volant

hry nejen s Toyotami
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

volant

Příspěvek od Pavel Liška »

abych natrénoval těch skoro 300ps,tak jsem dostal hru,ale potřebuju volant a nevím jaký koupit,poratřeboval bych poradit,dík
Uživatelský avatar
Kk
Manager Týmu
Příspěvky: 324
Registrován: sob 12.06.2010, 10:24

Příspěvek od Kk »

Podívej se na Logitech Momo Racing, jestli se ještě dělá. Slušná kvalita, feedback, sekvenční řadička na boku + pádla pod volantem.
Obrázek
Celica 7g TS
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Příspěvek od Luke_Luke »

Mam Logitech Momo Racing a musim rict, ze to neni spatne, ale pokud chces realne vyuzivat feedback, tak zalezi spise na vyvojarich hry, jak autenticky udelali feedback a ne na volantu.

Je to muj 3ti volant a hraju na nem ruzne hry od rFactoru pres Race07 i zbytecnosti a parodie jako NFS, ted jsem skoncil u Live For Speed, ale stejne ten feedback neni nic moc srovnatelny s realitou.

Na druhou stranu, pokud si nechces koupit volant typu G25 nebo G27 je logitech momo nejlepsi, co muzes mit.

Tady me prvni testy na Race07
http://www.youtube.com/watch?v=hFWkWdurfZk
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

volant

Příspěvek od Pavel Liška »

momo se už neprodává a nejlevnější logitech je kolem 3,5 a na ten není správná doba,díval jsem se po logitech formula,ale ty jsou už jenom na inzerci od 800 do 1500,ale mám strach abych někomu nenaletěl
Uživatelský avatar
Gonzi
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: sob 02.07.2011, 10:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gonzi »

Logitech Momo bych osobně nebral. Logitech Driving Force GT je celkem dost dobrý (mám doma) a pořídíš asi za 3 tis., pokud máš víc peněz, tak Logitech G27 je jedna z nej věcí, co můžeš mít a dá se sehnat od 5ti tis výš. Mimochodem na něm jezdí obrovské množství "profi pc řidičů" Pak by mě zajímal až Thrustmaster T500 RS, nebo specializované kousky od Fanatecu apod., ale to už jsi u 10ti tisíc a výš.
Obrázek
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

volant

Příspěvek od Pavel Liška »

Nakonec logitech formula z bazaru jak jsem psal a jsem spokojen.
Jsem až překvapen jak se to blíží"realitě" co se týká cecilek.
Hra se jmenuje juiced.
Uživatelský avatar
Gonzi
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: sob 02.07.2011, 10:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gonzi »

Realistickou hru a zpetnou vazbu si nejvic uzijes v Live for Speed - akorat uz je to vic simulator, nez hra.
Obrázek
Uživatelský avatar
Dekker.dave
Člen Týmu
Příspěvky: 47
Registrován: pát 22.10.2010, 17:40
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dekker.dave »

V Juiced si moc realistiky neužiješ. Já jezdím Racedriver: GRID, což taky není sice fest simulátor, ale s vypnutýma pomocníkama to je sranda. Akorát tam není Čelda, jen Hači, Supra a Soarer.
Škoda Favorit 135LX 1994, 1,3, 781. 135 43kw, 180 000km - teď s ním jezdí sousedův syn
Toyota Corolla E11 1998, 1,4 4E-FE 63kw, 120 000km
Honda CB600F Hornet 2000, 70kw, 68500km
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

volant

Příspěvek od Pavel Liška »

Nemůžu posoudit jiné hry,ale podle toho jak si užívám
buchlovské kopce při předjíždění motorek a cecilka jede smykem na včechny 4,tak je to dost podobné s tím rozdílem jak udělám chybu v realitě,tak je to dost drahé.
Uživatelský avatar
Gonzi
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: sob 02.07.2011, 10:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: volant

Příspěvek od Gonzi »

Pavel Liška píše:Nemůžu posoudit jiné hry,ale podle toho jak si užívám
buchlovské kopce při předjíždění motorek a cecilka jede smykem na včechny 4,tak je to dost podobné s tím rozdílem jak udělám chybu v realitě,tak je to dost drahé.
Zkus demo na http://www.lfs.net/ , dej tomu pár chvil (více jak 20 min) a pak zjistíš, jak moc je Juiced arkádové. LFS je v podstatě jediná hra, kde když jedeš na hraně a přeženeš to, tak jedeš smykem, který je dál ovladatelný jako smyk. Fungují ti tam veškeré pokročilé řidičské techniky, protože tam fungují veškeré fyzikální zákony skoro stejně, jako v reálu (není tam ale např. přítlak generovaný světlou výškou)

PS: LFS je mnohem horší HRA než Juiced, ale asi nejlepší car-sim vůbec.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Gamesky“