvodů jak ses také ptal...

dále mi řekni co všecko si dělal když motor nechtěl nastartovat...si vyměnil kabely a svíčky od tý doby nestartuje? nebo sám od sebe?


Ahoj dekuji ze jsi ozval ja jsem menil svicky a kable a pak kryt rozdelovace a palec rozdelovace. Nic jinyho jsem nedelal. S karburatorem jsem nedelal nic ani s nicim jinym.
Delal jsem vse co mi poradili zkousel jsem zapojovat kable ruzne ale nic. Jinac jsem nepochopil jak je pocitani valcu tzn prvni je kde?? U rozvodovyho remene?????
Uživatelský avatar
Paulie
Navigátor
Příspěvky: 142
Registrován: ned 10.08.2008, 16:50
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Paulie »

kable různě dobrý no :D .... si teda vyměnil díly a od tý doby nestartuje jo?

ano první je u rozvodů...
ex: Starlet 2E-E '92
now: MR2 3S-GE '91
Kocourek1977
Člen Týmu
Příspěvky: 28
Registrován: pon 02.11.2009, 19:36
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kocourek1977 »

Paulie píše:kable různě dobrý no :D .... si teda vyměnil díly a od tý doby nestartuje jo?

ano první je u rozvodů...
Jo presne tak a zkousel jsem zapojit kable podle toho ze 1 je u rozvodu pak 2 pak 3 a 4 je u rozdelovace vysledek ani tuk. Pak jsem zkousel 1 u rzdelovace .... a 4 u rozvodu a vysledek ten samej ani tuk
Uživatelský avatar
Paulie
Navigátor
Příspěvky: 142
Registrován: ned 10.08.2008, 16:50
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Paulie »

Paulie píše:a vůbec :D tady podle toho už to nemůžeš vůbec poplést ;)
http://www.toyodiy.com/parts/p_E_1992_T ... _1901.html
zapoj je přesně tak jak je v tom odkazu....
ex: Starlet 2E-E '92
now: MR2 3S-GE '91
Kocourek1977
Člen Týmu
Příspěvky: 28
Registrován: pon 02.11.2009, 19:36
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kocourek1977 »

Paulie píše:
Paulie píše:a vůbec :D tady podle toho už to nemůžeš vůbec poplést ;)
http://www.toyodiy.com/parts/p_E_1992_T ... _1901.html
zapoj je přesně tak jak je v tom odkazu....
Presne tak jsem to mel zapojeny a nic. Ja uz si fakt nevim rady.
Uživatelský avatar
Paulie
Navigátor
Příspěvky: 142
Registrován: ned 10.08.2008, 16:50
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Paulie »

no dobrý...takže točí a nic? nebo aspon slibuje? namontoval jsi všecko správně? svíčky suchý všecko cajk?
ex: Starlet 2E-E '92
now: MR2 3S-GE '91
Kocourek1977
Člen Týmu
Příspěvky: 28
Registrován: pon 02.11.2009, 19:36
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kocourek1977 »

Paulie píše:no dobrý...takže točí a nic? nebo aspon slibuje? namontoval jsi všecko správně? svíčky suchý všecko cajk?
Toci bez znamek ze by to chtelo chytnout benzin smrdi na svickach jiskry ze by to porazilo vola. Kdyz jsem to zkousel tak samozrejme motor se prechlasta a svicky mokry. Namontoval jsem vse spravne tak jak to ma bejt ale proste toci a toci a nic.
Uživatelský avatar
Paulie
Navigátor
Příspěvky: 142
Registrován: ned 10.08.2008, 16:50
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Paulie »

tak si to musel nějak špatně něco zapojit nebo namontovat jinak si to nedovedu vysvětlit, protože ten motor má všecko, aby chytnul, ledaže :D.... možná je to blbý ale ujisti se znova pořádně, že si dal víčko palec i kabely všecko správně....i takový věci že třeba nemáš víčko obráceně...to bude nějaká blbinka
ex: Starlet 2E-E '92
now: MR2 3S-GE '91
Kocourek1977
Člen Týmu
Příspěvky: 28
Registrován: pon 02.11.2009, 19:36
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kocourek1977 »

Paulie píše:tak si to musel nějak špatně něco zapojit nebo namontovat jinak si to nedovedu vysvětlit, protože ten motor má všecko, aby chytnul, ledaže :D.... možná je to blbý ale ujisti se znova pořádně, že si dal víčko palec i kabely všecko správně....i takový věci že třeba nemáš víčko obráceně...to bude nějaká blbinka
Je mi to jasny ze to bude nejaka blbinka. Vicko nejde dat obracene to jsem taky zkousel. vse je zapojeny jak bylo. Nevim uz co mam delat. Nejlepe by bylo kdyby tu byl nekdo z Plzne kdo by mi poradil. Koupil jsem novy svicky, novy kabely, vicko a palec rozdelovace. Namontoval jsem to vsechno tak jak to bylo predtim. Mam jednu fotku jeste pred montazi novej svicek a a kabelu ale bohuzel neni ostra a neda se z ni poznat jak jsou kabely zapojeny
Uživatelský avatar
Paulie
Navigátor
Příspěvky: 142
Registrován: ned 10.08.2008, 16:50
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Paulie »

jedině snad špatnej předstih akorát nevim jak bys ho mohl rozladit jedině jestli si nepohnul s rozdělovačem .... takle od netu se blbě radí... najdi mechanika nějakýho dobrýho at to všecko zkontroluje víc ti asi bohužel neporadim
ex: Starlet 2E-E '92
now: MR2 3S-GE '91
Odpovědět

Zpět na „Starlet“